Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 13:34:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263857 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1110 Dátum: 2008. November 08. - 12:17:45 »

Ma olyat láttam a Tököly úton...Pedig azt hittem Lacettiból már elég "okos" vagyok!
HB Lacetti, Nubira III. elejével... He
Nos, kedves Jopek, ehhez két dolgot fűznék hozzá:
1: Ezt minden nap látom, ez egy Suzuki Reno, amit egyébként árultak is a neten, és való igaz HB-s, szép SW-s első résszel, na jó sedanossal is persze. Kacsint Vigyorog
2: Lebuktál, itt jártál, és nem jelentkeztél nálam, nálunk. Meg vagyok döbbenve, hogy ilyet tettél, hogy csak úgy elsöpörtél, benézés nélkül. Máskor ezt légy szíves pótold, mint ahogy igérgeted réges rég óta... Kacsint Vigyorog
És jövet-menet át kellett vágnod Pilisvörösváron...
Mea culpa az egész bandától, de: 1.: Dolgoztam, mindenhova egyszerre kellett (volna) odaérni...
                                              2.: M1-en járok...
Hát moditársam...ezt jól bebuktad! Ne szólj szám.... Vigyorog Kacsint
Én meg amikor kiteszem a pereseket a kertből, a szemem kinézem, hogy mikor jön szembe egy Iveco, ismerős sofőrrel. Hiába...
Drága vagy Cap., de ne piszkáld az Ivecosokat légyszi. Kacsint Nekem nincs olyan autóm. Mosolyog
Amire Te emlékszel ( csak nem jól ) az Mercedes volt! Vigyorog
Meg már nem is az van, de több OFF márkát már nem említek itten ha lehet...
Ja az M1, az egy autópálya....tudod sok aszfalt, csak néha kis víz. Számottevő hajózás nem is nagyon van ... Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1111 Dátum: 2008. November 08. - 18:28:38 »

Nézegetem a vaterán az árveréseket és egy rakás hülye ember van!
Adott 1 termék, nevezzük A-nak, 1Ft-ról indul a licit(nincs minimálár) és egy másik ugyan ilyen termék, ezt meg B-nek, 7000Ft-os minimálárral.
Az A eléri a 7000Ft-ot amennyiért a B-t is el lehet vinni. A hülye emberek meg licitálnak tovább egészem 10000Ft-ig. Ahelyet hogy A-ért 7000Ft-nál nem adna többet és inkább a B-re licitálna. És ez nem egyszeri eset, rendszeresen ezt látom.
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1112 Dátum: 2008. November 08. - 19:59:38 »

Ma olyat láttam a Tököly úton...Pedig azt hittem Lacettiból már elég "okos" vagyok!
HB Lacetti, Nubira III. elejével... He
Nos, kedves Jopek, ehhez két dolgot fűznék hozzá:
1: Ezt minden nap látom, ez egy Suzuki Reno, amit egyébként árultak is a neten, és való igaz HB-s, szép SW-s első résszel, na jó sedanossal is persze. Kacsint Vigyorog
2: Lebuktál, itt jártál, és nem jelentkeztél nálam, nálunk. Meg vagyok döbbenve, hogy ilyet tettél, hogy csak úgy elsöpörtél, benézés nélkül. Máskor ezt légy szíves pótold, mint ahogy igérgeted réges rég óta... Kacsint Vigyorog
És jövet-menet át kellett vágnod Pilisvörösváron...
Mea culpa az egész bandától, de: 1.: Dolgoztam, mindenhova egyszerre kellett (volna) odaérni...
                                              2.: M1-en járok...
Hát moditársam...ezt jól bebuktad! Ne szólj szám.... Vigyorog Kacsint
Én meg amikor kiteszem a pereseket a kertből, a szemem kinézem, hogy mikor jön szembe egy Iveco, ismerős sofőrrel. Hiába...
Drága vagy Cap., de ne piszkáld az Ivecosokat légyszi. Kacsint Nekem nincs olyan autóm. Mosolyog
Amire Te emlékszel ( csak nem jól ) az Mercedes volt! Vigyorog
Meg már nem is az van, de több OFF márkát már nem említek itten ha lehet...
Ja az M1, az egy autópálya....tudod sok aszfalt, csak néha kis víz. Számottevő hajózás nem is nagyon van ... Vigyorog
Iveco =
Ducato. Olasz, olasz, nem mindegy? Csak picit nagyobbat üt! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 08. - 20:07:45 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1113 Dátum: 2008. November 08. - 20:39:49 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1114 Dátum: 2008. November 08. - 21:01:17 »

Nyugodalmas szombat éjszakát mindenkinek!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1115 Dátum: 2008. November 08. - 22:37:40 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü

Jöhetsz hozzánk is. Az építő már 4 éve szenved a hátsó garázsajtóval Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1116 Dátum: 2008. November 09. - 12:14:53 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü

Te híztál az elmúlt hónapokban, vagy az apósodat várod nagyobb szeretettel és nagyobbra tárt ajtóval?  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1117 Dátum: 2008. November 09. - 17:12:26 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü

Te híztál az elmúlt hónapokban, vagy az apósodat várod nagyobb szeretettel és nagyobbra tárt ajtóval?  Vigyorog
Ne is mond. én híztam, bánatomban eszek, de amióta van radarom ismét boldog vagyok.
Giovanni!
Miből van a garázs? Mert a házam fa szerkezetes, csak ezért tudok így emberkedni. Téglánybol azért nem ilyen egyszerű.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1118 Dátum: 2008. November 09. - 17:17:34 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü

Te híztál az elmúlt hónapokban, vagy az apósodat várod nagyobb szeretettel és nagyobbra tárt ajtóval?  Vigyorog
Ne is mond. én híztam, bánatomban eszek, de amióta van radarom ismét boldog vagyok.
Giovanni!
Miből van a garázs? Mert a házam fa szerkezetes, csak ezért tudok így emberkedni. Téglánybol azért nem ilyen egyszerű.
A fene, akkor megvárom a "jóképességű" ajtósokat. Bár, amilyen munkát végeznek, nyugodtan lehetnek pékek is, vagy favágók Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1119 Dátum: 2008. November 09. - 17:30:06 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü

Te híztál az elmúlt hónapokban, vagy az apósodat várod nagyobb szeretettel és nagyobbra tárt ajtóval?  Vigyorog
Ne is mond. én híztam, bánatomban eszek, de amióta van radarom ismét boldog vagyok.
Giovanni!
Miből van a garázs? Mert a házam fa szerkezetes, csak ezért tudok így emberkedni. Téglánybol azért nem ilyen egyszerű.
A fene, akkor megvárom a "jóképességű" ajtósokat. Bár, amilyen munkát végeznek, nyugodtan lehetnek pékek is, vagy favágók Mosolyog
Akkor talán hívjál susztert, az majd megoldja. Mi bajod a pékekkel?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1120 Dátum: 2008. November 09. - 17:45:31 »

Nem azért, hogy a vállamat veregfessem, de ma 9-től délután 4-ig kicseréltem a bejárati ajtót. tokkal, vonóval. az új bejárat így 10 cm-el szélesebb! phü

Te híztál az elmúlt hónapokban, vagy az apósodat várod nagyobb szeretettel és nagyobbra tárt ajtóval?  Vigyorog
Ne is mond. én híztam, bánatomban eszek, de amióta van radarom ismét boldog vagyok.
Giovanni!
Miből van a garázs? Mert a házam fa szerkezetes, csak ezért tudok így emberkedni. Téglánybol azért nem ilyen egyszerű.
A fene, akkor megvárom a "jóképességű" ajtósokat. Bár, amilyen munkát végeznek, nyugodtan lehetnek pékek is, vagy favágók Mosolyog
Akkor talán hívjál susztert, az majd megoldja. Mi bajod a pékekkel?
Pékekkel semmi, csak ara akartam utalni, hogy ami a szakmájuk, ahhoz tuti nem értenek Mosolyog  Mármint az ajtósok, vagy hogy hívják őket Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1121 Dátum: 2008. November 09. - 20:02:47 »

Szegény Athee....remélem nem fog megsértődni!  Vigyorog
Ebbe a pék-témába már én is belefutottam... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1122 Dátum: 2008. November 09. - 20:21:32 »

Szegény Athee....remélem nem fog megsértődni!  Vigyorog
Ebbe a pék-témába már én is belefutottam... Kacsint
Athee a védelmem alatt van! Ezért sárgalapos figyelmeztetésben kell részesítenem a "pékekkel" való negativ kisugárzásokat. Pfuj!
Athee, nekik ne adj sóskiflit, csurogjon csak a nyáluk, hátha rájönnek, hogy az egyik legfontosabb szakma a tied! Kacsint
Egyébként nem jó a szakmákkal cikizni, még általánosításokkal sem, mert szerencsére mindegyik szakmára szükség van, és jó, hogy nem vagyunk egyformák, mert kell pék is, tanár is, pedagógus is, szemetes is, nem is beszélve a hajósokról, taxisokról, gépészekről, nyomdászokról, hivatásos fórumozókról, teherautósokról,  buszvezetőkről, és főleg a digi tévésekről, szóval mindenkiről! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 09. - 20:50:34 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1123 Dátum: 2008. November 09. - 20:22:05 »

Radar, GPS, stb, minden ügyben érdemes megnézni: (www.zsu.hu) Zs+U Kft honlapját, sok mindent lehet elég jó áron kapni.

Hát erről a zsu.hu-ról nekem az jut eszembe, hogyha meglátjuk Zsu-t ...inkább nem mondom, hogy hogyan és egyszerre mondjuk: Zsú!!!!...húúúúú....... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1124 Dátum: 2008. November 09. - 20:23:29 »

Szegény Athee....remélem nem fog megsértődni!  Vigyorog
Ebbe a pék-témába már én is belefutottam... Kacsint
Athee a védelmem alatt van! Ezért sárgalapos figyelmeztetésben kell részesítenem a "pékekkel" való negativ kisugárzásokat. Pfuj!
Athee, nekik ne adj sóskiflit, csurogjon csak a nyáluk, hátha rájönnek, hogy az egyik legfontosabb szakma a tied! Kacsint
Egyébként nem jó a szakmákkal cikizni, még általánosításokkal sem, mert szerencsére mindegyik szakmára szükség van, és jó, hogy nem vagyunk egyformák, mert kell pék is, tanár is, pedagógus is, szemetes is, nem is beszélve a hajósokról, taxisokról, buszvezetőkről, és főleg a digi tévésekről, szóval mindenkiről! Vigyorog
...és pont a gépészeket felejtetted ki....már tuti, hogy meglovasítom a chevys pokrócodat!!! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!