Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 07:34:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263585 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #855 Dátum: 2008. Október 14. - 15:48:10 »

Miss Bond, végre ismét egy fórumozó a szebbik nemből! (Én tudom ki ő, de nem árulom el, némi okoskodással pedig ki lehet találni). Amúgy jó, hogy vérszemet kaptál, és Te is beszálltál a pötyögök közé. Kacsint Vigyorog Az is jó lenne, ha példádat a többiek is vennék, és talán nyíthatnánk nektek egy külön női topicot. Kacsint Vigyorog

Sminkelési fortélyok a visszapillantóban - ilyesmire gondoltál?  He Vigyorog Vigyorog
Héééé,ez az én fórumom,te csak a szőkenők.hu-n irogass He Vigyorog Vigyorog
 
Egyszerre voltatok fent a fórumon. Két külön géppel, vagy egymás kezéből kikapkodva?
A Te fórumod? Szőkenők.hu? He Meatloaf, Te mazohista vagy, mert amiket fogsz kapni, hát azt nem teszed zsebre, de lehet, hogy külsérelmi nyomai lesznek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #856 Dátum: 2008. Október 14. - 15:54:10 »

Miss Bond, végre ismét egy fórumozó a szebbik nemből! (Én tudom ki ő, de nem árulom el, némi okoskodással pedig ki lehet találni). Amúgy jó, hogy vérszemet kaptál, és Te is beszálltál a pötyögök közé. Kacsint Vigyorog Az is jó lenne, ha példádat a többiek is vennék, és talán nyíthatnánk nektek egy külön női topicot. Kacsint Vigyorog

Sminkelési fortélyok a visszapillantóban - ilyesmire gondoltál?  He Vigyorog Vigyorog
Héééé,ez az én fórumom,te csak a szőkenők.hu-n irogass He Vigyorog Vigyorog

Láttál te már engem valaha szőkén?!
Oké, egy időben muszáj volt álcaképpen melíroztatnom, mert különben bezártak volna a Tudományos Akadémiára...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #857 Dátum: 2008. Október 14. - 15:59:01 »

Miss Bond! Szerintem a nagy kövér énekes utánzat szereti a galóca pörköltöt, csinálj neki egy tányérral4 Hátha akkor abbahagyja a pimaszkodást? He Vagy okos enged, és megromlik a gomba, ő meg tovább acsarkodik? He Meg kéne próbálni... Kacsint Vigyorog (De majd csak azok után, hogy kiengesztelte a lányokat is!) Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
miss bond
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Hozzászólás #858 Dátum: 2008. Október 14. - 16:03:15 »

Én bíztattam, hogy menjünk gombát szedni, de csak nem akart kötélnek állni...
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #859 Dátum: 2008. Október 14. - 17:05:42 »

Szóval volna egy ajánlat a számunkra.
Szeretném felhívni a Lacetti klubosok figylemét is erre. Tehát kéretik továbbítani nekik is az illetékeseknek.

Itt egy link olvassátok el:

http://szepsegverseny.jarmubazis.hu/klubokharca/

Szerintem jó lehet és ha van kedvetek akkor a minitalijainkat átszervezhetjük oda.
Le van írvva mikor és mennyi ideig tartana.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Üdv:
sznuni
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #860 Dátum: 2008. Október 14. - 18:18:56 »

Szóval volna egy ajánlat a számunkra.
Szeretném felhívni a Lacetti klubosok figylemét is erre. Tehát kéretik továbbítani nekik is az illetékeseknek.

Itt egy link olvassátok el:

http://szepsegverseny.jarmubazis.hu/klubokharca/

Szerintem jó lehet és ha van kedvetek akkor a minitalijainkat átszervezhetjük oda.
Le van írvva mikor és mennyi ideig tartana.

Kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Üdv:
sznuni

Ez érdekes,de ezt már nem is nevezném minitalinak(8-02ó).Abból kiindulva,hogy a lurdy talik 3-4 órásak szoktak lenni,kiváncsi leszek,hogy hány embert érdekelne ilyen egész napos buli.Én mindenesetre elmennék rá,ha a többieknek is jó.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #861 Dátum: 2008. Október 14. - 19:34:50 »

Engem például nem hozott lázba. Jobban szeretem a szűkebb baráti kört, mint a nagy banzájokat. Előbb- utóbb majd jönnek a ficsurok a többmilliós dögökkel, nekem ez roppant idegen. Szívem csak a Lacetti Klubhoz húz, és ez nekem elég is, és fontos, hogy ez a közösség ne híguljon fel kivagyiságokkal, aminek szerintem nagy a veszélye. Kérdeztétek a véleményeket, az enyém ez. Az estéimet meg otthon a családdal, és pihenéssel akarom tölteni. Ez alól csak a többnapos klubos talik a kivételek, de akkor is ott a család, meg a másik is! Én már csak ilyen apus vagyok, és maradok. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #862 Dátum: 2008. Október 14. - 20:28:19 »

