Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 21:25:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264214 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1230 Dátum: 2008. November 19. - 18:50:19 »

Cápa! Ment egy PÜ!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1231 Dátum: 2008. November 19. - 18:56:03 »

Voltunk Gomboséknál Cap cartárssal. Most Lacetti SW Elit manuális klímával 3,6 milcsi.


Tavasszal is ennyire mondták az árát.  Vigyorog
Igen, de lesz az még olcsóbb is, megsúgták. Secondhandben már most is mennek lefelé. Egy 5 éves Epica elődőt nézegettem, 790 gurigára volt kiírva. Elengedtek volna 100-t....

Igen, de lesz az még olcsóbb is, megsúgták. Secondhandben már most is mennek lefelé. Egy 5 éves Epica elődőt nézegettem, 790 gurigára volt kiírva. Elengedtek volna 100-t....
Apósodnak? HeHeHeHeHeHeHeHe  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
/bocsi, ez kicsúszott......../  Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1232 Dátum: 2008. November 19. - 18:57:34 »

Voltunk Gomboséknál Cap cartárssal. Most Lacetti SW Elit manuális klímával 3,6 milcsi.


Tavasszal is ennyire mondták az árát.  Vigyorog
Igen, de lesz az még olcsóbb is, megsúgták. Secondhandben már most is mennek lefelé. Egy 5 éves Epica elődőt nézegettem, 790 gurigára volt kiírva. Elengedtek volna 100-t....

Igen, de lesz az még olcsóbb is, megsúgták. Secondhandben már most is mennek lefelé. Egy 5 éves Epica elődőt nézegettem, 790 gurigára volt kiírva. Elengedtek volna 100-t....
Apósodnak? HeHeHeHeHeHeHeHe  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
/bocsi, ez kicsúszott......../  Puszi
Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1233 Dátum: 2008. November 19. - 20:28:10 »

Voltunk Gomboséknál Cap cartárssal. Most Lacetti SW Elit manuális klímával 3,6 milcsi.
Amit láttunk: van Lacettihez méretre szabott gumiszőnyeg garnitúra, és SW-hez idomított csomagtartó tálca, mindkettő szuper, csak nem túl olcsó- sajnos. Szőnyeg 8 körüli áron, tálca 12 körüli volt ezer  Ft-ban. Nehéz helyzetben vannak, nem megy az üzlet, nem jönnek a kuncsaftok, nincs pénzük.

A csomagtér tálca a Rider-é. Ők a beszállítók-> közvetlen tőlük megrendelve olcsóbb.
Lehet, hogy a szőnyeg is onnan van??

Sok cuccot ők szállítanak a márkakereskedésekbe. Pl. a lökhárítóra rakható csíkot is.
Naplózva
toska
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1234 Dátum: 2008. November 20. - 00:03:55 »

Sziasztok, nezegetem/nezegetem gyujtom az infokat es hol kozelebb hol tavolabb kerulok egy kicsit a Lacetti tulajdonossaghoz. Most egy kicsit tavolabb. Okok:
1. Egy becsuletes kereskedo nem csak 45ekm-ig irta le a kotelezo szervizeken elvegzendoket. 60 ezres szerviz kb. 90eFt, vezermuszij csere. Ilyet korabban Opeleknel hallottam, mar ilyen suru cseret meg elmaradasa eseten igen nagy eselyt a vezermuszij szakadasra. (Nekem ez a 60ekm olyan furcsa, meg a regi Swiftnel is 90ekm volt, a Liananal meg lanchajtas van.)
2. Ez a szelepes problema. (Ha nem porgetem neha elkormolodik.) A szokasos tortenet, egyik haverom ismerose Opel szervizben dolgozik, es eppen emiatt a tipushiba miatt nem ajanlja a Laccetit. Ez mennyire gyakori hiba? Nezegettem az excel tablat itt az oldalon, akinek Euro 4-es 1.6-os autoja volt ott mindenhol elojott? Mondjuk en altalaban 15% varos, 15% mellek ut es 70% autopalya aranyban hasznalom az autot. A mostani 1.6-os benzinmotor 120-170 km/h-nal kb. 3000-5000-en porog. Gondolom ilyen hasznalat mellett ki lenne kormolva rendesen. A gyar ajanl valamit a problema elkerulesere? Csinaltak javitasokat a motoron a hiba elkerulesere? (Elvegre mar kb. 4 eves modell, volt ra lehetoseguk.)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1235 Dátum: 2008. November 20. - 15:23:18 »

