Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 15:24:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263942 alkalommal)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #735 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 17:26:09 »

Gondoltam mutatok egy jó kis árnyékos helyet. Egy olyan fát, ami alatt nem mindennap áll a lacsi, ezért különleges. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Cápa! Ez felér egy közösség elleni uszítással, hergeléssel, bosszantással, meg mit tudom én mivel! Nem kellet volna! Vigyorog
Most rakosgatom fel honlapomra a szebb képeket. Ha elkészül, teszek fel linket.
Amúgy bocsi az izgatásért...ha valakinek megtetszene a vidék, tudok egy szuper apartmant! (És még a tulaj is csinos! Kacsint)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #736 Dátum: 2008. Szeptember 06. - 22:38:20 »

Gondoltam mutatok egy jó kis árnyékos helyet. Egy olyan fát, ami alatt nem mindennap áll a lacsi, ezért különleges. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Cápa! Ez felér egy közösség elleni uszítással, hergeléssel, bosszantással, meg mit tudom én mivel! Nem kellet volna! Vigyorog
Most rakosgatom fel honlapomra a szebb képeket. Ha elkészül, teszek fel linket.
Amúgy bocsi az izgatásért...ha valakinek megtetszene a vidék, tudok egy szuper apartmant! (És még a tulaj is csinos! Kacsint)
Ide a 'Társalgóba' a 'Szép tájak...' topicba betettem a linket a kémeimről....ha valakit érdekel. Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #737 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 12:56:08 »

Kedves Klubtársak !
Fájó szívvel búcsúzok töletek, mert nemsokára egy KIA Cee'd (még)boldogabb tulajdonosa leszek. Az egyik szemem sír, a másik nevet, mert tényleg nagyon megszerettem a Lacettit. Nem is akarok összehasonlítást tenni, meg még nincs is gyakorlati tapasztalatom a konkurenciával, de abban azért nagyon bízok, hogy az új autó -tekintettel, hogy dízel- jóval kevesebbet fog fogyasztani. Azért nosztalgiából majd vissza-vissza térek a fórumra. Sok, élményben gazdag utat, és balesetmentes kilométereket kívánok mindenkinek.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #738 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 13:40:55 »

Kedves Klubtársak !
Fájó szívvel búcsúzok töletek, mert nemsokára egy KIA Cee'd (még)boldogabb tulajdonosa leszek. Az egyik szemem sír, a másik nevet, mert tényleg nagyon megszerettem a Lacettit. Nem is akarok összehasonlítást tenni, meg még nincs is gyakorlati tapasztalatom a konkurenciával, de abban azért nagyon bízok, hogy az új autó -tekintettel, hogy dízel- jóval kevesebbet fog fogyasztani. Azért nosztalgiából majd vissza-vissza térek a fórumra. Sok, élményben gazdag utat, és balesetmentes kilométereket kívánok mindenkinek.
Legyen sok örömed az új autóban! Azért ha benézel szívesen látunk majd.  Kacsint
Fogyiban tuti jól jársz, viszont lényegesen kevesebb bosszúságra ne számíts a másik koreaitól. Hátsó stabpálca, kormányzizegés, kormányműkopogás, egyéb kárpitzörgések, és egyéb típushibák ott is lesznek, de gondolom áttanulmányoztad már az indexes fórumot és a totalcar népítéletét.
Sok balesetmentes km-t!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #739 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 15:19:38 »

Kedves Klubtársak !
Fájó szívvel búcsúzok töletek, mert nemsokára egy KIA Cee'd (még)boldogabb tulajdonosa leszek. Az egyik szemem sír, a másik nevet, mert tényleg nagyon megszerettem a Lacettit. Nem is akarok összehasonlítást tenni, meg még nincs is gyakorlati tapasztalatom a konkurenciával, de abban azért nagyon bízok, hogy az új autó -tekintettel, hogy dízel- jóval kevesebbet fog fogyasztani. Azért nosztalgiából majd vissza-vissza térek a fórumra. Sok, élményben gazdag utat, és balesetmentes kilométereket kívánok mindenkinek.
Legyen sok örömed az új autóban! Azért ha benézel szívesen látunk majd.  Kacsint
Fogyiban tuti jól jársz, viszont lényegesen kevesebb bosszúságra ne számíts a másik koreaitól. Hátsó stabpálca, kormányzizegés, kormányműkopogás, egyéb kárpitzörgések, és egyéb típushibák ott is lesznek, de gondolom áttanulmányoztad már az indexes fórumot és a totalcar népítéletét.
Sok balesetmentes km-t!
 
