Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 09:27:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264781 alkalommal)
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #480 Dátum: 2008. Július 14. - 18:19:24 »

Csak nem Gidy buszát törték össze? He

http://www.langlovagok.hu/html/galeria/2244_0.shtml
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #481 Dátum: 2008. Július 14. - 18:40:08 »

Csak nem Gidy buszát törték össze? He

Nem. Az Ővé 50-el elöbbi rendszám. 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #482 Dátum: 2008. Július 14. - 19:11:18 »

Sziasztok valaki meg tudná mondani, hogy melyik chevi szalon ad tesztvezetésért sapkát? köszi

Úgy tudom, hogy az az elöző akciójuk volt. Most akkor adnak, ha veszel Aveo-t. De lehet, hogy rosszul tudom...
Melyik? Nem mindegyik vesz részt az akcióban? Itt nálunk legalábbis adnak....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #483 Dátum: 2008. Július 15. - 06:59:23 »

Sziasztok valaki meg tudná mondani, hogy melyik chevi szalon ad tesztvezetésért sapkát? köszi

Úgy tudom, hogy az az elöző akciójuk volt. Most akkor adnak, ha veszel Aveo-t. De lehet, hogy rosszul tudom...
Melyik? Nem mindegyik vesz részt az akcióban? Itt nálunk legalábbis adnak....
Bp. M3 Duna azt mondták csak vásárlásnál adnak, tesztvezetés már nincs, elmúlt.  Végül adtak, de nem járt volna, viszont rendesek voltak.  Mosolyog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
mecha
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #484 Dátum: 2008. Július 15. - 08:56:52 »

Sziasztok!

Múlt hónapban megvettem ezt a gyönyörű autót(CHEVROLET Lacetti Sedan 1.4 16V Plus  ) használtan ami pont elmúlt 3 éves, és sajnos nálam is előjött a bólintás 1800 és 2000 fordulat között. Garancia sajnos már nincs rá, viszont azt hallottam valahol, hogy lehet rá vásárolni további egy vagy két évet. A kérdésem az lenne, hogy erről tudtok-e valami konkrétumot?
Valamint ez a szelepcserés dolog mennyibe kerül?

Előre is köszi a válaszokat!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #485 Dátum: 2008. Július 15. - 09:20:48 »

Sziasztok!

Múlt hónapban megvettem ezt a gyönyörű autót(CHEVROLET Lacetti Sedan 1.4 16V Plus  ) használtan ami pont elmúlt 3 éves, és sajnos nálam is előjött a bólintás 1800 és 2000 fordulat között. Garancia sajnos már nincs rá, viszont azt hallottam valahol, hogy lehet rá vásárolni további egy vagy két évet. A kérdésem az lenne, hogy erről tudtok-e valami konkrétumot?
Valamint ez a szelepcserés dolog mennyibe kerül?

Előre is köszi a válaszokat!
 
Üdv a csapatban! Gratula a kocsidhoz, szeresd nagyon, hasonlóan, mint mi! Kérdéseidre a válaszok: garanciát a lejárat előtt tudod csak meghosszabbítani, ami 47500 Ft, lett volna további 1 évre, kettőre pedig 75000 Ft, de ezek nem teljes kőrűek lettek volna. A szelepcsere drága dolog, de előtte több dolgot meg kell próbálni, mert nagy valószínűséggel megoldható a problémád. Erről bővebbet olvashatsz a megfelelő topicokban, nézz utána! (meghajtás nagyobb fordulaton, sárga STP adalék, Dyno tabletta, stb, stb.) Volt sárga lámpád már? Szóval nyugi, nem kell mindjárt a legrosszabbra, és legdrágábbra gondolni. Amennyíben budapesti vagy, személyesen is megkereshetsz többünket, akik biztosan szívesen segítenek Neked. Ha máshol laksz, nézz utána, mert biztos találsz klubtagot a közeledben vidéken is. Egészítsd ki a profilodat, megkönnyítvén a kapcsolatteremtést. Bátran kérdezz, segítünk, ha tudunk! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #486 Dátum: 2008. Július 15. - 09:27:59 »

Nekem másfél napig errorban volt a honlapunk. Nektek nem? Ilyen még nem volt.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #487 Dátum: 2008. Július 15. - 09:35:08 »

Weres! Tegnap délben be akartam szállni, és fél öt felé sikerült csak. De ez off volt, bocsi modik! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mecha
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Hozzászólás #488 Dátum: 2008. Július 15. - 10:56:46 »

Sziasztok!

Múlt hónapban megvettem ezt a gyönyörű autót(CHEVROLET Lacetti Sedan 1.4 16V Plus  ) használtan ami pont elmúlt 3 éves, és sajnos nálam is előjött a bólintás 1800 és 2000 fordulat között. Garancia sajnos már nincs rá, viszont azt hallottam valahol, hogy lehet rá vásárolni további egy vagy két évet. A kérdésem az lenne, hogy erről tudtok-e valami konkrétumot?
Valamint ez a szelepcserés dolog mennyibe kerül?

