Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 21:33:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265224 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #285 Dátum: 2008. Június 22. - 20:38:32 »

Sziasztok srácok!!!!NAON NAON KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT.Édesek vagytok! Mosolyog.Képzeljétek,ma vizsgáztam ls nem buktam meg! Vigyorog.Háááát 4 es 5ös lettem.Vállalkozás volt,anatómia,anyagismeret,kéz láb ápolás,elmélet gyakorlat.Szóval fiúk,ha esetleg....csak bátran. Mosolyog    pusssssz Zsu
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #286 Dátum: 2008. Június 22. - 20:40:39 »

Sziasztok srácok!!!!NAON NAON KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT.Édesek vagytok! Mosolyog.Képzeljétek,ma vizsgáztam ls nem buktam meg! Vigyorog.Háááát 4 es 5ös lettem.Vállalkozás volt,anatómia,anyagismeret,kéz láb ápolás,elmélet gyakorlat.Szóval fiúk,ha esetleg....csak bátran. Mosolyog    pusssssz Zsu
Az anatómia része jól hangzik!  Vigyorog  Bár gondolom nem azokat a részeket tárgyaljátok, amire gondolok!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #287 Dátum: 2008. Június 22. - 20:42:28 »

Sziasztok srácok!!!!NAON NAON KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT.Édesek vagytok! Mosolyog.Képzeljétek,ma vizsgáztam ls nem buktam meg! Vigyorog.Háááát 4 es 5ös lettem.Vállalkozás volt,anatómia,anyagismeret,kéz láb ápolás,elmélet gyakorlat.Szóval fiúk,ha esetleg....csak bátran. Mosolyog    pusssssz Zsu
Az anatómia része jól hangzik!  Vigyorog  Bár gondolom nem azokat a részeket tárgyaljátok, amire gondolok!  Vigyorog
Te is arra gondolsz amire én?! Vigyorog
Naplózva


LPG
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #288 Dátum: 2008. Június 22. - 20:42:41 »

Hali Komis!

Idézet
mennyire 'nehéz' az ajtócskát kinyitni

.... háááát  próbáld ki! Az a legjobb bizonyíték!


.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #289 Dátum: 2008. Június 22. - 20:43:40 »

Cápika háááát neeem. Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
Dundi500
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 64



« Hozzászólás #290 Dátum: 2008. Június 22. - 20:44:41 »

Hali Srácok!

Ne legyetek ünneprontók Zsuzsánál! Bár amiről írtok az jó dolog.  Vigyorog



.
Naplózva

.

Üdvözlettel:   Dundi
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #291 Dátum: 2008. Június 22. - 21:01:52 »

Sziasztok srácok!!!!NAON NAON KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT.Édesek vagytok! Mosolyog.Képzeljétek,ma vizsgáztam ls nem buktam meg! Vigyorog.Háááát 4 es 5ös lettem.Vállalkozás volt,anatómia,anyagismeret,kéz láb ápolás,elmélet gyakorlat.Szóval fiúk,ha esetleg....csak bátran. Mosolyog    pusssssz Zsu
Az anatómia része jól hangzik!  Vigyorog  Bár gondolom nem azokat a részeket tárgyaljátok, amire gondolok!  Vigyorog
Te is arra gondolsz amire én?! Vigyorog
 
Cápa! Jani! Nem féltek egy csöppet sem? He A feleségek nem nézik meg soha a fórumot? He Szerintem szorulni fogtok még az ilyen célzásokért! Kacsint Vigyorog Zsuzsi! Amúgy jó gyerekek, csak a szájuk óriási, talán innen is ered a Cápa név, Janinak is adhatunk még valami hasonló nevet. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #292 Dátum: 2008. Június 22. - 21:05:47 »

Hali Srácok!

Ne legyetek ünneprontók Zsuzsánál! Bár amiről írtok az jó dolog.  Vigyorog



.
Na jó.

Kedves Zsuzsi! Gratulálunk az eredményes vizsgádhoz! na ezt így illett volna az előbb, dehát férfiból lennék... Vigyorog

Nem Gidy, mindegyik kérdésre nem a válasz!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #293 Dátum: 2008. Június 22. - 21:08:50 »

köszönöm szépen Cápi  Mosolyog
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #294 Dátum: 2008. Június 22. - 21:09:19 »

Sziasztok srácok!!!!NAON NAON KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT.Édesek vagytok! Mosolyog.Képzeljétek,ma vizsgáztam ls nem buktam meg! Vigyorog.Háááát 4 es 5ös lettem.Vállalkozás volt,anatómia,anyagismeret,kéz láb ápolás,elmélet gyakorlat.Szóval fiúk,ha esetleg....csak bátran. Mosolyog    pusssssz Zsu
Az anatómia része jól hangzik!  Vigyorog  Bár gondolom nem azokat a részeket tárgyaljátok, amire gondolok!  Vigyorog
Te is arra gondolsz amire én?! Vigyorog
 
