Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 17:20:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264014 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1185 Dátum: 2008. November 15. - 10:27:05 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Node ez HB betegség!
Nem a kisüsti folyt ki mégis? akkor jogos a korcsmaszag!

Sajnos SW-nél is áll a zászló! 
/anno Ignisnél is cserélték nekem gariba.../
Gondolom ugyanott tört el a cső, mint nálunk szokott. A kasztni és az ajtó közötti gumikönyökben. Szerintem azért, mert túl rideg a cső anyaga. Én kicseréltem egy puhább fajtára, remélem ez bírja majd.
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1186 Dátum: 2008. November 15. - 10:30:09 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Hogy a kérdésedre is legyen valami reakció:
Mondjuk itt:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=249.msg22551#msg22551
Meg még itt is:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=153.msg12686#msg12686
Köszi kripic
A tied garis, vidd be a szervizbe és cseréltesd ki.
A hosszított gari ilyen bajokra nem vonatkozik
Ezt nem tudtam.
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1187 Dátum: 2008. November 15. - 10:34:55 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Hogy a kérdésedre is legyen valami reakció:
Mondjuk itt:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=249.msg22551#msg22551
Meg még itt is:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=153.msg12686#msg12686
Köszi kripic
A tied garis, vidd be a szervizbe és cseréltesd ki.
A hosszított gari ilyen bajokra nem vonatkozik
Ha 22-ig kibírod, akkor megcsinálom Neked. Van még valahol egy darab csö is itthon, azt is viszek. Mosolyog
Naplózva
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #1188 Dátum: 2008. November 15. - 10:42:48 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Hogy a kérdésedre is legyen valami reakció:
Mondjuk itt:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=249.msg22551#msg22551
Meg még itt is:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=153.msg12686#msg12686
Köszi kripic
A tied garis, vidd be a szervizbe és cseréltesd ki.
A hosszított gari ilyen bajokra nem vonatkozik
Ha 22-ig kibírod, akkor megcsinálom Neked. Van még valahol egy darab csö is itthon, azt is viszek. Mosolyog

Legalább meglesném, hogy kell javítani.  Kacsint
Naplózva
belabig
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



« Hozzászólás #1189 Dátum: 2008. November 15. - 12:28:39 »

Sziasztok!
Remélem most jó helyre írok  Kacsint
Túl vagyok az első 1000 km-en.
Röviden: hiba nem volt, a fogyasztás 8-9l/100km
Rángatás előfordult, a Nexiánál torpanás volt annál a fordulatnál. Oka szerintem a gyorsításnál késlekedő üzemanyag (a katalizátor megóvása miatt). Check lámpa nem volt. Gyakorlatilag ugyanaz az élmény vezetni, mint a Nexiát volt, csak komfortosabb ez az autó. Kicsit jobban pattog a sportosabb futómű miatt. A kanyarstabilitása jobb, mint a Nexiáé. Egyik első ködlámpa nem világít, de ahogy elnéztem akna kell az izzó cseréjéhez. Ha pörgetve van jól húz, úgy ahogy egy 1.4 16V-nek kell  Vigyorog . Nyílván a motor méretre miatt nem lehetnek illúziók a kis fordulaton magas nyomatékra.
Szóval összegezve úgy érzem jól jártam vele.
Üdv
Béla
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1190 Dátum: 2008. November 15. - 15:08:58 »

Sziasztok!
Remélem most jó helyre írok  Kacsint
Túl vagyok az első 1000 km-en.
Röviden: hiba nem volt, a fogyasztás 8-9l/100km
Rángatás előfordult, a Nexiánál torpanás volt annál a fordulatnál. Oka szerintem a gyorsításnál késlekedő üzemanyag (a katalizátor megóvása miatt). Check lámpa nem volt. Gyakorlatilag ugyanaz az élmény vezetni, mint a Nexiát volt, csak komfortosabb ez az autó. Kicsit jobban pattog a sportosabb futómű miatt. A kanyarstabilitása jobb, mint a Nexiáé. Egyik első ködlámpa nem világít, de ahogy elnéztem akna kell az izzó cseréjéhez. Ha pörgetve van jól húz, úgy ahogy egy 1.4 16V-nek kell  Vigyorog . Nyílván a motor méretre miatt nem lehetnek illúziók a kis fordulaton magas nyomatékra.
Szóval összegezve úgy érzem jól jártam vele.
Üdv
Béla

