Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 17:23:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265064 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1530 Dátum: 2008. December 19. - 09:56:53 »

Kiküldött tudósítónk jelenti Kínából:

Eccer egy kis kínai hajógyárban elkezdtek építeni egy tengerjáró teherhajót. Közeledvén az átadás ideje, személyzetet is toboroztak rá, történetesen európait. Ők annak rendje és módja szerint össze is verbuválódtak a szín tetthelye környékén, mármit először persze csak a barba, a chief és a kápó, ám különös módon a helyi erők nem erőltették nekik különösen a hajó bemutatását.
Néhány nap múltán embereink fondorlatos módon mégiscsak elérték, hogy a hajógyár területére lépjenek, de szigorú kisérőjük ott minden óvintézkedést bevetett, hogy az illető hajónak még csak a közelébe se juthassanak.
Ám a szerencse mégis hőseink kezére játszott, szigorú kísérőjüket másfelé szólította dolga, a hajógyár helyi erője pedig nem tudván a tilalomról, éppen a nevezett hajóhoz vitte őket.
Ekkor derült fény a turpisságra. A hajót két szekcióból építették, és a végszerelés folyamán amikor a két szekciót egymás felé fordítva összehegesztették volna, nos akkor vették észre, hogy a hajó eleje tíz centivel szélesebb, mint a hátulja.
Minthogy ezen a legénység jelenlevői élénk derültségre fakadtak, mondhatni hemperegtek a röhögéstől, ezzel mint utóbb kiderült, sikerült némi mosolyszünetet okozni a szíves vendéglátók részéről. Őket az az aprócska tény sem boldogítja különösebben, hogy ilyenformán kb. három hét pluszmunka vár az eltolt meló helyrepofozására, miközben a személyzet minden költségét is állni kénytelenek.
Ráadásként a hajó leendő tulajdonosának képviselője is rövidesen a helyszínre érkezik, szóval a nemzetközi helyzet fokozódik.

Óvva intek mindenkit, hogy a Volánbusz által üzemeltett, kínai gyártmányú buszokra felüljön. Ezt arra alpozom, amit láttam!
Bár lehet, hogy 16 méteren 10 centit tévedni százalékosan nem nagy, csak az elkészült produktum így ök használhatatlan.
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Külön köszönet ezért Béla! Ez nagyon jó!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Várjuk a további beszámolókat!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1531 Dátum: 2008. December 19. - 14:20:11 »

Nem tudom kit illet a dicséret, de szuper jó a karácsonyi stílusa a honlapnak!! Gratula!!  Puszi
Kösz.
Örülök, hogy tetszik. Mosolyog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1532 Dátum: 2008. December 19. - 15:02:32 »

10 centi egy ekkora nagy dögnél igazán nem lehet probléma. Majd kigittelik, és lefestik szépen, aztán kötnek rá hatalmas összegű biztosítást, és minő tragédia, szegény biztosító majd fizet, amikor e csodahajó a Titanic nyomába ered. Bár az sem kizárt, hogy kedvenc Kapitányunk még sem lesz akkora bajban, mintha a napokban itthon, de főleg Mocsokfalván autózna, mert ott legalább van mentőcsónak, bár igaz, itt meg van mentőautó. Kacsint Kedves Kapitány, kinai kiküldött tudósítónk! Kacsint Izgatottan várjuk további beszámolóidat is! Mivel pedig piszkosul ráérsz, mert gondolom a 10 centi, nem tíz perc munka, ezért utána nézhetnél némi Lacetti modell autóknak! Hátha megígéred nekik, hogy amennyiben vesznek néhány SW-t, sedant, és HB-t, persze az 1:18-as méretben, akkor nem kürtölöd világgá a szégyent, hogy lemásolták a hajójukra a Nyugati téri felüljáró technológiáját. Én, és még néhányan SW-t kérünk, és ha lehet a megfelelő színekben. Remélem ezzel a dologgal agyon tudod ütni az unalmas semmittevő óráidat! Kacsint Vigyorog  Remélem Te is jó ötletnek tartod! Kacsint Vigyorog Nem kell drága postán elküldeni, hozd haza személyesen majd! (imperiál blue nekem, LadLac red rock, a tiedet tudod, denim blue) De ettől függetlenül is várunk majd haza! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1533 Dátum: 2008. December 19. - 15:14:46 »

