Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:23:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265275 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #255 Dátum: 2008. Június 17. - 09:11:07 »

Ma reggel azt hittem frászt kapok. Megyek le az utcára és látom hogy a kocsi jobb hátsó ajtaja félig nyitva van, vagyis csak az első kattig lett becsukva. Mivel éjszaka és hajnalban nem kevés eső esett, így már rémképeket kezdtem látni az elázott belsőről. Rohanok fel a kulcsért, vissza, ajtónyitás és egy csepp víz sem jutott be. Kicsit megkönnyebültem. Mosolyog
Az semmi! 4napos korában (még az elektro ablakohoz nem voltam hozzászokva) leengedett ablakkal aludta a lakótelepen át az éjszakát. Persze a kicsit viharos időben a virágzó nyárfa kellően belopta magát a kocsiba. Egy óra takarítás volt a feledékenységem jutalma.. Vigyorog
5000 Ft.-ba kerül egy ablakfelhúzó modul, ami mind a 4 ablakot felhúzza! Lehet, hogy érdemes lenne rá beruházni?He
Én már megvettem csak beszereltetni nem volt időn.
Én is azt hittem, hogy nagy menet beszereltetni, de fél óra alatt berakták és még mindig működik.(igaz mindig mondom neki múkodj!!!!)
Kanalat nem tettél még a műszerfalra? Kacsint
Én nem a kanalkakat gördítem hanem a TERET, így szinte fénysebességgel közlekedek!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #256 Dátum: 2008. Június 17. - 12:12:10 »

hol vettétek ezt az ablakfelhuzó izét, meg hol szerelik be?! én is hiányolom, ha már a kanári-ketrec swiften is volt....
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #257 Dátum: 2008. Június 17. - 13:10:30 »

hol vettétek ezt az ablakfelhuzó izét, meg hol szerelik be?! én is hiányolom, ha már a kanári-ketrec swiften is volt....
Én speciel Veszprémben vettem a riasztóval együtt, de szerintem mindenhol lehet kapni, sőt a NET-en rendelni is tudsz.Viszont ha rászánod az időt és az üzemanyagot, megszervezem szívesen neked Veszprémet. kb 5000+ beszerelés
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #258 Dátum: 2008. Június 17. - 14:23:05 »

Végre fellélegezhettek, néhámy napra eltünök, felmegyek a Mátrába levegőt szívni, mert elegem lett a pesti szívásból! Kacsint Vigyorog Addig is jól viselkedjetek! Ma taliztam Zsuzsival. Vigyorog Kedves, aranyos. Vigyorog Szerintem meg fogjátok szeretni. Vigyorog Ő is jön Veszprémbe többed magával. Vigyorog Holnap meg Akidobossal talizom, tehát azért hű maradok a cartársakhoz, nem hagyom, hogy elfelejtsetek, hiába örülnétek neki! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Péntekem újra benézek. Vigyorog Ha valami fontos volna, telefonon elérhető vagyok. Kacsint Ja, és ez nem nekrológ volt! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #259 Dátum: 2008. Június 17. - 14:59:53 »

Végre fellélegezhettek, néhámy napra eltünök, felmegyek a Mátrába levegőt szívni, mert elegem lett a pesti szívásból! Kacsint Vigyorog Addig is jól viselkedjetek! Ma taliztam Zsuzsival. Vigyorog Kedves, aranyos. Vigyorog Szerintem meg fogjátok szeretni. Vigyorog Ő is jön Veszprémbe többed magával. Vigyorog Holnap meg Akidobossal talizom, tehát azért hű maradok a cartársakhoz, nem hagyom, hogy elfelejtsetek, hiába örülnétek neki! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Péntekem újra benézek. Vigyorog Ha valami fontos volna, telefonon elérhető vagyok. Kacsint Ja, és ez nem nekrológ volt! Kacsint
Érezd jól magad és pihenj egy nagyot! Rádfér!  Vigyorog
Amúgy meg sárgulok...de nem azért, mert keszthelyi vagyok és közel van az egyetem, hanem az irigységtől!
Kikkel nem talizol Te nap mint nap! Hmmmm.....Itt falun meg nem történik ilyen kellemes meglepi, hogy összefussak lacsikedvelő csinos hölgyekkel! Hmmm....
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #260 Dátum: 2008. Június 17. - 17:56:29 »

Végre fellélegezhettek, néhámy napra eltünök, felmegyek a Mátrába levegőt szívni, mert elegem lett a pesti szívásból! Kacsint Vigyorog Addig is jól viselkedjetek! Ma taliztam Zsuzsival. Vigyorog Kedves, aranyos. Vigyorog Szerintem meg fogjátok szeretni. Vigyorog Ő is jön Veszprémbe többed magával. Vigyorog Holnap meg Akidobossal talizom, tehát azért hű maradok a cartársakhoz, nem hagyom, hogy elfelejtsetek, hiába örülnétek neki! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Péntekem újra benézek. Vigyorog Ha valami fontos volna, telefonon elérhető vagyok. Kacsint Ja, és ez nem nekrológ volt! Kacsint
De tényleg, sárga vagyok mint a Cápa! Kacsint 
Hallod Gidy, Te tudsz élni! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #261 Dátum: 2008. Június 17. - 18:25:53 »

