Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 19:22:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264132 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #675 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 09:11:25 »

Jajjjj apuuuu!!!Hát egy cukibaba  puszillak

Weres!
Ez (nagyon) magas labda!!!  Vigyorog Vigyorog
Én ismerem Zsuzsi elveit, már gyüjtöm a pénzt az új családomra!  Puszi Puszi Puszi
 
Weres Úr! Vigyázz, mert Giovanni is legyeskedik! Bárki is lesz a befutó, hívjátok meg a csapatot! Kacsint Vigyorog Ne felejtsétek, hogy én hoztam őt a klubba!  Kacsint Vigyorog De azért párbaj ne legyen, ki nem állhatom a vért, legyen inkább sör- virsli verseny! Kacsint Vigyorog Bíró leszek! Vigyorog
Ajjajj! Akkor ezek szerint eltököltem az időt.  Nem tudtam, hogy Zuszkának ilyen sürgős!!! 
Mi lesz most velem?  He
 Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #676 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 19:07:28 »

Jajjjj apuuuu!!!Hát egy cukibaba  puszillak

Weres!
Ez (nagyon) magas labda!!!  Vigyorog Vigyorog
Én ismerem Zsuzsi elveit, már gyüjtöm a pénzt az új családomra!  Puszi Puszi Puszi
 
Weres Úr! Vigyázz, mert Giovanni is legyeskedik! Bárki is lesz a befutó, hívjátok meg a csapatot! Kacsint Vigyorog Ne felejtsétek, hogy én hoztam őt a klubba!  Kacsint Vigyorog De azért párbaj ne legyen, ki nem állhatom a vért, legyen inkább sör- virsli verseny! Kacsint Vigyorog Bíró leszek! Vigyorog
Ajjajj! Akkor ezek szerint eltököltem az időt.  Nem tudtam, hogy Zuszkának ilyen sürgős!!! 
Mi lesz most velem?  He
 Vigyorog
 
Nyugi Weres Barátom! Te közelebb vagy, mert Giovanni a nyugati határnál lakik, de meg mégiscsak itt vagy Pesten, közel hozzá! (Békásmegyerhez) Továbbá Neked is fekete sedanod van, ami mutatja a közös izlést, és témát, tehát nem vagy elveszve, csak ne lanyhulj el, mert azért Giovanni is beülhet a kocsijába, hogy autózzon egy jó nagyot... Kacsint Vigyorog
Jujjujujjj! Most látom, hogy Giovanni Barátom is a fórumon van, és nyílván leselkedik! Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 26. - 19:09:39 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #677 Dátum: 2008. Augusztus 26. - 23:02:19 »

Ma átesett a műszaki vizsgán a gépjármű.Ismerősnél csináltattam,de ez nem jelentett semmiféle pluszt,aszonta nagyon rendben van a "vas".Mosolyog
Kérdezte nekem volt-e szelep problémám,mert többel is találkozott már ahol gond volt és hogy volt egy visszahívás-akció a cégnél...Mondtam hogy cserélték.Nagyon jók voltak az értékek és teljesen hibátlanul teljesített mindenhol. Vigyorog Kacsint
Naplózva
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #678 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 17:17:30 »

Üdv Mindenkinek!

Június eleje óta boldog tulajdonosa vagyok egy 5 a. Lacettinek Mosolyog még jóval az autó átvétele előtt regisztráltam az oldalra, szerettem volna információhoz jutni a tipussal kapcsolatban. Megdöbbentő, mi-mindenre talál és kap választ az ember, ha böngészi a fórumot Vigyorog
Nagyon jó az oldal, csak igy tovább!

Sziasztok!
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #679 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 17:23:17 »

Üdv Mindenkinek!

Június eleje óta boldog tulajdonosa vagyok egy 5 a. Lacettinek Mosolyog még jóval az autó átvétele előtt regisztráltam az oldalra, szerettem volna információhoz jutni a tipussal kapcsolatban. Megdöbbentő, mi-mindenre talál és kap választ az ember, ha böngészi a fórumot Vigyorog
Nagyon jó az oldal, csak igy tovább!

