Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 03:24:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264498 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1335 Dátum: 2008. November 25. - 03:14:39 »

Most hajnalban hazafelé nem volt jobb dolgom a 10-es főúton, mit elakadt kamionokat kerülgetni! Egész délután és este esett, és senki nem takarította az utakat! Vicc az egész!! Kapitány! Menjek lapátolni? én fél 3-tól csináltam, és most fejeztem be!
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1336 Dátum: 2008. November 25. - 11:25:47 »

Mivel a 22.-én tartott találkozó témáját lezárták, ezért itt jelenkezem, a mélyentisztelt,a találkozón megjelent
cartársaknak.Bocs a késedelemért, de ahogy azt már a talin is említettem,a telefon  vonalam elszált.
A Királyi Magyar Matáv szolgáltató, a mai napra megoldotta a problémát. Tartottam egy anyáknapi megemlékezést számukra. A hazaérkezés tekintettel az ítéletidőre,araszolósra sikerült. Vác-tól B.gyarmatig
nyárigumikkal nem volt kis mutatvány.De az i-re a pontot a tegnap esti elcsúszásom tette fel, ugy megütöttem
a bal térdemet, hogy olyan lett mint a görögdinnye. Be kellett szereznem egy pár hónalymankót, most ezzel
araszolgatok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1337 Dátum: 2008. November 25. - 14:05:51 »

Gidy van egy ötletem,mi volna ha az egyik takaródat a jelenleg egyetlen aktív cartársnőnek adnád?És akkor nincs vita hogy ki kapja. Kacsint

jáááááj, szeretnéd, mi?   
attól még nem kerülsz beljebb  Vigyorog
beljebb?.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1338 Dátum: 2008. November 25. - 15:49:57 »

Gidy van egy ötletem,mi volna ha az egyik takaródat a jelenleg egyetlen aktív cartársnőnek adnád?És akkor nincs vita hogy ki kapja. Kacsint

jáááááj, szeretnéd, mi?   
attól még nem kerülsz beljebb  Vigyorog
Miss Bond! No meg párja! Nem jött be a trükk, Áginak nem is kellett, "kedves" ura meg át akart verni, mintha jót akart volna párjának, holott kőkeményen meg akarta ezzel az orv trükkel szerezni. Hát mindennek van határa, ehhez már útlevél kellett volna, így a pléd ügyből kizártalak, kedves kollégám. Amúgy meg a főnökasszonynak mi van a jobb kezében, láttátok? Vajon fél-e használni? Tibor! Megpróbáltad, nem jött be, ennyi! Marad a kulcstartó!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1339 Dátum: 2008. November 25. - 17:01:56 »

Most hajnalban hazafelé nem volt jobb dolgom a 10-es főúton, mit elakadt kamionokat kerülgetni! Egész délután és este esett, és senki nem takarította az utakat! Vicc az egész!! Kapitány! Menjek lapátolni? én fél 3-tól csináltam, és most fejeztem be!
Már nem kell!
Engem fél hétkor rúgtak ki az ágyból, hogy nem lehet kaput nyitni. Tízre közlekedőképessé tettem a kertetajtótól autóig egy nyomon, illetve a kapuig, valamint a kapu elött.
Így rögtön indulhattam is a dzsindzsásba csúszott szomszédasszony mentésére. Min közlekedik a szőke liba télen? Na min?
Úgy van. Mert Ő "csak" a városban használja az autót.  He
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1340 Dátum: 2008. November 25. - 17:33:02 »

Örömmel jelentem, hogy itt is szakad a hó! Úgy vélem, hogy holnap igen jó napom lesz. Reggelre jó nagy havat várok, némi lejegesedéssel, mert szeretem a kihívásokat, és az lesz elhihetitek. Szóval, ha sikerül megúsznom a holnapot, és következő napokat, akkor három kívánságomat teljesíthetitek! Amúgy jó néven venném, ha drukkolnátok nekem, és mindenkinek, aki úton van, hogy épségben céljához érjen, kivéve a szadistákat. Vigyázzatok nagyon, de még gyalogosan is, sőt! A járdán is lehet jókat esni, és csak akkor menjetek át az autók előtt, ha már teljesen állnak, és a mögöttük lévő is! Sok szerencsét mindenkinek! Kacsint
Jól drukkoltunk?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1341 Dátum: 2008. November 25. - 19:53:07 »

Örömmel jelentem, hogy itt is szakad a hó! Úgy vélem, hogy holnap igen jó napom lesz. Reggelre jó nagy havat várok, némi lejegesedéssel, mert szeretem a kihívásokat, és az lesz elhihetitek. Szóval, ha sikerül megúsznom a holnapot, és következő napokat, akkor három kívánságomat teljesíthetitek! Amúgy jó néven venném, ha drukkolnátok nekem, és mindenkinek, aki úton van, hogy épségben céljához érjen, kivéve a szadistákat. Vigyázzatok nagyon, de még gyalogosan is, sőt! A járdán is lehet jókat esni, és csak akkor menjetek át az autók előtt, ha már teljesen állnak, és a mögöttük lévő is! Sok szerencsét mindenkinek! Kacsint
Jól drukkoltunk?
A nagy hó már el is olvadt.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1342 Dátum: 2008. November 25. - 20:17:46 »

