Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 05:29:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263509 alkalommal)
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #885 Dátum: 2008. Október 15. - 20:09:28 »

Üdv kapitány a mi kis fedélzetünkön! 

Szia Cápa!

Jelentem 1 db-ban! És betartottam, amit ígértem: két hete a fülöp srácok kifogtak egy kb. 55 cm-s cápát. Privát biológusunk szerint egy tigriscápát, kölöki minőségben. 1 karton sörömbe volt a visszadobása...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #886 Dátum: 2008. Október 15. - 20:10:32 »

Miss Bond! Szerintem nemcsak a mi Kapitányunk az, aki nem a táncparkett ördöge, azt hiszem a többségünk nem Fred Astair, így még ha magas is, nem sok esélyed van, hogy ilyen privit kapj. De azért ne add fel a reményt! Moziba még elmehetsz, míg mániás társad elborult elméjével nézegeti mások ócska autóját, és veszti el az összes versenyt a ficsurokkal szemben. Kacsint Vigyorog Vigyorog
De őszintén érdekelne, hogy ki szeret, és főleg ki tud is táncolni közülünk? He (Magasságtól függetlenül) Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog
Magast tudok: BeZe, Jani, MNT, Peti például.
Akkor én jelentkezek Mosolyog Savaria Táncegyletbe jártam szalon táncra

Giovanni! MAGAS!!!! JÓKÉPŰ!!!!!!!!!!!! Keywords!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


P.S. Mán megint azok a magas lasztik.... Hogy hiányoztak!
Magas nem vagyok, de a többiben nem vitatkozok Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #887 Dátum: 2008. Október 15. - 20:11:33 »

Üdv kapitány a mi kis fedélzetünkön! 

Szia Cápa!

Jelentem 1 db-ban! És betartottam, amit ígértem: két hete a fülöp srácok kifogtak egy kb. 55 cm-s cápát. Privát biológusunk szerint egy tigriscápát, kölöki minőségben. 1 karton sörömbe volt a visszadobása...
Köszönöm rokonom nevében is a könyörületet!  Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #888 Dátum: 2008. Október 15. - 20:11:47 »

Most elköszönök, mivel fiam hiányol, én is Őt. azt viszont látom, hogy igen csak kell majd pöntyögnöm, ha utol akarom érni az ezredes cartársakat.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #889 Dátum: 2008. Október 15. - 20:12:05 »

Ez érdekes,de ezt már nem is nevezném minitalinak(8-02ó).Abból kiindulva,hogy a lurdy talik 3-4 órásak szoktak lenni,kiváncsi leszek,hogy hány embert érdekelne ilyen egész napos buli.Én mindenesetre elmennék rá,ha a többieknek is jó.

nem reggel 8-tól van, hanem este 8-tól... Puszi

hmm, nem is rossz...  Vigyorog ugyanerre az időpontra keresek magas, jóképű táncpartnert...  Kacsint jelentkezés kizárólag priviben...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Se jóképű, se magas nem vagyok. Táncolni nem tudok. Ezért nem priviben nem jelentkezem.... Kacsint

jááááj, kedves, hordja előbb befele a tüzelőt szorgosan, attól legalább megizmosodik, ha már ilyen sajnálatosan sokszorosan hátrányos helyzetű, majd aztán ráér viccelődni is...    
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #890 Dátum: 2008. Október 15. - 20:12:40 »

Üdv kapitány a mi kis fedélzetünkön! 

Szia Cápa!

Jelentem 1 db-ban! És betartottam, amit ígértem: két hete a fülöp srácok kifogtak egy kb. 55 cm-s cápát. Privát biológusunk szerint egy tigriscápát, kölöki minőségben. 1 karton sörömbe volt a visszadobása...
Köszönöm rokonom nevében is a könyörületet!  Vigyorog Kacsint

Egy karton sört megért. Meg szerintem nem is ehető.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #891 Dátum: 2008. Október 15. - 20:15:46 »

Ez érdekes,de ezt már nem is nevezném minitalinak(8-02ó).Abból kiindulva,hogy a lurdy talik 3-4 órásak szoktak lenni,kiváncsi leszek,hogy hány embert érdekelne ilyen egész napos buli.Én mindenesetre elmennék rá,ha a többieknek is jó.

nem reggel 8-tól van, hanem este 8-tól... Puszi

hmm, nem is rossz...  Vigyorog ugyanerre az időpontra keresek magas, jóképű táncpartnert...  Kacsint jelentkezés kizárólag priviben...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Se jóképű, se magas nem vagyok. Táncolni nem tudok. Ezért nem priviben nem jelentkezem.... Kacsint

jááááj, kedves, hordja előbb befele a tüzelőt szorgosan, attól legalább megizmosodik, ha már ilyen sajnálatosan sokszorosan hátrányos helyzetű, majd aztán ráér viccelődni is...    

