Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 19:20:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265129 alkalommal)
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #315 Dátum: 2008. Június 29. - 17:30:50 »

Sziasztok!

Húúúúúú de  negyon eszméletlen régen nem voltam itt!!!

De mintlátjátok nemvesztem el!! Csak meló meló, mostmeg hogy ki jött a nyár minden este kötelező strand.
De azér élünk.  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #316 Dátum: 2008. Június 29. - 17:48:12 »

Sziasztok!

Húúúúúú de  negyon eszméletlen régen nem voltam itt!!!

De mintlátjátok nemvesztem el!! Csak meló meló, mostmeg hogy ki jött a nyár minden este kötelező strand.
De azér élünk.  Vigyorog Vigyorog
Jól van, most az egyszer elnézzük! Kacsint
De nem rendszert csinálni az eltünésből! Tessék írogatni, csak a fogyis topikot kerüld, please! Kacsint Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #317 Dátum: 2008. Június 29. - 19:15:30 »

Bátorkodom megemlíteni, hogy hamarosan kezdődik a foci Európa Bajnokság döntője: Németország- Spanyolország között. Hajrá jó foci, győzzön a jobb, és szebb focit mutató csapat! Kacsint Vigyorog Megnézem, és ti? He A jobb megoldásokat pedig bemutatom Veszprémben.  Kacsint Vigyorog Meggondoltam magam, inkább nézzétek ti is! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #318 Dátum: 2008. Június 30. - 15:36:10 »

Sziasztok!

Húúúúúú de  negyon eszméletlen régen nem voltam itt!!!

De mintlátjátok nemvesztem el!! Csak meló meló, mostmeg hogy ki jött a nyár minden este kötelező strand.
De azér élünk.  Vigyorog Vigyorog
Jól van, most az egyszer elnézzük! Kacsint
De nem rendszert csinálni az eltünésből! Tessék írogatni, csak a fogyis topikot kerüld, please! Kacsint Vigyorog


Ok. Köszi.  a fogyis topikot elkerülöm!
Siófok-Zadar Hosszú út légkondival 4,8 liter/100km de a gázolaj 340Ft/liter!! Bocs 
Naplózva

Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #319 Dátum: 2008. Június 30. - 18:28:01 »

Ok. Köszi.  a fogyis topikot elkerülöm!
Siófok-Zadar Hosszú út légkondival 4,8 liter/100km de a gázolaj 340Ft/liter!! Bocs 
Ez sajnálatos!
Remélem jó híreid is vannak! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #320 Dátum: 2008. Június 30. - 18:38:36 »

Ok. Köszi.  a fogyis topikot elkerülöm!
Siófok-Zadar Hosszú út légkondival 4,8 liter/100km de a gázolaj 340Ft/liter!! Bocs 
Ez sajnálatos!
Remélem jó híreid is vannak! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A tengerszint felé lecsorogva nem nagy kaland.  Vigyorog Bezzeg visszafelé, emelkedőn!    /talán 12.5 L / He Mert akkor jó az átlag... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #321 Dátum: 2008. Június 30. - 21:13:35 »

Sziasztok!

Húúúúúú de  negyon eszméletlen régen nem voltam itt!!!

De mintlátjátok nemvesztem el!! Csak meló meló, mostmeg hogy ki jött a nyár minden este kötelező strand.
De azér élünk.  Vigyorog Vigyorog
Jól van, most az egyszer elnézzük! Kacsint
De nem rendszert csinálni az eltünésből! Tessék írogatni, csak a fogyis topikot kerüld, please! Kacsint Vigyorog


Ok. Köszi.  a fogyis topikot elkerülöm!
Siófok-Zadar Hosszú út légkondival 4,8 liter/100km de a gázolaj 340Ft/liter!! Bocs 

Hát gratula a jó fogyihoz Mosolyog Pont ma olvastam egy cikket OFF VW Polo BuleMotion környezetbarát kisdízelről Mosolyog és trükkökről, hogyan lehet csökkenteni a fogyasztást. Alapár 4 622 000  Ft , tesztelt csoda: 4 980 000  Ft .  Tesztfogyi 5,2 lett az újságírónak Mosolyog

Aranyáron mért környezetvédő - Volkswagen Polo BlueMotion teszt

Adminokat kérném, hogy ezért ne rúgjatok hátsó fertájon....hisz ki van tiltva a fogyi topikból Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #322 Dátum: 2008. Június 30. - 21:59:35 »

Sziasztok!

Húúúúúú de  negyon eszméletlen régen nem voltam itt!!!

