Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 15:22:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264989 alkalommal)
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #1515 Dátum: 2008. December 17. - 19:56:01 »

Sziasztok!

Egy kis beszámoló érdekességképpen, ha érdekel valakit 1 Scenic-es Bzsazsa élménye Kacsint:Lassan 4 hónapja van meg a vas ,azóta vennem kellett hozzá egy-két dolgot:
2 db első féktárcsa+betétek,meg hátsó fékbetétek 43000.-ft viszont Én ki tudtam cserélni az összes alkatrészt annyira primitív. Vigyorog
Szerintem nem volt drága.Viszont ami drága volt 2db első ablaktörlő kedvezménnyel 12000.-ft!!
Vettem hozzá még a csomagtértálca.com ról 1 tálcát 9000.-ft ért házhozszállítva. Nagyon jó semmi nem csúszkál a csomitartóban mióta benne van azonkívül könnyű tísztítani is.
Van lacettihez is! Fogyasztása kicsit megnőtt amióta hűvösebb van :városban 6.3 l/100 Vigyorog Bocs. Kacsint
Ami fura viszont hogy 120km/h felett nekem kicsit hangos a kocsi.
Az úttartása a magas felépítés ellenére is kiváló.
Ami nem tetszik: az utastér műanyagai ridegek,érdesek.A lacsi-é sokkal puhább, finomabb tapintású!!
Az ülések ülőfelülete lehetne hosszabb is.
Ami jó: nyomaték nagyon húzza a kasztnit,visszakapcsolás nélkül lehet vele dombon felfelé menni,előzni.
A fűtése viszont ugyanolyan mint a mai dieseleké: nagyon alacsony hőveszteségű a motor,ezáltal sokára beinduló fűtés.
Múlt héten a feleségem állt a piros lámpánál és hátulról belement 1 nő Mazda 6-al.A renaultnak semmi baja,a mazdának széttört a hűtőrácsa,elrepedt a lökhárítója és a rendszámtábla tartója.
Hál istennek nálunk csak az ijedség volt a gond.

Hát nagy vonalakban ennyit akartam.


Üdvözlöm az egész Lacsi klubot!!!! Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1516 Dátum: 2008. December 17. - 20:11:31 »

Ti hogyan álltok a karácsonyi ajándékokkal? He Már csak egy hét van hátra! Mindenkinek megvettétek, elkészítettétek az ajándékokat? He Biztos? He
..., és az enyémet is? He Kacsint Vigyorog
Én szégyenkezve megmondom az őszintét, hogy még senkinek semmit. Sajna nulla időm van ezekre a dolgokra. este munka után, éhesen, fáradtan, meg már nincs idegrendszerem kimenni valamelyik multiba. 
Nálunk az asszony intézi az ajándékokat. Mosolyog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1517 Dátum: 2008. December 17. - 20:22:28 »

Ti hogyan álltok a karácsonyi ajándékokkal? He Már csak egy hét van hátra! Mindenkinek megvettétek, elkészítettétek az ajándékokat? He Biztos? He
..., és az enyémet is? He Kacsint Vigyorog
Én szégyenkezve megmondom az őszintét, hogy még senkinek semmit. Sajna nulla időm van ezekre a dolgokra. este munka után, éhesen, fáradtan, meg már nincs idegrendszerem kimenni valamelyik multiba. 
Nálunk az asszony intézi az ajándékokat. Mosolyog
Nálam nincs asszony, pedig Gidy már párszor megakart nősíteni, de én még tartom magam Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1518 Dátum: 2008. December 17. - 20:33:19 »

Ti hogyan álltok a karácsonyi ajándékokkal? He Már csak egy hét van hátra! Mindenkinek megvettétek, elkészítettétek az ajándékokat? He Biztos? He
..., és az enyémet is? He Kacsint Vigyorog
Én szégyenkezve megmondom az őszintét, hogy még senkinek semmit. Sajna nulla időm van ezekre a dolgokra. este munka után, éhesen, fáradtan, meg már nincs idegrendszerem kimenni valamelyik multiba. 
Nálunk az asszony intézi az ajándékokat. Mosolyog
Nálam nincs asszony, pedig Gidy már párszor megakart nősíteni, de én még tartom magam Vigyorog
Élvezd is ki a szabadságod, mert ha egyszer megnősülsz ..... Vigyorog
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1519 Dátum: 2008. December 17. - 20:39:26 »

