Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 07:24:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263545 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #870 Dátum: 2008. Október 15. - 17:48:56 »

Gidy, nem téged küldtek vissza a garázsba? Kacsint
http://index.hu/politika/belfold/budapest/busz6872

"31 buszból kilencnek nem volt jó a fékje. A buszokkal kapcsolatban 30 napos korlátozást rendeltek el, ennyi idő alatt kellett kijavítani a hibákat."
1 hónapig rossz fékekkel engedték közlekedni a buszokat? He
 
Nem engem, és nem az én buszomat. De tény, hogy sikerült legalább két- három Vezúv tipusú autóbuszt a garázsba küldetni. Az enyémet az éjszakás "ellopta", így egy olyannal voltam kint, ami két hete vizsgázott, és csak a szerelők tudták reggel beindítani. Viszont napközben eltört egy vízcső, így le kellett állítani, és javítás után az újraélesztés nem kis gondot okozott a szerelőnek is. Utána a délutános műszakvégzéséig berregett, mert túl olcsó a gázolaj, olcsóbb, mint megjavítani, vagy kicserélni az adagolót. Szóval: I Love 4. Metro, vigyen minden pénzt, a többi nem számít. Büszke lehet az ország, és a főváros a beruházásaira! Lásd: M6-os alagutak, M7-es völgyhíd, BKV 4.-es Metro, hogy csak a közlekedésről ejtsek szót. Előtte meg Combinok, és Volvok, utólag beszerelt légkondikkal, mert így (szerintük!) olcsóbb volt, mintha így rendelték volna. Teljesen hülyének nézik az embereket, persze sokat teljes joggal- sajnos.
Gyalázat! Az eltüntetett milliárdokért soha senki nem felelt, nem felel, és nem is fog nyilván felelni. Az Állami Számvevőszék megállapítja a visszaélést, a herdálást, és minden megy tovább, még az sincs, hogy néhány felelős "más" beosztásba kerülne, és ha mégis, akkor egy jobban jövedelmező vezérigazgatói állást kap, a régi helyett, és megy a "körforgás", mindenki marad csúcsvezető, mert persze mindenhez egy formán értenek. (Szerintem is, a meggazdagodásukhoz, a mi rovásunkra, kockázat nélkül, mert ez nekik jár!). Újra megkérdezem: tud valaki egy lakatlan szigetet?
Hát igen...a BPO-448 fennakadt...a BPO-430 füstöl....nem volt rajt tűzoltókészülék..nem Apu busza volt! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #871 Dátum: 2008. Október 15. - 18:40:26 »

Kívánok jó estét mindenkinek!

Ha nem zavarok, akkor ismét helyet foglalok itt, a törzsasztalnál.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #872 Dátum: 2008. Október 15. - 18:50:34 »

Kívánok jó estét mindenkinek!

Ha nem zavarok, akkor ismét helyet foglalok itt, a törzsasztalnál.
Szia!
Partot értél? Mosolyog
Naplózva


LPG
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #873 Dátum: 2008. Október 15. - 18:55:51 »

Ez érdekes,de ezt már nem is nevezném minitalinak(8-02ó).Abból kiindulva,hogy a lurdy talik 3-4 órásak szoktak lenni,kiváncsi leszek,hogy hány embert érdekelne ilyen egész napos buli.Én mindenesetre elmennék rá,ha a többieknek is jó.

nem reggel 8-tól van, hanem este 8-tól... Puszi

hmm, nem is rossz...  Vigyorog ugyanerre az időpontra keresek magas, jóképű táncpartnert...  Kacsint jelentkezés kizárólag priviben...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #874 Dátum: 2008. Október 15. - 18:56:54 »

Kívánok jó estét mindenkinek!

Ha nem zavarok, akkor ismét helyet foglalok itt, a törzsasztalnál.
Szia!
Partot értél? Mosolyog

Partot, repteret, Lacsit. Vigyorog Most 85 napra szabadságolom magam.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #875 Dátum: 2008. Október 15. - 18:59:37 »

Kívánok jó estét mindenkinek!

Ha nem zavarok, akkor ismét helyet foglalok itt, a törzsasztalnál.
Szia!
Partot értél? Mosolyog

Partot, repteret, Lacsit. Vigyorog Most 85 napra szabadságolom magam.
A 3hónap pihit irigylem tőled, de a távollétet az nem. Kacsint
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #876 Dátum: 2008. Október 15. - 19:08:04 »

Kívánok jó estét mindenkinek!

Ha nem zavarok, akkor ismét helyet foglalok itt, a törzsasztalnál.
Szia!
Partot értél? Mosolyog

Partot, repteret, Lacsit. Vigyorog Most 85 napra szabadságolom magam.
A 3hónap pihit irigylem tőled, de a távollétet az nem. Kacsint

Más is írigyli. NMár karácsony elött vissza akartak tapsolni, de megegyeztünk januárban. Idén még alig voltam itthon...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #877 Dátum: 2008. Október 15. - 19:17:44 »

Vááááááá!