Elolvadt a hó, maradt az undorító latyak. Na, és mit gondoltak hol csúszott a legjobban? Na hol? A felújított Bartok Béla úti buszmegállókban a macskaköves gidres- gödrös megállók, ahová beállni, megállni, elindulni mind- mind külön élmény, és egyben rizikó, ha értitek mire gondolok?! Kacsint
Erről jut eszembe (?), Nagy Feró száma: "De szeretnék, de szeretnék Kun Bélával beszélni". Kacsint Ezt átírva: De szeretnék, de szeretnék tervezőjének, kivitelezőjének, jóváhagyójának, átvevőjének, és minden sarlatánnak beszólni". Hihetetlen, hogy mekkora barmok döntenek bármiben is itt a fővárosnak nevezett lepusztuló, mocskos, büdös, falfirkás, kutyaürülékes, hajléktalanos, járhatatlan, közbiztonságot még hírből sem ismerő térképen városnak jelölt objektumban.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1343 Dátum: 2008. November 25. - 20:31:53 »

Ma délután holt fáradt voltam, és elaludtam. Egyszer csak hirtelen felriadtam, és lázasan kerestem az egyenruhám, mert féltem, hogy elkéstem máris. Kivert a verejték. Kiugrottam a szobából, és találkoztam a két itt lakó fiammal, és akkor jöttem rá, hogy még este van, nem hajnal, mert ők akkor még vidáman alszanak, vagy még haza sem jöttek. Kacsint Vigyorog Borzalmas volt! 41 éve dolgozom, és összesen háromszor aludtam el eddig. Az első munkahelyemen 5 év után először, és másnap rögtön másodszor, a következő 5 évre, mondtam akkor. A BKV-nál csak egy szer, akkor is az első időben, amikor délelöttös lettem, és még nem szoktam meg, de akkor is meg tudtam oldani a késést. Szóval utálok elkésni bárhonnan is, mert a pontosság számomra, bár nem vagyok király, fontos! Rossz volt emiatt! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #1344 Dátum: 2008. November 26. - 00:21:55 »

Gidy van egy ötletem,mi volna ha az egyik takaródat a jelenleg egyetlen aktív cartársnőnek adnád?És akkor nincs vita hogy ki kapja. Kacsint

jáááááj, szeretnéd, mi?   
attól még nem kerülsz beljebb  Vigyorog
Miss Bond! No meg párja! Nem jött be a trükk, Áginak nem is kellett, "kedves" ura meg át akart verni, mintha jót akart volna párjának, holott kőkeményen meg akarta ezzel az orv trükkel szerezni. Hát mindennek van határa, ehhez már útlevél kellett volna, így a pléd ügyből kizártalak, kedves kollégám. Amúgy meg a főnökasszonynak mi van a jobb kezében, láttátok? Vajon fél-e használni? Tibor! Megpróbáltad, nem jött be, ennyi! Marad a kulcstartó!

hát még a másikban mi van, amit nem láttok...  Vigyorog
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1345 Dátum: 2008. November 26. - 08:16:36 »

Örömmel jelentem, hogy itt is szakad a hó! Úgy vélem, hogy holnap igen jó napom lesz. Reggelre jó nagy havat várok, némi lejegesedéssel, mert szeretem a kihívásokat, és az lesz elhihetitek. Szóval, ha sikerül megúsznom a holnapot, és következő napokat, akkor három kívánságomat teljesíthetitek! Amúgy jó néven venném, ha drukkolnátok nekem, és mindenkinek, aki úton van, hogy épségben céljához érjen, kivéve a szadistákat. Vigyázzatok nagyon, de még gyalogosan is, sőt! A járdán is lehet jókat esni, és csak akkor menjetek át az autók előtt, ha már teljesen állnak, és a mögöttük lévő is! Sok szerencsét mindenkinek! Kacsint
Jól drukkoltunk?
A nagy hó már el is olvadt.


Ajánlom  2-es útvonalát Váctól a határig, itt még tartja magát a hó, ugy 15-20cm vastagságban.
Törött autók az árokban, a szerencséseket a tűzoltók bűvészkedik ki "szorult helyzetükből"

Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1346 Dátum: 2008. November 26. - 14:39:21 »

Komoly egyéni szoc-problémám van: tegnap elkezdődött a konyha kiürítése, majd szétverése, majd utána burkolása, festése, új konyhabútor beszerelése, szóval úgy néz ki, hogy 2-3 hétre jó lenne, ha befogadna valaki, mert különben világgá megyek. Azt hiszem ez már nekem túl sok, zaj, kosz, és éhezés az osztályrészem. Az is lehet, hogy nem élem túl, lehet készülődni az örökségre, már kezdem írni a végrendeletem. Tudom, kép, ülőgarnitúra, pléd Béla fiamnak, megjegyeztem. A ravatalomra nem kell sok virág, csak egy Lacetti klubos pólóval takarjátok le földi maradványaimat, és soha ne felejtsetek el! Köszönöm! Isten veletek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1347 Dátum: 2008. November 26. - 18:08:20 »

