Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 03:27:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264513 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #555 Dátum: 2008. Július 22. - 07:37:38 »

Weres  (Zsunak Ákos!) barátom immáron elérte a 700-at, ami szép dolog, grat jár érte, és további buzdítás! Kacsint Vigyorog
Gidy Koma!
Grat az 1900-hoz.  Vigyorog Ez szép szám egy állítólagos PC-bénához képest.  Kacsint Lehet hogy nem értesz hozzá, csak használod sokat!  Vigyorog Csak nem, CÉL A CÁPA?  Vigyorog
 
Köszönöm kedves Szomszéd. Vigyorog Most, hogy halálra dolgozod Magad leelőztelek, mert én szabin vagyok. Vigyorog Cápát utolérni csak akkor lehetne, ha a Csendes óceánon hajótörést szenvedne, és egy lakatlan szigetre vetődne ki a partra egy deszkával, és csak egy év múltán találnának rá a mentőalakulatok. Igaz, hogy utána írna róla egy folytatásos úti beszámolót, és visszavenné az őt megillető vezető helyet. Kacsint Amúgy sikerült szállást találnod? SzGábort elérted? MNT? Biztosan segítenek majd, ha eddig nem sikerült volna. Kocsimosás? Digi TV? Majd jelentkezz, ha van miért! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #556 Dátum: 2008. Július 22. - 10:18:38 »

Weres  (Zsunak Ákos!) barátom immáron elérte a 700-at, ami szép dolog, grat jár érte, és további buzdítás! Kacsint Vigyorog
Gidy Koma!
Grat az 1900-hoz.  Vigyorog Ez szép szám egy állítólagos PC-bénához képest.  Kacsint Lehet hogy nem értesz hozzá, csak használod sokat!  Vigyorog Csak nem, CÉL A CÁPA?  Vigyorog
 
Köszönöm kedves Szomszéd. Vigyorog Most, hogy halálra dolgozod Magad leelőztelek, mert én szabin vagyok. Vigyorog Cápát utolérni csak akkor lehetne, ha a Csendes óceánon hajótörést szenvedne, és egy lakatlan szigetre vetődne ki a partra egy deszkával, és csak egy év múltán találnának rá a mentőalakulatok. Igaz, hogy utána írna róla egy folytatásos úti beszámolót, és visszavenné az őt megillető vezető helyet. Kacsint Amúgy sikerült szállást találnod? SzGábort elérted? MNT? Biztosan segítenek majd, ha eddig nem sikerült volna. Kocsimosás? Digi TV? Majd jelentkezz, ha van miért! Kacsint
Nemsokára úgyis elhúzok az évi rendes cápabőr-karbantartásra a sós víz felé, akkor majd ráfekhettek a billentyűkre, hogy utolérjetek!  Kacsint Amúgy szívesen átadom ezt az elsőséget! Nem tehetek róla, hogy ennyit foglalkoztattok, kérdeztek. Muszáj válaszolnom!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #557 Dátum: 2008. Július 22. - 10:54:22 »

Mottika! Olvasd el a priviket, és a "baglyosat", van mit pótolnod, de nem reagáltál eddig egyikre sem!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #558 Dátum: 2008. Július 22. - 11:01:28 »

Holnap kinek van kedve eljönni velem Szentendrére megnézni a Tömegközlekedési Múzeumot? Ha van jelentkező, akkor írjon, vagy hívjon, jó lenne, ha akadna társam erre a klassz programra! Kacsint Vigyorog A részleteket, majd megbeszéljük, ha lesz kivel. Utána van még a Miniatűr Múzeum, ami szenzációs, de alig ismerik, pedig világraszóló a kiállítás! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Gyertek velem! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #559 Dátum: 2008. Július 22. - 16:18:52 »

