Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 13:15:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 264908 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #420 Dátum: 2008. Július 09. - 09:31:32 »

Véletlen volt! Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #421 Dátum: 2008. Július 09. - 09:33:36 »

TE JÓ ISTEN!És még Én mondom,hogy függő vagyok???Reggel 6kor itt indítani.hmmm.Weres,ez igen! Vigyorog ;Dpuszi
Naplózva

Zsuzsanna
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #422 Dátum: 2008. Július 09. - 11:09:45 »

Örülünk Giovanni,hogy tetszik.De vajon a Te asszonykád örül annak,hogy Te itt mulatozol? Kacsint Vigyorog
Nekem maximum a kutyám szól bele, hogy mit csinálok... Bár Gidy Apu már próbál megnősíteni Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #423 Dátum: 2008. Július 09. - 11:18:16 »

Véletlen volt! Vigyorog
Ismerem az ilyen véletleneket.  Kacsint
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #424 Dátum: 2008. Július 09. - 12:17:31 »

TE JÓ ISTEN!És még Én mondom,hogy függő vagyok???Reggel 6kor itt indítani.hmmm.Weres,ez igen! Vigyorog ;Dpuszi
Neked Ákos vagyok szivem!  Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #425 Dátum: 2008. Július 09. - 12:18:17 »

Örülünk Giovanni,hogy tetszik.De vajon a Te asszonykád örül annak,hogy Te itt mulatozol? Kacsint Vigyorog
Nekem maximum a kutyám szól bele, hogy mit csinálok... Bár Gidy Apu már próbál megnősíteni Vigyorog
 
..., és nem jól teszem? A legjobb dolog a világon! (ha jól sikerül, mint nekem!), és pokol, ha nem! ( mint oly sokaknak- sajnos)
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #426 Dátum: 2008. Július 09. - 12:33:22 »

Zsu, és Weres! Szóval jól kitettetek magatokért, azt hiszem még Zsu puszijai is elfogytak tán? A nagy dumálásnak köszönhető, hogy Zsu bekerült az első oldalra a felhasználóknál az üzenetekbe. Ez az aktiv cartársak Top Thirty-je! Kacsint Zsu, Klubtündér valóban új szint hozott a társulatba, felrázott minket, és ez nagyon jó! Csak arra kell mostantól vigyázni, hogy néha azért még essen szó a Lacettikről is, ne csak a puszikról! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #427 Dátum: 2008. Július 09. - 14:31:39 »

Zsu, és Weres! Szóval jól kitettetek magatokért, azt hiszem még Zsu puszijai is elfogytak tán? A nagy dumálásnak köszönhető, hogy Zsu bekerült az első oldalra a felhasználóknál az üzenetekbe. Ez az aktiv cartársak Top Thirty-je! Kacsint Zsu, Klubtündér valóban új szint hozott a társulatba, felrázott minket, és ez nagyon jó! Csak arra kell mostantól vigyázni, hogy néha azért még essen szó a Lacettikről is, ne csak a puszikról! Kacsint Vigyorog
No meg ha felráz minket, annak ne maradjon nyoma! de persze jó... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #428 Dátum: 2008. Július 09. - 15:33:00 »

Nekem még maradt puszim 6!  Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #429 Dátum: 2008. Július 09. - 16:24:24 »

De MEG VOLT!  Vigyorog vagy +volt?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #430 Dátum: 2008. Július 09. - 17:11:07 »

Örülünk Giovanni,hogy tetszik.De vajon a Te asszonykád örül annak,hogy Te itt mulatozol? Kacsint Vigyorog
Nekem maximum a kutyám szól bele, hogy mit csinálok... Bár Gidy Apu már próbál megnősíteni Vigyorog
 
..., és nem jól teszem? A legjobb dolog a világon! (ha jól sikerül, mint nekem!), és pokol, ha nem! ( mint oly sokaknak- sajnos)
Ez pontosan így van Mosolyog Ma éppen azt meséltem kollégáknak, hogy az első érettségi találkozón a fele osztály azzal dicsekedett, hogy: megnősültem, megnősültem, megnősültem.... Aztán 5 év múlva ugyanezek: elváltam, elváltam elváltam...
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #431 Dátum: 2008. Július 09. - 17:15:58 »

Szép kerek szám a 700! Giovanni haladsz az ezredesség felé! Gratula! Kacsint Vigyorog Más: ne a rossz példából, hanem a jóból meríts bátorságot! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #432 Dátum: 2008. Július 09. - 17:24:07 »

Szép kerek szám a 700! Giovanni haladsz az ezredesség felé! Gratula! Kacsint Vigyorog Más: ne a rossz példából, hanem a jóból meríts bátorságot! Kacsint Vigyorog
Óh, észre sem vettem! Köszi Mosolyog Amúgy én olyan bátor vagyok, mint a cigány lova Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #433 Dátum: 2008. Július 09. - 19:53:52 »

Szép kerek szám a 700! Giovanni haladsz az ezredesség felé! Gratula! Kacsint Vigyorog Más: ne a rossz példából, hanem a jóból meríts bátorságot! Kacsint Vigyorog
Óh, észre sem vettem! Köszi Mosolyog Amúgy én olyan bátor vagyok, mint a cigány lova Vigyorog
Hát ez az! merthogy az sem bátor, csak vakmerő!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #434 Dátum: 2008. Július 09. - 19:57:55 »

TE JÓ ISTEN!És még Én mondom,hogy függő vagyok???Reggel 6kor itt indítani.hmmm.Weres,ez igen! Vigyorog ;Dpuszi
Neked Ákos vagyok szivem!  Puszi
Rendben-Drágám_Ákos! Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Oldalak: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!