Engem például nem hozott lázba. Jobban szeretem a szűkebb baráti kört, mint a nagy banzájokat. Előbb- utóbb majd jönnek a ficsurok a többmilliós dögökkel, nekem ez roppant idegen. Szívem csak a Lacetti Klubhoz húz, és ez nekem elég is, és fontos, hogy ez a közösség ne híguljon fel kivagyiságokkal, aminek szerintem nagy a veszélye. Kérdeztétek a véleményeket, az enyém ez. Az estéimet meg otthon a családdal, és pihenéssel akarom tölteni. Ez alól csak a többnapos klubos talik a kivételek, de akkor is ott a család, meg a másik is! Én már csak ilyen apus vagyok, és maradok. Kacsint Vigyorog
Számból vetted ki a szót.Maximálisan egyetértek.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #863 Dátum: 2008. Október 14. - 21:05:30 »

Engem például nem hozott lázba. Jobban szeretem a szűkebb baráti kört, mint a nagy banzájokat. Előbb- utóbb majd jönnek a ficsurok a többmilliós dögökkel, nekem ez roppant idegen. Szívem csak a Lacetti Klubhoz húz, és ez nekem elég is, és fontos, hogy ez a közösség ne híguljon fel kivagyiságokkal, aminek szerintem nagy a veszélye. Kérdeztétek a véleményeket, az enyém ez. Az estéimet meg otthon a családdal, és pihenéssel akarom tölteni. Ez alól csak a többnapos klubos talik a kivételek, de akkor is ott a család, meg a másik is! Én már csak ilyen apus vagyok, és maradok. Kacsint Vigyorog
Számból vetted ki a szót.Maximálisan egyetértek.
Lehet, hogy öregszem én is? Hasonlóan vélekedek. Nitrós, neonos civicekkel, S6-os ódikkal nem találnék közös hangot. Ezt nekem nem apuci vette, ami helyett kapok másikat, ha rommá töri valaki, aki elvadul a parkolóban. Nekem ez családi járgány. Családias jellegű a már ismert lacsisokkal...nekem ez jön be. Esetleg még egy amolyan túrás tali...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #864 Dátum: 2008. Október 15. - 08:38:17 »

Gidy, nem téged küldtek vissza a garázsba? Kacsint
http://index.hu/politika/belfold/budapest/busz6872

"31 buszból kilencnek nem volt jó a fékje. A buszokkal kapcsolatban 30 napos korlátozást rendeltek el, ennyi idő alatt kellett kijavítani a hibákat."
1 hónapig rossz fékekkel engedték közlekedni a buszokat? He
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #865 Dátum: 2008. Október 15. - 12:33:18 »

Gidy, nem téged küldtek vissza a garázsba? Kacsint
http://index.hu/politika/belfold/budapest/busz6872

"31 buszból kilencnek nem volt jó a fékje. A buszokkal kapcsolatban 30 napos korlátozást rendeltek el, ennyi idő alatt kellett kijavítani a hibákat."
1 hónapig rossz fékekkel engedték közlekedni a buszokat? He
 
Nem engem, és nem az én buszomat. De tény, hogy sikerült legalább két- három Vezúv tipusú autóbuszt a garázsba küldetni. Az enyémet az éjszakás "ellopta", így egy olyannal voltam kint, ami két hete vizsgázott, és csak a szerelők tudták reggel beindítani. Viszont napközben eltört egy vízcső, így le kellett állítani, és javítás után az újraélesztés nem kis gondot okozott a szerelőnek is. Utána a délutános műszakvégzéséig berregett, mert túl olcsó a gázolaj, olcsóbb, mint megjavítani, vagy kicserélni az adagolót. Szóval: I Love 4. Metro, vigyen minden pénzt, a többi nem számít. Büszke lehet az ország, és a főváros a beruházásaira! Lásd: M6-os alagutak, M7-es völgyhíd, BKV 4.-es Metro, hogy csak a közlekedésről ejtsek szót. Előtte meg Combinok, és Volvok, utólag beszerelt légkondikkal, mert így (szerintük!) olcsóbb volt, mintha így rendelték volna. Teljesen hülyének nézik az embereket, persze sokat teljes joggal- sajnos.
Gyalázat! Az eltüntetett milliárdokért soha senki nem felelt, nem felel, és nem is fog nyilván felelni. Az Állami Számvevőszék megállapítja a visszaélést, a herdálást, és minden megy tovább, még az sincs, hogy néhány felelős "más" beosztásba kerülne, és ha mégis, akkor egy jobban jövedelmező vezérigazgatói állást kap, a régi helyett, és megy a "körforgás", mindenki marad csúcsvezető, mert persze mindenhez egy formán értenek. (Szerintem is, a meggazdagodásukhoz, a mi rovásunkra, kockázat nélkül, mert ez nekik jár!). Újra megkérdezem: tud valaki egy lakatlan szigetet?
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #866 Dátum: 2008. Október 15. - 12:38:28 »

Gidy, nem téged küldtek vissza a garázsba? Kacsint
http://index.hu/politika/belfold/budapest/busz6872

