Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 19:20:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264129 alkalommal)
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1200 Dátum: 2008. November 16. - 17:42:19 »

Sziasztok!
Remélem most jó helyre írok  Kacsint
Túl vagyok az első 1000 km-en.
Röviden: hiba nem volt, a fogyasztás 8-9l/100km
Rángatás előfordult, a Nexiánál torpanás volt annál a fordulatnál. Oka szerintem a gyorsításnál késlekedő üzemanyag (a katalizátor megóvása miatt). Check lámpa nem volt. Gyakorlatilag ugyanaz az élmény vezetni, mint a Nexiát volt, csak komfortosabb ez az autó. Kicsit jobban pattog a sportosabb futómű miatt. A kanyarstabilitása jobb, mint a Nexiáé. Egyik első ködlámpa nem világít, de ahogy elnéztem akna kell az izzó cseréjéhez. Ha pörgetve van jól húz, úgy ahogy egy 1.4 16V-nek kell  Vigyorog . Nyílván a motor méretre miatt nem lehetnek illúziók a kis fordulaton magas nyomatékra.
Szóval összegezve úgy érzem jól jártam vele.
Üdv
Béla

Szia.
Örülünk, hogy elégedett vagy az autóddal. Vagyunk itt Mi is így egy páran.  Vigyorog
A nyomatékot illetőleg igazad van, ezeket pörgetni kell.
Azért alapjába véve jó kis autód van!  Vigyorog
üdv: ladlac
Szerintem elég nyomatéka van a gépnek, amikor minden rendben van rajta.
Persze nem azt mondom, hogy 5.-ben 60-as tempóról nagyot lehet vele gyorsítani, de normál közlekedéshez pont elég. Sőt.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1201 Dátum: 2008. November 16. - 19:54:14 »

Ma olvastam egy nagyon jót:

A buszsofőr szállítja a legdrágább dolgokat a világon.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1202 Dátum: 2008. November 17. - 17:36:53 »

Cartársak! Segítsetek, főleg a pestiek!

Amíóta hazajöttem keresek ún. katona pulóvert.
Ez olyan pulóver, amit a biztonsági őrök (is) hordanak, kék, vállappal, zsebbel, jó meleg. Kamionosoknak is készül, vállap nélkül.
A munkámhoz kellene, az előzőket is külföldön vettem, de ez most nem megoldható.
Ha tudtok olyan üzletet, ahol lehet ilyesmit vásárolni, kérlek írjátok meg!
Miért nem az interneten keresek rá? Mert ott nem találni, vagy csak nagy tételben. Nekem meg csak 1 db kell. Illetve amit találok, az vagy on-line áruház, vagy éppen Devecseren van a bolt....
Előre is köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 17. - 17:42:00 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1203 Dátum: 2008. November 17. - 17:49:23 »

Szerdától újra lejjebb mennek az üzemanyagok árai. Most a gázolaj jobban: 6 Ft-tal, a benzin: 4 Ft-tal. Jó lenne, ha ez akkor is így lenne, amikor szép, és jó idő van, és kirándulhatunk, utazhatunk, szóval sokat autózhatunk. De persze akkor nagyobb volt a kereslet...Szerdát mostanában kezdem kedvelni, bezzeg nemrégiben...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1204 Dátum: 2008. November 17. - 18:08:56 »

Szerdától újra lejjebb mennek az üzemanyagok árai. Most a gázolaj jobban: 6 Ft-tal, a benzin: 4 Ft-tal. Jó lenne, ha ez akkor is így lenne, amikor szép, és jó idő van, és kirándulhatunk, utazhatunk, szóval sokat autózhatunk. De persze akkor nagyobb volt a kereslet...Szerdát mostanában kezdem kedvelni, bezzeg nemrégiben...
Ezt Én is egyre jobban kedvelem!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Csak nehogy pofikára essünk majd előbb-utóbb... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1205 Dátum: 2008. November 17. - 21:34:37 »

Toska!
Erre nem tudok mit mondani. Milyen vezetői autók? A szalon és a szervíz autói, vagy céges autó? Mondjuk én egyiket sem venném meg. De van itt egy cartárs, Cápa, aki talán többet tud mondani erről ,mert szakmabeli, ha jól tévedek annó szalonban dolgozott.
Van olyan tag is, aki használtan vette az autóját és semmi gondja vele. Ha engem kérdezel, akkor azt csinálsz, amit akarsz, de inkább picivel többet egy teljesen újért. Ez az én privát véleményem.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
toska
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Hozzászólás #1206 Dátum: 2008. November 17. - 21:49:21 »

Csak telefonon erdeklodtem, elvben a Schieler Opel vezetoi hasznaltak oket. Az a gond, hogy Platinum felszereltsegu uj dizel az kb. 4.2-3 Mft szerintem, ezek 0,7-1 evesen meg 3M Ft korul vannak. Mondjuk uj nem ferne be a keretekbe dizelbol. Akkor valoszinuleg az 1.6-os elit sw lesz a befuto. Ami miatt az jelentosen olcsobb lehet, Nemetorszagban mar nem is aruljak. Tipusvaltas volt, Nubira neven fut az uj kombi. Van egy olyan elmeletem is, hogy gyartas elejen nem szabad egy sorozatbol autot venni (ido kell mig elojonnek a tipushibak, beallnak a gepsorok) es a legvegen sem szerencses, mert akkor meg mar mindent beleraknak ami maradt. Bar ez csak elmelet.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1207 Dátum: 2008. November 17. - 21:53:30 »

Cartársak! Segítsetek, főleg a pestiek!