Holnap kinek van kedve eljönni velem Szentendrére megnézni a Tömegközlekedési Múzeumot? Ha van jelentkező, akkor írjon, vagy hívjon, jó lenne, ha akadna társam erre a klassz programra! Kacsint Vigyorog A részleteket, majd megbeszéljük, ha lesz kivel. Utána van még a Miniatűr Múzeum, ami szenzációs, de alig ismerik, pedig világraszóló a kiállítás! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Gyertek velem! Kacsint Vigyorog
Mi is van ebben a tömeg-múzeumban? Most nézem a honlapját...tényleg 60 jármű van kiállítva? Nem mennél mondjuk csütörtökön? Esetleg Veled tartanánk a lurkóval...persze ha megoldható!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 22. - 16:24:22 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #560 Dátum: 2008. Július 22. - 18:16:23 »

Holnap kinek van kedve eljönni velem Szentendrére megnézni a Tömegközlekedési Múzeumot? Ha van jelentkező, akkor írjon, vagy hívjon, jó lenne, ha akadna társam erre a klassz programra! Kacsint Vigyorog A részleteket, majd megbeszéljük, ha lesz kivel. Utána van még a Miniatűr Múzeum, ami szenzációs, de alig ismerik, pedig világraszóló a kiállítás! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Gyertek velem! Kacsint Vigyorog
Mi is van ebben a tömeg-múzeumban? Most nézem a honlapját...tényleg 60 jármű van kiállítva? Nem mennél mondjuk csütörtökön? Esetleg Veled tartanánk a lurkóval...persze ha megoldható!
 
Cápa, ha komolyan gondoltad, csütörtökön is mehetek, igaz, csak 13 órától, de az is bőven belefér. Vagy szombattól szinte bármikor, mert szabin leszek, és csak egyelőre itthon, illetve a közeli telken leszek 5.-ig. Keress meg telcsin, vagy priviben, ha oké a dolog, megbeszéljük! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #561 Dátum: 2008. Július 22. - 18:32:54 »

Holnap kinek van kedve eljönni velem Szentendrére megnézni a Tömegközlekedési Múzeumot? Ha van jelentkező, akkor írjon, vagy hívjon, jó lenne, ha akadna társam erre a klassz programra! Kacsint Vigyorog A részleteket, majd megbeszéljük, ha lesz kivel. Utána van még a Miniatűr Múzeum, ami szenzációs, de alig ismerik, pedig világraszóló a kiállítás! Mindenkinek jó szívvel ajánlom! Gyertek velem! Kacsint Vigyorog
Mi is van ebben a tömeg-múzeumban? Most nézem a honlapját...tényleg 60 jármű van kiállítva? Nem mennél mondjuk csütörtökön? Esetleg Veled tartanánk a lurkóval...persze ha megoldható!
 
Cápa, ha komolyan gondoltad, csütörtökön is mehetek, igaz, csak 13 órától, de az is bőven belefér. Vagy szombattól szinte bármikor, mert szabin leszek, és csak egyelőre itthon, illetve a közeli telken leszek 5.-ig. Keress meg telcsin, vagy priviben, ha oké a dolog, megbeszéljük! Kacsint Vigyorog
Priviben a többit!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #562 Dátum: 2008. Július 22. - 19:30:22 »

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, bár engem már nem érint (a Lacettivel). Kacsint
http://www.vezess.hu/hirek/ingyen_lesz_autoszerviz/15001/
Naplózva


LPG
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #563 Dátum: 2008. Július 22. - 19:32:01 »

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, bár engem már nem érint (a Lacettivel). Kacsint
http://www.vezess.hu/hirek/ingyen_lesz_autoszerviz/15001/
Na ez érdekes lesz!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #564 Dátum: 2008. Július 23. - 07:13:52 »

Kíváncsi leszek mi lesz ebből, bár engem már nem érint (a Lacettivel). Kacsint
http://www.vezess.hu/hirek/ingyen_lesz_autoszerviz/15001/
Na ez érdekes lesz!  Kacsint
Naja! Majd beleteszik az árába és kérnek pénzt más kitalált indokkal. Vagy majd több 100eFt-t tesznek rá, hogy ne érje meg. De akkor Ki fog új autót venni?
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #565 Dátum: 2008. Július 23. - 07:51:26 »

