Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 10:30:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265589 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #120 Dátum: 2008. Május 28. - 18:56:44 »

Dög volt a meleg ma, ugye? Athee cartársat láttam munkába igyekezni, de Ő nem látott engem, mert el volt foglalva a forgalomba történő besorolással.
Azért ezek a fekete üvegek nem olyan hüha- de- jók ilyen hőségben, inkább gyűjtik a meleget. Nem tudom ki mondta, hogy viszont a lehűtött levegő hőfokát is jobban megtartják? 3- as fokozaton kellett mennie a ventilátornak és fullon a kondinal, hogy emberi hőmérséklet uralkodjon az utastérben. Ja, mindez a "tempós" Pesti "száguldozásban". Kíváncsi leszek a fogyimra, már, ha még itthon leszek a kö9vetkező tankoláskor...


Nekem is 3-ason ment a venti, hogy ne süljek meg. Igaz, beszálláskor 56 C volt benne, 12 Km után, 3/4 óra mulva ez "csak" 30 C volt. A 16 km/h átlagsebességre meg nem merek fogyasztást számolni... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #121 Dátum: 2008. Május 28. - 19:35:15 »

Dög volt a meleg ma, ugye? Athee cartársat láttam munkába igyekezni, de Ő nem látott engem, mert el volt foglalva a forgalomba történő besorolással.
Azért ezek a fekete üvegek nem olyan hüha- de- jók ilyen hőségben, inkább gyűjtik a meleget. Nem tudom ki mondta, hogy viszont a lehűtött levegő hőfokát is jobban megtartják? 3- as fokozaton kellett mennie a ventilátornak és fullon a kondinal, hogy emberi hőmérséklet uralkodjon az utastérben. Ja, mindez a "tempós" Pesti "száguldozásban". Kíváncsi leszek a fogyimra, már, ha még itthon leszek a kö9vetkező tankoláskor...


Hát tényleg rekkenő volt. Viszont nekem bejön a fólia. Nem lesz tűzforró a kormány, az ülés...ráadásúl ha letekerem, akkor égeti az arcomat a nap...szval valami haszna csak van Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #122 Dátum: 2008. Május 28. - 19:49:11 »

Nos nem tudok témát nyitni ezért itt kérdem:
Klima ?
Nekem ma elkezdett befojni a viz a jobb oldalon kesztíűtartó alatt egy csőből.
Állítolag az egy tulfolyó, de miért belülre?
Hétfőn viszem bontják szét... Frankó marhára örülök...
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #123 Dátum: 2008. Május 28. - 20:26:16 »

De az enyém volt a szentem.Jó gép mi?
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #124 Dátum: 2008. Május 28. - 20:29:21 »

Igen!A párom nevén volt, és a mostani is.Nekem egy Suzuki Alto 1.1-m van.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #125 Dátum: 2008. Május 28. - 21:04:04 »

Nos nem tudok témát nyitni ezért itt kérdem:
Klima ?
Nekem ma elkezdett befojni a viz a jobb oldalon kesztíűtartó alatt egy csőből.
Állítolag az egy tulfolyó, de miért belülre?
Hétfőn viszem bontják szét... Frankó marhára örülök...
BeZe! Javaslom a "Karosszéria, fényezés, utastér -> Fűtés-szellőzés, légkondi" topicot a témának!  Asszem BeZe cartásrunk nyitotta anno  Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #126 Dátum: 2008. Május 29. - 16:42:33 »

IWIW-es meghívót tudok felajánlani, méghozzá 2 db-ot, akinek kellene, keressen! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #127 Dátum: 2008. Május 29. - 18:04:10 »

Nos nem tudok témát nyitni ezért itt kérdem:
Klima ?
Nekem ma elkezdett befojni a viz a jobb oldalon kesztíűtartó alatt egy csőből.
Állítolag az egy tulfolyó, de miért belülre?
Hétfőn viszem bontják szét... Frankó marhára örülök...
Szerintem csak szétcsúszott a cseppcsöved... 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #128 Dátum: 2008. Május 29. - 19:05:12 »

GIDY! LADLAC NEM ELÉRHETŐ! VAN NEKI VONALASA?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #129 Dátum: 2008. Május 29. - 19:46:13 »

GIDY! LADLAC NEM ELÉRHETŐ! VAN NEKI VONALASA?
  Vonalasa, cégese, privátja priviben elküldve!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #130 Dátum: 2008. Május 30. - 19:06:34 »

Jani!
Ment egy PÜ!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #131 Dátum: 2008. Május 30. - 19:26:36 »

Jani!
Ment egy PÜ!
Válaszoltam! Vigyorog
Naplózva


LPG
Bazsika
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Hozzászólás #132 Dátum: 2008. Június 02. - 10:58:52 »

