Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 05:29:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263513 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #900 Dátum: 2008. Október 17. - 09:40:32 »

Üdv kapitány itthon!
Jó nagy város ez ahol élünk, hogy még nem is találkoztunk...  Kacsint
 
Világváros Pilisvörösvár! Vigyorog
Demszky meg csak próbálgatja, nem sok sikerrel építgetni az övét, hogy az legyen, de még csak a rombolásnál tart.
Emlékeztek, hogy milyen szlogenekkel állt elő? Világvárost építünk. Európai fővárost építünk. Most pedig nagy "szerényen", mit olvashattok a 4-es metró építésénél? Csak simán ezt: "Új világot építünk". Hát ez eddig csak a Jó Istennek sikerült, de most ő is megpróbálja. Van önbizalma az fix, nem kicsi, nagy! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #901 Dátum: 2008. Október 17. - 10:13:16 »

Üdv kapitány itthon!
Jó nagy város ez ahol élünk, hogy még nem is találkoztunk...  Kacsint

A tér - idő koontinuúm alaptétele szerint erre azért kicsi volt az esély. Felteszem éjszakás vagy, én pedig alig két napja jöttem meg.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 17. - 10:41:46 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #902 Dátum: 2008. Október 17. - 10:28:47 »

Üdv kapitány itthon!
Jó nagy város ez ahol élünk, hogy még nem is találkoztunk...  Kacsint
 
Világváros Pilisvörösvár! Vigyorog
Demszky meg csak próbálgatja, nem sok sikerrel építgetni az övét, hogy az legyen, de még csak a rombolásnál tart.
Emlékeztek, hogy milyen szlogenekkel állt elő? Világvárost építünk. Európai fővárost építünk. Most pedig nagy "szerényen", mit olvashattok a 4-es metró építésénél? Csak simán ezt: "Új világot építünk". Hát ez eddig csak a Jó Istennek sikerült, de most ő is megpróbálja. Van önbizalma az fix, nem kicsi, nagy! Vigyorog
Inkább világvárost rombol....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #903 Dátum: 2008. Október 17. - 10:42:42 »

Üdv kapitány itthon!
Jó nagy város ez ahol élünk, hogy még nem is találkoztunk...  Kacsint

A tér - idő koontinuúm alaptétele szerint erre azért kicsi volt az esély. Felteszem éjszakás vagy, én pedig alig két napja jöttem meg.


De azért amikor tegnap elhaladtam a kapud elött sasoltam befelé. Szép a pad.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #904 Dátum: 2008. Október 17. - 10:45:07 »

Gidy!

Akkor mikor viszed szervízbe? Mert én most egyeztetnék a Gombosékkal. Nagyon várni nem tudok, mert szeretném látni, hogy hogyan csináltk meg az autót. Ugyanis amíg nem voltam itthon dárga házisárkányom leamortizálta....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #905 Dátum: 2008. Október 17. - 10:46:52 »

Üdv kapitány itthon!
Jó nagy város ez ahol élünk, hogy még nem is találkoztunk...  Kacsint

A tér - idő koontinuúm alaptétele szerint erre azért kicsi volt az esély. Felteszem éjszakás vagy, én pedig alig két napja jöttem meg.


De azért amikor tegnap elhaladtam a kapud elött sasoltam befelé. Szép a pad.

Mesziről.  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #906 Dátum: 2008. Október 17. - 10:59:07 »

Gidy!

Akkor mikor viszed szervizbe? Mert én most egyeztetnék a Gombosékkal. Nagyon várni nem tudok, mert szeretném látni, hogy hogyan csinálják meg az autót. Ugyanis amíg nem voltam itthon drága házisárkányom leamortizálta....
 
