Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 03:18:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263389 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #975 Dátum: 2008. Október 26. - 18:17:28 »

Csak két napra utaztam el, magára hagytam a nagy fiamat, és tessék, rögtön itt az újabb baj. Gyerekek a lábsérülés is már jár-ványos? He
Holnaptól péntekig újra elutazom Hajdúszoboszlóra, de már most félek, hogy amikor hazajövök hány betegünk lesz. El se menjek? He
LadLac! Kapitány! Jobbulást nektek, és, amikor visszatérek Mocsokfalvára, megkereslek titeket, és remélem csak titeket! A többiek pedig óvatosak legyenek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #976 Dátum: 2008. Október 26. - 22:49:03 »

Szombaton autóztam 420km-t országúton, szép napsütéses időben. Nagyon nem siettem, ezért 90-nel gurultam. Néha kellet csak előzgetni, olyankor vissza 4-esbe vagy 3-asba, esetleg 2-esbe, ha a helyzet úgy kívánta. Kacsint A fogyi is jól alakult, bár még nem tankoltam, de 100kmrel több van az órában mint máskor ilyen benzinszint mellet. Mosolyog Azért, hogy ne legyek túl boldog, 240kmnél felgyuladt a chek lámpa és még mindig ég.
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #977 Dátum: 2008. Október 27. - 14:10:10 »

Csak két napra utaztam el, magára hagytam a nagy fiamat, és tessék, rögtön itt az újabb baj. Gyerekek a lábsérülés is már jár-ványos? He
Holnaptól péntekig újra elutazom Hajdúszoboszlóra, de már most félek, hogy amikor hazajövök hány betegünk lesz. El se menjek? He
LadLac! Kapitány! Jobbulást nektek, és, amikor visszatérek Mocsokfalvára, megkereslek titeket, és remélem csak titeket! A többiek pedig óvatosak legyenek!
Sajnos csak a baj járványos! 
Pedig a sok pénz is felüthetné a fejét valahol a klubbon belül és utána járványszerűen mindenkinél tetőzne!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg se merem szavaztatni, hogy egyetértetek-e?!?!?!?!?  Kacsint Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #978 Dátum: 2008. Október 27. - 16:19:53 »

Üdv Cartársak!

Köszönöm a jókívánságokat.

Nem a lábammal szoktam írni, ez tény, viszont az internet az emeleten van, oda pedig mostanáig nehéz volt eljutni.
Mindenkit megnyugtatok, csak részleges szalagszakadásom van, be sem gipszelték. Mert nem lehetet, úgy meg volt dagadva. Alig 5 óra el is láttak. Athee az asszoyt látta az ótóval, viszont ma már én is volánhoz ültem, muszályból. Ennyit az egy hét kímélésről. Csak azt nem tudom, hogy a doki mit fog szóni kontrollon...
Tudjátok milyen vajpuha a Lacsi kuplungja a Swift-hez képest? Mivel a balos futóm rokkant, ma rájöttem a különbségre.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #979 Dátum: 2008. Október 27. - 20:56:17 »

Sajnos csak a baj járványos! 
Pedig a sok pénz is felüthetné a fejét valahol a klubbon belül és utána járványszerűen mindenkinél tetőzne!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg se merem szavaztatni, hogy egyetértetek-e?!?!?!?!?  Kacsint Vigyorog
Ma megint bent jártam a rendőrségen, kaptam egy idézést az eladót autóm miatt.
Mehetek szerdán reggel Tatára. Szuper, jobb programot ki sem találhattam volna! Vigyorog
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #980 Dátum: 2008. Október 28. - 11:32:07 »

Sajnos csak a baj járványos! 
Pedig a sok pénz is felüthetné a fejét valahol a klubbon belül és utána járványszerűen mindenkinél tetőzne!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Meg se merem szavaztatni, hogy egyetértetek-e?!?!?!?!?  Kacsint Vigyorog
Ma megint bent jártam a rendőrségen, kaptam egy idézést az eladót autóm miatt.
Mehetek szerdán reggel Tatára. Szuper, jobb programot ki sem találhattam volna! Vigyorog
Én röntgenre megyek szerda reggel, akkor inkább Tata!  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #981 Dátum: 2008. Október 28. - 20:59:54 »

Sikítás!!!!!
Megláttam a következő melómat. Na ezt aztán nem. Még egyszer nem! Inkább begipszeltetem a lábamat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #982 Dátum: 2008. Október 28. - 21:07:09 »

Cápa írta az avatarjáról:

"A sajátom sehogy sem látszik. Akár a weblapról, akár a fórum főcímében szereplő linkről, akár a kedvencekből jövök be."