Kiküldött tudósítónk jelenti Kínából:

Eccer egy kis kínai hajógyárban elkezdtek építeni egy tengerjáró teherhajót. Közeledvén az átadás ideje, személyzetet is toboroztak rá, történetesen európait. Ők annak rendje és módja szerint össze is verbuválódtak a szín tetthelye környékén, mármit először persze csak a barba, a chief és a kápó, ám különös módon a helyi erők nem erőltették nekik különösen a hajó bemutatását.
Néhány nap múltán embereink fondorlatos módon mégiscsak elérték, hogy a hajógyár területére lépjenek, de szigorú kisérőjük ott minden óvintézkedést bevetett, hogy az illető hajónak még csak a közelébe se juthassanak.
Ám a szerencse mégis hőseink kezére játszott, szigorú kísérőjüket másfelé szólította dolga, a hajógyár helyi erője pedig nem tudván a tilalomról, éppen a nevezett hajóhoz vitte őket.
Ekkor derült fény a turpisságra. A hajót két szekcióból építették, és a végszerelés folyamán amikor a két szekciót egymás felé fordítva összehegesztették volna, nos akkor vették észre, hogy a hajó eleje tíz centivel szélesebb, mint a hátulja.
Minthogy ezen a legénység jelenlevői élénk derültségre fakadtak, mondhatni hemperegtek a röhögéstől, ezzel mint utóbb kiderült, sikerült némi mosolyszünetet okozni a szíves vendéglátók részéről. Őket az az aprócska tény sem boldogítja különösebben, hogy ilyenformán kb. három hét pluszmunka vár az eltolt meló helyrepofozására, miközben a személyzet minden költségét is állni kénytelenek.
Ráadásként a hajó leendő tulajdonosának képviselője is rövidesen a helyszínre érkezik, szóval a nemzetközi helyzet fokozódik.

Óvva intek mindenkit, hogy a Volánbusz által üzemeltett, kínai gyártmányú buszokra felüljön. Ezt arra alpozom, amit láttam!
Bár lehet, hogy 16 méteren 10 centit tévedni százalékosan nem nagy, csak az elkészült produktum így ök használhatatlan.
Na most az van, hogy meg kell Téged követnünk Cap. testvér Kacsint....
Mer' a múltkor vád ért itten, hogy miszerint; " Amikor itthon vagy, Veled mindég történik valami!"
Helyesen ez így hangzik: Veled mindig történik valami.... Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1534 Dátum: 2008. December 19. - 15:29:17 »

Kiküldött tudósítónk jelenti Kínából:

Eccer egy kis kínai hajógyárban elkezdtek építeni egy tengerjáró teherhajót. Közeledvén az átadás ideje, személyzetet is toboroztak rá, történetesen európait. Ők annak rendje és módja szerint össze is verbuválódtak a szín tetthelye környékén, mármit először persze csak a barba, a chief és a kápó, ám különös módon a helyi erők nem erőltették nekik különösen a hajó bemutatását.
Néhány nap múltán embereink fondorlatos módon mégiscsak elérték, hogy a hajógyár területére lépjenek, de szigorú kisérőjük ott minden óvintézkedést bevetett, hogy az illető hajónak még csak a közelébe se juthassanak.
Ám a szerencse mégis hőseink kezére játszott, szigorú kísérőjüket másfelé szólította dolga, a hajógyár helyi erője pedig nem tudván a tilalomról, éppen a nevezett hajóhoz vitte őket.
Ekkor derült fény a turpisságra. A hajót két szekcióból építették, és a végszerelés folyamán amikor a két szekciót egymás felé fordítva összehegesztették volna, nos akkor vették észre, hogy a hajó eleje tíz centivel szélesebb, mint a hátulja.
Minthogy ezen a legénység jelenlevői élénk derültségre fakadtak, mondhatni hemperegtek a röhögéstől, ezzel mint utóbb kiderült, sikerült némi mosolyszünetet okozni a szíves vendéglátók részéről. Őket az az aprócska tény sem boldogítja különösebben, hogy ilyenformán kb. három hét pluszmunka vár az eltolt meló helyrepofozására, miközben a személyzet minden költségét is állni kénytelenek.
Ráadásként a hajó leendő tulajdonosának képviselője is rövidesen a helyszínre érkezik, szóval a nemzetközi helyzet fokozódik.