Cápa, ezt nem kellett volna! Csabának jó lesz az autója, és kész! Drukkolunk neki, és persze továbbra is szívesen látjuk itt is, meg a talikon is! Sőt, elvárjuk, hogy majd mutassa meg nekünk a KIA Cee'd kocsiját, mert szeretnénk közelről is megismerni. Aztán, Csaba, ha már lesz összehasonlítási gyakorlatod (leszámítva a fogyasztást!) Kacsint kíváncsian várjuk a beszámolód. Amúgy melyiket veszed? 3,5 ajtóst, vagy kombit? Sok sikert hozzá, és ne feledd, azért még közénk tartozol, még a KIA-val is! Várjuk a bemutatót! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #740 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 16:57:03 »

Kedves Klubtársak !
Fájó szívvel búcsúzok töletek, mert nemsokára egy KIA Cee'd (még)boldogabb tulajdonosa leszek. Az egyik szemem sír, a másik nevet, mert tényleg nagyon megszerettem a Lacettit. Nem is akarok összehasonlítást tenni, meg még nincs is gyakorlati tapasztalatom a konkurenciával, de abban azért nagyon bízok, hogy az új autó -tekintettel, hogy dízel- jóval kevesebbet fog fogyasztani. Azért nosztalgiából majd vissza-vissza térek a fórumra. Sok, élményben gazdag utat, és balesetmentes kilométereket kívánok mindenkinek.
Legyen sok örömed az új autóban! Azért ha benézel szívesen látunk majd.  Kacsint
Fogyiban tuti jól jársz, viszont lényegesen kevesebb bosszúságra ne számíts a másik koreaitól. Hátsó stabpálca, kormányzizegés, kormányműkopogás, egyéb kárpitzörgések, és egyéb típushibák ott is lesznek, de gondolom áttanulmányoztad már az indexes fórumot és a totalcar népítéletét.
Sok balesetmentes km-t!
 
Cápa, ezt nem kellett volna! Csabának jó lesz az autója, és kész! Drukkolunk neki, és persze továbbra is szívesen látjuk itt is, meg a talikon is! Sőt, elvárjuk, hogy majd mutassa meg nekünk a KIA Cee'd kocsiját, mert szeretnénk közelről is megismerni. Aztán, Csaba, ha már lesz összehasonlítási gyakorlatod (leszámítva a fogyasztást!) Kacsint kíváncsian várjuk a beszámolód. Amúgy melyiket veszed? 3,5 ajtóst, vagy kombit? Sok sikert hozzá, és ne feledd, azért még közénk tartozol, még a KIA-val is! Várjuk a bemutatót! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Na de most miért? Mindenki úgy ismer, hogy se nem pesszimista, se nem optimista nem vagyok....inkább realista. Valszeg ez sokaknak nem tetszik, de ha mondjuk valaki vásárlási tanácsot kérne tőlem, inkább adjak objektív képet és utána dícsérjen, mintsem agyonmagasztaljam az árut, utána meg szidjon évekig, hogy rábeszéltem!
Ami a cee'd fórumon olvasottakat illeti, hát az sem roll's royce! A kormánycseréken kívül mondjuk eddig nem olvastam nagyobb hibákról (szelepcserék sincsenek ott).
De ettől függetlenül miért ne lehetne egy hibátlan autója? Közöttünk is vannak olyanok, akiknek lacsijuk is tökéletes.
Erről jut eszembe: éppen ma írtam folytatást a Népítéletben! És nem tudtam nagy hibákról beszámolni a szelepcserén és a kormányműcserén kívül, csak apróbbakról, mint hogy kopik a kilincs. De ezen kívül még mindig egy égő sem!!! 24000-nél. Szal én még mindig nem bántam meg, hogy ennyi pénzből ezt vettem. Asszem...csak gyorsan le is kopogom.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #741 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 18:37:37 »

Köszönöm, a bíztató szavakat, és a pozitív hozzá állást. Igazi, márkás barátokat ismertem meg általatok, a szó mindkét értelmében. Egyébként az 5 ajtós 1,6-os CRDi változatot veszem, EX lim. felszereltséggel, ami nagyjából megegyezik az Elit fokozattal, bár van amiben jobb, és van amiben elmarad attól. Remélem az új kocsinak is csak annyi hibája lesz, amennyi a Lacsival volt nekem, amely = 0. Továbbra is figyelemmel fogom kisérni a fórumot, és természetesen szívesen állok bárkinek rendelkezésérére.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #742 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 18:47:58 »