Előre is köszi a válaszokat!
 
Üdv a csapatban! Gratula a kocsidhoz, szeresd nagyon, hasonlóan, mint mi! Kérdéseidre a válaszok: garanciát a lejárat előtt tudod csak meghosszabbítani, ami 47500 Ft, lett volna további 1 évre, kettőre pedig 75000 Ft, de ezek nem teljes kőrűek lettek volna. A szelepcsere drága dolog, de előtte több dolgot meg kell próbálni, mert nagy valószínűséggel megoldható a problémád. Erről bővebbet olvashatsz a megfelelő topicokban, nézz utána! (meghajtás nagyobb fordulaton, sárga STP adalék, Dyno tabletta, stb, stb.) Volt sárga lámpád már? Szóval nyugi, nem kell mindjárt a legrosszabbra, és legdrágábbra gondolni. Amennyíben budapesti vagy, személyesen is megkereshetsz többünket, akik biztosan szívesen segítenek Neked. Ha máshol laksz, nézz utána, mert biztos találsz klubtagot a közeledben vidéken is. Egészítsd ki a profilodat, megkönnyítvén a kapcsolatteremtést. Bátran kérdezz, segítünk, ha tudunk! Kacsint Vigyorog

Köszönöm a szívélyes fogadtatást!
Átböngésztem a fórumot és arra jutottam ,hogy végigcsinálom amit ott írtatok(sárga STP, OMV benzin, nagy fordulatszámon való járatás, esetleg EGR lezárás). Egyébként sárga lámpa egyelőre nem jelentkezett.
Sajnos nem Budapesten lakom(Szolnok környékén), de remélem van itt a környéken más lacettis.
Ja és már most beleszerettem ebbe a szépségbe, csak nagyon dühítő amikor bakkecskézik
üdv.: Csaba
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #489 Dátum: 2008. Július 15. - 14:44:55 »

Még egy fontos dolgot nem elfeledni uraim, bár ez a téma a találkozók összes részében szerepelt már, de a lényeg, hogy Zsuzsit én szerveztem be a klubba! Kacsint Vigyorog Ezért örök hálával (nem olyannal!) tartoztok nekem fiúk! Főleg MNT, és Weres! Kacsint Vigyorog Ugye jól tettem?! He Vigyorog Feldobta a bandát személye! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #490 Dátum: 2008. Július 15. - 18:16:10 »

Még egy fontos dolgot nem elfeledni uraim, bár ez a téma a találkozók összes részében szerepelt már, de a lényeg, hogy Zsuzsit én szerveztem be a klubba! Kacsint Vigyorog Ezért örök hálával (nem olyannal!) tartoztok nekem fiúk! Főleg MNT, és Weres! Kacsint Vigyorog Ugye jól tettem?! He Vigyorog Feldobta a bandát személye! Vigyorog
Túl jó vagy hozzánk APU!!!  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #491 Dátum: 2008. Július 15. - 18:32:29 »

Még egy fontos dolgot nem elfeledni uraim, bár ez a téma a találkozók összes részében szerepelt már, de a lényeg, hogy Zsuzsit én szerveztem be a klubba! Kacsint Vigyorog Ezért örök hálával (nem olyannal!) tartoztok nekem fiúk! Főleg MNT, és Weres! Kacsint Vigyorog Ugye jól tettem?! He Vigyorog Feldobta a bandát személye! Vigyorog
Túl jó vagy hozzánk APU!!!  Vigyorog
Meg sem érdemeljük!! Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #492 Dátum: 2008. Július 15. - 19:31:47 »

Nem tehetek róla, ilyen hatalmas szívem van! Kacsint Mindenkinek mindent! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #493 Dátum: 2008. Július 15. - 20:03:56 »

Nem tehetek róla, ilyen hatalmas szívem van! Kacsint Mindenkinek mindent! Vigyorog
Ezt a minden szót részleteznéd kicsit? Konkrétan mi mindent kapunk? És mindezt egyeztetted Zsuzsival is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #494 Dátum: 2008. Július 16. - 07:51:21 »

Nem tehetek róla, ilyen hatalmas szívem van! Kacsint Mindenkinek mindent! Vigyorog
Ezt a minden szót részleteznéd kicsit? Konkrétan mi mindent kapunk? És mindezt egyeztetted Zsuzsival is?  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Zsuzsival kapcsolatban gondoltad a kérdésed? He Ha igen, akkor például lehetsz együtt vele fényképen, találkozáskor, elbúcsúzáskor puszit kaphatsz, lemoshatod az autóját, focizhatsz, ha meggyógyulsz a fiaival, édesanyjával, meghívhatod egy kávéra, hát mit akarsz még? He Kacsint Mosolyog Vigyorog Vigyorog Jelen pillanatban ezt ígérhetem Zsu nevében is, erre van bátorságom. Kacsint Ha mást szeretnél, beszéld meg vele, és persze Erikával! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!