Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 23:29:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264309 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1260 Dátum: 2008. November 21. - 20:41:00 »

Cápa! Sürgős! Vedd fel légyszi a kontaktot mostnemtommal!
Írok privit...ha már neki nem jut eszébe.. Vigyorog
Most jön felfele a fórumra! Várd meg légyszi!
Már tárgyalunk...
Ide most beszúrnék egy kézdörzsölést....
Nézegeted az akváriumos könyved?

Megy egy E-mail...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1261 Dátum: 2008. November 21. - 20:57:24 »

Cápa! Sürgős! Vedd fel légyszi a kontaktot mostnemtommal!
Írok privit...ha már neki nem jut eszébe.. Vigyorog
Most jön felfele a fórumra! Várd meg légyszi!
Már tárgyalunk...
Ide most beszúrnék egy kézdörzsölést....
Nézegeted az akváriumos könyved?

Megy egy E-mail...
Nem jött. Szrájkol a postás... Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1262 Dátum: 2008. November 21. - 21:01:17 »

Cápa! Sürgős! Vedd fel légyszi a kontaktot mostnemtommal!
Írok privit...ha már neki nem jut eszébe.. Vigyorog
Most jön felfele a fórumra! Várd meg légyszi!
Már tárgyalunk...
Ide most beszúrnék egy kézdörzsölést....
Nézegeted az akváriumos könyved?

Megy egy E-mail...
Nem jött. Szrájkol a postás... Kacsint
írok privit
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1263 Dátum: 2008. November 21. - 21:07:48 »

Cartársak!
Kérdezek valami ostobát: ért valaki az aranyhalakhoz?
Finomak, de szálkásak és kevés van belőlük...inkább tőkehallal élek...vagy másra gondolsz?  Vigyorog
Másra. Lányom most kapott egy párat szülinapjára és valami gáz van velük, de a könyvben enm találom, hogy mi ez.
Ne ostobát kérdezz, hanem okosat, mert ostobának ott vagy Te! Helyesen úgy hangzott volna, hogy ostobán kérdezek valakit.
Gázos aranyhalak? Hívd a Gázművek hibabejelentőjét, biztos mondanak rá valamit! Kacsint
Komolyra fordítva a dolgot a sógorom halszakértővé vált, több halastavat készített a kert már egy tenger, van dísztó is aranyhalakkal, és bent a szobában rohadt nagy akvárium. Megadjam az elérhetőségét? (telefonon csak, mert messze lakik)
Vagy keresd meg Hall doktort! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 21. - 21:14:04 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1264 Dátum: 2008. November 21. - 21:16:48 »

Cartársak!
Kérdezek valami ostobát: ért valaki az aranyhalakhoz?
Finomak, de szálkásak és kevés van belőlük...inkább tőkehallal élek...vagy másra gondolsz?  Vigyorog
Másra. Lányom most kapott egy párat szülinapjára és valami gáz van velük, de a könyvben enm találom, hogy mi ez.
Ne ostobát kérdezz, hanem okosat, mert ostobának ott vagy Te! Helyesen úgy hangzott volna, hogy ostobán kérdezek valakit.
Gázos aranyhalak? Hívd a Gázművek hibabejelentőjét, biztos mondanak rá valamit! Kacsint
Komolyra fordítva a dolgot a sógorom halszakértővé vált, több halastavat készített a kert már egy tenger, van dísztó is aranyhalakkal, és bent a szobában rohadt nagy akvárium. Megadjam az elérhetőségét? (telefonon csak, mert messze lakik)
Vagy keresd meg Hall doktort! Kacsint Vigyorog

Cápához fordultam tanácsért. Holnapra hoz írott tudományt is. Ha az nem segít, akkor még ott a telefonszám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1265 Dátum: 2008. November 21. - 21:20:01 »

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek! A holnap vidékről felrándulók nagyon vigyázzanak magukra, csak óvatosan! Jó napunk lesz!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1266 Dátum: 2008. November 21. - 21:59:55 »

Voltam színházban, tudjátok, ahol emberek csinálnak minden félét, és előtte, közben, meg a végén eltakarják az egészet egy óriási függönnyel. Nos, hát ha szerettek nevetni, sőt uram- boccsá röhögni, akkor szívből ajánlom a következőt: "Csak semmi pánik" a cime, és egy USA követségen játszódik valahol az arab világban. Fetrengeni lehet a nevetéstől, és ennek fő oka, hogy kitűnő a darab, jók a színészek, és a legjobb benne a Magyar Attila, tudjátok, ő a "Nyuszómuszó"-s. Ilus úgy ráncigált el, nem volt kedvem, mert dög fáradt voltam, de megérte, mert ebben a hülye világban két felvonásra feledtette a gondokat, csak hát a nevető izmok fájtak utána az izomláztól... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na jó éjt, szép álmokat, jó éjszakát gyerekek, holnap tali, már csak egyet kell aludni, gyorsan kezdjük rögtön el! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1267 Dátum: 2008. November 22. - 10:52:12 »