Szia.
Örülünk, hogy elégedett vagy az autóddal. Vagyunk itt Mi is így egy páran.  Vigyorog
A nyomatékot illetőleg igazad van, ezeket pörgetni kell.
Azért alapjába véve jó kis autód van!  Vigyorog
üdv: ladlac
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1191 Dátum: 2008. November 15. - 17:04:22 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Hogy a kérdésedre is legyen valami reakció:
Mondjuk itt:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=249.msg22551#msg22551
Meg még itt is:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=153.msg12686#msg12686
Köszi kripic
A tied garis, vidd be a szervizbe és cseréltesd ki.
A hosszított gari ilyen bajokra nem vonatkozik
Ha 22-ig kibírod, akkor megcsinálom Neked. Van még valahol egy darab csö is itthon, azt is viszek. Mosolyog
Valamit megpróbálok vele csinálni holnap,mert elviselhetetlen a kocsmaszag.Azért hozd azt a csövet a talira,és megmutatod a többieknek hogy mit kell csinálniuk majd.Amúgy pont a gumicsőben tört el.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1192 Dátum: 2008. November 15. - 18:20:08 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Hogy a kérdésedre is legyen valami reakció:
Mondjuk itt:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=249.msg22551#msg22551
Meg még itt is:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=153.msg12686#msg12686
Köszi kripic
A tied garis, vidd be a szervizbe és cseréltesd ki.
A hosszított gari ilyen bajokra nem vonatkozik
Ha 22-ig kibírod, akkor megcsinálom Neked. Van még valahol egy darab csö is itthon, azt is viszek. Mosolyog
Valamit megpróbálok vele csinálni holnap,mert elviselhetetlen a kocsmaszag.Azért hozd azt a csövet a talira,és megmutatod a többieknek hogy mit kell csinálniuk majd.Amúgy pont a gumicsőben tört el.
Pont ott "szokott"!!! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1193 Dátum: 2008. November 15. - 18:32:48 »

Az OK, hogy kocsmaszag! De nem csinált még zárlatot? Minél előbb cseréld ki!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1194 Dátum: 2008. November 15. - 20:32:00 »

Na, ma már nem leszek 1,8-as, úgyhogy nyugodalmas jó éjszakát!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1195 Dátum: 2008. November 15. - 20:55:19 »

http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?action=post;topic=235.0;num_replies=1194
Tudom: off, de nem vagyok PC zsonglőr, ezért kérem a modi úrak egyikét, tegye át a megfelelő helyre. Köszike. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 15. - 20:57:51 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
kwacs
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #1196 Dátum: 2008. November 15. - 21:06:33 »

  Üdvözlet minden "forum lakónak"! Engedjétek meg,hogy mint új tag,röviden bemutatkozzam. Öregedő testben élek,de fiatalosan imádom az autókat és mindent ami "velük" kapcsolatos! Nagyon örülök,hogy rátaláltam a klubra és rögtön egy hatalmas és őszinte köszönettel tartozom Nektek! Miért-is? Mert a segítségetekkel,VAN EGY ÚJ Lacsim!!! Tudom,némi magyarázattal tartozom e kijelentésért. Még vendégként,olvastam az oly sokunkat érintő,"rágcsáló" problémáról. Na,mondom magamnak,ha ennyi tapasztalat összegyűlt a gondról és úgy tünik,megoldást is találtatok a dologra,hát nekiesek és én is kivégzem az egeret! Jelentem az egér halott,pech lámpa setét,az autó Chevy(?) és az akció óta megtett km.1070. Újból kék az ég és a kecskebenzin is elfogyott a tankból!! Köszönöm,köszönöm! Elnézést a hosszú ömlengésért,de nem bírok magammal! Bízom benne,hogy megtűrtök/befogadtok soraitokba. Kivánok mindenkinek száraz utat és vidám napokat: Rosenberg Miklós /mike/.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1197 Dátum: 2008. November 15. - 22:44:36 »

