Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 09:26:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263646 alkalommal)
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #825 Dátum: 2008. Október 07. - 13:15:40 »

Ez rendben is volna, de nem kéne időnként szólni hozzánk, hogy tudjuk élsz még? Vagy minden eldumálunk helyetted is? Amúgy minden oké nálatok? Remélem! Kacsint
Igaz, de tényleg minden O.K. ( Leszámítva azt az apró bibit, hogy megint nem nyertem a lottón! És az így megy évek óta! Vigyorog )
Kösz, hogy kérdezted! Mosolyog
Naplózva
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #826 Dátum: 2008. Október 07. - 13:23:02 »

Wanted! Körözés! Eltűnt Kripic, Jopek, Zsu, és még egy pár jónevű fórumozó cartársunk. Ki tud róluk? Remélem nincs semmi bajuk! Gyertek vissza! Kacsint Vigyorog
Nem kell engem körzőzni, olvasok minden nap fórumot. Kacsint Vigyorog (Csak csendben szoktam, mer' ollan jók vagytok, hogy nincs dolgom. Vigyorog)

Lehet, hogy kezdek belejönni és neked nem jut meló?  Kacsint Vigyorog
Dumálni meg dumálok kettő helyett is...szegény Te, még a végén unatkozni fogsz!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na most az a helyzet, hogy nem az unalom fog elemészteni. Vigyorog ( Nem panasz, csak cigaretta füst...attól könnyezem. Vigyorog Vigyorog Vigyorog)
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #827 Dátum: 2008. Október 07. - 17:14:34 »

Nem a baján viccelődtünk, gondolom ezt Te is érzed, meg ő is biztosan. Ha félreértettétek, akkor bocsánatot kérek, kérünk, nem volt szándékunkban fájdalmat okozni, ezt elhihetitek. Zavart Mi történt tulajdonképpen? Mitől lett a tűz? Műszaki hiba, vagy emberi? Mennyi a kára? Volt-e biztosítása? Valamiben tudnánk segíteni neki? Nemcsak "rosszak" vagyunk, tudunk rendesek is lenni ám! Orrunkra kötni meg nem kell persze, ez a ti dolgotok, de azért remélem meghívjátok a csapatot, ha nem is a vacsorára, de legalább az igenekre! Kacsint Vigyorog Istenem, de szép is lenne! Kacsint Vigyorog
Semmi gond, csak nekem picit fura volt... Én már csak ilyen vagyok. Amúgy a tüzet az okozta, hogy Zsu olajat tett fel melegíteni, viszont közben kiment, mert jöttek hozzá. 2 perc púlva már dőlt a füst az ablakokon. Mire beért már égett. Úgy hogy 4 nő oltotta. Mire a tűzoltók kiértek, már elrendezték. Mondanom sem kell, hogy a füst, korom mindenhova beette magát. Kár a konyhabútorban, a csempében, gondolom a tűzhelyben keletkezett.
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #828 Dátum: 2008. Október 07. - 20:03:36 »

Talán csak az ébenfekete haján nem látszott meg a korom.... Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #829 Dátum: 2008. Október 08. - 10:18:24 »

Ez rendben is volna, de nem kéne időnként szólni hozzánk, hogy tudjuk élsz még? Vagy minden eldumálunk helyetted is? Amúgy minden oké nálatok? Remélem! Kacsint
Igaz, de tényleg minden O.K. ( Leszámítva azt az apró bibit, hogy megint nem nyertem a lottón! És az így megy évek óta! Vigyorog )
Kösz, hogy kérdezted! Mosolyog
Lottoszimulátoron 1 órával ez elött: nyerőszámok 34,35,36,47,67 persze hogy 0 találatom volt. Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #830 Dátum: 2008. Október 08. - 12:22:11 »

Ez rendben is volna, de nem kéne időnként szólni hozzánk, hogy tudjuk élsz még? Vagy minden eldumálunk helyetted is? Amúgy minden oké nálatok? Remélem! Kacsint
Igaz, de tényleg minden O.K. ( Leszámítva azt az apró bibit, hogy megint nem nyertem a lottón! És az így megy évek óta! Vigyorog )
Kösz, hogy kérdezted! Mosolyog
Lottoszimulátoron 1 órával ez elött: nyerőszámok 34,35,36,47,67 persze hogy 0 találatom volt. Vigyorog
 
Viszont ingyen vesztettél, és az már nyereség! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #831 Dátum: 2008. Október 08. - 17:13:41 »

Örömmel jelentem, hogy Jopeken kívül, hallottam hangját Zsunak, beszéltem telefonon MNT-vel, és most Kripic cartárssal is. Mindenki ép, és egészséges, csak halálra dolgozzák magukat, felégetik a konyhájukat, figyelik a fórumot csendben, illetve a fórumra való belépésük problémás. De élnek, és ez a lényeg! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #832 Dátum: 2008. Október 08. - 21:56:37 »

Bocs lányok fiúk én is élek még, csak egy "kicsit" kevesebb időm van mostanában.Nagyszabású projektben vagyok érdekelt és minden időmet leköti, plussz egyre többen ismerték fel, hogy szükségük lenne némi pénzügyi kalauzolásra , így az időm másik fele erre megy.A mentő már csak hab a tortán.
Többször próbáltam írni, de sokszor azt írja a az üzenőgép, hogy lejárt a munkamenetem és nem küldi el az üzit.Nekem meg nem volt arra időm, hogy újra meg újra bepötyögjem és mérgemben kiléptem.(mellékesen nem is láttam a munkamenetemet és nem tudom hol hosszabítják meg! Kell hozzá orvosi?)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #833 Dátum: 2008. Október 08. - 22:04:20 »

