Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 07:12:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264661 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #510 Dátum: 2008. Július 17. - 16:23:08 »

nyaralásunk:Vasárnap a búcsúzásunk után indultunk Olaszba.Este kiértünk,lustaságunknak köszönhetően izgulhattunk,vajon lesz e szállás.Szerencsénkre volt egy üres fullos apartman.Sétáltunk még aznap este kipakolás után a tengerparton.Mentünk vissza mert vihar közeledett.Csucsuztunk reggel keltünk,és irány a part.Aránylag alkalmas idő volt a fűrdésre.Mindenki pacsált egy kicsit,és elindultunk haza mert nagyon viharos volt a szél.Szerencsére hazaértünk nem kapott el,de a délutánt a szobákban töltöttük.eSTE EGY KIS SÉTÁT TERVEZTÜNK.El is indultunk,és a ház elött kiderűlt,anyum behúzta az ajtót,és a kulcsot bent hagyta.Hát mint tudjuk az iroda bezárt,és reggel 10 kor nyit.Meg kellett barátkoznunk a gondolattal,hogy a kocsiban alszunk.Péter a fiával elől,anyum a fiammal hátul,én Márk fiammal a csomagtartóban.Minden pózt kipróbálva rájötttünk,hogy egymáson a legkényelmesebb.Reggel felkeltünk 9kor az iroda elött mondanom sem kell milyen állapotban,reménykedve vártuk,hogy kicsit korábban nyit.ÁÁÁÁ.Egy percel sem.De lett kulcsunk.Hazaérve összeszedve magunkat elterveztük végre mától jó az idő minden nap part pacsa napozás.Ja...aha...Este nyugovóra térve,Márk fiam az emeletes ágyon,a kicsik lent,jó éjt puszival mosolyogva gyönyörködve bennük milyen édesen alszanak,átvillant a gondolat Márk csak nem esik le...ÁÁÁÁ.bent van a falnál szépen alszik.Reggel fél 6 kor üvölt,azt hitte otthon van megy pisilni és lelépett 1.80 magasról.Rohanás kórház,sűrgősségi ellátás,szállást visszamondani,és irány haza.Itthon este 10kor a Heim Pálba mentünk,röntgen,uh,szemvizsgálat,urológus minden....minden eredmény rendben.De azt átélni,hogy azt sem tudom merre vok,a kicsikém szeméből dőlt a vér,azt hittem meghalok.Borzalom volt a nyaralás.Nem engedik még ki,megfigyelés alatt van,szombaton már velem alhat.Hát sok(k) volt ez nekünk.Remélem a hátralévő kis nyár jobban kellemesebben fog telni.Puszi Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #511 Dátum: 2008. Július 17. - 16:24:49 »

a tali miatt nagyon boldog voltam.Sok remek embert ismertem meg.Köszönöm a lehetőséget.És reméljük még sok talit szervezünk. Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #512 Dátum: 2008. Július 17. - 16:41:27 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #513 Dátum: 2008. Július 17. - 17:06:54 »

Sajnálom, hogy így sikerült a nyaralásotok! A lurkónak jobbulást! Ne aggódj, hamar rendbe fog jönni!
Kép témában sajnos nem tudok segíteni, ezt így kell elfogadnod. Egy megoldás lehetséges még, ha az megfelel. Olyan képpel tudok szolgálni, amin Ákos helyén én állok melletted. Sajnos csak ez kompatibilis a Te monitorod felbontásához!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 17. - 17:11:05 írta cápaFeri » Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #514 Dátum: 2008. Július 17. - 17:11:50 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Hát akkor nézegess engem. Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #515 Dátum: 2008. Július 17. - 17:18:15 »

Sajnálom, hogy így sikerült a nyaralásotok! A lurkónak jobbulást! Ne aggódj, hamar rendbe fog jönni!
Kép témában sajnos nem tudok segíteni, ezt így kell elfogadnod. Egy megoldás lehetséges még, ha az megfelel. Olyan képpel tudok szolgálni, amin Ákos helyén én állok melletted. Sajnos csak ez kompatibilis a Te monitorod felbontásához!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

ÉDES VAGY. Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #516 Dátum: 2008. Július 17. - 17:21:10 »

