Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 11:17:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263711 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #780 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 12:24:26 »

Kedves Cartársak! Most beszéltem telefonon a mi kedvenc Kapitányunkkal. Minden rendben van nála, egészséges, és ami a lényeg, hogy október13.-án hazajön végre. Vigyorog Szóval a Bagolyról lemarad, de a záró talin már ott lesz, mert az nem lehet nélküle! Kacsint Vigyorog Szóval kezdhetjük kitalálni, mikor legyen a záró tali. Természetesen mindenkit üdvözöl, és mindenkinek jót kíván! Vigyorog Jó volt újra hallani a hangját! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #781 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 09:32:45 »

Itt vagyogatok. Ladigidy ne harapd le a fejem még nem tettem fel. Lusta dög vagyok Mosolyog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #782 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 12:43:01 »

Itt vagyogatok. Ladigidy ne harapd le a fejem még nem tettem fel. Lusta dög vagyok Mosolyog
 
BeZe! Nem vagyok kannibál! De mit is? Mert viszont szenilis az már vagyok. Tudod 60-on túl már csak az emlékek szépek, a jövő már csak aggódásra ad okot, mert az ember szépen, vagy csúnyán elhasználódik- sajnos. Persze azért még fellángolások vannak, koszorúra még ne gyűjtsetek! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #783 Dátum: 2008. Szeptember 30. - 15:03:57 »

Katica, katica! CSATT Matrica, matrica! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #784 Dátum: 2008. Október 03. - 18:02:07 »


Végre azonban hoztad Magad, Jani! Tehát jól vagy, ennek örülök! Kacsint Vigyorog
Pedig ma 2 órát ültem a rendőrségen, tanúkihallgatáson voltam.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #785 Dátum: 2008. Október 03. - 18:14:50 »


Végre azonban hoztad Magad, Jani! Tehát jól vagy, ennek örülök! Kacsint Vigyorog
Pedig ma 2 órát ültem a rendőrségen, tanúkihallgatáson voltam.
 
Először! Majd később? Remélem megúszod, csak tanúzással! Ha tanú voltál, a cégnek 4 órát kell fizetni, ha munkaidőben voltál ott. Kedves vagyok?
Drukkolj, hogy a rendőrség után ne legyen még bírósági dolog is! Én egy ügyben háromszor voltam a Hungárián, egyszer a helyszínen, rekonstrukción, majd a bíróságon is persze. Az ellenfél járt rosszul, ezt előre közlöm, mielőtt rosszra gondolnál felőlem, kedves Jani barátom! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #786 Dátum: 2008. Október 03. - 18:22:01 »


Végre azonban hoztad Magad, Jani! Tehát jól vagy, ennek örülök! Kacsint Vigyorog
Pedig ma 2 órát ültem a rendőrségen, tanúkihallgatáson voltam.
 
Először! Majd később? Remélem megúszod, csak tanúzással! Ha tanú voltál, a cégnek 4 órát kell fizetni, ha munkaidőben voltál ott. Kedves vagyok?
Drukkolj, hogy a rendőrség után ne legyen még bírósági dolog is! Én egy ügyben háromszor voltam a Hungárián, egyszer a helyszínen, rekonstrukción, majd a bíróságon is persze. Az ellenfél járt rosszul, ezt előre közlöm, mielőtt rosszra gondolnál felőlem, kedves Jani barátom! Vigyorog
Semmi komoly, csak a tavaly eladott autómmal kapcsolatban van nyomozás.
Olyan adásvételiket mutattak nekem amihez semmi közöm.
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #787 Dátum: 2008. Október 03. - 18:22:26 »


Végre azonban hoztad Magad, Jani! Tehát jól vagy, ennek örülök! Kacsint Vigyorog
Pedig ma 2 órát ültem a rendőrségen, tanúkihallgatáson voltam.
 