Óvva intek mindenkit, hogy a Volánbusz által üzemeltett, kínai gyártmányú buszokra felüljön. Ezt arra alpozom, amit láttam!
Bár lehet, hogy 16 méteren 10 centit tévedni százalékosan nem nagy, csak az elkészült produktum így ök használhatatlan.
Na most az van, hogy meg kell Téged követnünk Cap. testvér Kacsint....
Mer' a múltkor vád ért itten, hogy miszerint; " Amikor itthon vagy, Veled mindég történik valami!"
Helyesen ez így hangzik: Veled mindig történik valami.... Vigyorog
Kezdek aggódni a fiamért! Lehet, hogy nem is Béla?  He Talán inkább Jónás? He Mert ahol megfordul, ott mindig történik valami! (főleg rossz- sajnos) Vagy az is lehet, hogy Cap a Fehérvár áruház, mert ott is mindig történik valami. Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1535 Dátum: 2008. December 19. - 16:53:35 »

10 centi egy ekkora nagy dögnél igazán nem lehet probléma. Majd kigittelik, és lefestik szépen, aztán kötnek rá hatalmas összegű biztosítást, és minő tragédia, szegény biztosító majd fizet, amikor e csodahajó a Titanic nyomába ered. Bár az sem kizárt, hogy kedvenc Kapitányunk még sem lesz akkora bajban, mintha a napokban itthon, de főleg Mocsokfalván autózna, mert ott legalább van mentőcsónak, bár igaz, itt meg van mentőautó. Kacsint Kedves Kapitány, kinai kiküldött tudósítónk! Kacsint Izgatottan várjuk további beszámolóidat is! Mivel pedig piszkosul ráérsz, mert gondolom a 10 centi, nem tíz perc munka, ezért utána nézhetnél némi Lacetti modell autóknak! Hátha megígéred nekik, hogy amennyiben vesznek néhány SW-t, sedant, és HB-t, persze az 1:18-as méretben, akkor nem kürtölöd világgá a szégyent, hogy lemásolták a hajójukra a Nyugati téri felüljáró technológiáját. Én, és még néhányan SW-t kérünk, és ha lehet a megfelelő színekben. Remélem ezzel a dologgal agyon tudod ütni az unalmas semmittevő óráidat! Kacsint Vigyorog  Remélem Te is jó ötletnek tartod! Kacsint Vigyorog Nem kell drága postán elküldeni, hozd haza személyesen majd! (imperiál blue nekem, LadLac red rock, a tiedet tudod, denim blue) De ettől függetlenül is várunk majd haza! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Pont erre gondoltam én is. Mosolyog
Nekem a Poly Silver színű tetszik a legjobban, de másmilyennek is örülnék. Vigyorog
Sőt, ha nincs SW, akkor megelégszem egy Sedannal is. Esetleg egy HB. Vigyorog
Ne feled, a kínaiaknál Buick Excelle a neve. Kacsint
Naplózva


LPG
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1536 Dátum: 2008. December 19. - 17:36:18 »