Sziasztok, nezegetem/nezegetem gyujtom az infokat es hol kozelebb hol tavolabb kerulok egy kicsit a Lacetti tulajdonossaghoz. Most egy kicsit tavolabb. Okok:
1. Egy becsuletes kereskedo nem csak 45ekm-ig irta le a kotelezo szervizeken elvegzendoket. 60 ezres szerviz kb. 90eFt, vezermuszij csere. Ilyet korabban Opeleknel hallottam, mar ilyen suru cseret meg elmaradasa eseten igen nagy eselyt a vezermuszij szakadasra. (Nekem ez a 60ekm olyan furcsa, meg a regi Swiftnel is 90ekm volt, a Liananal meg lanchajtas van.)
2. Ez a szelepes problema. (Ha nem porgetem neha elkormolodik.) A szokasos tortenet, egyik haverom ismerose Opel szervizben dolgozik, es eppen emiatt a tipushiba miatt nem ajanlja a Laccetit. Ez mennyire gyakori hiba? Nezegettem az excel tablat itt az oldalon, akinek Euro 4-es 1.6-os autoja volt ott mindenhol elojott? Mondjuk en altalaban 15% varos, 15% mellek ut es 70% autopalya aranyban hasznalom az autot. A mostani 1.6-os benzinmotor 120-170 km/h-nal kb. 3000-5000-en porog. Gondolom ilyen hasznalat mellett ki lenne kormolva rendesen. A gyar ajanl valamit a problema elkerulesere? Csinaltak javitasokat a motoron a hiba elkerulesere? (Elvegre mar kb. 4 eves modell, volt ra lehetoseguk.)

Soha nem egyszerű a döntés.
A szíjcsere valóban nem olcsó mulatság. Ez van. Én most tesztelem, hogy kibír-e többet  .
Remélem, hogy nem fogom megtudni, hogy mennyit lehet elmenni vele  Kacsint.

Szelepes dolog: nagy a valószínűsége, hogy bekövetkezik. Garancia alatt érdemes vele "végezni". Ebben az esetben már a módosított szelepekből tesznek bele (+ egyedi megmunkálást kap a szelepfészek), és ezzel már nem jelentkezik a gond.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1236 Dátum: 2008. November 20. - 15:29:47 »

Voltunk Gomboséknál Cap cartárssal. Most Lacetti SW Elit manuális klímával 3,6 milcsi.
Amit láttunk: van Lacettihez méretre szabott gumiszőnyeg garnitúra, és SW-hez idomított csomagtartó tálca, mindkettő szuper, csak nem túl olcsó- sajnos. Szőnyeg 8 körüli áron, tálca 12 körüli volt ezer  Ft-ban. Nehéz helyzetben vannak, nem megy az üzlet, nem jönnek a kuncsaftok, nincs pénzük.

A csomagtér tálca a Rider-é. Ők a beszállítók-> közvetlen tőlük megrendelve olcsóbb.
Lehet, hogy a szőnyeg is onnan van??

Sok cuccot ők szállítanak a márkakereskedésekbe. Pl. a lökhárítóra rakható csíkot is.
Nem, ez nem Riederes szőnyeg. A cetlin egy róka van és Made in Germany! Amintasem Rideres és a tálca is más, mint a honlapjukon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1237 Dátum: 2008. November 21. - 16:17:37 »

Egy "volt" Cartárs autója.
Most egy "tesót" bitorol!
Vajon Ki Ő?
 Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1238 Dátum: 2008. November 21. - 16:21:32 »

Keresztkérdés!
Hol látható ilyen jel?:
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1239 Dátum: 2008. November 21. - 17:03:32 »

Egy "volt" Cartárs autója.
Most egy "tesót" bitorol!
Vajon Ki Ő?
 Kacsint
Keresztkérdés!
Hol látható ilyen jel?:

Feladom, túl nehezek a kérdések! Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1240 Dátum: 2008. November 21. - 17:04:52 »

Egy "volt" Cartárs autója.
Most egy "tesót" bitorol!
Vajon Ki Ő?
 Kacsint
Keresztkérdés!
Hol látható ilyen jel?:

Feladom, túl nehezek a kérdések! Kacsint

Jopek! Ugye hozod a spoilert a SWIFT-re? Ma azt hittem láttalak a tízesen, de nem villogtt vissza rám a kék Ducato. A rendszámodat meg nem jegyeztem meg. 
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1241 Dátum: 2008. November 21. - 17:45:16 »

Keresztkérdés!
Hol látható ilyen jel?:

Válaszolok: a hűtő tetején! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Vagy nem erre gondoltál? He erre is válaszoljak? Van ilyen nicknevű cartársunk, pont az, aki szereti a tuningot, csak az autónál nincs csillag a két "R" betű közt.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1242 Dátum: 2008. November 21. - 17:57:07 »

Egy "volt" Cartárs autója.
Most egy "tesót" bitorol!
Vajon Ki Ő?
 Kacsint
Keresztkérdés!
Hol látható ilyen jel?:

Feladom, túl nehezek a kérdések! Kacsint

Jopek! Ugye hozod a spoilert a SWIFT-re? Ma azt hittem láttalak a tízesen, de nem villogtt vissza rám a kék Ducato. A rendszámodat meg nem jegyeztem meg. 
Viszem, KIJ...a rendszáma a Ducatonak. Nem jártam ma woodtoweredben, callingoltalak volna a handyn akkor... Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1243 Dátum: 2008. November 21. - 18:10:14 »

HOLNAP TALI!!!!! HOLNAP TALI!!!! HOLNAP TALI!!!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1244 Dátum: 2008. November 21. - 18:44:16 »

Cartársak!
Kérdezek valami ostobát: ért valaki az aranyhalakhoz?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!