Cartársak!
Kérdezek valami ostobát: ért valaki az aranyhalakhoz?
Finomak, de szálkásak és kevés van belőlük...inkább tőkehallal élek...vagy másra gondolsz?  Vigyorog
Másra. Lányom most kapott egy párat szülinapjára és valami gáz van velük, de a könyvben enm találom, hogy mi ez.
Van egy akváriumos könyvem. Ha gondolod, írd le a tüneteket, megnézem mit ír.
Ja...látom, neked is van könyved...akkor passz
De az csak két oldal!
Tünetek: felúsznak a víz színére, nem kajáért. Mintha nem lenne levegő a vízben? De megy a légpumpa! És a fejükön elöl valami fehér izé nőtt, vagy jött ki, ami nem volt ott, amikor vettük őket 5 napja. Aranyhalnak való tápot kapnak, 18 fokos a vizük, tiszta, nem algás.
Aranyhalaknak 26 C fok kell.
A fejükön meg lehet hogy dara van, ahhoz vegyszer kell a vízbe és az erősek túl is élik...
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1268 Dátum: 2008. November 23. - 01:01:32 »

Na, jó éjt mindenkinek Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1269 Dátum: 2008. November 23. - 10:53:58 »

Gyerekek! Ne vegyünk Gidynek egy pár ablaktörlőlapátot? Még csak 64 db van neki a garázsban. Ja és szerintem jobban örülne két kockás takarónak, a chevyseket úgysem meri kibontani. Jopek, mind a kettőt elhoztad?  Vigyorog
Ja persze, izzót is kéne neki ajándékoznunk, mert 'nincs' neki tartalékban!  Vigyorog
Kihagytam volna valamit? Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1270 Dátum: 2008. November 23. - 11:06:48 »

Gyerekek! Ne vegyünk Gidynek egy pár ablaktörlőlapátot? Még csak 64 db van neki a garázsban. Ja és szerintem jobban örülne két kockás takarónak, a chevyseket úgysem meri kibontani. Jopek, mind a kettőt elhoztad?  Vigyorog
Ja persze, izzót is kéne neki ajándékoznunk, mert 'nincs' neki tartalékban!  Vigyorog
Kihagytam volna valamit? Puszi
Sajnos csak egy darab fért a kabátomba, de majd visszamegyünk a másikért is!  Kacsint ( Má' reszelem a kulcsot a garázsához. Vigyorog)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1271 Dátum: 2008. November 23. - 11:11:40 »

Na ezt, és ilyeneket vártam tőletek! Akinek ilyen barátai vannak, nincs is szüksége ellenségekre! Estig gyűjtsétek még a jó indulatú megjegyzéseket, mert most el kell mennem, kikapcsolok, de amikor visszajövök ide a fórumra, minden elolvasok, megnézek ám! Addig is legyetek rosszak, mert jónak itt vagyok én! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1272 Dátum: 2008. November 23. - 11:19:27 »

Gyerekek! Ne vegyünk Gidynek egy pár ablaktörlőlapátot? Még csak 64 db van neki a garázsban. Ja és szerintem jobban örülne két kockás takarónak, a chevyseket úgysem meri kibontani. Jopek, mind a kettőt elhoztad?  Vigyorog
Ja persze, izzót is kéne neki ajándékoznunk, mert 'nincs' neki tartalékban!  Vigyorog
Kihagytam volna valamit? Puszi
Sajnos csak egy darab fért a kabátomba, de majd visszamegyünk a másikért is!  Kacsint ( Má' reszelem a kulcsot a garázsához. Vigyorog)

A 64db között van téli ablaktörlő is. Mert neki olyan is van! Vigyorog
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1273 Dátum: 2008. November 23. - 11:23:41 »

Gyerekek! Ne vegyünk Gidynek egy pár ablaktörlőlapátot? Még csak 64 db van neki a garázsban. Ja és szerintem jobban örülne két kockás takarónak, a chevyseket úgysem meri kibontani. Jopek, mind a kettőt elhoztad?  Vigyorog
Ja persze, izzót is kéne neki ajándékoznunk, mert 'nincs' neki tartalékban!  Vigyorog
Kihagytam volna valamit? Puszi
Sajnos csak egy darab fért a kabátomba, de majd visszamegyünk a másikért is!  Kacsint ( Má' reszelem a kulcsot a garázsához. Vigyorog)

A 64db között van téli ablaktörlő is. Mert neki olyan is van! Vigyorog
Mert gondos gazda és nem bízza a véletlenre.( Meg tegnaptól már ránk sem... Vigyorog )
Ha jól láttam még nyárigumiból is van neki téli! Vigyorog
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1274 Dátum: 2008. November 23. - 12:39:15 »

Gyerekek! Ne vegyünk Gidynek egy pár ablaktörlőlapátot? Még csak 64 db van neki a garázsban. Ja és szerintem jobban örülne két kockás takarónak, a chevyseket úgysem meri kibontani. Jopek, mind a kettőt elhoztad?  Vigyorog
Ja persze, izzót is kéne neki ajándékoznunk, mert 'nincs' neki tartalékban!  Vigyorog
Kihagytam volna valamit? Puszi
Sajnos csak egy darab fért a kabátomba, de majd visszamegyünk a másikért is!  Kacsint ( Má' reszelem a kulcsot a garázsához. Vigyorog)

A 64db között van téli ablaktörlő is. Mert neki olyan is van! Vigyorog
Mert gondos gazda és nem bízza a véletlenre.( Meg tegnaptól már ránk sem... Vigyorog )
Ha jól láttam még nyárigumiból is van neki téli! Vigyorog
Meg klubos matrica fogja össze kívül-belül a csomagtérajtaját!
Jopek ne feledd! Ha bejutsz a mesterkulccsal a garázsba, alulról a harmadik polcon vannak a plédek. Ne tévesszen meg, hogy egy Tecsós dísztárcsa takarja őket!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!