"31 buszból kilencnek nem volt jó a fékje. A buszokkal kapcsolatban 30 napos korlátozást rendeltek el, ennyi idő alatt kellett kijavítani a hibákat."
1 hónapig rossz fékekkel engedték közlekedni a buszokat? He
 
Nem engem, és nem az én buszomat. De tény, hogy sikerült legalább két- három Vezúv tipusú autóbuszt a garázsba küldetni. Az enyémet az éjszakás "ellopta", így egy olyannal voltam kint, ami két hete vizsgázott, és csak a szerelők tudták reggel beindítani. Viszont napközben eltört egy vízcső, így le kellett állítani, és javítás után az újraélesztés nem kis gondot okozott a szerelőnek is. Utána a délutános műszakvégzéséig berregett, mert túl olcsó a gázolaj, olcsóbb, mint megjavítani, vagy kicserélni az adagolót. Szóval: I Love 4. Metro, vigyen minden pénzt, a többi nem számít. Büszke lehet az ország, és a főváros a beruházásaira! Lásd: M6-os alagutak, M7-es völgyhíd, BKV 4.-es Metro, hogy csak a közlekedésről ejtsek szót. Előtte meg Combinok, és Volvok, utólag beszerelt légkondikkal, mert így (szerintük!) olcsóbb volt, mintha így rendelték volna. Teljesen hülyének nézik az embereket, persze sokat teljes joggal- sajnos.
Gyalázat! Az eltüntetett milliárdokért soha senki nem felelt, nem felel, és nem is fog nyilván felelni. Az Állami Számvevőszék megállapítja a visszaélést, a herdálást, és minden megy tovább, még az sincs, hogy néhány felelős "más" beosztásba kerülne, és ha mégis, akkor egy jobban jövedelmező vezérigazgatói állást kap, a régi helyett, és megy a "körforgás", mindenki marad csúcsvezető, mert persze mindenhez egy formán értenek. (Szerintem is, a meggazdagodásukhoz, a mi rovásunkra, kockázat nélkül, mert ez nekik jár!). Újra megkérdezem: tud valaki egy lakatlan szigetet?
Először is nyugibogyót kérni Werestől!! Puszi Azután a pazarló lista 2,3,4,5 helyén állókat add össze és megkapod a No1-t. MÁV ZRT.......
A lakatlan sziget több is van. Menj el egy nagy körforgalomhoz, a közepén lévőt idejében foglald el, mert nemsokára mind foglalt lesz!!! Megyek utánad! Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 15. - 12:45:03 írta Komis » Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #867 Dátum: 2008. Október 15. - 12:47:02 »

Menjünk együtt, és találjuk meg a Lacetti Szigetet? Éljen a Lacetti Köztársaság! Bocsika, hogy kihagytam a MÁV Zrt-t, és persze a Volán társaságokat is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #868 Dátum: 2008. Október 15. - 12:49:30 »

Menjünk együtt, és találjuk meg a Lacetti Szigetet? Éljen a Lacetti Köztársaság! Bocsika, hogy kihagytam a MÁV Zrt-t, és persze a Volán társaságokat is.
Gidy!! Már osztod a zsíros pozíciókat!!?? Vigyorog Megkapom a benzin és dizel ügyi minisztériumot? MNT-nek majd kompenzálok a fogyasztási adatai végett Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #869 Dátum: 2008. Október 15. - 13:49:29 »

Engem például nem hozott lázba. Jobban szeretem a szűkebb baráti kört, mint a nagy banzájokat. Előbb- utóbb majd jönnek a ficsurok a többmilliós dögökkel, nekem ez roppant idegen. Szívem csak a Lacetti Klubhoz húz, és ez nekem elég is, és fontos, hogy ez a közösség ne híguljon fel kivagyiságokkal, aminek szerintem nagy a veszélye. Kérdeztétek a véleményeket, az enyém ez. Az estéimet meg otthon a családdal, és pihenéssel akarom tölteni. Ez alól csak a többnapos klubos talik a kivételek, de akkor is ott a család, meg a másik is! Én már csak ilyen apus vagyok, és maradok. Kacsint Vigyorog
Számból vetted ki a szót.Maximálisan egyetértek.
Lehet, hogy öregszem én is? Hasonlóan vélekedek. Nitrós, neonos civicekkel, S6-os ódikkal nem találnék közös hangot. Ezt nekem nem apuci vette, ami helyett kapok másikat, ha rommá töri valaki, aki elvadul a parkolóban. Nekem ez családi járgány. Családias jellegű a már ismert lacsisokkal...nekem ez jön be. Esetleg még egy amolyan túrás tali...

Hát igen, mi egy picit más jellegű-indíttatású klub vagyunk.
Ez azonban még nem zárja ki, hogy akinek van kedve (ideje, pénze) az elmenjen megnézni, vagy akár be is nevezzen rá.
Metloaf, Weres, ez már 2 fő (ha jól sejtem  Kacsint). már csak egy ember kell, és kész a csapat.
Weblapunk van, a kötelező bannert felteszem az oldalra ha kell.
Ezen ne múljon senki szórakozása.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!