Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 07:30:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263575 alkalommal)
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1035 Dátum: 2008. Október 31. - 19:48:09 »

Már régebben gondoltam rá, de talán most mindennél időszerűbb........aki nem kp-ra vette a lacsit, hanem mondjuk devizahitelre, annak hogy alakulnak a törlesztői mostanában?
Nagyon nem komálom a bankokat. Lehetne egy kis információcserét folytatni arról, ki hogy gazdagítja a bank-kasszákat. Az ezek után kocsit vásárolni szándékozókat is segíthetnénk egy kis információval, hol és milyen feltételekkel érdemes hitelt felvenni, mire kell figyelni a szerződéskötéskor.
Ma jutott eszembe pl. Peti barátunk, aki elég bátran bevállalta a lacsivásárlást nem akármilyen feltételekkel. Rég hallottam felőle.
Érdekes ahogy a nyáron egyre erősebb volt a forint a törlesztőrészlet igen kínkeservesen akart olcsóbb lenni,de ahogy megtörtént a világ másik felén ez az affér abban a pillanatban ugrott a törlesztőrészletem 6000 ft-ot persze a rossz irányban
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1036 Dátum: 2008. Október 31. - 20:00:11 »

Már régebben gondoltam rá, de talán most mindennél időszerűbb........aki nem kp-ra vette a lacsit, hanem mondjuk devizahitelre, annak hogy alakulnak a törlesztői mostanában?
Nagyon nem komálom a bankokat. Lehetne egy kis információcserét folytatni arról, ki hogy gazdagítja a bank-kasszákat. Az ezek után kocsit vásárolni szándékozókat is segíthetnénk egy kis információval, hol és milyen feltételekkel érdemes hitelt felvenni, mire kell figyelni a szerződéskötéskor.
Ma jutott eszembe pl. Peti barátunk, aki elég bátran bevállalta a lacsivásárlást nem akármilyen feltételekkel. Rég hallottam felőle.
Érdekes ahogy a nyáron egyre erősebb volt a forint a törlesztőrészlet igen kínkeservesen akart olcsóbb lenni,de ahogy megtörtént a világ másik felén ez az affér abban a pillanatban ugrott a törlesztőrészletem 6000 ft-ot persze a rossz irányban
Ez mindehol így van. Nálunk a számtech kereskedelemben egyik napról a másikra óriásit drágultak a szoftverek. Tegnap az egyik értékesítő megsúgta, hogy na majd most olcsóbb lesz, de csak szépen lassan, óvatosan... Mondom neki...aha, olyannyira, hogy észre sem fogjuk venni, igaz? Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1037 Dátum: 2008. Október 31. - 20:06:54 »

Van egy kis ari trükkje a bankoknak. Amoikor nagyon erősödne a forint, akkor joguk van referencia kamatlábat emelni. Amikor én felvettem a hitelt, elég gyenge volt a forint, 167 volt egy frank és 4,5% volt a kamatláb. Egy év múlva emeltek egy %-ot, mivel két hónap kivételével a forint erősödésének következtében mindig kevesebb volt a törlesztőm. Újabb egy év és megint emeltek egy %-ot. Na akkor volt egy kellemes beszélgetésem egy bankos alkalmazottal, persze azt tisztáztam vele, hogy nem rá haragszom, hanem az eljárásukra. Azzal magyarázták, hogy a kamatláb mértéke nem az árfolyamtól függ, hanem a gazdasági helyzettől.
Szal az én felfogásomban: ezzel biztosítják be magukat arra az esetre, ha nem az ügyfél bukna a bolton.  
Kíváncsi leszek, hogy ha a felülvizsgálati szakasz végéig ilyen gyenge marad a forint, vajon mit tesznek? Merthogy a gazdasági helyzet most pont ellentétje, vagyis rossz, gyenge a forint is. Hmmmmm.....
Kíváncsi lennék, hogy van-e valaki, aki 2007, vagy 2008-ban vett fel hasonló hitelt a CIB-től, neki mekkora kamatlábat írtak a szerződésbe. Lehet, hogy a szerződés megkötésekor mindenkinek alacsony, aztán megemelik?  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1038 Dátum: 2008. Október 31. - 20:34:54 »

Nekem FIX havidíjas a hitelem, így maximum a futamidő változik. Elvileg 1 évvel kitolható a vége illetve értelemszerűen rövidülhet is. Negyedévente kapok papírt a lejáratról, legutóbb 2 hónappal kellett volna kevesebbet fizetnem, mert amikor felvettem elég gyenge volt a forint, kb a mai,mostani árfolyam.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1039 Dátum: 2008. Október 31. - 20:36:09 »

Örömmel jelentem, hogy felújítva visszatértem közétek, nekem legalábbis az. Nektek? He Szuper jó volt Hajdúszoboszlón, ajánlom mindenkinek! Hoztam prospektusokat, címeket, sok jó lehetőséget, akit érdekel, keressen meg ez ügyben! Kacsint Vigyorog Olyan helyet is találtam, ami jó lenne egy többnapos talinak is, megfizethető, és 25-28 főnek lenne helye, és a kocsiknak is persze, szemben a gyógyfürdővel. Ez egyben egy ötlet felvetése is, gondolkodjatok el rajta! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1040 Dátum: 2008. Október 31. - 20:54:02 »

