Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 23:21:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264283 alkalommal)
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #630 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 12:39:47 »

Nem találtam témát ahova írjam a tapasztalatom:
Megejtettem az első KN szürő takarítást.
2x kellett lefújni tisztitóval mire lejött a dzsuva 90%-a
2 napig száradt annyira nem megy ez neki könnyen. (Javaslat: Ezerrel rázzátok ki belőle a lehető legtöbb vizet valahogy akkor hamar megszárad)
Befújtam olajjal de lehet túl sok sikerült mire normális piros majdnem olyan színe lett mint volt. Megpróbáltam egyenletesen.
Ennek ellenére mintha éreznék változást, hogy nehezebben bmegy be a levegő. Túl sok lett az olaj ?
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #631 Dátum: 2008. Augusztus 12. - 16:11:07 »

Nem találtam témát ahova írjam a tapasztalatom:
Megejtettem az első KN szürő takarítást.
2x kellett lefújni tisztitóval mire lejött a dzsuva 90%-a
2 napig száradt annyira nem megy ez neki könnyen. (Javaslat: Ezerrel rázzátok ki belőle a lehető legtöbb vizet valahogy akkor hamar megszárad)
Befújtam olajjal de lehet túl sok sikerült mire normális piros majdnem olyan színe lett mint volt. Megpróbáltam egyenletesen.
Ennek ellenére mintha éreznék változást, hogy nehezebben bmegy be a levegő. Túl sok lett az olaj ?

Mondjuk a Sportszürő topicban elfért volna. Mosolyog
Valószinüleg túl sok az olaj amit ráfújtál. Próbáld meg felitatni a felesleget.  Papírtörlővel nyomkodd át a szürő mindkét oldalát, de csak finoman ám! Kacsint ( Legalébb is ezt kaptam tanácsként R*R kollégától anno..)
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #632 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 18:15:20 »

Megjöttem a szabiról. Szuper jó volt. A fogyasztás is. Adok majd jó kirándulási ötleteket a megfelelő helyre. Most visszaviszem a kocsit a garázsába, hadd aludjon, majd visszajövök közétek, remélem nem nagy baj...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #633 Dátum: 2008. Augusztus 14. - 20:03:41 »

Van debreceni vagy környéki tag? Jövő héten Debrecenben leszek hétfőtől csütörtökig és egy minitali beleférne az időmbe.
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #634 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 19:13:01 »

De kihalt a fórum, csak én irogatok? Na mindegy, ma hazaérve vettem észre hogy pont 6000km van a kocsiban Vigyorog
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #635 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 19:56:36 »

De kihalt a fórum, csak én irogatok? Na mindegy, ma hazaérve vettem észre hogy pont 6000km van a kocsiban Vigyorog
Gratula! Lesz az még több is Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
s.holm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Hozzászólás #636 Dátum: 2008. Augusztus 15. - 23:41:04 »

Üdv. Egy hülye kérdésem lenne úgy mindnekihez:P
Hétfőn veszem át az új Lacsim és kérdezném hogy ha én elkezdek rajta cserélni izzót,alufelnit,meg más egyéb dolgot azzal a 3éves/100ezer kmes garancia megszakad ill. elveszik??
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #637 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 07:33:49 »

Üdv. Egy hülye kérdésem lenne úgy mindnekihez:P
Hétfőn veszem át az új Lacsim és kérdezném hogy ha én elkezdek rajta cserélni izzót,alufelnit,meg más egyéb dolgot azzal a 3éves/100ezer kmes garancia megszakad ill. elveszik??
 
A felni cserét csak abban érinti, hogy arra nem lesz érvényes a gyári gari, de, ha a felni, és gumi nem a gyári méretű lesz, akkor a futómű elvesztheti a garit, mert megváltoznak a geometriai adatok. Az izzók cseréje pedig eleve nem garis, mert "fogyóeszköz", tehát csak arra kell vigyázni, hogy a gyári adatoknak feleljen meg, mert, ha nem, akkor az elektromos hálózatot is hátrányosan érintheti. Gondolok itt nagyobb wattszámú izzókra, pláne utólagos xenon szettekre. Ez utóbbiról sok rosszat olvashatsz a megfelelő topicban, messze nem ajánlatos beszerelni, már csak azért is, mert a kötelező előírásokat úgysem lehet produkálni. (automatikus fényszóró magasság állítás, és mosóberendezés!) Persze a legjobb, ha majd átvételkor konkréten rákérdezel a kívánt átalakításokat érintő gondokra. Egyébként az autó gyárilag is jól van felszerelve! Ha alufelnit akarsz akkor arra tedd fel a nyári gumikat, és a lemezfelnire a télit, és akkor csak kerekeket kell cserélni, nem szerelni le- fel a gumikat évente kétszer. Milyen kocsit veszel át, milyen felszereltséggel, és melyik cégtől veszed? Alaposan nézd át, és minden legyen meg benne! Olvasd el a fórumon az átvételi tanácsadót! Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan! Sok örömöt az új géphez! Üdv a fedélzeten! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
s.holm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Hozzászólás #638 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 10:33:15 »