Végre fellélegezhettek, néhámy napra eltünök, felmegyek a Mátrába levegőt szívni, mert elegem lett a pesti szívásból! Kacsint Vigyorog Addig is jól viselkedjetek! Ma taliztam Zsuzsival. Vigyorog Kedves, aranyos. Vigyorog Szerintem meg fogjátok szeretni. Vigyorog Ő is jön Veszprémbe többed magával. Vigyorog Holnap meg Akidobossal talizom, tehát azért hű maradok a cartársakhoz, nem hagyom, hogy elfelejtsetek, hiába örülnétek neki! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Péntekem újra benézek. Vigyorog Ha valami fontos volna, telefonon elérhető vagyok. Kacsint Ja, és ez nem nekrológ volt! Kacsint
Mit osztogatsz te APA, hogy ilyan népszerű vagy?
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #262 Dátum: 2008. Június 17. - 18:26:32 »

Láttam a homasitaban bull hornt és az lenne a kérdésem, hogy az beszerelhető-e lacsiba? Vagy egyáltalán szabad-e olyan hangosat!
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #263 Dátum: 2008. Június 17. - 19:09:02 »

Láttam a homasitaban bull hornt és az lenne a kérdésem, hogy az beszerelhető-e lacsiba? Vagy egyáltalán szabad-e olyan hangosat!
Mindent lehet Vigyorog A Lanosomban 6 db légkürt volt Vigyorog Királyúl néztek ki szemből Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #264 Dátum: 2008. Június 18. - 13:24:50 »

Ma kaptam egy levelet a GM Hungarytól. Benne volt egy Magyarország és Budapest autóstérkép (már hiányoltam, mivel még anno a Kaloshoz is kaptam) illetve a levélben az írják hogy a kocsimra 3+2 év vagy 100e km garancia van. Azt tudtam, hogy most már így adják a kocsikat, de az meglepett hogy az enyémre is vonatkozik visszamenőleg. Esetleg a régebbiekre is?
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #265 Dátum: 2008. Június 18. - 14:40:11 »

Ma kaptam egy levelet a GM Hungarytól. Benne volt egy Magyarország és Budapest autóstérkép (már hiányoltam, mivel még anno a Kaloshoz is kaptam) illetve a levélben az írják hogy a kocsimra 3+2 év vagy 100e km garancia van. Azt tudtam, hogy most már így adják a kocsikat, de az meglepett hogy az enyémre is vonatkozik visszamenőleg. Esetleg a régebbiekre is?
HA kifizeted a +2évet akkor igen, de még a 3év letelte elött!!
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #266 Dátum: 2008. Június 18. - 15:01:19 »

Az Irigy Úraknak! Valóban eljöttem ide a Mátrába pihenni, és könnyű betartani, mert mostanáig holzuhogott, hol ömlött az eső. Mindjárt talizom Akidobos cartárssal. Ami pedig a tegnapi talit illeti, hát jogos az sárgaláz, mert Zsu tényleg nagyon kedves, aranyos, csinos, és stb, hogy kedvet kapjatok a veszprémi talihoz különösképpen. Hogy mit teszek a népszerűségemért? Az biztos, hogy nem vesztegetek meg senkit, nincs mivel. Azt hiszem csak egyszerűen mindig magamat adom, adok arra, hogy hiteles legyek. Nem tagadom hibáim, csak küzdök ellene, néha sikerül is. Így mível valóban engem ismernek meg, aki így elfogadott, az nem is fog csalódni. Igaz persze az is, hogy fordítva is áll a dolog, akinek nem jövök be, annak nem is fogok soha. Alapjában véve (normális!) emberszerető vagyok. Nem is olyan rossz jó értelemben konzervativnak lenni, hiszen az igazi értékek állandóak hosszú távon! Huha, miket irtam, pályát tévesztettem volna? Kifakadtam. Elnézést, de most már meghagyom az "útókornak" szeretettel-remélem, nem tettem rosszul. Ugyis egyre többen hívnak apunak, apának. Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #267 Dátum: 2008. Június 19. - 10:27:44 »

Kedves Cartársak!

Július 5-én szombaton lesz ismét Renault Series és egy havernak vannak jegyei. Akit esetleg érdekel a dolog, az szóljon nekem időben.

Köszi heó
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #268 Dátum: 2008. Június 19. - 14:59:21 »

Kedves Cartársak!

Július 5-én szombaton lesz ismét Renault Series és egy havernak vannak jegyei. Akit esetleg érdekel a dolog, az szóljon nekem időben.

Köszi heó

Jut eszembe, legyen már a társaságnakl egalább ennyi előnye belőlem, ha már a Renault-Nissan adja a fizum.

Szóval igazából

KORLÁTLAN MENNYISÉGBEN TUDOK JEGYET a
Renault World Seriesre.

A dátumhoz csak annyit, hogy nem csak 5. hanem 6-a is!
Írjatok priviben és elküldöm.
HAtodikán lehet én is megjelenek, remélem tudunk találkozni valakivel!
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #269 Dátum: 2008. Június 19. - 15:03:20 »

Kedves Cartársak!

Július 5-én szombaton lesz ismét Renault Series és egy havernak vannak jegyei. Akit esetleg érdekel a dolog, az szóljon nekem időben.

Köszi heó

Jut eszembe, legyen már a társaságnakl egalább ennyi előnye belőlem, ha már a Renault-Nissan adja a fizum.

Szóval igazából

KORLÁTLAN MENNYISÉGBEN TUDOK JEGYET a
Renault World Seriesre.

A dátumhoz csak annyit, hogy nem csak 5. hanem 6-a is!
Írjatok priviben és elküldöm.
HAtodikán lehet én is megjelenek, remélem tudunk találkozni valakivel!
Engem érdekelne 3 db jegy, ha lehetséges. Lehetne minitali is.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!