Cápa! Jani! Nem féltek egy csöppet sem? He A feleségek nem nézik meg soha a fórumot? He Szerintem szorulni fogtok még az ilyen célzásokért! Kacsint Vigyorog Zsuzsi! Amúgy jó gyerekek, csak a szájuk óriási, talán innen is ered a Cápa név, Janinak is adhatunk még valami hasonló nevet. Kacsint Vigyorog
Ja, csak a szánk nagy Vigyorog, a talin meg majd odasem merünk menni a Zsuzsihoz!
Van nekem másik nevem, én vagyok a beszólós. Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #295 Dátum: 2008. Június 22. - 21:17:47 »

Cápa! Puszilom Erikát! Tudom, hogy csak a szád jár, és odavagy a családodért! Kacsint Vigyorog Amúgy nem most kellett volna utaznod Angliába? Vagy már vissza is jöttél? Vagy én értettem félre az időpontot? Mindegy, légy jó!
Jani! Tudom, a másik neved is, de már egy ideje mintha nem is szóltál be, bajod volt? Ne erőszakold meg Magad, add ki amire gondolsz, csak persze óvatosan!
 Zsuzsi! Ne félj tőlük, amelyik eb ugat, nem eszik embert, legalábbis ezt mondják. Kacsint Vigyorog Amúgy privi ment Neked! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #296 Dátum: 2008. Június 22. - 21:20:02 »

Sziasztok srácok!!!!NAON NAON KÖSZÖNÖM A JÓKÍVÁNSÁGOKAT.Édesek vagytok! Mosolyog.Képzeljétek,ma vizsgáztam ls nem buktam meg! Vigyorog.Háááát 4 es 5ös lettem.Vállalkozás volt,anatómia,anyagismeret,kéz láb ápolás,elmélet gyakorlat.Szóval fiúk,ha esetleg....csak bátran. Mosolyog    pusssssz Zsu
Az anatómia része jól hangzik!  Vigyorog  Bár gondolom nem azokat a részeket tárgyaljátok, amire gondolok!  Vigyorog
Te is arra gondolsz amire én?! Vigyorog
 
Cápa! Jani! Nem féltek egy csöppet sem? He A feleségek nem nézik meg soha a fórumot? He Szerintem szorulni fogtok még az ilyen célzásokért! Kacsint Vigyorog Zsuzsi! Amúgy jó gyerekek, csak a szájuk óriási, talán innen is ered a Cápa név, Janinak is adhatunk még valami hasonló nevet. Kacsint Vigyorog
Ja, csak a szánk nagy Vigyorog, a talin meg majd odasem merünk menni a Zsuzsihoz!
Van nekem másik nevem, én vagyok a beszólós. Vigyorog
Dehogynem merünk! Majd addig az oldalkocsik figyelmét elvonja "szolidárisan" Gidy a megnyerő modorával!  Vigyorog
Mi meg az idő alatt kellő tisztelettel üdvözöljük Zsuzsit!  Vigyorog
Amúgy nem onnan ered a cápa név. Egyrészt a nevemből, másrészt mert talán olyan is vagyok, mint egy cápa...máshol így jellemeztem magam anno:
Vadászterületemet éberen örzöm, méltóságteljes cirkálásom, bökdösödésem akár a barátkozás jele is lehet. Egyébként békés, félénk vagyok, kerülöm a konfliktusokat, de ha felingerelnek, véres támadással pusztítom el ellenségemet, nincs kegyelem! Tiszteletlenek ne érezzék magukat biztonságban, kor, tapasztalat nem mentség!

Az út elmaradt sajnos. Ill. elhalasztva, de akkor asszem nem érek majd rá. Sebaj, majd megyünk akkor, amikor már pakolni, dolgozni nem kell, csak lakni és járni a nevezetességeket!  Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #297 Dátum: 2008. Június 22. - 21:41:44 »

Cápa, én tudtam, hogy honnan ered a Cápa neved, csak Zsuzsit vigasztaltam, és ez így jól jött, mint nagyszáj. Kacsint Sajnállak, hogy elmaradt az útad, de hátha lesz még rá alkalom kimenned oda is. Drukkolok Neked! Vigyorog Na a meccs hosszabbításos lett, nem tudtak gólt rugni a csodacsapatok. Jön a 2x15 perc, majd talán most, ha nem akkor 11-esekkel lehet majd az elődöntőbe jutni. Spanyol-olasz 0-0 még. Bezzeg az oroszok tegnap mutattak végre focit! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #298 Dátum: 2008. Június 23. - 07:42:21 »

Hali Komis!

Idézet
mennyire 'nehéz' az ajtócskát kinyitni

.... háááát  próbáld ki! Az a legjobb bizonyíték!

Ez nem ér!!! Műszaki balféket beugratni... Vigyorog Vigyorog nem feeeeerrr!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #299 Dátum: 2008. Június 23. - 09:17:43 »

Vívódtam egy darabig, hogy belinkeljem-e ide a következő cikket:
http://techline.hu/szubjektiv/20080618_200_millios_weboldal_kormanyszovivo_hu.aspx?s=rss

Mert, ha nagyon szigorúan venném, akkor ütközne a szabályzatunk 2.5-ös pontjával.
De annyira boszantó a dolog, hogy - pusztán szakmailag! - mégis megosztom veletek.
És, hát nem azért, de hasonlítsátok össze azt az oldalt, amiről a cikk szól, meg a mienket (ide most egy olyan smiley jönne, ahol a figura veri a fejét a falba).

 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!