Köszi a felvilágosítát! Eddig is ilyen kocsim volt csak az még a Daewoo Nubira típusú, de ugyanúgy 3as Nubira.
Sajna a 100ezer km meg az 5év meghozta a döntést egy cserére:P
Ahonnan az autót veszem ez egy maszek keresked.Az autó 2008/2 havi 3500km-rel tehát szerintem jó,állítólag egy hölgyé volt és azért adta be mert nemtudta fizetni a részletét... Hibát nemnagyon látok rajta, már többször alaposan átnéztem, jópárszor alá is térdeltem:P próbakörön voltam és hát egy bejáratós nyers motorral találkoztam ami szerintem tök normális egy alig 4ezret futott autónál... ha lesz további kérdésem újra jövök:D üdv. mindenkinek!
Naplózva
s.holm
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Hozzászólás #639 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 10:36:50 »

Bocs mégvalami. Helyzetjelző és rendszámtáblavilágításon gondolkozom ledes izzót szeretnék beletenni mert az előzőmben is azvolt és még egy kérdés: ha az ablakmosó spricniket kicserélem kéken világítósakra azt szervízben kell elvégeztetnem ha jól tudom ugye?(gari miadt)
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #640 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 15:15:19 »

Bocs mégvalami. Helyzetjelző és rendszámtáblavilágításon gondolkozom ledes izzót szeretnék beletenni mert az előzőmben is azvolt és még egy kérdés: ha az ablakmosó spricniket kicserélem kéken világítósakra azt szervízben kell elvégeztetnem ha jól tudom ugye?(gari miadt)
Szevasz!
Mint azt gidy is írta, az izzós-LED-es témának van külön helye, azt ott tárgyaljuk:
http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=207.0
Olvasd el, találsz infót bőven.
Spricni: sztem mindegy. Ha az ablakmosó rész megy tönkre, akkor ráfoghatják az új spricnikre a hibát, ha akarják. Mindegy hol rakatod be.
A többi rész garanciáját meg úgysem érinti.
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #641 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 18:37:37 »

 
  Szia!

  A kocsi átvételekor legyél körültekintő, aprólékos, ugyanis amit esetleg ajándékba akarnak adni a kocsihoz
  lehet hogy tartozéka a felszereltségnek. Balesetmentes vezetést kivánok neked.

  Szia:CDX
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #642 Dátum: 2008. Augusztus 16. - 20:50:58 »

Nos megtörtént Vigyorog az extra minitali a föld egyik legrendesebb ragadozójával! Ennél kisebb csak akkor lehetne, ha magammal találkoznék He Vigyorog Cápával csak 30percre tudtunk találkozni, de megérte. Egyszer majd folytatjuk.. Jó volt látni a Lacsiját: semmi túlzó feltünés, ugyanakkor finom apróságok amelyek feldobják az összhatást. Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #643 Dátum: 2008. Augusztus 17. - 09:53:42 »

Nos megtörtént Vigyorog az extra minitali a föld egyik legrendesebb ragadozójával! Ennél kisebb csak akkor lehetne, ha magammal találkoznék He Vigyorog Cápával csak 30percre tudtunk találkozni, de megérte. Egyszer majd folytatjuk.. Jó volt látni a Lacsiját: semmi túlzó feltünés, ugyanakkor finom apróságok amelyek feldobják az összhatást. Kacsint

Pedig mekkora kakiban volt a haza, amikor összefutottunk!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #644 Dátum: 2008. Augusztus 17. - 13:51:42 »

Bocs mégvalami. Helyzetjelző és rendszámtáblavilágításon gondolkozom ledes izzót szeretnék beletenni mert az előzőmben is azvolt és még egy kérdés: ha az ablakmosó spricniket kicserélem kéken világítósakra azt szervízben kell elvégeztetnem ha jól tudom ugye?(gari miadt)
 
A kéken világító spricniket nem ajánlom, mert arra buknak a rendőrök, mert szigorúan tilos a kék lámpa bármilyen formája is, amit kívülről lehet látni! Nem érdemes szabálytalan dolgokra költeni, mert még zűrt is hozhat a gazdájára, mint például: bírságot, vizsgára utasítást, ami ugyebár nem kis pénzbe kerülhet. Meg amellett szerintem nem világítania kell, hanem az ablakot lemosni csak szépen, fény nélkül. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!