De mintlátjátok nemvesztem el!! Csak meló meló, mostmeg hogy ki jött a nyár minden este kötelező strand.
De azér élünk.  Vigyorog Vigyorog
Jól van, most az egyszer elnézzük! Kacsint
De nem rendszert csinálni az eltünésből! Tessék írogatni, csak a fogyis topikot kerüld, please! Kacsint Vigyorog


Ok. Köszi.  a fogyis topikot elkerülöm!
Siófok-Zadar Hosszú út légkondival 4,8 liter/100km de a gázolaj 340Ft/liter!! Bocs 

Úgy látszik nekem nagyon nagy a talpam, mert ilyen adatot nem tudok produkálni!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #323 Dátum: 2008. Július 01. - 07:50:50 »

Kapitány mindenkit üdvözöl! Sajnos esélye nincs internet elé kerülni!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #324 Dátum: 2008. Július 01. - 07:55:53 »

Sziasztok!

Húúúúúú de  negyon eszméletlen régen nem voltam itt!!!

De mintlátjátok nemvesztem el!! Csak meló meló, mostmeg hogy ki jött a nyár minden este kötelező strand.
De azér élünk.  Vigyorog Vigyorog
Jól van, most az egyszer elnézzük! Kacsint
De nem rendszert csinálni az eltünésből! Tessék írogatni, csak a fogyis topikot kerüld, please! Kacsint Vigyorog


Ok. Köszi.  a fogyis topikot elkerülöm!
Siófok-Zadar Hosszú út légkondival 4,8 liter/100km de a gázolaj 340Ft/liter!! Bocs 

Úgy látszik nekem nagyon nagy a talpam, mert ilyen adatot nem tudok produkálni!!!
 
Vagy csak egyszerűen őszinte vagy! Kacsint Vigyorog Amúgy a VW Polo árát is figyelembe kell venni, és akkor kiderül, hogy egy átlagos használatnál sohasem térül meg az ára ( a kamatvesztéseket nem is számítva!), mert mire megtérül, már régen nem a miénk! Ki akar 15 évet menni egy kicsi Poloval? Nembeszélve, hogy a dizelnél mindig a fogyikról van szó, de nézzünk utána a részecskeszűrőknek, porlasztócsúcsoknak, esetéeg turbónak, hogy azok mi pénzt visznek el, és akkor kiderül, hogy hát amit nyer a réven, elveszti a vámon. Amúgy pedig a Lacetti szebb, nagyobb, komfortosabb, és a miénk! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #325 Dátum: 2008. Július 01. - 13:55:20 »

Kakaos! Privik mentek, hívj fel a Te érdekedben, mert beszéltem a Gombosékkal! Más: olvastam, hogy milyen jó az új Skoda Fabia Combi. Hümm., és milyen piszok drága, jóval drágább, mint a Dizel Lacetti SW! Nos hát akkor mit vennénk újra? He Na mit? He Hát persze, hogy a legjobbat! Kacsint Vigyorog Lacettit! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #326 Dátum: 2008. Július 03. - 08:33:07 »

A Balatonon jártamban sikerült Cápával találkoznom és ezúton is köszönöm a segítségét melyet az útbaigazításhoz adott.Örülök,hogy sikerült végre 1 klubbtaggal találkoznom.Egyébiránt ha valakit érdekel a modellvasút és a terepasztal és Keszthelyen jár ajánlom, hogy tekintse meg az ottani kiállítást. A terepasztalok ugyan még csak kb 80%-ban vannak kész(augusztusra várható a befejezés),de már most impozáns látványt nyújtanak.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #327 Dátum: 2008. Július 03. - 13:01:53 »

95LE! A fenébe is, újabb gyengémet érintetted meg! Nemcsak kisautók, hanem a kis vonatok is vonzzák az érdeklődésemet, és van még a szintén nem olcsó harmadik is: modellhajók! Kacsint Vigyorog Jobb lett volna, ha mondjuk papirszalvéták lennének a gyengéim, de sajna ilyennek születtem. Ajánlom: (www.hajomodell.hu) Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #328 Dátum: 2008. Július 03. - 13:04:28 »

Puszillak Gidy.Remélem szép napod van,én most elröppenek a srácaimmal egyet csavizni Visegrád felé.pussssszziiii neked
Naplózva

Zsuzsanna
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #329 Dátum: 2008. Július 03. - 13:08:04 »

Puszillak Gidy.Remélem szép napod van,én most elröppenek a srácaimmal egyet csavizni Visegrád felé.pussssszziiii neked
 
Zsu! Engem is vigyél el! Kacsint Vigyorog Amúgy privi is ment! Pusszantalak!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!