Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 15:26:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263948 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1140 Dátum: 2008. November 10. - 18:10:24 »

Szegény Athee....remélem nem fog megsértődni!  Vigyorog
Ebbe a pék-témába már én is belefutottam... Kacsint
Athee a védelmem alatt van! Ezért sárgalapos figyelmeztetésben kell részesítenem a "pékekkel" való negativ kisugárzásokat. Pfuj!
Athee, nekik ne adj sóskiflit, csurogjon csak a nyáluk, hátha rájönnek, hogy az egyik legfontosabb szakma a tied! Kacsint
Egyébként nem jó a szakmákkal cikizni, még általánosításokkal sem, mert szerencsére mindegyik szakmára szükség van, és jó, hogy nem vagyunk egyformák, mert kell pék is, tanár is, pedagógus is, szemetes is, nem is beszélve a hajósokról, taxisokról, gépészekről, nyomdászokról, hivatásos fórumozókról, teherautósokról,  buszvezetőkről, és főleg a digi tévésekről, szóval mindenkiről! Vigyorog

köszi apu!  Vigyorog
Tudod, az a vicces, amikor elromlik egy gép nálunk (sajnos elég sűrűn, mivel 24-ből 24-et mennek.), és jön  a hivatalos szerviztől az emberke, és nem érti a gép működési elvét. És nekünk PÉKEKNEK kell elmagyarázni neki, hogy mi van, és mit kellene talán kicserélni, vagy megjavítani neki. Van egy két emberke akit hagyunk szenvedni, gondolkodni órákig, mire szólunk, hogy te figyelj...  Vigyorog
Ha olyan hiba van, amihez van alkatrész, mi nem hívunk senkit. Vannak szerszámok, és kicseréljük mi magunk.
Sőt, tudok autón olajat cserélni, gyertyát cserélni, villanyt szerelni, betonozni, festeni, számítógépet javítani stb, stb...
Tehát nem veszem már fel ezeket. Jókat mosolyogtam magamban, amikor az előző sorokat olvastam!
De ezért, hogy megvédtél dupla adag sós kifli jár.  Vigyorog
És a Kapitány gyermekei is elpusztítottak egy jó adag túrós táskát csütörtökön... Így van Cap??  Kacsint
Athee! Túrós táska is? Jó menű: Sós kifli főételnek, utána túrós táska desszertnek, megyek ne feledd! Kacsint Vigyorog Mindkettőt nagyon szeretem, enni, nem kóstolni, ha érted mire gondoltam...? Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1141 Dátum: 2008. November 10. - 19:00:09 »

Azért azt szabadjon megjegyezni, hogy egy ekkora létszám jóllakatása nem kevés péksüteményt kíván! Gondolom Athee sem csórja a hozzávalókat, avagy rá a pénzt. Úgyhogy csak csínján a zabálással! Bőven elég lesz mindenkinek egy kis kóstoló, és máris mennyiség kell legyen az ellátáshoz!
(Szerintem...de lőjjetek le, ha hülyeségeket beszélek!)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1142 Dátum: 2008. November 10. - 19:07:23 »

Azért azt szabadjon megjegyezni, hogy egy ekkora létszám jóllakatása nem kevés péksüteményt kíván! Gondolom Athee sem csórja a hozzávalókat, avagy rá a pénzt. Úgyhogy csak csínján a zabálással! Bőven elég lesz mindenkinek egy kis kóstoló, és máris mennyiség kell legyen az ellátáshoz!
(Szerintem...de lőjjetek le, ha hülyeségeket beszélek!)
Szerintem igazad van, ezen már én is gondolkodám! (ehh, nagy szavak Vigyorog )
Mer' mondjuk mit adunk majd cserébe? Buszjegyet, gázolajat, hajónaplót,..izé..pantonskálát? Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1143 Dátum: 2008. November 10. - 19:47:05 »