Komoly egyéni szoc-problémám van: tegnap elkezdődött a konyha kiürítése, majd szétverése, majd utána burkolása, festése, új konyhabútor beszerelése, szóval úgy néz ki, hogy 2-3 hétre jó lenne, ha befogadna valaki, mert különben világgá megyek. Azt hiszem ez már nekem túl sok, zaj, kosz, és éhezés az osztályrészem. Az is lehet, hogy nem élem túl, lehet készülődni az örökségre, már kezdem írni a végrendeletem. Tudom, kép, ülőgarnitúra, pléd Béla fiamnak, megjegyeztem. A ravatalomra nem kell sok virág, csak egy Lacetti klubos pólóval takarjátok le földi maradványaimat, és soha ne felejtsetek el! Köszönöm! Isten veletek!
Gidykém!
Az apácák nem fogadnak be téged is a Lacsid mellé...? Hát hová lett a krisztusi szeretet Kacsint Kacsint
Ha minden kötél szakad, nálunk ellehetsz egy darabig, csak esetleg macerás lesz beérni a Bosnyákra hajnali 3-kor... Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1348 Dátum: 2008. November 26. - 18:11:30 »

Komoly egyéni szoc-problémám van: tegnap elkezdődött a konyha kiürítése, majd szétverése, majd utána burkolása, festése, új konyhabútor beszerelése, szóval úgy néz ki, hogy 2-3 hétre jó lenne, ha befogadna valaki, mert különben világgá megyek. Azt hiszem ez már nekem túl sok, zaj, kosz, és éhezés az osztályrészem. Az is lehet, hogy nem élem túl, lehet készülődni az örökségre, már kezdem írni a végrendeletem. Tudom, kép, ülőgarnitúra, pléd Béla fiamnak, megjegyeztem. A ravatalomra nem kell sok virág, csak egy Lacetti klubos pólóval takarjátok le földi maradványaimat, és soha ne felejtsetek el! Köszönöm! Isten veletek!
Gidykém!
Az apácák nem fogadnak be téged is a Lacsid mellé...? Hát hová lett a krisztusi szeretet Kacsint Kacsint
Ha minden kötél szakad, nálunk ellehetsz egy darabig, csak esetleg macerás lesz beérni a Bosnyákra hajnali 3-kor... Vigyorog Vigyorog
Gidy, 1db chevys pokrócért, sokan befogadnának éjszakára.  Vigyorog
Naplózva


LPG
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #1349 Dátum: 2008. November 26. - 19:44:22 »

Komoly egyéni szoc-problémám van: tegnap elkezdődött a konyha kiürítése, majd szétverése, majd utána burkolása, festése, új konyhabútor beszerelése, szóval úgy néz ki, hogy 2-3 hétre jó lenne, ha befogadna valaki, mert különben világgá megyek. Azt hiszem ez már nekem túl sok, zaj, kosz, és éhezés az osztályrészem. Az is lehet, hogy nem élem túl, lehet készülődni az örökségre, már kezdem írni a végrendeletem. Tudom, kép, ülőgarnitúra, pléd Béla fiamnak, megjegyeztem. A ravatalomra nem kell sok virág, csak egy Lacetti klubos pólóval takarjátok le földi maradványaimat, és soha ne felejtsetek el! Köszönöm! Isten veletek!
Gidykém!
Az apácák nem fogadnak be téged is a Lacsid mellé...? Hát hová lett a krisztusi szeretet Kacsint Kacsint
Ha minden kötél szakad, nálunk ellehetsz egy darabig, csak esetleg macerás lesz beérni a Bosnyákra hajnali 3-kor... Vigyorog Vigyorog
Gidy, 1db chevys pokrócért, sokan befogadnának éjszakára.  Vigyorog
Komoly egyéni szoc-problémám van: tegnap elkezdődött a konyha kiürítése, majd szétverése, majd utána burkolása, festése, új konyhabútor beszerelése, szóval úgy néz ki, hogy 2-3 hétre jó lenne, ha befogadna valaki, mert különben világgá megyek. Azt hiszem ez már nekem túl sok, zaj, kosz, és éhezés az osztályrészem. Az is lehet, hogy nem élem túl, lehet készülődni az örökségre, már kezdem írni a végrendeletem. Tudom, kép, ülőgarnitúra, pléd Béla fiamnak, megjegyeztem. A ravatalomra nem kell sok virág, csak egy Lacetti klubos pólóval takarjátok le földi maradványaimat, és soha ne felejtsetek el! Köszönöm! Isten veletek!
Gidykém!
Az apácák nem fogadnak be téged is a Lacsid mellé...? Hát hová lett a krisztusi szeretet Kacsint Kacsint
Ha minden kötél szakad, nálunk ellehetsz egy darabig, csak esetleg macerás lesz beérni a Bosnyákra hajnali 3-kor... Vigyorog Vigyorog
Gidy, 1db chevys pokrócért, sokan befogadnának éjszakára.  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 88 89 [90] 91 92 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!