Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 03:36:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265430 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #210 Dátum: 2008. Június 11. - 08:14:43 »

ÁÁÁÁ!
De béna vagyok...hol van az a fontos üzeet,amire figyelmeztet fen a villogás?Nem találom...
Nahat jol elrejtve az a fontos uzenet mert en sem talalom,  HeVigyorog
gépház-kérések és javaslatok-észrevételek
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #211 Dátum: 2008. Június 11. - 12:29:39 »

Én a múltkor voltam egy ilyen helyzetben....Lacetti vonat...NAON ÉLVEZTEM.Egyre több van az utakon...nem véletlen...Pusssz
Na, akkor majd Veszprém felé élvezkedhetsz!
Akkor én szeretnék Zsuzsi mögött menni, így egész úton nézhetném a szép fenekét a fekete szedán lacettinek! Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt az utolso ket szot epp csak odabokted, mert az asszony ott allt mogotted?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #212 Dátum: 2008. Június 11. - 12:34:42 »

Cartársak! Luzso barátunk mindenkit szeretettel üdvözöl, csak valami gondja van a géppel, vagy magával, mert nem tud bejelentkezni a fórumra. Stocz segítségét kérte, és továbbítottam. Amúgy jól van, csak halálra dolgozza magát, ki- bejár az országból a teherrel, és még családja is van, még megismerik. Most megtudta mi a munka, bezzeg a közegnél... Kacsint Vigyorog Agond miatt még nem is látta a szülinapi tortáját. De majd remélhetőleg hamarosan fórumozhat, talán addig nem romlik meg az a szép torta. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #213 Dátum: 2008. Június 11. - 14:39:03 »

No, szerencse, vagy mégsem? Még jobban késik a hajó, így csak szerdán utazom. ésőbbi a gép is bár a reggeli csúcsban ki sem tudom találnii, mikor induljak, hogy 7 körül Ferihegyen legyek. Taxis cartársak: tanács? Pilisvörösvár irányából mérnék csapást Mocsokfalva közlekedésére.

Az az időszak már csúcsidő a Hungárián.
A Vörösvárról befelé jövő forgalmat nem tudnám megsaccolni olyankor. Bocs.
A lényeg: ha 7-re kint kell lenned (tehát nem akkor indul a gép!) akkor legkésőbb 6-kor indulnod kell. Ebben azonban semmi tartalék idő nincs!
Én a helyedben 1/2 6 környékén (legkésőbb 3/4 6) elindulnék.
És akkor nincs izgulás.
Max. kávézol egyet a reptéren.
Még mindíg sokkal jobb, mint egy baleset miatti torlódás miatt lekésni a gépet.
Igy indultam, fel nyolcra ertem ki; a megadott utvonalon; Asszony 3 ora alatt ert haza a Hungarian. Nekem meg elhagytak a borondomet.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 11. - 14:41:44 írta captainb » Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #214 Dátum: 2008. Június 11. - 17:21:14 »

No, szerencse, vagy mégsem? Még jobban késik a hajó, így csak szerdán utazom. ésőbbi a gép is bár a reggeli csúcsban ki sem tudom találnii, mikor induljak, hogy 7 körül Ferihegyen legyek. Taxis cartársak: tanács? Pilisvörösvár irányából mérnék csapást Mocsokfalva közlekedésére.

Az az időszak már csúcsidő a Hungárián.
A Vörösvárról befelé jövő forgalmat nem tudnám megsaccolni olyankor. Bocs.
A lényeg: ha 7-re kint kell lenned (tehát nem akkor indul a gép!) akkor legkésőbb 6-kor indulnod kell. Ebben azonban semmi tartalék idő nincs!
Én a helyedben 1/2 6 környékén (legkésőbb 3/4 6) elindulnék.
És akkor nincs izgulás.
Max. kávézol egyet a reptéren.
Még mindíg sokkal jobb, mint egy baleset miatti torlódás miatt lekésni a gépet.
Igy indultam, fel nyolcra ertem ki; a megadott utvonalon; Asszony 3 ora alatt ert haza a Hungarian. Nekem meg elhagytak a borondomet.
Nem biztos hogy elhagyták csak valószínüleg nem bírták megemelni és otthagyták a kifutópálya mellett. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #215 Dátum: 2008. Június 11. - 17:52:32 »