Kezicsókolom!

Amit írtam, nem hátrány, sőt! Előny. És azt nem írtam, hogy nem lennék izmos. A viccelődés pedig a védjegyem errefelé. Kéretik nem megsértődni!

Bokacsattogtatós tisztelettel maradtam alás szolgája.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #892 Dátum: 2008. Október 15. - 20:17:03 »

Jó iccakát kívánok. Holnap ugyantt...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #893 Dátum: 2008. Október 16. - 11:27:47 »

Vááááááá!

59 oldal elmaradás + ami a törzsasztal 2-n volt. És ez csak a törzsasztal! Ezt képtelenség visszaolvasni. Esedezem a felmentésért!
És valaki legyen oly bátyám, címszavakban naprakésszé tenne....
Olvasgassál csak nyugodtan, a szabid végére behozod a lemaradást. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hol vab arra nekem időm?! Tudod mi rohangászni valóm van? És itt a tüzelő is, asszony nem hordta még be!

Öööö....
Tüzelő asszony???
Vegyél be sok vitamint. Nehogy lerokkanj  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #894 Dátum: 2008. Október 16. - 13:14:38 »

Vááááááá!

59 oldal elmaradás + ami a törzsasztal 2-n volt. És ez csak a törzsasztal! Ezt képtelenség visszaolvasni. Esedezem a felmentésért!
És valaki legyen oly bátyám, címszavakban naprakésszé tenne....
Olvasgassál csak nyugodtan, a szabid végére behozod a lemaradást. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hol vab arra nekem időm?! Tudod mi rohangászni valóm van? És itt a tüzelő is, asszony nem hordta még be!

Öööö....
Tüzelő asszony???
Vegyél be sok vitamint. Nehogy lerokkanj  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Brávó Stocz! Ez nagy duma volt! Cseréljen helyett a Janival, Ön megy Havannába a VIT-re! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog (Ez lett volna néhány X évvel ezelőtt)
Jani! Te meg kösd fel, mert oda lesz a hírneved! Pedig Te sem vagy rossz! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #895 Dátum: 2008. Október 16. - 15:54:41 »

Szia cap. remélem az idén már köztünk maradsz Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #896 Dátum: 2008. Október 16. - 15:55:54 »

Vááááááá!

59 oldal elmaradás + ami a törzsasztal 2-n volt. És ez csak a törzsasztal! Ezt képtelenség visszaolvasni. Esedezem a felmentésért!
És valaki legyen oly bátyám, címszavakban naprakésszé tenne....
Olvasgassál csak nyugodtan, a szabid végére behozod a lemaradást. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hol vab arra nekem időm?! Tudod mi rohangászni valóm van? És itt a tüzelő is, asszony nem hordta még be!

Öööö....
Tüzelő asszony???
Vegyél be sok vitamint. Nehogy lerokkanj  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Tusé. Lerokkantam. Torokfájok. De tüzelő behordva, asszony lehordva, asztal OTB bank fővezérrablóságán felborogatva. Vérnyomás 180/ 1200. Mármint így lehiggadva...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #897 Dátum: 2008. Október 16. - 15:58:43 »

Szia cap. remélem az idén már köztünk maradsz Kacsint

Én is remélem. Megigérték.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #898 Dátum: 2008. Október 16. - 18:22:10 »

Miss Bond! Szerintem nemcsak a mi Kapitányunk az, aki nem a táncparkett ördöge, azt hiszem a többségünk nem Fred Astair, így még ha magas is, nem sok esélyed van, hogy ilyen privit kapj. De azért ne add fel a reményt! Moziba még elmehetsz, míg mániás társad elborult elméjével nézegeti mások ócska autóját, és veszti el az összes versenyt a ficsurokkal szemben. Kacsint Vigyorog Vigyorog
De őszintén érdekelne, hogy ki szeret, és főleg ki tud is táncolni közülünk? He (Magasságtól függetlenül) Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog
Magast tudok: BeZe, Jani, MNT, Peti például.
Akkor én jelentkezek Mosolyog Savaria Táncegyletbe jártam szalon táncra

Giovanni! MAGAS!!!! JÓKÉPŰ!!!!!!!!!!!! Keywords!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


P.S. Mán megint azok a magas lasztik.... Hogy hiányoztak!
Magas nem vagyok, de a többiben nem vitatkozok Vigyorog

Jó, jó. Elhiszem a Táncegyletet. a többit, csak ha látom, de akkor is kérek három igazolást, írásost, hogy jóképű kend.  Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #899 Dátum: 2008. Október 17. - 02:58:11 »

Üdv kapitány itthon!
Jó nagy város ez ahol élünk, hogy még nem is találkoztunk...  Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!