Cartársak! Holnap Cápáékkal megyünk Szentendrére a Tömegközlekedési, és Miniatűr Múzeumba. Aki csatlakozna hozzánk, jelezze nekem, hogy megbeszéljük a dolgot. De az biztos, hogy 13 órára jöjjön hozzánk, innen megyünk tovább. Egy minitali keretében jó szórakozásnak nézünk elébe. Esetleg Zsu a fiaiddal csatlakozhatnál, biztosan jól meglennének a srácok egymással. Szívesen várunk bárkit, esetleg szünidős gyerekeket (nagyobbakat!), ha a szülők nem is tudnának eljönni, mert dolgoznak, de hát a tanulóknak vakációjuk van, ráérnek. Szóval holnap délutánra jó programot ajánlok, gyertek! Elérhetőségem itt, vagy priviben, vagy telefonon. Mi az érdekesség kedvéért HÉV-vel mennénk, nem kocsival. Várom a jelentkezőket szeretettel! Kacsint Vigyorog Igaz, Cápa, ti is?! He Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #566 Dátum: 2008. Július 23. - 18:12:13 »

Cartársak! Holnap Cápáékkal megyünk Szentendrére a Tömegközlekedési, és Miniatűr Múzeumba. Aki csatlakozna hozzánk, jelezze nekem, hogy megbeszéljük a dolgot. De az biztos, hogy 13 órára jöjjön hozzánk, innen megyünk tovább. Egy minitali keretében jó szórakozásnak nézünk elébe. Esetleg Zsu a fiaiddal csatlakozhatnál, biztosan jól meglennének a srácok egymással. Szívesen várunk bárkit, esetleg szünidős gyerekeket (nagyobbakat!), ha a szülők nem is tudnának eljönni, mert dolgoznak, de hát a tanulóknak vakációjuk van, ráérnek. Szóval holnap délutánra jó programot ajánlok, gyertek! Elérhetőségem itt, vagy priviben, vagy telefonon. Mi az érdekesség kedvéért HÉV-vel mennénk, nem kocsival. Várom a jelentkezőket szeretettel! Kacsint Vigyorog Igaz, Cápa, ti is?! He Kacsint Vigyorog
Így igaz! Tényleg, ha van valakinek kedve, jöjjön velünk!
Nem minitali ez, nem az autókról szól, hanem amolyan kis kirándulás az ismerősökkel.  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #567 Dátum: 2008. Július 24. - 10:06:22 »

MNT cartárs!
A sapkával kapcs. hsz.-t áthelyeztem a Klubreklám topikba.
Talán ott nem vész el a téma az általános társalgás között.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #568 Dátum: 2008. Július 24. - 11:09:35 »

MNT cartárs!
A sapkával kapcs. hsz.-t áthelyeztem a Klubreklám topikba.
Talán ott nem vész el a téma az általános társalgás között.
Köszi! Nem tudtam, hogy hova írjam, mert nem akarok reklámot a dolognak hiszen ez egy nonprofit projekt a részemről!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #569 Dátum: 2008. Július 24. - 17:30:36 »

MNT cartárs!
A sapkával kapcs. hsz.-t áthelyeztem a Klubreklám topikba.
Talán ott nem vész el a téma az általános társalgás között.
Köszi! Nem tudtam, hogy hova írjam, mert nem akarok reklámot a dolognak hiszen ez egy nonprofit projekt a részemről!
Semmi gond, a topik elnevezés nem mindíg tudja a lehető legjobban kifejezni a benne tárgyaltakat.
Korábban ( ha jól emlékszem ) abban a topikban tárgyaltunk sapkáról, pólóról, stb...
Azért jeleztem, hogy ne keresd hiába! Kacsint Mosolyog
Kedves Tőled a "nonprofit projekt", ezzel vagyunk még egy páran itt. (És ez ettől szép szerintem.)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!