Sziasztok!
Üdv közöttünk!
Remélem csupa hasznos dolgot olvastál. Mosolyog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #680 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 17:25:55 »

Gidy a billentyű rém!! 
Ezt is megértük, és micsoda fejet kapott a rangja mellé! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #681 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 17:30:04 »

Üdv Mindenkinek!

Június eleje óta boldog tulajdonosa vagyok egy 5 a. Lacettinek Mosolyog még jóval az autó átvétele előtt regisztráltam az oldalra, szerettem volna információhoz jutni a tipussal kapcsolatban. Megdöbbentő, mi-mindenre talál és kap választ az ember, ha böngészi a fórumot Vigyorog
Nagyon jó az oldal, csak igy tovább!

Sziasztok!
Üdv közöttünk!
Remélem csupa hasznos dolgot olvastál. Mosolyog
Üdv

Igen Vigyorog de azért meg is lepődtem milyen hibái is lehetnek majd Vigyorog
Naplózva

meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #682 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 17:32:23 »

Üdv Mindenkinek!

Június eleje óta boldog tulajdonosa vagyok egy 5 a. Lacettinek Mosolyog még jóval az autó átvétele előtt regisztráltam az oldalra, szerettem volna információhoz jutni a tipussal kapcsolatban. Megdöbbentő, mi-mindenre talál és kap választ az ember, ha böngészi a fórumot Vigyorog
Nagyon jó az oldal, csak igy tovább!

Sziasztok!
Üdv közöttünk!
Reméljük hogy hozzászólásaiddal,tapasztalataiddal te is színesíted majd az oldalt.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Forti
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Lacetti Star 1.4 16v


« Hozzászólás #683 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 17:37:19 »

Üdv Mindenkinek!

Június eleje óta boldog tulajdonosa vagyok egy 5 a. Lacettinek Mosolyog még jóval az autó átvétele előtt regisztráltam az oldalra, szerettem volna információhoz jutni a tipussal kapcsolatban. Megdöbbentő, mi-mindenre talál és kap választ az ember, ha böngészi a fórumot Vigyorog
Nagyon jó az oldal, csak igy tovább!

Sziasztok!
Üdv közöttünk!
Reméljük hogy hozzászólásaiddal,tapasztalataiddal te is színesíted majd az oldalt.
Üdv Mosolyog valósziműleg lesz majd pár kérdésem Mosolyog számitok rátok
Naplózva

ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #684 Dátum: 2008. Augusztus 28. - 18:41:33 »

Gidy a billentyű rém!! 
Ezt is megértük, és micsoda fejet kapott a rangja mellé! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Graula Gidynek az új rangjához...  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Puszi
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #685 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 10:46:43 »

Üdv Mindenkinek!

Június eleje óta boldog tulajdonosa vagyok egy 5 a. Lacettinek Mosolyog még jóval az autó átvétele előtt regisztráltam az oldalra, szerettem volna információhoz jutni a tipussal kapcsolatban. Megdöbbentő, mi-mindenre talál és kap választ az ember, ha böngészi a fórumot Vigyorog
Nagyon jó az oldal, csak igy tovább!

Sziasztok!
Üdv közöttünk!
Remélem csupa hasznos dolgot olvastál. Mosolyog
Üdv
Igen Vigyorog de azért meg is lepődtem milyen hibái is lehetnek majd Vigyorog
Csak pozítivan!! NEM LESZNEK.... Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #686 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 12:59:08 »