Sziasztok! Örömmel jelenthetem, hogy tegnaptól én is Lacetti tulajdonos lettem. Aki nézegette az adás-vétel fórumot, már biztos látta,hogy egy ideje keresgéltem a megfelelőt, és múlt héten meg is találtam. Mivel ragaszkodtam a fekete 5 ajtós kivitelhez, így nem volt egyszerű megtalálni, de sikerült lecsapni egy 2006 évvégi gyártású, fekete színű 1.4-es Elite Lacettihez. Nagyon jó állapotú az autó, de azért persze el fogom vinni egy állapotfelmérésre a biztonság kedvéért.Tegnap hoztuk el, tehát még alig használtam, de nagyon elégedett vagyok. Az 1.4-es motor valóban nem egy erőmű, de szerintem elég lesz. Nagyon tetszik ez a sok extra az autóban. Ugyan egy kicsit megijedtem tegnap délután, miután leálltam az autóval, és víz kezdett el csöpögni motortér alá, a jobb oldalon, de szinte biztos, hogy a légkondi az, hiszen utána jártam egyet klíma nélkül is, és akkor nem csöpögött semmi, majd utána megint légkondival mentem, és újra csöpögött. Szerintem az autó így feketében nagyon jól néz ki, és eddig mindenki nagyon dícsérte, aki látta. Majd később még írok róla, most vissza a munkához.
Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #133 Dátum: 2008. Június 02. - 17:14:00 »

Sziasztok! Örömmel jelenthetem, hogy tegnaptól én is Lacetti tulajdonos lettem. Aki nézegette az adás-vétel fórumot, már biztos látta,hogy egy ideje keresgéltem a megfelelőt, és múlt héten meg is találtam. Mivel ragaszkodtam a fekete 5 ajtós kivitelhez, így nem volt egyszerű megtalálni, de sikerült lecsapni egy 2006 évvégi gyártású, fekete színű 1.4-es Elite Lacettihez. Nagyon jó állapotú az autó, de azért persze el fogom vinni egy állapotfelmérésre a biztonság kedvéért.Tegnap hoztuk el, tehát még alig használtam, de nagyon elégedett vagyok. Az 1.4-es motor valóban nem egy erőmű, de szerintem elég lesz. Nagyon tetszik ez a sok extra az autóban. Ugyan egy kicsit megijedtem tegnap délután, miután leálltam az autóval, és víz kezdett el csöpögni motortér alá, a jobb oldalon, de szinte biztos, hogy a légkondi az, hiszen utána jártam egyet klíma nélkül is, és akkor nem csöpögött semmi, majd utána megint légkondival mentem, és újra csöpögött. Szerintem az autó így feketében nagyon jól néz ki, és eddig mindenki nagyon dícsérte, aki látta. Majd később még írok róla, most vissza a munkához.
Hali!Örülök hogy megtaláltad álmaid autóját,sok balesetmentes km-ert kívánok hozzá,és majd egy talira hozd el hogy mi is megnézhessük.Ezen a klímás dolgon jót derültem,még szerencse hogy nem vitted vissza reklamálni Vigyorog Vigyorog Vigyorog.Lehet valamit tudni a szervízes előéletéről,volt szelepcserés?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #134 Dátum: 2008. Június 02. - 17:49:44 »

Sziasztok! Örömmel jelenthetem, hogy tegnaptól én is Lacetti tulajdonos lettem. Aki nézegette az adás-vétel fórumot, már biztos látta,hogy egy ideje keresgéltem a megfelelőt, és múlt héten meg is találtam. Mivel ragaszkodtam a fekete 5 ajtós kivitelhez, így nem volt egyszerű megtalálni, de sikerült lecsapni egy 2006 évvégi gyártású, fekete színű 1.4-es Elite Lacettihez. Nagyon jó állapotú az autó, de azért persze el fogom vinni egy állapotfelmérésre a biztonság kedvéért.Tegnap hoztuk el, tehát még alig használtam, de nagyon elégedett vagyok. Az 1.4-es motor valóban nem egy erőmű, de szerintem elég lesz. Nagyon tetszik ez a sok extra az autóban. Ugyan egy kicsit megijedtem tegnap délután, miután leálltam az autóval, és víz kezdett el csöpögni motortér alá, a jobb oldalon, de szinte biztos, hogy a légkondi az, hiszen utána jártam egyet klíma nélkül is, és akkor nem csöpögött semmi, majd utána megint légkondival mentem, és újra csöpögött. Szerintem az autó így feketében nagyon jól néz ki, és eddig mindenki nagyon dícsérte, aki látta. Majd később még írok róla, most vissza a munkához.
Hali!Örülök hogy megtaláltad álmaid autóját,sok balesetmentes km-ert kívánok hozzá,és majd egy talira hozd el hogy mi is megnézhessük.Ezen a klímás dolgon jót derültem,még szerencse hogy nem vitted vissza reklamálni Vigyorog Vigyorog Vigyorog.Lehet valamit tudni a szervízes előéletéről,volt szelepcserés?
Sok sikert hozzá.Kívánok sok ezer balesetmentes, hiba nélküli km.ert!!!!!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!