Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 17:34:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264066 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #705 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:12:31 »

Sziasztok!

Hát eljött az idő a kocsi cserére..Lecseréltem a lacsimat,egy Reanult Scenic 1.5 dci-re.
Találtam egy olyat amire sztem megérte,de majd az idő eldönti helyesen cselekedtem -e.
Azért még benézek hozzátok ha nem baj,és szívesen segítek bárkinek ha valamiben tudok!! Kacsint Kacsint


Üdv Mindenkinek bzsazsa
pfff pff szó sem lehet róla..!!! ;DVICCELTEM DRÁGA!!!! Kacsint Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #706 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:31:05 »

Sziasztok!

Hát eljött az idő a kocsi cserére..Lecseréltem a lacsimat,egy Reanult Scenic 1.5 dci-re.
Találtam egy olyat amire sztem megérte,de majd az idő eldönti helyesen cselekedtem -e.
Azért még benézek hozzátok ha nem baj,és szívesen segítek bárkinek ha valamiben tudok!! Kacsint Kacsint


Üdv Mindenkinek bzsazsa
 
Hát Te tudod... Francia kocsikról is hallani sok problémát, de Neked azért remélem nem lesz gondod vele! De azért majd őszintén írj meg mindent, ha lesz már tapasztalatod, összehasonlításod, mert biztos érdekes lesz. Kár, hogy csak tiszteletbeli Lacettis leszel, de azért persze maradj köztünk! Kacsint Vigyorog
Kollégám 1 Micu szalonban érdeklődött,hogy van-e használtautóbeszámÍtás.Azt a választ kapta,hogy persze bármit,csak franciát ne hozzon oda.Azért ez elgondolkodtató
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #707 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:34:47 »

Jó olvasmány a kocsi vásárlás, csere előtt: Totalcar- Népitélet, és rámenni innen a márkára, majd tipusra. Sok érdekes dolog kiderül még a menő kocsikról is. Lacettinél kétszer drágább kocsiknál sokkalta nagyobb bajok is előfordulnak! (pl.: VW Passat 2.0 TDI!, Citroen C5,...)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 01. - 16:58:34 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #708 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 16:49:24 »

95LE! Szerinted is pályát kéne változtatnom? He Kacsint Vigyorog Mostanában úgyis foglalkozom a gondolattal, mert eléggé besokalltam. Egy kicsit depi lettem.
Ugyan már Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #709 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 17:26:36 »

képzeljétek egy agyatlan beletolatott a Lacsiba...a vonóhorog benyomta a rendszámot, most higgadok...talán nem üt meg a guta
Naplózva

Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #710 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 17:57:42 »

képzeljétek egy agyatlan beletolatott a Lacsiba...a vonóhorog benyomta a rendszámot, most higgadok...talán nem üt meg a guta
Jézusom.Hol történt?
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #711 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 17:59:42 »

nyugodj meg,örűlj neki,hogy nem lett sokkal komolyabb baj...
Naplózva

Zsuzsanna
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #712 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:11:42 »

nyugodj meg,örűlj neki,hogy nem lett sokkal komolyabb baj...
A házunk előtt, persze letaposott....nyugodtabban megszemléltem, úgy nézem ki tudom egyengetni, de alatta eltört a műanyag tábla tartó, az lehet csere lesz
Naplózva

Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #713 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:18:32 »

na látod..nyugodtabban minden más.Sajnálom a problémád,és tom könnyű dumálni innen...de.. puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #714 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:26:42 »

na látod..nyugodtabban minden más.Sajnálom a problémád,és tom könnyű dumálni innen...de.. puszi
Köszi a bátoritást Mosolyog tudom vannak ennél nagyobb gondok-hibák..de olyan szép autó és most ott van rajta egy gyűrött rendszám...ehh, remélem a spojler nem esik majd le, egyellöre még rajta van.
Naplózva

Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #715 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 18:46:06 »

na látod..nyugodtabban minden más.Sajnálom a problémád,és tom könnyű dumálni innen...de.. puszi
Köszi a bátoritást Mosolyog tudom vannak ennél nagyobb gondok-hibák..de olyan szép autó és most ott van rajta egy gyűrött rendszám...ehh, remélem a spojler nem esik majd le, egyellöre még rajta van.
csak nem esik le...Hát mindíg az a nagy baj ami van...de én ilyenkor mindíg arra gondolok,hogy milyen nagyobb baj lehetett volna...pusss
Naplózva

Zsuzsanna
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #716 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:20:19 »

Sziasztok!

Hát eljött az idő a kocsi cserére..Lecseréltem a lacsimat,egy Reanult Scenic 1.5 dci-re.
Találtam egy olyat amire sztem megérte,de majd az idő eldönti helyesen cselekedtem -e.
Azért még benézek hozzátok ha nem baj,és szívesen segítek bárkinek ha valamiben tudok!! Kacsint Kacsint

Üdv Mindenkinek bzsazsa
Akkor most milyen színű autót lessek a bolt elött??

Ezüst Vigyorog
Naplózva
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #717 Dátum: 2008. Szeptember 01. - 19:37:10 »

Jó olvasmány a kocsi vásárlás, csere előtt: Totalcar- Népitélet, és rámenni innen a márkára, majd tipusra. Sok érdekes dolog kiderül még a menő kocsikról is. Lacettinél kétszer drágább kocsiknál sokkalta nagyobb bajok is előfordulnak! (pl.: VW Passat 2.0 TDI!, Citroen C5,...)

Hát nem tudom,a totalcaron a Rolls-Royce kivételével szinte minden kocsival kapcsolatban vannak rossz és jó tapasztalatok.
Nekem elég sok Renaultos ismerősöm van,Ők rossz dolgokat nem igazán mondtak a kocsikról.
Inkább az lehet az egészben hogy kifogod vagy nem.
Pl.van a rokonságban az agyon dícsért Toyotából is amin fél éves korára komplett váltót cseréltek...
De ha a közel húsz éves Mitsu Coltból indulok ki akkor nagyon szívósak az akkori autók.
Mondjuk annyi tapasztalatom már van hogy:
Nagyon kényelmes(a lacsi is az volt!)
Élvezet vezetni,magasan ülsz, jól látsz,és húz mint a barom!!! Illetve 102db paci.
Elmentem már vele kb.650km-ert  5.4l/100km klímával.
A fékek (ami szetm a lacsiban is jó volt) úgy harapnak .hogy először majd le stukkoltam a szélvédőt,pedig elég messze van Vigyorog
Nagyon sok praktikus pakoló rekesz van benne,a hátsó üléseket előre-hátra lehet húzni +a támlájukat dönteni.
Ami fura az Automata kézifék.
Ami roszz: Az emelője egy rakás hulladék!!

Röviden egyenlőre ennyi.

Üdv
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #718 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 12:01:55 »

Bzsazsa! Akkor ne emelgesd, hagyd a földön! Ha erősödni akarsz, vegyél súlyzót, vagy járj Te bevásárolni az asszony helyett! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Szeptember 02. - 12:06:46 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #719 Dátum: 2008. Szeptember 03. - 17:08:00 »

Cápa 2500! Kacsint Vigyorog Szép teljesítmény! Vigyorog Gratula! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!