Én a múltkor voltam egy ilyen helyzetben....Lacetti vonat...NAON ÉLVEZTEM.Egyre több van az utakon...nem véletlen...Pusssz
Na, akkor majd Veszprém felé élvezkedhetsz!
Akkor én szeretnék Zsuzsi mögött menni, így egész úton nézhetném a szép fenekét a fekete szedán lacettinek! Kacsint Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt az utolso ket szot epp csak odabokted, mert az asszony ott allt mogotted?
Dehogy, nem félek én tőle. Most be kell fejeznem, mert jön fel a lépcsőn és mindjárt ideér! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #216 Dátum: 2008. Június 11. - 18:17:52 »

 Köszönet Gidynek a segítségért hogy átadta az üzenetemet. Érdekes módon most elsőre sikerült bejelentkeznem. Gyorsan megpróbálom bepótolni az elmaradt időt: az Autó 48xx km-nél jár, hibátlanul, fogyi 10 körül. Sajnos a bal hátulját +húzta valaki, alig észrevehetően. Külföldi tapasztalatok: Olaszban láttam Lacsi SW taxit, horvátoknál elég sok van, boszniában pedig még több, egy csomót láttam behozni traileren, főleg sedant. Az elmúlt 2 hónapban 9 országban jártam, most érkeztem meg boszniából, reggel megyek a csehekhez. Úgyhogy hajtás van.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #217 Dátum: 2008. Június 11. - 19:26:39 »

Luzso! Szívesen, de Stocz a varázsló, én csak postás voltam. Amúgy privit küldtem Neked, olvasd! Vigyorog Ha A Főni újra megszólal, akkor grat neki a 900.-ikhoz! Vigyorog
Jani nem aktuális az avatarod, valami jobbat tegyél fel! Kacsint Vigyorog A kérdésedre válaszoltam priviben! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #218 Dátum: 2008. Június 11. - 22:11:50 »

Van olyan oldal ahol megtudnám nézni melyik kút szerződéses és melyik a sajátja egy társaságnak.
A Shell, OMV és az Agip érdekelne.
Ez engem is érdekelne pajti!
Saját info.
Csepelen a gubacsi hídnál lévő OMV és az erzsébeti M5 mellet lévő is szerződéses.
Europark mögött lévő Shell saját kút. A számlán csak "shell hungary zrt." szerepel.
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #219 Dátum: 2008. Június 12. - 10:49:50 »

Szép napot Kedves kis csapat!Nagyon örültök a gyengébb nem társaságának úgy látom áááám..Hozzak mééég csajokat?He Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #220 Dátum: 2008. Június 12. - 11:39:39 »

Szép napot Kedves kis csapat!Nagyon örültök a gyengébb nem társaságának úgy látom áááám..Hozzak mééég csajokat?He Vigyorog Vigyorog
igen-igen!!! de sokat, mert nem szeretnénk osztozkodni!!! Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #221 Dátum: 2008. Június 12. - 11:41:07 »

Már nagyon ideje volt a rendszámokat ellenőrizni, mert igen elszaporodtak a sumákok. szerintem szánalmas dolog úgy közlekedni. aki tahó ne bújkáljon! 
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #222 Dátum: 2008. Június 12. - 13:06:31 »

Szép napot Kedves kis csapat!Nagyon örültök a gyengébb nem társaságának úgy látom áááám..Hozzak mééég csajokat?He Vigyorog Vigyorog
igen-igen!!! de sokat, mert nem szeretnénk osztozkodni!!! Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi Puszi
Mit fog szólni ehhez a házisárkányod? Vele megbeszélted? Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #223 Dátum: 2008. Június 12. - 14:13:25 »

Szép napot Kedves kis csapat!Nagyon örültök a gyengébb nem társaságának úgy látom áááám..Hozzak mééég csajokat?He Vigyorog Vigyorog
Naná  Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #224 Dátum: 2008. Június 12. - 15:14:53 »

Azt érzem, hogy Zsuzsi be fogja lopni a szivetekbe magát, vagy már meg is tette? He Kacsint Pláne akkor, ha javítja majd a nemek arányát, szép, okos Lacettis lányokkal! Kacsint Vigyorog Felhívom az úri közönség figyelmét viszont arra, hogy a cartársak zöme NŐS, és a veszekedésekért, és válás- fenyegetődzésekért mindenki maga lesz a felelős! Kacsint Szóval csak okosan, ne legyen válóok a klubunk, se az autónk, még Capnek sem! Kacsint Barátkozni azt viszont szabad, sőt kell! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!