10 centi egy ekkora nagy dögnél igazán nem lehet probléma. Majd kigittelik, és lefestik szépen, aztán kötnek rá hatalmas összegű biztosítást, és minő tragédia, szegény biztosító majd fizet, amikor e csodahajó a Titanic nyomába ered. Bár az sem kizárt, hogy kedvenc Kapitányunk még sem lesz akkora bajban, mintha a napokban itthon, de főleg Mocsokfalván autózna, mert ott legalább van mentőcsónak, bár igaz, itt meg van mentőautó. Kacsint Kedves Kapitány, kinai kiküldött tudósítónk! Kacsint Izgatottan várjuk további beszámolóidat is! Mivel pedig piszkosul ráérsz, mert gondolom a 10 centi, nem tíz perc munka, ezért utána nézhetnél némi Lacetti modell autóknak! Hátha megígéred nekik, hogy amennyiben vesznek néhány SW-t, sedant, és HB-t, persze az 1:18-as méretben, akkor nem kürtölöd világgá a szégyent, hogy lemásolták a hajójukra a Nyugati téri felüljáró technológiáját. Én, és még néhányan SW-t kérünk, és ha lehet a megfelelő színekben. Remélem ezzel a dologgal agyon tudod ütni az unalmas semmittevő óráidat! Kacsint Vigyorog  Remélem Te is jó ötletnek tartod! Kacsint Vigyorog Nem kell drága postán elküldeni, hozd haza személyesen majd! (imperiál blue nekem, LadLac red rock, a tiedet tudod, denim blue) De ettől függetlenül is várunk majd haza! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Pont erre gondoltam én is. Mosolyog
Nekem a Poly Silver színű tetszik a legjobban, de másmilyennek is örülnék. Vigyorog
Sőt, ha nincs SW, akkor megelégszem egy Sedannal is. Esetleg egy HB. Vigyorog
Ne feled, a kínaiaknál Buick Excelle a neve. Kacsint
Kínáról nekem is eszembe jutott egy ilyen "megnézős" dolog. 
Ha utadba esik egy modell bolt (van ott ilyen  He) meglesnéd, hogy ezt mennyiért lehet helyben beszerezni:
http://www.rc711.com/shop/product_info.php?cPath=67&products_id=815
Végül is ott gyártják.
De csak ha tényleg utadba esik!
Mondjuk "itatásra" menet. Vigyorog

Ahogy olvasgatom a beszámolóidat nincs unalmas életed.
És még én tartottam mesedélutánt Apánknál.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1537 Dátum: 2008. December 19. - 19:16:58 »

Megrendeléseket vettem. Utnajárok, bár őszintén megmondom, hogy ilyen boltot még soha nem láttam Kínában. Bár nem olyan metropoliszokban jártam, mint Sanghaj, csak olyan helyeken, mint Qingdao, Tianjin, stb.
Most, hogy belegondolok, még játékboltot sem láttam soha.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1538 Dátum: 2008. December 19. - 19:30:38 »

Megrendeléseket vettem. Utnajárok, bár őszintén megmondom, hogy ilyen boltot még soha nem láttam Kínában. Bár nem olyan metropoliszokban jártam, mint Sanghaj, csak olyan helyeken, mint Qingdao, Tianjin, stb.
Most, hogy belegondolok, még játékboltot sem láttam soha.

Akkor itt az ideje édes fiam, hogy szétnézz Kinában, de lényegre törően ám! Szóval Lacetti (sebaj, ha Buick!) SW-ket hozz, esetleg sedant, HB-t is, Weres, Peti, Cápa, Jopek meg ne sértődjön, és persze a Főninek Helit! Úgy se kell másra a kereseted, mert, ha hazahozod, és bármit veszel is rajta, csak a méreg lesz belőle, mi viszont, és ezt azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, roppantul meg fogjuk becsülni ezeket, és örök hálával tartozunk majd Neked, aminek nyilván nagyon fogsz örülni, mert jobb adni, mint kapni, és mi a rosszabbat választjuk, hogy Neked jobb legyen! Kacsint Vigyorog Mert megérdemled, megérdemeljük, mert szeretünk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1539 Dátum: 2008. December 19. - 19:42:21 »

HB és heli jöhet ide is Mosolyog Max ha jössz haza felé repcsivel, a HB-t leküldöd a helivel a gépről Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1540 Dátum: 2008. December 19. - 19:50:38 »

Kiküldött tudósítonk jelenti Kínából:

A nemzetközi helyzet fokozódik! Avagy jön a Farkas! Ez Herr Wolf, az építést felügyelő emberi bőrbe bújt vadállat. Ismerem, majdnem szívrohamot kaptam, maikor először megszólalt. Zárt helyiségben nem szabad beszélni hagyni, de legalábbis az ablakot ki kell nyitni, mert különben kitörik. Állítólag már embert is evett....
Régi kína- szakos, a benszülöttek ismerik, félnek is tőle, mint a tűztöl.