Amíóta hazajöttem keresek ún. katona pulóvert.
Ez olyan pulóver, amit a biztonsági őrök (is) hordanak, kék, vállappal, zsebbel, jó meleg. Kamionosoknak is készül, vállap nélkül.
A munkámhoz kellene, az előzőket is külföldön vettem, de ez most nem megoldható.
Ha tudtok olyan üzletet, ahol lehet ilyesmit vásárolni, kérlek írjátok meg!
Miért nem az interneten keresek rá? Mert ott nem találni, vagy csak nagy tételben. Nekem meg csak 1 db kell. Illetve amit találok, az vagy on-line áruház, vagy éppen Devecseren van a bolt....
Előre is köszi!
Cap!
Van egy ötletem. Van nálunk egy bolt, ahol minden szuper jó dolog van. Viszont én ezekhez nem értek, mi is kell neked.
Adok egy honlapcímet, egy telefont. Megnézed a honlapot (szerintem nagyon gyér, nincs sokminden rajta, de hátha te megtalálod amit keresel), de inkább azt javaslom, hívd fel őket. Telón megbeszéled velük mit is keresel, lepontosítod, hogy mire is gondolsz, hogy tuti olyan legyen amilyet akarsz. Aztán ha van, akkor én egyik nap hazafelé a melóból beugrom érte és szívesen elviszem neked szombaton.
Sajnos csak ennyit tudok tenni, remélem sikerrel jársz!
Na a lényeg meg lemaradt... Vigyorog
Klein munkaruházat.
www.kleinmunkaruhazat.hu
83/511-146; 30/9414-300
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 17. - 21:57:34 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1208 Dátum: 2008. November 17. - 21:55:13 »

Csak telefonon erdeklodtem, elvben a Schieler Opel vezetoi hasznaltak oket. Az a gond, hogy Platinum felszereltsegu uj dizel az kb. 4.2-3 Mft szerintem, ezek 0,7-1 evesen meg 3M Ft korul vannak. Mondjuk uj nem ferne be a keretekbe dizelbol. Akkor valoszinuleg az 1.6-os elit sw lesz a befuto. Ami miatt az jelentosen olcsobb lehet, Nemetorszagban mar nem is aruljak. Tipusvaltas volt, Nubira neven fut az uj kombi. Van egy olyan elmeletem is, hogy gyartas elejen nem szabad egy sorozatbol autot venni (ido kell mig elojonnek a tipushibak, beallnak a gepsorok) es a legvegen sem szerencses, mert akkor meg mar mindent beleraknak ami maradt. Bar ez csak elmelet.
A németeknél mindig Nubira néven árulták az SW-t.
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 17. - 21:57:20 írta Jani » Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1209 Dátum: 2008. November 17. - 21:57:30 »

Cartársak! Segítsetek, főleg a pestiek!

Amíóta hazajöttem keresek ún. katona pulóvert.
Ez olyan pulóver, amit a biztonsági őrök (is) hordanak, kék, vállappal, zsebbel, jó meleg. Kamionosoknak is készül, vállap nélkül.
A munkámhoz kellene, az előzőket is külföldön vettem, de ez most nem megoldható.
Ha tudtok olyan üzletet, ahol lehet ilyesmit vásárolni, kérlek írjátok meg!
Miért nem az interneten keresek rá? Mert ott nem találni, vagy csak nagy tételben. Nekem meg csak 1 db kell. Illetve amit találok, az vagy on-line áruház, vagy éppen Devecseren van a bolt....
Előre is köszi!
Cap!
Van egy ötletem. Van nálunk egy bolt, ahol minden szuper jó dolog van. Viszont én ezekhez nem értek, mi is kell neked.
Adok egy honlapcímet, egy telefont. Megnézed a honlapot (szerintem nagyon gyér, nincs sokminden rajta, de hátha te megtalálod amit keresel), de inkább azt javaslom, hívd fel őket. Telón megbeszéled velük mit is keresel, lepontosítod, hogy mire is gondolsz, hogy tuti olyan legyen amilyet akarsz. Aztán ha van, akkor én egyik nap hazafelé a melóból beugrom érte és szívesen elviszem neked szombaton.
Sajnos csak ennyit tudok tenni, remélem sikerrel jársz!
Köszi, előre is! Még szerdán én is megnézek egy pesti boltot. És én is küldök egy linket (remélem sikerül), ahol megnézheted, hogy milyen pulóverre gondoltam. De most szólok, hogy olyan 10 körüli ára van!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1210 Dátum: 2008. November 17. - 21:59:46 »

Cartársak! Segítsetek, főleg a pestiek!