Most mondjuk azt, mert nem egy szép látvány?

Nem mondjuk mert nem igaz.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #983 Dátum: 2008. Október 28. - 22:14:39 »

Cápa írta az avatarjáról:

"A sajátom sehogy sem látszik. Akár a weblapról, akár a fórum főcímében szereplő linkről, akár a kedvencekből jövök be."

Most mondjuk azt, mert nem egy szép látvány?

Nem mondjuk mert nem igaz.
Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #984 Dátum: 2008. Október 29. - 12:04:51 »

Jani!

Mi a helyzet Tatán?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #985 Dátum: 2008. Október 29. - 12:13:00 »

Jani!

Mi a helyzet Tatán?
Hazaengedtek!  Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #986 Dátum: 2008. Október 29. - 12:15:05 »

Jani!

Mi a helyzet Tatán?
Hazaengedtek!  Vigyorog
Bizonyíték hiányában?
És az ótódat is visszakaptad?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #987 Dátum: 2008. Október 29. - 12:18:45 »

Jani!

Mi a helyzet Tatán?
Hazaengedtek!  Vigyorog
Bizonyíték hiányában?
És az ótódat is visszakaptad?

Tatán újabb kihallgatás várt rám. Mutattak még 2db adásvételit amiken az én nevem szerepel.
Miután minden elmondtam amit tudok (semmit) csinálnom kellet írás mintákat.
Kb. 20 szót meg számokat kellet leírnom 10szer ülve, aztán állva. Miután ez megvolt, ugyan ezt bal kézzel. Vigyorog
Az ügy innentől kezdve átkerül a katonai ügyészséghez, mert aki aláhamisította a nevem az katona tiszt.
Naplózva


LPG
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #988 Dátum: 2008. Október 29. - 12:24:11 »

Jani!

Mi a helyzet Tatán?
Hazaengedtek!  Vigyorog
Bizonyíték hiányában?
És az ótódat is visszakaptad?

Tatán újabb kihallgatás várt rám. Mutattak még 2db adásvételit amiken az én nevem szerepel.
Miután minden elmondtam amit tudok (semmit) csinálnom kellet írás mintákat.
Kb. 20 szót meg számokat kellet leírnom 10szer ülve, aztán állva. Miután ez megvolt, ugyan ezt bal kézzel. Vigyorog
Az ügy innentől kezdve átkerül a katonai ügyészséghez, mert aki aláhamisította a nevem az katona tiszt.
A kis professzionista military! Csak hasznosította amit IIIe/IIIa címen tanult  Vigyorog
CSak vigyázz, nehogy még bal alsó madárfogásból is kelljen írásminta ! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #989 Dátum: 2008. Október 29. - 12:25:14 »

Épp valamelyik nap panaszkodtam Gidynek, hogy a BAZ RFK közlekedési osztálya ajánlott levélben kért fel 97000 befizetésére és 6 büntipont tudomásul vételére. 70-es tábla latt fotóztak 127 km/h-val. Augusztusban. Asszony tagadta, hogy arra járt volna, szerinte apósom is csak pár órára vitte el az autót. Hát kértem a képet, mert én bizonyítani tudom, hogy nem is voltam Magyarországon, de akinek odaadtam az autót, az nem is jrt arra!
Megkaptam a képet. Bizony, az én autóm. Az apósommal a volánnál. Az asszony fejét már leordítottam. A csekket és a levelet az anyósom kezébe nyomtam, hogy lehet majd befizetni a névre szólót.
A sofőrt megneveztem e-mailben, levélben és telefonon is a rendőröknek. Amint megkapják a levelet / e-mailt, intézkednek, gondom nem lehet belőle.
AZTA Q! A mandró levitte símán Szabolcsba a családjához a vasat villogni (fehér ember, de a környezet...), biztos ott roncsolták le. Komolyan fontolgatom, hogy a következő behajózásra legarazsíroztatom!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!