Csak december elején, mert amúgy minden rendben van vele. 8.-án járnak le a papírok, és akkortájt aktuális a szerviz is. Neked meg sürgős? Mit tett vele a nőd?
Azt igérted, meglátogatsz a jövő héten, akkor megbeszélhetjük a részleteket. A javítás miben állna, mert nem biztos, hogy olyan esetleg, amit máshol nem csinálnának meg olcsóbban. Garanciális probléma, vagy egyszerűen gyilkossági kisérlet volt ellene? Szóval?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #907 Dátum: 2008. Október 17. - 11:06:33 »

Csak látni szeretném az autót alulról. Meg nem várnák a szervízzel decembeerig. Egyébként  a jobb hátsó ablakot sikerült kitörniük, a lökhárító előről letépniük. Arra lennék kiváncsi, miről nem tudok még.
Gyanítom odadta apósomnak az autót, az meg valami faárut akart vele hurcibálni és mivel nincs tetőcsomitartó, hát megpróbálta bepréselni. Össze is ************ a hátsó ajtó kárpitját. Az autó olyan mint egy melósjárat. Kb. 4 hónapja nem volt kitakarítva, a kárpitban vastagon a kosz. Ki sem lehet porszívózni, el kell vinnem kozmetikába. Mondjam még?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 17. - 11:10:02 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #908 Dátum: 2008. Október 17. - 11:10:57 »

Nekiáltam lemosni délelött, de olyan szél van, feladtam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #909 Dátum: 2008. Október 17. - 11:14:01 »

Csak látni szeretném az autót alulról. Meg nem várnák a szervízzel decembeerig. Egyébként  a jobb hátsó ablakot sikerült kitörniük, a lökhárító előről letépniük. Arra lennék kiváncsi, miről nem tudok még.
Gyanítom odadta apósomnak az autót, az meg valami faárut akart vele hurcibálni és mivel nincs tetőcsomitartó, hát megpróbálta bepréselni. Össze is ************ a hátsó ajtó kárpitját. Az autó olyan mint egy melósjárat. Kb. 4 hónapja nem volt kitakarítva, a kárpitban vastagon a kosz. Ki sem lehet porszívózni, el kell vinnem kozmetikába. Mondjam még?
Én biztos sírvafakadtam volna, ha így találom az autómat.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #910 Dátum: 2008. Október 17. - 11:24:09 »

Csak látni szeretném az autót alulról. Meg nem várnák a szervízzel decembeerig. Egyébként  a jobb hátsó ablakot sikerült kitörniük, a lökhárító előről letépniük. Arra lennék kiváncsi, miről nem tudok még.
Gyanítom odadta apósomnak az autót, az meg valami faárut akart vele hurcibálni és mivel nincs tetőcsomitartó, hát megpróbálta bepréselni. Össze is ************ a hátsó ajtó kárpitját. Az autó olyan mint egy melósjárat. Kb. 4 hónapja nem volt kitakarítva, a kárpitban vastagon a kosz. Ki sem lehet porszívózni, el kell vinnem kozmetikába. Mondjam még?
Én biztos sírvafakadtam volna, ha így találom az autómat.
 
Vagy én haltam volna meg agyvérzésben, vagy a tettes lett volna áldozata a jogos önvédelemnek, amit autótulajdonos bíró biztosan enyhítő körülménynek vett volna. Korlátlan enyhítési lehetőséggel persze! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #911 Dátum: 2008. Október 17. - 12:08:09 »

Mióta Kapitány itthon van, nem győzök olvasni!!!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #912 Dátum: 2008. Október 17. - 16:57:34 »

Mióta Kapitány itthon van, nem győzök olvasni!!!  Vigyorog
 
Ne felejtsétek el, hogy szegénynek van mit pótolnia, nemcsak olvasásból, hanem írásból is. Meg hát szeretne ő is rém lenni. Kacsint
Most mondta a rádió, hogy a Fővám téren a metro- építkezés közben bombát találtak, így a környék le lett zárva. A környék közlekedése szokás szerint megbénult. Jó, hogy itthon vagyok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #913 Dátum: 2008. Október 17. - 21:46:13 »

http://www.wlan2k.hu/~akidobos/Pictures/Vegyi/LacsitalisCalendar.jpg
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #914 Dátum: 2008. Október 17. - 22:00:40 »

Ne már, jövőre nem lesz 1db ünnepnap sem? 
Egyébként ez milyen vallás szerint van, hogy novemberrel kezdődik? Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!