Sajnálom, hogy így sikerült a nyaralásotok! A lurkónak jobbulást! Ne aggódj, hamar rendbe fog jönni!
Kép témában sajnos nem tudok segíteni, ezt így kell elfogadnod. Egy megoldás lehetséges még, ha az megfelel. Olyan képpel tudok szolgálni, amin Ákos helyén én állok melletted. Sajnos csak ez kompatibilis a Te monitorod felbontásához!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

ÉDES VAGY. Puszi
"Caps Lock" OFF please...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #517 Dátum: 2008. Július 17. - 17:36:55 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Zsu!
Sajátgép->Vezérlőpult->Megjelenítés->Asztal  Itt válaszd a legördülőben azt a lehetőséget, hogy Nyújtás. Neked úgy nézem a Középen van beállítva, úgy van csak fél Ákos!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #518 Dátum: 2008. Július 17. - 19:23:42 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Zsu!
Sajátgép->Vezérlőpult->Megjelenítés->Asztal  Itt válaszd a legördülőben azt a lehetőséget, hogy Nyújtás. Neked úgy nézem a Középen van beállítva, úgy van csak fél Ákos!  Vigyorog
Köszönöm Drága Cápi
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #519 Dátum: 2008. Július 17. - 21:08:05 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Zsu!
Sajátgép->Vezérlőpult->Megjelenítés->Asztal  Itt válaszd a legördülőben azt a lehetőséget, hogy Nyújtás. Neked úgy nézem a Középen van beállítva, úgy van csak fél Ákos!  Vigyorog
Köszönöm Drága Cápi
Igazán nincs mit. De legközelebb az ilyet vagy a megfelelő topicban, vagy privátban oldjuk majd meg, mert úgy illik. Úgy bármikor nagyon szívesen segítek hasonló ügyekben. Jó?  Puszi!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #520 Dátum: 2008. Július 17. - 21:06:51 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Jajj de aranyos vagy!  Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #521 Dátum: 2008. Július 17. - 21:10:45 »

A csapatkép a hátterem,olyan jó. Mosolyog.Egy baj van vele.Ákos,és Peti a szélén állnak,és ahogyan kitettem a képernyőre,olyan furi nem látom Ákost rendesen,csak a felét.Nekem ez meg kevés.Petit nem látom,ez annyira nem zavar,NO DE ÁKOST????SEGÍTSETEK... Kacsint Vigyorog
Zsu!
Sajátgép->Vezérlőpult->Megjelenítés->Asztal  Itt válaszd a legördülőben azt a lehetőséget, hogy Nyújtás. Neked úgy nézem a Középen van beállítva, úgy van csak fél Ákos!  Vigyorog
Köszönöm Drága Cápi
Igazán nincs mit. De legközelebb az ilyet vagy a megfelelő topicban, vagy privátban oldjuk majd meg, mert úgy illik. Úgy bármikor nagyon szívesen segítek hasonló ügyekben. Jó?  Puszi!
De így legalább látjuk hogyan turbékoltok, nehogymá elmenjetek privizni!!!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #522 Dátum: 2008. Július 17. - 21:15:09 »

Rend a lelke mindennek!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #523 Dátum: 2008. Július 18. - 07:34:12 »

Ha már iwiw.
Gidy! Őt mikor mutatod be nekünk. Mosolyog
Érdekes klubokban tag: Chevrolet Lacetti-Klub [Lacsi-klub], Amatőr sex klub, 00AKIK SZERETIK A SEXET00, Szexuális segédeszközt használók klubja.

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=12379067
Őt már én is kiszúrtam, de nem akar barátkozni. 
És leeresztett vagy nem....? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #524 Dátum: 2008. Július 18. - 08:28:44 »

Ha már iwiw.
Gidy! Őt mikor mutatod be nekünk. Mosolyog
Érdekes klubokban tag: Chevrolet Lacetti-Klub [Lacsi-klub], Amatőr sex klub, 00AKIK SZERETIK A SEXET00, Szexuális segédeszközt használók klubja.

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=12379067
Őt már én is kiszúrtam, de nem akar barátkozni. 
És leeresztett vagy nem....? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Hát eléggé le van eresztve a műnéni.  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!