Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 11:41:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264896 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1440 Dátum: 2008. December 07. - 21:54:36 »

Hajnali kettőkor nálunk járt a Mikulás. Piszkosul hasonlított rám, csak nagyon borostás és morcos volt.
Minden MIKLÓSNAK boldog névnapot!
Szerintem minden megoldható...de csak a szűk családot!!! Anyóst, apóst, többi kölcsönkérőt már nem tartjuk el! Vigyorog
Feri! Jobb ötletem van! Köcsönadom anyósom, apósom egy hónapra! Hátha nem kapom vissza őket...
Hát...nem rossz a gondolatmeneted, mert lehet második nap agyonütném őket, ha ilyet csinálnának a lacsimmal!  Kacsint
Ugye? Képzeld, apósom visszakapta jogsiját pénteken!!!!!! NEM HISZEM EL!!!!!!!!!!!!4
Miért adták vissza neki? 
Most retteghetünk az utakon, dughatod el a kocsidat... Ezt nem kellett volna! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1441 Dátum: 2008. December 07. - 21:59:28 »

Ma halottam a hírekben, hogy a Lacetti klub kapja a Mikulás egyetlen ajándékát Mosolyog

http://trl2.tv/View/?v=c02e44e7bf1c4858967254b241ea8451
Vigyorog Vigyorog Vigyorog Ez nagyon jóóóóóóó!!!!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Grat!

De nekem nem küldi el a barátoknak.. He
Akkor küld el az ellenségeidnek! vagy a Kapitány apósának  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1442 Dátum: 2008. December 08. - 03:36:42 »

Ma halottam a hírekben, hogy a Lacetti klub kapja a Mikulás egyetlen ajándékát Mosolyog

http://trl2.tv/View/?v=c02e44e7bf1c4858967254b241ea8451

ÁÁÁllat jóóó!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindjárt szana meg szét küldöm, hagy pukkadozzon minden haver  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1443 Dátum: 2008. December 08. - 14:43:45 »

Kicsit eltűntem a színről a tali után, meló meg család miatt, de lassan kezdek visszaolvasni és bepótolom az elmaradást. Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1444 Dátum: 2008. December 08. - 16:48:02 »

Hajnali kettőkor nálunk járt a Mikulás. Piszkosul hasonlított rám, csak nagyon borostás és morcos volt.
Minden MIKLÓSNAK boldog névnapot!
Szerintem minden megoldható...de csak a szűk családot!!! Anyóst, apóst, többi kölcsönkérőt már nem tartjuk el! Vigyorog
Feri! Jobb ötletem van! Köcsönadom anyósom, apósom egy hónapra! Hátha nem kapom vissza őket...
Hát...nem rossz a gondolatmeneted, mert lehet második nap agyonütném őket, ha ilyet csinálnának a lacsimmal!  Kacsint
Ugye? Képzeld, apósom visszakapta jogsiját pénteken!!!!!! NEM HISZEM EL!!!!!!!!!!!!4
Miért adták vissza neki? 
Most retteghetünk az utakon, dughatod el a kocsidat... Ezt nem kellett volna! 
Nem tudom miért és hogyan, de már rákérdeztem az illetékesnél. Valami ügyvédi furmányság van a dolog mögött!!!
De az autómat nem kell dugnom, mert nem vezetheti. Tudod, új biztosítás. Csak sajnos visszi asszony Swiftjét és ütivágja. Meg kiautózza a benyát, de csesik tankolni.
Felrobbanok.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1445 Dátum: 2008. December 08. - 17:57:28 »

Ma halottam a hírekben, hogy a Lacetti klub kapja a Mikulás egyetlen ajándékát Mosolyog

http://trl2.tv/View/?v=c02e44e7bf1c4858967254b241ea8451

ÁÁÁllat jóóó!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindjárt szana meg szét küldöm, hagy pukkadozzon minden haver  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Reméltem, hogy kellemes perceket szerzek vele Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1446 Dátum: 2008. December 08. - 17:59:44 »

Eddig 185-en írtak be valamelyik topicba a cartársak közül. Nem is rossz! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1447 Dátum: 2008. December 08. - 18:52:09 »