Sziasztok. pár hónapja csatlakoztam a fórumhoz, akkoriban nézegettem magamnak egy Lacettit. Viszonylag rövid, pár hetes keresés után találtam egy nagyon jó állapotú fekete 5 ajtós szépséget. Sajnos nem nagyon volt időm jelentkezni azóta, de most össze tudnám foglalni a tapasztalataimat. Az autó először is nagyon tetszetős, nekem főleg a hátulja tetszik, ahogy sokan másoknak is. Belül nagyon tágas, ugyan a csomagtartó néha kevésnek tűnt, de még nagyon hosszú utazásra nem került vele sor. A legnagyobb utam kb 400 km volt egyszerre, itt azt tapasztaltam, hogy az kicsit kényelmetlen a gerincemnél, de lehet,hogy csak a rosszul volt beállítva a gerinctámasz. Itt még az az apróság is felmerült, hogy a bal könyökömet ahogy pihentetem menet közben az ajtón, ott túlságosan kemény a felület, nekem zavaró volt. A fogyasztással kapcsolatban egyelőre nem túl jók a tapasztalataim, egy ilyen utazásnál a teli tankot kb 550 km után elitta a benzinlámpa jelzőfényig, ez akárhogy is számolom, 9.5L-es átlag, ami azért nagyon nem hangzik jól. Volt ebben város, autópálya, autóút is. Csak városban még rendben is lenne. A motor 1-2 személynél városban viszonylag fürge, de ha már többen ülnek benne, akkor sajnos már nem az igazi, de azért ezt nagyjából vártam is, lévén, hogy 96LE-s. A váltó egyébként sztem nem olyan vészes, csak meg kell szokni, rá kell érezni. Most egyelőre ennyit tudtam mondani, majd még megpróbálok írni, addig is sziasztok.
Naplózva
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #687 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 18:54:03 »

Sziasztok. pár hónapja csatlakoztam a fórumhoz, akkoriban nézegettem magamnak egy Lacettit. Viszonylag rövid, pár hetes keresés után találtam egy nagyon jó állapotú fekete 5 ajtós szépséget. Sajnos nem nagyon volt időm jelentkezni azóta, de most össze tudnám foglalni a tapasztalataimat. Az autó először is nagyon tetszetős, nekem főleg a hátulja tetszik, ahogy sokan másoknak is. Belül nagyon tágas, ugyan a csomagtartó néha kevésnek tűnt, de még nagyon hosszú utazásra nem került vele sor. A legnagyobb utam kb 400 km volt egyszerre, itt azt tapasztaltam, hogy az kicsit kényelmetlen a gerincemnél, de lehet,hogy csak a rosszul volt beállítva a gerinctámasz. Itt még az az apróság is felmerült, hogy a bal könyökömet ahogy pihentetem menet közben az ajtón, ott túlságosan kemény a felület, nekem zavaró volt. A fogyasztással kapcsolatban egyelőre nem túl jók a tapasztalataim, egy ilyen utazásnál a teli tankot kb 550 km után elitta a benzinlámpa jelzőfényig, ez akárhogy is számolom, 9.5L-es átlag, ami azért nagyon nem hangzik jól. Volt ebben város, autópálya, autóút is. Csak városban még rendben is lenne. A motor 1-2 személynél városban viszonylag fürge, de ha már többen ülnek benne, akkor sajnos már nem az igazi, de azért ezt nagyjából vártam is, lévén, hogy 96LE-s. A váltó egyébként sztem nem olyan vészes, csak meg kell szokni, rá kell érezni. Most egyelőre ennyit tudtam mondani, majd még megpróbálok írni, addig is sziasztok.
tudjátok mit nem értek?Miért ilyen buták a fiúk?Nem vásárlás elött kell tanácsot kérni?Nem akarok okoskodni,de nem szabadott volna benzinest venni.Én is azt akartam,aztán mikor megláttam a szalonba a fogyasztását,eldöntöttem dieselt veszek.2.0 lett a vége 6 l es fogxasztással.Most voltam vele megint Bécsben mindennel elégedett vok.Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #688 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 18:56:11 »

jajjjj apuuu.Nem javulok,betewg vok továbbra IS.fEKSZEM,ANYUM TEÁZTAT ENNI NEM TUDOK,ÉS INDUL A MINDENNAPOS pEST SULI....TI HOGY VAGYTOK?PUSZI ZSU
Naplózva

Zsuzsanna
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #689 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 07:24:47 »

mikor megláttam a szalonba a fogyasztását,eldöntöttem dieselt veszek.2.0 lett a vége 6 l es fogxasztással.

Zsu!
Ha a szalonos előre ígért fogyasztástól (ami nevetséges) ennyire megrémültél, mit szólnál a valóshoz?
De igazad lett, eredményes lett a gyanakvásod, már én sem benzinest vennék. Igaz, nem tudom hogy nyögném ki!?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!