Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 11:41:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264893 alkalommal)
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1455 Dátum: 2008. December 09. - 08:36:36 »

Aham, de miért érzem én, hogy összefüggés van após viszakapott jogsija és a hír között? He He
Csak nem ő is 213-al ment? Vigyorog
Neeem! Ő javítja a trafipaxokat.... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1456 Dátum: 2008. December 09. - 14:43:28 »

....vagy most egy merdzsót kért kölcsön valakitől? Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1457 Dátum: 2008. December 09. - 15:12:42 »

Aham, de miért érzem én, hogy összefüggés van após viszakapott jogsija és a hír között? He He
Csak nem ő is 213-al ment? Vigyorog
Azt hiszem eljött az a pillanat, amikor kíváncsiságomat nem türtőztetem tovább, és rákérdezek: az apósod kicsoda, micsoda, mit dolgozott, dolgozik, kiket ismer, mi mindent tud? Szóval kezd érdekes lenni a dolog! Nem félsz tőle? He Kezdhetsz aggódni, van még sötét folt az életében, amit Te még nem tudsz.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1458 Dátum: 2008. December 09. - 15:19:46 »

Jelentem: Tomi fiam ma sikeresen levizsgázott forgalmi vezetésből, így hamarosan megkapja a jogsiját. Így most már az egész családom jogosítványos lett. Lehet, hogy hamarosan kölcsön kell kérnem a kocsim a fiaimtól? He Csaba már sokat bitorolta, de Tomi még egy jó darabig csak szigorú apai ellenőrzés alatt vezethet majd, amíg el nem oszlatja aggályaimat. Így tettem Csabával is, és jól tettem, most már Ilus sem fél vele menni! Kacsint Vigyorog Hurrá! Vigyorog
Szerdától 9 Ft-tal lejeb megy a drága benzin ára, a gázolaj pedig 12-vel. Tényleg szeretem mostanában a szerdát! De meddig? Ki tudja...? Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1459 Dátum: 2008. December 09. - 17:07:27 »

Nakérem. Megin olcsóbb lesz a benzin- mibe kerül ez majd még nekünk...

És: egy Merdzsó kisbusz vezetőjét 3 gurigára büntizték a zsaruk mert 213 km-el mérték be. A márkaszervízben csak annyit mondtak, bár így lenne... Az eljárást felfüggesztették.
Azt én is láttam...És érdekes mód senki nem akar nyilatkozni, hogy akkor mi is van a traffipaxokkal Mosolyog
Kérdem én,hogy mi lett volna ha az a rossz trafi "csak" 150-nel méri be,akkor hogy bizonyítja be az igazát?Mert így egyszerű volt,hiszen azokkal a furgonokkal annyival képtelenség menni. He
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1460 Dátum: 2008. December 09. - 17:11:17 »

Nakérem. Megin olcsóbb lesz a benzin- mibe kerül ez majd még nekünk...

És: egy Merdzsó kisbusz vezetőjét 3 gurigára büntizték a zsaruk mert 213 km-el mérték be. A márkaszervízben csak annyit mondtak, bár így lenne... Az eljárást felfüggesztették.
Azt én is láttam...És érdekes mód senki nem akar nyilatkozni, hogy akkor mi is van a traffipaxokkal Mosolyog
Kérdem én,hogy mi lett volna ha az a rossz trafi "csak" 150-nel méri be,akkor hogy bizonyítja be az igazát?Mert így egyszerű volt,hiszen azokkal a furgonokkal annyival képtelenség menni. He
Mi lett volna?
Meghurcolják, keresztre feszítik, kifizettetik vele a 3 kilót, elveszik a jogsiját, gyakorlatilag tönkre teszik...
... és mindezt ártatlanul... botrányos... 
Ritka, de ha ilyenre is van példa, akkor bármelyikünk beleszaladhat hasonlóba és tehetetlenek vagyunk! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1461 Dátum: 2008. December 09. - 17:11:50 »

Aham, de miért érzem én, hogy összefüggés van após viszakapott jogsija és a hír között? He He
Csak nem ő is 213-al ment? Vigyorog
Azt hiszem eljött az a pillanat, amikor kíváncsiságomat nem türtőztetem tovább, és rákérdezek: az apósod kicsoda, micsoda, mit dolgozott, dolgozik, kiket ismer, mi mindent tud? Szóval kezd érdekes lenni a dolog! Nem félsz tőle? He Kezdhetsz aggódni, van még sötét folt az életében, amit Te még nem tudsz.
Egyszerű (?) asztalos. De arról a vidékről származik, úgyhogy lehetnek olyan kapcsolatai, amikről nem tudok. Tulajdonképpen a családját nem is ismerem...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1462 Dátum: 2008. December 09. - 18:21:37 »

Aham, de miért érzem én, hogy összefüggés van após viszakapott jogsija és a hír között? He He
Csak nem ő is 213-al ment? Vigyorog
Azt hiszem eljött az a pillanat, amikor kíváncsiságomat nem türtőztetem tovább, és rákérdezek: az apósod kicsoda, micsoda, mit dolgozott, dolgozik, kiket ismer, mi mindent tud? Szóval kezd érdekes lenni a dolog! Nem félsz tőle? He Kezdhetsz aggódni, van még sötét folt az életében, amit Te még nem tudsz.
Egyszerű (?) asztalos. De arról a vidékről származik, úgyhogy lehetnek olyan kapcsolatai, amikről nem tudok. Tulajdonképpen a családját nem is ismerem...
Lehet, hogy III/III-as?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1463 Dátum: 2008. December 09. - 18:38:01 »

Vagy van ismertségi / családi körben egy körzeti meghízott. Mert a kérdésre kitérő választ kaptam...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1464 Dátum: 2008. December 09. - 20:55:36 »

Aszongyák, hogy a BKV elnökének jár a négykarikás A6-os változata. Jár....Hmmm....szerintem meg a busz, meg a  villamos jár neki!!!!! Az jár!!!! He Zavart
Apu neked nem jár? Vagy aki melózik, annak nem jár? Hmmmm......
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 09. - 20:57:14 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1465 Dátum: 2008. December 09. - 21:15:56 »

Aszongyák, hogy a BKV elnökének jár a négykarikás A6-os változata. Jár....Hmmm....szerintem meg a busz, meg a  villamos jár neki!!!!! Az jár!!!! He Zavart
Apu neked nem jár? Vagy aki melózik, annak nem jár? Hmmmm......
Aki melózik, annak csak a keze meg a szája jár. Az utóbbinak nem nagyon örülnek a főnökök.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1466 Dátum: 2008. December 10. - 11:58:20 »

És milyen jó annak, aki melózik...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1467 Dátum: 2008. December 10. - 17:56:42 »

Béla fiam belépett a rémek sorába! Kacsint Vigyorog Gratula neki is! Tudtam, hogy addig nem utazik el, míg rémmé nem változik. Kacsint Szeretünk Kapitány! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1468 Dátum: 2008. December 10. - 18:22:47 »

Grat kapitány a 2000.hez! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1469 Dátum: 2008. December 10. - 21:36:39 »

Grat kapitány a 2000.hez! Kacsint
Dettó Grat!
Kicsit még maradna, lenyomná CápaApánkat is...
/de hát néha dolgozni is kell... /sajnos//  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 96 97 [98] 99 100 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!