Nem tudom miért és hogyan, de már rákérdeztem az illetékesnél. Valami ügyvédi furmányság van a dolog mögött!!!
De az autómat nem kell dugnom, mert nem vezetheti. Tudod, új biztosítás. Csak sajnos visszi asszony Swiftjét és ütivágja. Meg kiautózza a benyát, de csesik tankolni.
Felrobbanok.
Hogyan házasodhattál ilyen családba? Vagy csak a házasság után lettek ilyen csapológépek?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1448 Dátum: 2008. December 08. - 19:08:15 »


Nem tudom miért és hogyan, de már rákérdeztem az illetékesnél. Valami ügyvédi furmányság van a dolog mögött!!!
De az autómat nem kell dugnom, mert nem vezetheti. Tudod, új biztosítás. Csak sajnos visszi asszony Swiftjét és ütivágja. Meg kiautózza a benyát, de csesik tankolni.
Felrobbanok.
Hogyan házasodhattál ilyen családba? Vagy csak a házasság után lettek ilyen csapológépek?
Tudod, mindig van valamire hivatkozni. Most pl., hogy a gyerekeknek mentek ajándékot venni. De, hogy igazságos legyek, van olyan is, hogy tankolnak. 2-3 ezer forintért. Néha. Most meg pénteken teletankolok, ma reggel picivel több, mint félig van a tank. És mit gyilkolhatta (tudom hogyan vezet), hogy alig 170 km alatt itatott meg a Swifttel kb. 16 liter benyát?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1449 Dátum: 2008. December 08. - 20:33:41 »

Cap Fiam! Most itt a fórumon szólok Hozzád. Vagy tűrj, és zokszót ne halljak, vagy állj a sarkadra, és keményíts be, ne hagyd, hogy palira vegyenek, amikor Béla vagy, és nem béna! Érthető voltam? He Remélem! Kacsint Próbálj nemet mondani, akkor, amikor kell, és akkor engedj, amikor tényleg indokolt, és nemcsak a lustaság, és a kihasználás miatt kérnek, vagy követelnek segítséget! Uff! Én szóltam! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1450 Dátum: 2008. December 08. - 21:15:46 »

Cap Fiam! Most itt a fórumon szólok Hozzád. Vagy tűrj, és zokszót ne halljak, vagy állj a sarkadra, és keményíts be, ne hagyd, hogy palira vegyenek, amikor Béla vagy, és nem béna! Érthető voltam? He Remélem! Kacsint Próbálj nemet mondani, akkor, amikor kell, és akkor engedj, amikor tényleg indokolt, és nemcsak a lustaság, és a kihasználás miatt kérnek, vagy követelnek segítséget! Uff! Én szóltam! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Sajnos amikor nem vagyok itthon, akkor feleségem néha rájuk van szorulva. Így kénytelen vagyok jó pofát vágni, pedig inkább jól pofán vágnám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1451 Dátum: 2008. December 08. - 21:21:16 »

Nakérem. Megin olcsóbb lesz a benzin- mibe kerül ez majd még nekünk...

És: egy Merdzsó kisbusz vezetőjét 3 gurigára büntizték a zsaruk mert 213 km-el mérték be. A márkaszervízben csak annyit mondtak, bár így lenne... Az eljárást felfüggesztették.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1452 Dátum: 2008. December 08. - 21:45:09 »

Nakérem. Megin olcsóbb lesz a benzin- mibe kerül ez majd még nekünk...

És: egy Merdzsó kisbusz vezetőjét 3 gurigára büntizték a zsaruk mert 213 km-el mérték be. A márkaszervízben csak annyit mondtak, bár így lenne... Az eljárást felfüggesztették.
Azt én is láttam...És érdekes mód senki nem akar nyilatkozni, hogy akkor mi is van a traffipaxokkal Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1453 Dátum: 2008. December 08. - 21:57:29 »

Aham, de miért érzem én, hogy összefüggés van após viszakapott jogsija és a hír között? He He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1454 Dátum: 2008. December 08. - 22:14:07 »

Aham, de miért érzem én, hogy összefüggés van após viszakapott jogsija és a hír között? He He
Csak nem ő is 213-al ment? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!