Szerdától újra olcsóbbá teszik az üzemanyagok árait: gázolaj. -4Ft-tal, benzin: -7 Ft-tal megy lejjebb! Halleluja! Vigyorog (átlag különbség 30 Ft a benzin javára!) Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1144 Dátum: 2008. November 10. - 19:50:02 »

Szerdától újra olcsóbbá teszik az üzemanyagok árait: gázolaj. -4Ft-tal, benzin: -7 Ft-tal megy lejjebb! Halleluja! Vigyorog (átlag különbség 30 Ft a benzin javára!) Vigyorog
Sejthettem volna! Én meg ma tankoltam.
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1145 Dátum: 2008. November 10. - 19:45:15 »

Sebijoe! Olvastad a Privát üzenetet amit neked írtam?
Naplózva


LPG
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1146 Dátum: 2008. November 10. - 20:00:23 »

Szerdától újra olcsóbbá teszik az üzemanyagok árait: gázolaj. -4Ft-tal, benzin: -7 Ft-tal megy lejjebb! Halleluja! Vigyorog (átlag különbség 30 Ft a benzin javára!) Vigyorog
Péntek óta világító piláccsal megyek, ma akartam tankolni... Reggel beöntöm a fűnyírónak szánt 95-öst a Lacsiba Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1147 Dátum: 2008. November 10. - 19:56:09 »

Múlt héten én is úgy mentem be szerda reggel tankolni, hogy volt vagy 2 liter a tankban! Már gondolkodtam munkába indulásnál, hogy elvigyem-e magammal a fűnyírós kannát, amiben úgy másfél liter lehet így szezon végén. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1148 Dátum: 2008. November 10. - 20:27:03 »

Szerdától újra olcsóbbá teszik az üzemanyagok árait: gázolaj. -4Ft-tal, benzin: -7 Ft-tal megy lejjebb! Halleluja! Vigyorog (átlag különbség 30 Ft a benzin javára!) Vigyorog
Az "elemzők" szerint amint alább hagy a válság ismét 100 $ felett lesz a kőolaj ára.
2030-ra 200 $-ra jósolják.
Mondjuk azt meg is kell érni.
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1149 Dátum: 2008. November 11. - 03:15:56 »

Szasztok!
Kicsit benéztem, már ég a pofám, sokminden közbejött. De ebböl semmi sem pozitiv! Sajna...
A gép is szórakozik velem, ha vallatáson van nem produkálja azt, amit nekem.
Most pl. 2 napja elkezdett uszni kanyarban. de azt sem mindig, nem is egyformán.
Meg a szemét bankok is! Már 30%-kal a megálapodott felett vagyok.
A kötelezö olajcserét megusztam 22-böl, mrt az minden, csak nem szerviz!
A szunyogok nem a bura problémája miatt voltak, az uj is ugyanugy eláll rajta. A részeg sárga elkurta a lemezhajlitást.
A feszitésnyom is azért volt szerintem a lámpa alatt, hogy valamennyire a helyére tuszkolják.
Na lépek, mert jót ugysem tudnék irni, rosszból elég ennyi is.
Majd jövök survebben, igérem!
Minden jót!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1150 Dátum: 2008. November 11. - 05:02:44 »

Szasztok!
Kicsit benéztem, már ég a pofám, sokminden közbejött. De ebböl semmi sem pozitiv! Sajna...
A gép is szórakozik velem, ha vallatáson van nem produkálja azt, amit nekem.
Most pl. 2 napja elkezdett uszni kanyarban. de azt sem mindig, nem is egyformán.
Meg a szemét bankok is! Már 30%-kal a megálapodott felett vagyok.
A kötelezö olajcserét megusztam 22-böl, mrt az minden, csak nem szerviz!
A szunyogok nem a bura problémája miatt voltak, az uj is ugyanugy eláll rajta. A részeg sárga elkurta a lemezhajlitást.
A feszitésnyom is azért volt szerintem a lámpa alatt, hogy valamennyire a helyére tuszkolják.
Na lépek, mert jót ugysem tudnék irni, rosszból elég ennyi is.
Majd jövök survebben, igérem!
Minden jót!
Az elveszett ember előkerült. Jó újra látni a fórumon, remélem sűrűben fogsz írni ezentúl! Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1151 Dátum: 2008. November 11. - 07:29:15 »