59 oldal elmaradás + ami a törzsasztal 2-n volt. És ez csak a törzsasztal! Ezt képtelenség visszaolvasni. Esedezem a felmentésért!
És valaki legyen oly bátyám, címszavakban naprakésszé tenne....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #878 Dátum: 2008. Október 15. - 19:21:05 »

Vááááááá!

59 oldal elmaradás + ami a törzsasztal 2-n volt. És ez csak a törzsasztal! Ezt képtelenség visszaolvasni. Esedezem a felmentésért!
És valaki legyen oly bátyám, címszavakban naprakésszé tenne....
Olvasgassál csak nyugodtan, a szabid végére behozod a lemaradást. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #879 Dátum: 2008. Október 15. - 19:35:04 »

Vááááááá!

59 oldal elmaradás + ami a törzsasztal 2-n volt. És ez csak a törzsasztal! Ezt képtelenség visszaolvasni. Esedezem a felmentésért!
És valaki legyen oly bátyám, címszavakban naprakésszé tenne....
Olvasgassál csak nyugodtan, a szabid végére behozod a lemaradást. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Hol vab arra nekem időm?! Tudod mi rohangászni valóm van? És itt a tüzelő is, asszony nem hordta még be!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #880 Dátum: 2008. Október 15. - 19:36:22 »

Ez érdekes,de ezt már nem is nevezném minitalinak(8-02ó).Abból kiindulva,hogy a lurdy talik 3-4 órásak szoktak lenni,kiváncsi leszek,hogy hány embert érdekelne ilyen egész napos buli.Én mindenesetre elmennék rá,ha a többieknek is jó.

nem reggel 8-tól van, hanem este 8-tól... Puszi

hmm, nem is rossz...  Vigyorog ugyanerre az időpontra keresek magas, jóképű táncpartnert...  Kacsint jelentkezés kizárólag priviben...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Se jóképű, se magas nem vagyok. Táncolni nem tudok. Ezért nem priviben nem jelentkezem.... Kacsint
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #881 Dátum: 2008. Október 15. - 19:44:21 »

Miss Bond! Szerintem nemcsak a mi Kapitányunk az, aki nem a táncparkett ördöge, azt hiszem a többségünk nem Fred Astair, így még ha magas is, nem sok esélyed van, hogy ilyen privit kapj. De azért ne add fel a reményt! Moziba még elmehetsz, míg mániás társad elborult elméjével nézegeti mások ócska autóját, és veszti el az összes versenyt a ficsurokkal szemben. Kacsint Vigyorog Vigyorog
De őszintén érdekelne, hogy ki szeret, és főleg ki tud is táncolni közülünk? He (Magasságtól függetlenül) Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog
Magast tudok: BeZe, Jani, MNT, Peti például.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #882 Dátum: 2008. Október 15. - 19:50:55 »

Miss Bond! Szerintem nemcsak a mi Kapitányunk az, aki nem a táncparkett ördöge, azt hiszem a többségünk nem Fred Astair, így még ha magas is, nem sok esélyed van, hogy ilyen privit kapj. De azért ne add fel a reményt! Moziba még elmehetsz, míg mániás társad elborult elméjével nézegeti mások ócska autóját, és veszti el az összes versenyt a ficsurokkal szemben. Kacsint Vigyorog Vigyorog
De őszintén érdekelne, hogy ki szeret, és főleg ki tud is táncolni közülünk? He (Magasságtól függetlenül) Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog
Magast tudok: BeZe, Jani, MNT, Peti például.
Akkor én jelentkezek Mosolyog Savaria Táncegyletbe jártam szalon táncra
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #883 Dátum: 2008. Október 15. - 20:05:35 »

Üdv kapitány a mi kis fedélzetünkön! 
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #884 Dátum: 2008. Október 15. - 20:06:26 »

Miss Bond! Szerintem nemcsak a mi Kapitányunk az, aki nem a táncparkett ördöge, azt hiszem a többségünk nem Fred Astair, így még ha magas is, nem sok esélyed van, hogy ilyen privit kapj. De azért ne add fel a reményt! Moziba még elmehetsz, míg mániás társad elborult elméjével nézegeti mások ócska autóját, és veszti el az összes versenyt a ficsurokkal szemben. Kacsint Vigyorog Vigyorog
De őszintén érdekelne, hogy ki szeret, és főleg ki tud is táncolni közülünk? He (Magasságtól függetlenül) Lehet jelentkezni! Kacsint Vigyorog
Magast tudok: BeZe, Jani, MNT, Peti például.
Akkor én jelentkezek Mosolyog Savaria Táncegyletbe jártam szalon táncra

Giovanni! MAGAS!!!! JÓKÉPŰ!!!!!!!!!!!! Keywords!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog


P.S. Mán megint azok a magas lasztik.... Hogy hiányoztak!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!