Bocs lányok fiúk én is élek még, csak egy "kicsit" kevesebb időm van mostanában.Nagyszabású projektben vagyok érdekelt és minden időmet leköti, plussz egyre többen ismerték fel, hogy szükségük lenne némi pénzügyi kalauzolásra , így az időm másik fele erre megy.A mentő már csak hab a tortán.
Többször próbáltam írni, de sokszor azt írja a az üzenőgép, hogy lejárt a munkamenetem és nem küldi el az üzit.Nekem meg nem volt arra időm, hogy újra meg újra bepötyögjem és mérgemben kiléptem.(mellékesen nem is láttam a munkamenetemet és nem tudom hol hosszabítják meg! Kell hozzá orvosi?)
Úgy tudom, az urológusnál kell kérni egy teljes kivizsgálást és ha rendben van minden akkor kapod meg a hosszabbítást. 
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #834 Dátum: 2008. Október 09. - 12:46:23 »

Bocs lányok fiúk én is élek még, csak egy "kicsit" kevesebb időm van mostanában.Nagyszabású projektben vagyok érdekelt és minden időmet leköti, plussz egyre többen ismerték fel, hogy szükségük lenne némi pénzügyi kalauzolásra , így az időm másik fele erre megy.A mentő már csak hab a tortán.
Többször próbáltam írni, de sokszor azt írja a az üzenőgép, hogy lejárt a munkamenetem és nem küldi el az üzit.Nekem meg nem volt arra időm, hogy újra meg újra bepötyögjem és mérgemben kiléptem.(mellékesen nem is láttam a munkamenetemet és nem tudom hol hosszabbítják meg! Kell hozzá orvosi?)
Úgy tudom, az urológusnál kell kérni egy teljes kivizsgálást és ha rendben van minden akkor kapod meg a hosszabbítást. 
Vigyorog Vigyorog Vigyorog

 
Öööö, milyen Jani is? He Kacsint Vigyorog Ja, megvan: aranyos, kedves, hízelgő! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #835 Dátum: 2008. Október 09. - 14:04:49 »

Bocs lányok fiúk én is élek még, csak egy "kicsit" kevesebb időm van mostanában.Nagyszabású projektben vagyok érdekelt és minden időmet leköti, plussz egyre többen ismerték fel, hogy szükségük lenne némi pénzügyi kalauzolásra , így az időm másik fele erre megy.A mentő már csak hab a tortán.
Többször próbáltam írni, de sokszor azt írja a az üzenőgép, hogy lejárt a munkamenetem és nem küldi el az üzit.Nekem meg nem volt arra időm, hogy újra meg újra bepötyögjem és mérgemben kiléptem.(mellékesen nem is láttam a munkamenetemet és nem tudom hol hosszabítják meg! Kell hozzá orvosi?)

Belépésnél jelöld be azt a négyzetet, ami mellé az van írva, hogy "emlékezz rám" (weblap beléptetés).
Akkor nem szabad kiléptetnie.
Esetleg még azt is ellenőrizd le, hogy a megfelelő linkről lépsz be a fórumba (használd a weblap megfelelő menüpontját).
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #836 Dátum: 2008. Október 12. - 20:26:19 »

Annyit megemlítenék (nem tudom pontosan hová kéne írni?), hogy bár Jani hiányzott nagyon a Baglyos taliról, de Stocz mester jól helyettesítette, ezt el kell ismerni, és persze el kellett mondanom. Gondolom mindenki érti... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #837 Dátum: 2008. Október 12. - 20:28:50 »

Annyit megemlítenék (nem tudom pontosan hová kéne írni?), hogy bár Jani hiányzott nagyon a Baglyos taliról, de Stocz mester jól helyettesítette, ezt el kell ismerni, és persze el kellett mondanom. Gondolom mindenki érti... Kacsint Vigyorog
Hi-hi! Kapja az "öreg" a magáét?  Vigyorog De ne aggódj! Amíg piszkálunk, addig biztos lehetsz benne, hogy érdekelsz minket, szeretünk! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #838 Dátum: 2008. Október 12. - 20:34:47 »

Annyit megemlítenék (nem tudom pontosan hová kéne írni?), hogy bár Jani hiányzott nagyon a Baglyos taliról, de Stocz mester jól helyettesítette, ezt el kell ismerni, és persze el kellett mondanom. Gondolom mindenki érti... Kacsint Vigyorog
Hi-hi! Kapja az "öreg" a magáét?  Vigyorog De ne aggódj! Amíg piszkálunk, addig biztos lehetsz benne, hogy érdekelsz minket, szeretünk! Kacsint
 
Persze, és tudom is, de most odáig merészkedett a Jani-pótló, hogy a Katának, és Klárinak is beszólt, ami nem bátorság, hanem vakmerőség volt, mert fehér ember nem felejt, hát még fehér lány (nő)! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #839 Dátum: 2008. Október 12. - 20:37:03 »

Annyit megemlítenék (nem tudom pontosan hová kéne írni?), hogy bár Jani hiányzott nagyon a Baglyos taliról, de Stocz mester jól helyettesítette, ezt el kell ismerni, és persze el kellett mondanom. Gondolom mindenki érti... Kacsint Vigyorog
Hi-hi! Kapja az "öreg" a magáét?  Vigyorog De ne aggódj! Amíg piszkálunk, addig biztos lehetsz benne, hogy érdekelsz minket, szeretünk! Kacsint
 
Persze, és tudom is, de most odáig merészkedett a Jani-pótló, hogy a Katának, és Klárinak is beszólt, ami nem bátorság, hanem vakmerőség volt, mert fehér ember nem felejt, hát még fehér lány (nő)! Vigyorog
meg a fehér-nép!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!