Ti hogyan álltok a karácsonyi ajándékokkal? He Már csak egy hét van hátra! Mindenkinek megvettétek, elkészítettétek az ajándékokat? He Biztos? He
..., és az enyémet is? He Kacsint Vigyorog
Én szégyenkezve megmondom az őszintét, hogy még senkinek semmit. Sajna nulla időm van ezekre a dolgokra. este munka után, éhesen, fáradtan, meg már nincs idegrendszerem kimenni valamelyik multiba. 
Nálunk az asszony intézi az ajándékokat. Mosolyog
Nálam nincs asszony, pedig Gidy már párszor megakart nősíteni, de én még tartom magam Vigyorog
Élvezd is ki a szabadságod, mert ha egyszer megnősülsz ..... Vigyorog
Élvezném, ha lenne időm. Már egy hosszabb Lacsis túrára is el kéne mennem, mert hiányzik a vezetés...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1520 Dátum: 2008. December 17. - 20:44:42 »

Élvezd is ki a szabadságod, mert ha egyszer megnősülsz ..... Vigyorog
Élvezném, ha lenne időm. Már egy hosszabb Lacsis túrára is el kéne mennem, mert hiányzik a vezetés...
Eljöhettél volna a legutóbbi talira, akkor vezethettél volna egy keveset. Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1521 Dátum: 2008. December 17. - 21:41:15 »

Jó estét a cartársaknak!

Kiküldött tudósítónk jelenti kínából:

Megérkeztem (parancsnokkal gépüzemvezetővel karöltve) a kies kína, még kiesebb (értsd: sötét) részére. Valahol a Yangtze partján vagyunk, Nantongtól állítólag nem is messze- persze mi a messze az relatív. A várost nem látjuk. Angolul a tolmácsunkon kívül senki nem beszél, sajnos sokszor Ő sem.
Az első iccaka izgalmas volt. Életemben először aludtam kínai hotelben és nem egyedül! Szobatársam volt 200 csótány és egy rágcsáló, amit nem tudtam azonosítani. Ergo: nem sokat aludtam.
Valószínüleg ordítva fogunk szerencsétlen tolmácsunktól másik szállást követelni. Meg ehető kajt, mert a pácolt békaszem nem jön be.
Tegnap láttuk a hajót messziről, valamiért nem akartak odavinni hozzá. A cég képviselője szerint valami technikai nehézségük támadhatott és nem akarják megmutatni büszkeségből. Meglátjuk, ma biztosan.
Este a fogadó bizottság egy ivászatot rendezett számunkra, megpróbáltak leitatni minket. Jókkal kezdtek. én megoldottam, hogy 4 órán keresztül egy üveg sort kortyolgassak, az orosz gépüzemvezetővel és a lengyel parancsnokkal viszont ráfaragtak. Ők ketten nyugodtan nyithatnának tanszéket arról, hogyan lehet berúgás nélkül piálni. nem kicsi a rutinjuk ebben.
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 17. - 23:02:10 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1522 Dátum: 2008. December 17. - 22:30:31 »

Jó estét acartársaknak!

Kiküldött tudósítónk jelenti kínából:

Megérkeztem (parancsnokkal gépüzemvezetővel karöltve) a kies kína, még kiesebb (értsd: sötét) részére. Valahol a Yangtze partján vagyunk, Nantongtól állítólag nem is messze- persze mi a messze az relatív. A várost nem látjuk. Angolul a tolmácsunkon kívül senki nem beszél, sajnos sokszor Ő sem.
Az első iccaka izgalmas volt. Életemben először aludtam kínai hotelben és nem egyedül! Szobatársam volt 200 csótány és egy rágcsáló, amit nem tudtam azonosítani. Ergo: nem sokat aludtam.
Valószínüleg ordítva fogunk szerencsétlen tolmácsunktól másik szállást követelni. Meg ehető kajt, mert a pácolt békaszem nem jön be.
Tegnap láttuk a hajót messziről, valamiért nem akartak odavinni hozzá. A cég képviselője szerint valami technikai nehézségük támadhatott és nem akarják megmutatni büszkeségből. Meglátjuk, ma biztosan.
Este a fogadó bizottság egy ivászatot rendezett számunkra, megpróbáltak leitatni minket. Jókkal kezdtek. én megoldottam, hogy 4 órán keresztül egy üveg sort kortyolgassak, az orosz gépüzemvezetővel és a lengyel parancsnokkal viszont ráfaragtak. Ők ketten nyugodtan nyithatnának tanszéket arról, hogyan lehet berúgás nélkül piálni. nem kicsi a rutinjuk ebben.
Izgalmas ez a "matróz" élet Mosolyog Irigyellek érte Mosolyog Amúgy jó, hogy megemlíted merre vagy, mert így google earth-ben megelehet skubizni Mosolyog

Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1523 Dátum: 2008. December 17. - 23:05:20 »

Ez bizony kínának kína, hajógyárnak meg kikötő.
Egyébként egy Changkuangwhan nevű helyen lennénk. A betűzés az nem biztos.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1524 Dátum: 2008. December 17. - 23:20:46 »

Ez bizony kínának kína, hajógyárnak meg kikötő.
Egyébként egy Changkuangwhan nevű helyen lennénk. A betűzés az nem biztos.

Na, ilyet nem találtam, de amilyen nevek vannak, azok közül kb 60-ra ráillene Vigyorog Annyit látok még, hogy több nagyobb sziget is van a folyón...Hát kicsit szélesebb, mint a Duna.
Amúgy vigyázz Magadra ott a föld túloldalán Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1525 Dátum: 2008. December 17. - 23:47:10 »

Ez bizony kínának kína, hajógyárnak meg kikötő.
Egyébként egy Changkuangwhan nevű helyen lennénk. A betűzés az nem biztos.

Na, ilyet nem találtam, de amilyen nevek vannak, azok közül kb 60-ra ráillene Vigyorog Annyit látok még, hogy több nagyobb sziget is van a folyón...Hát kicsit szélesebb, mint a Duna.
Amúgy vigyázz Magadra ott a föld túloldalán Mosolyog
Hol keresed?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1526 Dátum: 2008. December 18. - 14:04:27 »

Ez bizony kínának kína, hajógyárnak meg kikötő.
Egyébként egy Changkuangwhan nevű helyen lennénk. A betűzés az nem biztos.

Na, ilyet nem találtam, de amilyen nevek vannak, azok közül kb 60-ra ráillene Vigyorog Annyit látok még, hogy több nagyobb sziget is van a folyón...Hát kicsit szélesebb, mint a Duna.
Amúgy vigyázz Magadra ott a föld túloldalán Mosolyog
Hol keresed?
Google Earth nevü programon lehet műholdképeket lesegetni
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1527 Dátum: 2008. December 18. - 16:38:53 »

KAPITÁNY! KÖSZÖNJÜK A BESZÁMOLÓD, ÉS SZERETNÉNK, HA TOVÁBB FOLYTATNÁD EZT, MERT ÉRDEKES, SZELLEMES, ÉS LEGALÁBB ÍGY VELÜNK VAGY TOVÁBBRA IS! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Javaslom, hogy a következőkben vegyél Magadnak egy "Kis állat meghatározó" könyvet, és akkor pontosan be tudsz majd számolni a hálótársaidról. Kacsint
Az ételekkel meg nagyon vigyázz, mert nem biztos, hogy egészséges a fűszerezett békaszem, és a kígyófarok szecsuáni módra elkészítve, kikészítve erre európai, és főleg magyar gyomrod, szóval csak óvatosan odaát a messzeségben! Az a hajó, amit nem engedtek közelről megnézni, azzal fogtok majd dolgozni? He Kezdek Érted aggódni, fiam! Mindenesetre legyen rajtad mindig golyóálló, és mentő mellény, és műanyagzacskó evés utánra, és többször használatos kemény talpú papucs a rovar gyűjteményed szaporításához elengedhetetlen kellék gyanánt. Kacsint Írd majd meg az útvonalad, hogy milyen viszonylatban fogtok hajózni! Ahoi! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1528 Dátum: 2008. December 18. - 22:11:38 »

Kiküldött tudósítónk jelenti Kínából:

Eccer egy kis kínai hajógyárban elkezdtek építeni egy tengerjáró teherhajót. Közeledvén az átadás ideje, személyzetet is toboroztak rá, történetesen európait. Ők annak rendje és módja szerint össze is verbuválódtak a szín tetthelye környékén, mármit először persze csak a barba, a chief és a kápó, ám különös módon a helyi erők nem erőltették nekik különösen a hajó bemutatását.
Néhány nap múltán embereink fondorlatos módon mégiscsak elérték, hogy a hajógyár területére lépjenek, de szigorú kisérőjük ott minden óvintézkedést bevetett, hogy az illető hajónak még csak a közelébe se juthassanak.
Ám a szerencse mégis hőseink kezére játszott, szigorú kísérőjüket másfelé szólította dolga, a hajógyár helyi erője pedig nem tudván a tilalomról, éppen a nevezett hajóhoz vitte őket.
Ekkor derült fény a turpisságra. A hajót két szekcióból építették, és a végszerelés folyamán amikor a két szekciót egymás felé fordítva összehegesztették volna, nos akkor vették észre, hogy a hajó eleje tíz centivel szélesebb, mint a hátulja.
Minthogy ezen a legénység jelenlevői élénk derültségre fakadtak, mondhatni hemperegtek a röhögéstől, ezzel mint utóbb kiderült, sikerült némi mosolyszünetet okozni a szíves vendéglátók részéről. Őket az az aprócska tény sem boldogítja különösebben, hogy ilyenformán kb. három hét pluszmunka vár az eltolt meló helyrepofozására, miközben a személyzet minden költségét is állni kénytelenek.
Ráadásként a hajó leendő tulajdonosának képviselője is rövidesen a helyszínre érkezik, szóval a nemzetközi helyzet fokozódik.

Óvva intek mindenkit, hogy a Volánbusz által üzemeltett, kínai gyártmányú buszokra felüljön. Ezt arra alpozom, amit láttam!
Bár lehet, hogy 16 méteren 10 centit tévedni százalékosan nem nagy, csak az elkészült produktum így ök használhatatlan.
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 18. - 22:14:34 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1529 Dátum: 2008. December 18. - 23:32:23 »

Kiküldött tudósítónk jelenti Kínából:

Eccer egy kis kínai hajógyárban elkezdtek építeni egy tengerjáró teherhajót. Közeledvén az átadás ideje, személyzetet is toboroztak rá, történetesen európait. Ők annak rendje és módja szerint össze is verbuválódtak a szín tetthelye környékén, mármit először persze csak a barba, a chief és a kápó, ám különös módon a helyi erők nem erőltették nekik különösen a hajó bemutatását.
Néhány nap múltán embereink fondorlatos módon mégiscsak elérték, hogy a hajógyár területére lépjenek, de szigorú kisérőjük ott minden óvintézkedést bevetett, hogy az illető hajónak még csak a közelébe se juthassanak.
Ám a szerencse mégis hőseink kezére játszott, szigorú kísérőjüket másfelé szólította dolga, a hajógyár helyi erője pedig nem tudván a tilalomról, éppen a nevezett hajóhoz vitte őket.
Ekkor derült fény a turpisságra. A hajót két szekcióból építették, és a végszerelés folyamán amikor a két szekciót egymás felé fordítva összehegesztették volna, nos akkor vették észre, hogy a hajó eleje tíz centivel szélesebb, mint a hátulja.
Minthogy ezen a legénység jelenlevői élénk derültségre fakadtak, mondhatni hemperegtek a röhögéstől, ezzel mint utóbb kiderült, sikerült némi mosolyszünetet okozni a szíves vendéglátók részéről. Őket az az aprócska tény sem boldogítja különösebben, hogy ilyenformán kb. három hét pluszmunka vár az eltolt meló helyrepofozására, miközben a személyzet minden költségét is állni kénytelenek.
Ráadásként a hajó leendő tulajdonosának képviselője is rövidesen a helyszínre érkezik, szóval a nemzetközi helyzet fokozódik.

Óvva intek mindenkit, hogy a Volánbusz által üzemeltett, kínai gyártmányú buszokra felüljön. Ezt arra alpozom, amit láttam!
Bár lehet, hogy 16 méteren 10 centit tévedni százalékosan nem nagy, csak az elkészült produktum így ök használhatatlan.
Nem tudom hogy vagy vele, de ezek után én egy tóra nem merészkednék ki ezzel a hajóval, nem hogy a nyílt óceánra... 10 centit eltüntetni milyen megoldásokkal lehet vajon? Tudom, legjobb megoldás a flex, de akkor máris van egy gyenge pontja... Nem lehet, hogy valami hajót akartak lemásolni? Meglesték egy alkalommal hátulról....aztán a kémek meglesték egy alkalommal előről, csak akkor éppen egy másik ladikot kémleltek ki, ami éppen 10 centivel tért el Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 100 101 [102] 103 104 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!