Miután hőseink kihemperegték magukat és letörölték könnyiket szállásukra tértek. A kicsi kína hajógyár vezetői viszont úgy megsértődtek, hogy még vacsorázni sem vitték el őket. Hja, kérem, a barátság bajban ismerkszik meg.
De nem fogtak ám ki a három idegenen, mivel azok, lévén két lábuk és zsebükben puhább és keményebb valuta - dollár és euró- , elindultak táplálékszerző útra. Sikerült is olyan éttermet találniuk, ami még a kényes európai gyomornak is türhető.
Az asztal fölött megtárgyalták, hogy talán hemperegni mégsem kellett volna, talán röhögni sem és a pici sárga emberkéknek valahogy segíteni lehetne. Ebben meg is állapodtak, majd nyugovóra tértek.
Sajnos másnap reggel kiderült, hogy jó szándékuknak gátat szab az, hogy kisérőjuknek egy új embert jelöltek ki. Ez az új ember- nevezzük Bruszlínak- arról nevezetes, hogy a hőseink által beszélt nyelvek egyikén sem hajlandó megmukkanni! Szállásadó gazdájuk szerint hivatásos katona volt. Biztos ott tanították arra, hogy a mosolygás öregít. Bár Ő csúnya is. Meg büdös, de ez biztos amiatt a förtelmes bagó miatt van, amit láncban szív. A hadseregben Ő lehetett az álcázóköd fejlesztő alakulat. Egymaga.
Három hősünk igen rövid időn belül arra a megállapításra jutott, hogy társaságát nem igénylik, Bruszlí viszont tapadt, mint a pióca. Viszont lebukott, mert bármiről kezdtek beszélni, hogy jó lenne szerezni vagy megnézni, megindult és megmutatta, mit hol találni. Ezek szerint ért angolul! Biztos azért küldték, hogy kihallgassa az bidegen mit tárgyalnak egymás között. Az idegeneknek viszont nincs mit tárgyalniuk, mivel a gyár területére nem léphetnek be. Sebaj, céges költségen kínai hétvége...
Viszont mindez gyorsan megváltozik, ha Herr Wolf megérkezik. Lesz majd nemulass!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1541 Dátum: 2008. December 19. - 20:11:30 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1542 Dátum: 2008. December 19. - 20:20:03 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Azt hiszem, majd a végén egy jó kis regény lesz belőle, és azt kiadva bestseller lesz, és nem kell többet hajókáznod, itthon maradhatsz a babérjaidon. Kacsint
rettenetesen élvezem a humorod, most már követeljük a naponkénti folytatást, mert ezek az este fénypontjai! Vigyorog Vigyorog Vigyorog Szerintem nemcsak nekünk tetszene!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1543 Dátum: 2008. December 19. - 20:20:25 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Egyetértek! Mosolyog
Remélem, majd akkor is írsz, ha már elindultatok! Olyan "Fehér foltosan", jelentések mindig máshonnan...csak Te ne a kórházból jelentkezz! Kacsint Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1544 Dátum: 2008. December 19. - 20:22:02 »

Tisztára olyan vagy, mint egy folytatásos Rejtő Jenő olvasmány Mosolyog De nagyon élvezem. Csak így tovább, nagyon érdekes, és szórakoztató Mosolyog
Én is nagy Rejtő rajongó vagyok. Meg Kockás Pierre és Charles Lorre. Ez utbbi kettő ugyanaz a személy.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!