Ugyan nem Lacettivel, de bővült a családban a Chevroletek száma. A nővéremék ma vették át az új Aveo sedanjukat.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1041 Dátum: 2008. Október 31. - 21:00:32 »

Örömmel jelentem, hogy felújítva visszatértem közétek, nekem legalábbis az. Nektek? He Szuper jó volt Hajdúszoboszlón, ajánlom mindenkinek! Hoztam prospektusokat, címeket, sok jó lehetőséget, akit érdekel, keressen meg ez ügyben! Kacsint Vigyorog Olyan helyet is találtam, ami jó lenne egy többnapos talinak is, megfizethető, és 25-28 főnek lenne helye, és a kocsiknak is persze, szemben a gyógyfürdővel. Ez egyben egy ötlet felvetése is, gondolkodjatok el rajta! Kacsint
NA KINEK VOLT SASSZEME? UGYE, HOGY MÉGIS APU VOLT?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1042 Dátum: 2008. Október 31. - 21:34:33 »

Örömmel jelentem, hogy felújítva visszatértem közétek, nekem legalábbis az. Nektek? He Szuper jó volt Hajdúszoboszlón, ajánlom mindenkinek! Hoztam prospektusokat, címeket, sok jó lehetőséget, akit érdekel, keressen meg ez ügyben! Kacsint Vigyorog Olyan helyet is találtam, ami jó lenne egy többnapos talinak is, megfizethető, és 25-28 főnek lenne helye, és a kocsiknak is persze, szemben a gyógyfürdővel. Ez egyben egy ötlet felvetése is, gondolkodjatok el rajta! Kacsint
NA KINEK VOLT SASSZEME? UGYE, HOGY MÉGIS APU VOLT?
 
Sasszem apunak, Sasszem fia van! Vigyorog Ez igy természetes! De még csak a társalgót olvastam el, még le vagyok maradva, de a többi rövidebb.
Lábsérült barátaim! Cap! LadLac! Kit, mikor, és hol látogassam meg, írjátok meg, vagy hívjatok! Tartozom ennyivel a lábadozóknak! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1043 Dátum: 2008. November 01. - 09:14:14 »

Tudtam, hogy nem jó ha olajkályha van az autó orrában.
http://www.vezess.hu/hirek/bajban_lesznek_dizelesek_telen/16220
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1044 Dátum: 2008. November 01. - 11:08:23 »

Már régebben gondoltam rá, de talán most mindennél időszerűbb........aki nem kp-ra vette a lacsit, hanem mondjuk devizahitelre, annak hogy alakulnak a törlesztői mostanában?
Nagyon nem komálom a bankokat. Lehetne egy kis információcserét folytatni arról, ki hogy gazdagítja a bank-kasszákat. Az ezek után kocsit vásárolni szándékozókat is segíthetnénk egy kis információval, hol és milyen feltételekkel érdemes hitelt felvenni, mire kell figyelni a szerződéskötéskor.
Ma jutott eszembe pl. Peti barátunk, aki elég bátran bevállalta a lacsivásárlást nem akármilyen feltételekkel. Rég hallottam felőle.
Hát egy 12 ezerrel megugrott. 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1045 Dátum: 2008. November 01. - 13:00:38 »

Weres Úr! Grat a 800-hoz, és az egyre nyugodtabb autózáshoz! csak így tovább! Büszke vagyok Rád!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1046 Dátum: 2008. November 01. - 15:39:03 »

Ugyan nem Lacettivel, de bővült a családban a Chevroletek száma. A nővéremék ma vették át az új Aveo sedanjukat.
Nemcsak a kocsik száma gyarapodott, ma negyed órával ezelőtt megszületett a nővérem 2. lánya.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1047 Dátum: 2008. November 01. - 15:42:58 »

 ;
Ugyan nem Lacettivel, de bővült a családban a Chevroletek száma. A nővéremék ma vették át az új Aveo sedanjukat.
Nemcsak a kocsik száma gyarapodott, ma negyed órával ezelőtt megszületett a nővérem 2. lánya.
Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1048 Dátum: 2008. November 01. - 16:34:47 »

Ugyan nem Lacettivel, de bővült a családban a Chevroletek száma. A nővéremék ma vették át az új Aveo sedanjukat.
Nemcsak a kocsik száma gyarapodott, ma negyed órával ezelőtt megszületett a nővérem 2. lánya.
 
Gratula nekik, ismeretlenül is, és most már majd jöhetnek végre a fiúk is! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1049 Dátum: 2008. November 01. - 17:57:10 »

Ugyan nem Lacettivel, de bővült a családban a Chevroletek száma. A nővéremék ma vették át az új Aveo sedanjukat.
Nemcsak a kocsik száma gyarapodott, ma negyed órával ezelőtt megszületett a nővérem 2. lánya.
Grat! Egészséget a kis jövevénynek!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!