Először! Majd később? Remélem megúszod, csak tanúzással! Ha tanú voltál, a cégnek 4 órát kell fizetni, ha munkaidőben voltál ott. Kedves vagyok?
Drukkolj, hogy a rendőrség után ne legyen még bírósági dolog is! Én egy ügyben háromszor voltam a Hungárián, egyszer a helyszínen, rekonstrukción, majd a bíróságon is persze. Az ellenfél járt rosszul, ezt előre közlöm, mielőtt rosszra gondolnál felőlem, kedves Jani barátom! Vigyorog
Semmi komoly, csak a tavaly eladott autómmal kapcsolatban van nyomozás.
Olyan adásvételiket mutattak nekem amihez semmi közöm.

 
Titkon ezt is reméltem! Kacsint Vigyorog Jó, ha köztünk maradsz! Vigyorog (Holnap dolgozom, fiam elviszi az autót, így nem jövök a Lurdyhoz- sajnos)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #788 Dátum: 2008. Október 04. - 14:02:25 »

Köszönöm Cápa Úr, hogy áttetted a megfelelő helyre. Viszont, amit írtál utoljára a "szelepcserés" topicba, azt furcsáltam, de nem akartam oda ismét reagálni. Szóval mit is írtál? "Nem vagyok a szavak embere"? Hát ezt pont Te merted lepötyögni?  He Kacsint Vigyorog Nézd már meg, hogy hol tartasz hozzászólásokban! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #789 Dátum: 2008. Október 04. - 15:30:54 »

Köszönöm Cápa Úr, hogy áttetted a megfelelő helyre. Viszont, amit írtál utoljára a "szelepcserés" topicba, azt furcsáltam, de nem akartam oda ismét reagálni. Szóval mit is írtál? "Nem vagyok a szavak embere"? Hát ezt pont Te merted lepötyögni?  He Kacsint Vigyorog Nézd már meg, hogy hol tartasz hozzászólásokban! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ezzel nem arra akartam utalni, hogy nem jár sokat a szám, hanem arra, hogy nem vagyok olyan személy, aki megfelelően tudna üdvözölni, a klub berkeibe betekintést mutatni egy új tagnak. Erre vannak itt sokkal alkalmasabb személyek! Ha már itt tartunk, pont Rád gondoltam kedves Gidy, mindenki APU-jára!  Kacsint

Egy kérdés:ki az iwiw-es lacsiklub tulajdonosa?
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #790 Dátum: 2008. Október 04. - 15:39:20 »

Egy kérdés:ki az iwiw-es lacsiklub tulajdonosa?
Gidy csinálta, de mivel ezzel kimerült a tudása, úgy tudom megbízta Ladlacot.  Kacsint
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #791 Dátum: 2008. Október 04. - 16:59:26 »

Egy kérdés:ki az iwiw-es lacsiklub tulajdonosa?
Gidy csinálta, de mivel ezzel kimerült a tudása, úgy tudom megbízta Ladlacot.  Kacsint
Köszi, megvárom, amíg jelentkezik az elkövető, mert most vettem észre, hogy merényletet tett ellenem!  Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #792 Dátum: 2008. Október 04. - 17:18:16 »

Egy kérdés:ki az iwiw-es lacsiklub tulajdonosa?
Gidy csinálta, de mivel ezzel kimerült a tudása, úgy tudom megbízta Ladlacot.  Kacsint
Köszi, megvárom, amíg jelentkezik az elkövető, mert most vettem észre, hogy merényletet tett ellenem!  Vigyorog Kacsint
...bizonyos felkérés ügyében? He  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #793 Dátum: 2008. Október 04. - 17:39:03 »

Az IWIW-es klubbal az volt a baj, hogy át kellett alakítani, és ezt én valóban nem tudtam megkreálni, így zseni barátomat kértem meg, hogy vigye végbe, meg is tette, csak hát ezt úgy tudta, hogy akarva- akaratlanul átvette a teendőket tőlem. Ha kell, és lehetséges, akkor vissza vehetem, ha jó úgy, ahogy addig csináltam. Ez a technikai megoldástól, és a zseni LadLac mestertől függ. A merénylet az, amit kért másoktól is? Én vállaltam azt, sőt, kiszórtam belőle nem odaillőt, bevallom. Laczy? Mi legyen? Rád bízom a döntést! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #794 Dátum: 2008. Október 04. - 17:46:02 »

Na ki ismeri fel?  Mosolyog

http://www.eszakauto.hu/reszletes.php?item=63104
Naplózva
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!