Azért kedves Cápa Barátom, mert nem előzetes szakvéleményt kért, már eldőlt, hogy milyen kocsit rendelt, vett. Így utólag már nem kell ördögöt falra mázolni, ne kezdjen remélhetőleg feleslegesen aggódnia az esetleges majdani hibáktól. Döntés után már csak szurkolni kell neki, hogy a döntése jó legyen, jó volt. Gondolom azért sok dolgot megnézett, olvasott a KIA-ról, és ezek után döntött mellette. Sok Lacetti fut az utakon, sok ezekből a taxi is, nagy többség szereti, jónak tartja, de érdekes volna tudni, hogy, ha valaki választás előtt olvasná végig a fórumot, akkor venne-e ilyet? Ne feledjük, hogy egy- egy hibához rengeteg hozzászólás jött, így úgy tűnhet, hogy minden baja van ennek a kocsinak, Isten óvjon tőle. Ez persze biztos majdnem minden kocsira érvényes lehet! Sok drága szuper autóknak is vannak kisebb, nagyobb hibái, olyanoknak is, amire nekünk sohasem lesz pénzünk. Örüljünk mi a Lacettinek, és örüljön Csaba az új KIA Cee'd- nek! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #743 Dátum: 2008. Szeptember 16. - 19:35:35 »

Gidy Apu!
Hogy lásd, mennyire nem negatívként akartam hozzászólni, egy kis vélemény-eszencia, amit több, mint két éve tartok: ha várok 2006-ban még 3 hónapot a vásárlással (és lett volna még majd' egy millám), akkor talán KIA Cee'd lett volna belőle. Mivel az astra-G fapados volt ilyen árban, a H meg 4 milla felett. Természetesen 5 ajtós és a mostani felszereltségek közül az EX lim. , csak 1,4-es mocival, mert nem megyek annyit.
Szal ugyanarról beszélünk, csak más szavakkal. Hibátlan autó nincs, és a két márka minőségre nem ég és föld, hanem hasonló. (kivétel a crdi moci)

Továbbra is minden jót kívánok Csaba és kicsit irigykedve megkérlek, hogy ha tudsz egy olyan kia kereskedőt, aki hihetetlen jó áron beszámítja lacsimat egy 1,4-es EX limitedbe, akkor feltétlenül szólj! Remélem talikra azért eljössz majd, ha más emblémád lesz is!  Vigyorog
Ha meg netán közben rám szakadna a bank, akkor úgyis tárgytalan a dolog, mert akkor futok a régi szerelemért, egy mazda6-ért... Vigyorog

 
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 16. - 19:37:07 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #744 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 12:38:48 »

Cápa! Értelek, de egy kicsit negatív érzést is keltettél, ezért szóltam. Remélem Te is értettél. Persze semmi gond, csak kifejtettük véleményünket. Éljen a cartárs barátság továbbra is! Ha érdekel Csaba üzlete, keresd meg priviben, de ha cserélsz kocsit, akkor is itt kell maradnod örökre, ezt jól vésd a fejedbe! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #745 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 18:35:23 »

Huha! Kijárási tilalom van ma? Mindenki begubózódott? Sehol semmire érdeklődés, hozzászólás, kérdés, sírás, rívás, örömmámor, szóval méla nihil a fórumon. Ezt látva én is kiszállok, jó éjszakát kívánok, és holnap remélem életre kell csipkerózsikai álomból az álom klub, álom fóruma. Amúgy a 153-as buszt nem én vezettem, közlöm minden aggódó figurával, hozzáteszem- szerencsére, mert piszok nehéz lesz kivédenie magát szerencsétlennek. Nem fékhiba okozza az ilyet, hanem az elektromos gázpedál zárlata, amiatt felpörgött a motor, és nem volt jó reflexe, hogy "N"-be tegye a váltót, hogy ne vigye a kocsit hirtelen nagy sebességgel bele a többi autóba. Rosszul reagált szegény a vészhelyzetben, de ez benne van a pakliban, hogy a másodperc tört része alatt tudunk-e jó döntést hozni. Most neki nem sikerült- sajnos. Ez mindenkinek, mindig áll, szintén sajnos. Adja Isten, hogy nekünk mindig sikerüljön, mindig a legjobb döntést meghozni, és végre is hajtani!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #746 Dátum: 2008. Szeptember 17. - 19:30:53 »