Amíóta hazajöttem keresek ún. katona pulóvert.
Ez olyan pulóver, amit a biztonsági őrök (is) hordanak, kék, vállappal, zsebbel, jó meleg. Kamionosoknak is készül, vállap nélkül.
A munkámhoz kellene, az előzőket is külföldön vettem, de ez most nem megoldható.
Ha tudtok olyan üzletet, ahol lehet ilyesmit vásárolni, kérlek írjátok meg!
Miért nem az interneten keresek rá? Mert ott nem találni, vagy csak nagy tételben. Nekem meg csak 1 db kell. Illetve amit találok, az vagy on-line áruház, vagy éppen Devecseren van a bolt....
Előre is köszi!
Cap!
Van egy ötletem. Van nálunk egy bolt, ahol minden szuper jó dolog van. Viszont én ezekhez nem értek, mi is kell neked.
Adok egy honlapcímet, egy telefont. Megnézed a honlapot (szerintem nagyon gyér, nincs sokminden rajta, de hátha te megtalálod amit keresel), de inkább azt javaslom, hívd fel őket. Telón megbeszéled velük mit is keresel, lepontosítod, hogy mire is gondolsz, hogy tuti olyan legyen amilyet akarsz. Aztán ha van, akkor én egyik nap hazafelé a melóból beugrom érte és szívesen elviszem neked szombaton.
Sajnos csak ennyit tudok tenni, remélem sikerrel jársz!
Köszi, előre is! Még szerdán én is megnézek egy pesti boltot. És én is küldök egy linket (remélem sikerül), ahol megnézheted, hogy milyen pulóverre gondoltam. De most szólok, hogy olyan 10 körüli ára van!
Ne aggódj! Annyira nem megy, hogy ajándékba vigyem! Majd ott bevasalom rajtad a lét!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Na a lényeg meg lemaradt...
Klein munkaruházat.
www.kleinmunkaruhazat.hu
83/511-146; 30/9414-300
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1211 Dátum: 2008. November 17. - 22:02:04 »

Csak telefonon erdeklodtem, elvben a Schieler Opel vezetoi hasznaltak oket. Az a gond, hogy Platinum felszereltsegu uj dizel az kb. 4.2-3 Mft szerintem, ezek 0,7-1 evesen meg 3M Ft korul vannak. Mondjuk uj nem ferne be a keretekbe dizelbol. Akkor valoszinuleg az 1.6-os elit sw lesz a befuto. Ami miatt az jelentosen olcsobb lehet, Nemetorszagban mar nem is aruljak. Tipusvaltas volt, Nubira neven fut az uj kombi. Van egy olyan elmeletem is, hogy gyartas elejen nem szabad egy sorozatbol autot venni (ido kell mig elojonnek a tipushibak, beallnak a gepsorok) es a legvegen sem szerencses, mert akkor meg mar mindent beleraknak ami maradt. Bar ez csak elmelet.
A németeknél mindig Nubira néven árulták az SW-t.
Így van, sőt, Suzuki fedőnéven isszaladgál pár!
Én nem vennék azokból a Diselekből. Nagyon úgy hangzik, mintha ilyen "köll egy kocsi, melyiket vihetem? " autók lennének. Nem vagyok szakember, de ezek az autók már műszerek. Ha tíz láb tiporja őket kiméletlenül- hiszen nem sajátok -, akkor hiába a pár ezer futtot km, már megalapoztak néhány komoly hibának!
Azt is vedd figyelembe, hogy azért nincs a klubbnak sok infója a diselekről, mert nem sok fut még és csak 3 tagunk kályhás, nem sok kilóméterrel.
A benyás fentartása olcsóbb, a 109 lóerő meg elég. Nekem legalábbis.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1212 Dátum: 2008. November 17. - 22:18:19 »

Cápa!

Ment egy PÜ pulóver ügyben.

Én meg megyek aludni, mert gyereknek ilyenkor ágyban a helye. Ez a fiam. Meg kezdődik a Showder.

Jó éjt cartársak.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1213 Dátum: 2008. November 17. - 22:27:11 »

Cápa!

Ment egy PÜ pulóver ügyben.

Én meg megyek aludni, mert gyereknek ilyenkor ágyban a helye. Ez a fiam. Meg kezdődik a Showder.

Jó éjt cartársak.
Jóccak! Én is megyek és megnézem, aztán ágy, mert 5 előtt kelek.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1214 Dátum: 2008. November 18. - 09:06:23 »

Szeretném megrendezni picikét az OTP bank informatikai osztályát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!