Azért azt szabadjon megjegyezni, hogy egy ekkora létszám jóllakatása nem kevés péksüteményt kíván! Gondolom Athee sem csórja a hozzávalókat, avagy rá a pénzt. Úgyhogy csak csínján a zabálással! Bőven elég lesz mindenkinek egy kis kóstoló, és máris mennyiség kell legyen az ellátáshoz!
(Szerintem...de lőjjetek le, ha hülyeségeket beszélek!)
Úgyis lesz még "chevrolet mintás" pogácsa is...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1152 Dátum: 2008. November 11. - 08:40:53 »

Szasztok!
Kicsit benéztem, már ég a pofám, sokminden közbejött. De ebböl semmi sem pozitiv! Sajna...
A gép is szórakozik velem, ha vallatáson van nem produkálja azt, amit nekem.
Most pl. 2 napja elkezdett uszni kanyarban. de azt sem mindig, nem is egyformán.
Meg a szemét bankok is! Már 30%-kal a megálapodott felett vagyok.
A kötelezö olajcserét megusztam 22-böl, mrt az minden, csak nem szerviz!
A szunyogok nem a bura problémája miatt voltak, az uj is ugyanugy eláll rajta. A részeg sárga elkurta a lemezhajlitást.
A feszitésnyom is azért volt szerintem a lámpa alatt, hogy valamennyire a helyére tuszkolják.
Na lépek, mert jót ugysem tudnék irni, rosszból elég ennyi is.
Majd jövök survebben, igérem!
Minden jót!
És még Tunyogi is meghalt....Nincsenek jó napjaiad Peti, de azért maradj köztünk!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1153 Dátum: 2008. November 11. - 10:50:38 »

Szerdától újra olcsóbbá teszik az üzemanyagok árait: gázolaj. -4Ft-tal, benzin: -7 Ft-tal megy lejjebb! Halleluja! Vigyorog (átlag különbség 30 Ft a benzin javára!) Vigyorog
Az "elemzők" szerint amint alább hagy a válság ismét 100 $ felett lesz a kőolaj ára.
2030-ra 200 $-ra jósolják.
Mondjuk azt meg is kell érni.
Elég a mának baja, ne menjünk előre, és örüljünk, ha van néha valami jó is, mert abból aztán tényleg nincs sok manapság! Kacsint
2030.-ra már engem nem fog érdekelni az olajár, legfeljebb a gyerekeimet, de titeket, fiatalakat igen csak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1154 Dátum: 2008. November 11. - 10:52:40 »

Szerdától újra olcsóbbá teszik az üzemanyagok árait: gázolaj. -4Ft-tal, benzin: -7 Ft-tal megy lejjebb! Halleluja! Vigyorog (átlag különbség 30 Ft a benzin javára!) Vigyorog
Az "elemzők" szerint amint alább hagy a válság ismét 100 $ felett lesz a kőolaj ára.
2030-ra 200 $-ra jósolják.
Mondjuk azt meg is kell érni.
Elég a mának baja, ne menjünk előre, és örüljünk, ha van néha valami jó is, mert abból aztán tényleg nincs sok manapság! Kacsint
2030.-ra már engem nem fog érdekelni az olajár, legfeljebb a gyerekeimet, de titeket, fiatalakat igen csak!
De hisz 82 évesen is lehet vezetni. Igaz, addigra le kell cserélni a Lacsit, mert kissé korosodó lesz...  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 75 76 [77] 78 79 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!