 Üdvözlet minden "forum lakónak"! Engedjétek meg,hogy mint új tag,röviden bemutatkozzam. Öregedő testben élek,de fiatalosan imádom az autókat és mindent ami "velük" kapcsolatos! Nagyon örülök,hogy rátaláltam a klubra és rögtön egy hatalmas és őszinte köszönettel tartozom Nektek! Miért-is? Mert a segítségetekkel,VAN EGY ÚJ Lacsim!!! Tudom,némi magyarázattal tartozom e kijelentésért. Még vendégként,olvastam az oly sokunkat érintő,"rágcsáló" problémáról. Na,mondom magamnak,ha ennyi tapasztalat összegyűlt a gondról és úgy tünik,megoldást is találtatok a dologra,hát nekiesek és én is kivégzem az egeret! Jelentem az egér halott,pech lámpa setét,az autó Chevy(?) és az akció óta megtett km.1070. Újból kék az ég és a kecskebenzin is elfogyott a tankból!! Köszönöm,köszönöm! Elnézést a hosszú ömlengésért,de nem bírok magammal! Bízom benne,hogy megtűrtök/befogadtok soraitokba. Kivánok mindenkinek száraz utat és vidám napokat: Rosenberg Miklós /mike/.
Bár Ladigidy szokta elhappolni a köszöntőt, de talán most gyorsabb leszek! Üdvözlünk sorainkban!
Sok balesetmentes km-t és szép kék eget a lacsiddal!
Ha van kedved, mindjárt jöhetsz is a talira, ami egy hét múlva lesz. Legalább megismersz jónéhányunkat! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1198 Dátum: 2008. November 15. - 22:49:05 »

Kwacs! Üdv a fedélzeten, örülünk, hogy ránk találtál. Mivel látom földim vagy, így nem lehet akadálya, hogy új tagként rögtön belesodródj egy taliba, 22.-én szombaton, vagyis egy hét múlva. A személyes találkozások után, remélhetőleg még jobban fogod szeretni a kocsidat, ami hozzánk sodort, egy igazán jó csapathoz. Olvasd az évzáró tali topicot, és gyere Te is a Városligetbe! Elárulom, nem vagy rangidős, de itt amúgy sem számít a kor, csak a kór. Kacsint Vigyorog

Most látom, hogy a Cápa újból leúszott, mert ő több újjal tud gépelni, de a többi stimmel, most lemaradtam...
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 15. - 22:51:01 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1199 Dátum: 2008. November 16. - 16:15:28 »

Dehogynem .Van olyan kocsmaszag az autóban,hogyha a rendőr megállít,bíztos az arcomba tol egy szondát Vigyorog
Hogy a kérdésedre is legyen valami reakció:
Mondjuk itt:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=249.msg22551#msg22551
Meg még itt is:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=153.msg12686#msg12686
Köszi kripic
A tied garis, vidd be a szervizbe és cseréltesd ki.
A hosszított gari ilyen bajokra nem vonatkozik
Ha 22-ig kibírod, akkor megcsinálom Neked. Van még valahol egy darab csö is itthon, azt is viszek. Mosolyog
Ideiglenesen megcsináltam,de a talin majd megnézem hogy ti (HB-sek)hogyan csináltátok meg.Azt a csövet a biztonság kedvéért hozzad,köszi.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!