Cápa! Értelek, de egy kicsit negatív érzést is keltettél, ezért szóltam. Remélem Te is értettél. Persze semmi gond, csak kifejtettük véleményünket. Éljen a cartárs barátság továbbra is! Ha érdekel Csaba üzlete, keresd meg priviben, de ha cserélsz kocsit, akkor is itt kell maradnod örökre, ezt jól vésd a fejedbe! Vigyorog
Megkérdeztem tőle személyesen, Egerben veszik be a kocsiját.
Naplózva
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #747 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 08:19:36 »

Ahogyan jeleztem, azért nem hagyom el a fórumot, és ha már foglalkoztatok velem, tudjátok számomra ez olyan mintha valaki egy jó nő után egy másik jó nőbe szeret bele. Benne van a csalódás lehetősége, ez majd az együttélés után jön ki. Valóban Egerben beszámítással vettem (veszem át kb 2 hét múlva), a Kiát. 2 millában számították be a Lacsit ami lehet jó, vagy rossz, ki hogy itéli. Az biztos, bárki veszi meg jól jár vele, mert leszámítva a sokunknak fájó fogyasztást, nagyon jó autót kap. Cápa kicsit nyersebb véleményét egyáltalán nem veszem zokon, mert ő már csak ilyen. Öt így kell szeretni. Nem baj az, ha a negatívumokra is figyelmeztet. (Remélem ebben nem lesz igaza). Tudom ezt ő is így kivánja. Sziasztok.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #748 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 09:16:36 »

Ahogyan jeleztem, azért nem hagyom el a fórumot, és ha már foglalkoztatok velem, tudjátok számomra ez olyan mintha valaki egy jó nő után egy másik jó nőbe szeret bele. Benne van a csalódás lehetősége, ez majd az együttélés után jön ki. Valóban Egerben beszámítással vettem (veszem át kb 2 hét múlva), a Kiát. 2 millában számították be a Lacsit ami lehet jó, vagy rossz, ki hogy itéli. Az biztos, bárki veszi meg jól jár vele, mert leszámítva a sokunknak fájó fogyasztást, nagyon jó autót kap. Cápa kicsit nyersebb véleményét egyáltalán nem veszem zokon, mert ő már csak ilyen. Öt így kell szeretni. Nem baj az, ha a negatívumokra is figyelmeztet. (Remélem ebben nem lesz igaza). Tudom ezt ő is így kivánja. Sziasztok.
Természetesen. Semmi rossz szándék nem volt bennem, csak segítség infóval. valszeg azért van sokszor félreértés a mondandómból, mert rosszul fogalmazok...figyelnem kellene erre jobban. Bocsi.
Írnál pár dolgot a lacsidról, hogy mikori, mennyi km, mik voltak benne, stb? Kíváncsi lennék, hogy az enyém relatív mennyit érhet ott.
Amúgy eltelt több, mint két év a Cee'd-nél...Szerintem kezdik kijavítani a gyerekbetegségeket.
Sok örömet az új autóhoz!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #749 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 15:19:29 »

Ahogyan jeleztem, azért nem hagyom el a fórumot, és ha már foglalkoztatok velem, tudjátok számomra ez olyan mintha valaki egy jó nő után egy másik jó nőbe szeret bele. Benne van a csalódás lehetősége, ez majd az együttélés után jön ki. Valóban Egerben beszámítással vettem (veszem át kb 2 hét múlva), a Kiát. 2 millában számították be a Lacsit ami lehet jó, vagy rossz, ki hogy itéli. Az biztos, bárki veszi meg jól jár vele, mert leszámítva a sokunknak fájó fogyasztást, nagyon jó autót kap. Cápa kicsit nyersebb véleményét egyáltalán nem veszem zokon, mert ő már csak ilyen. Öt így kell szeretni. Nem baj az, ha a negatívumokra is figyelmeztet. (Remélem ebben nem lesz igaza). Tudom ezt ő is így kivánja. Sziasztok.
Természetesen. Semmi rossz szándék nem volt bennem, csak segítség infóval. valszeg azért van sokszor félreértés a mondandómból, mert rosszul fogalmazok...figyelnem kellene erre jobban. Bocsi.
Írnál pár dolgot a lacsidról, hogy mikori, mennyi km, mik voltak benne, stb? Kíváncsi lennék, hogy az enyém relatív mennyit érhet ott.
Amúgy eltelt több, mint két év a Cee'd-nél...Szerintem kezdik kijavítani a gyerekbetegségeket.
Sok örömet az új autóhoz!!

privi üzenet ment !
Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!