Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 10:40:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265617 alkalommal)
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #105 Dátum: 2008. Május 27. - 15:03:23 »

Mindenkit szeretettel várok a munkahelyemen! Szigorú követelményeket figyelembe véve! (fehér hosszú nadrág, sapka). Ha csak szombaton is de ott leszek Veszprémben!  Kacsint
Nektek miért kell fehérben dolgozni?
Higiéniai szempontok miatt.
A színes ruhák tele vannak bacikkal?
Valahogy úgy. A fehéret jobban lehet fertőtleníteni.
Ez érthető így érthető, bár tudnék még kérdezni. Vigyorog

Privátban hajrá! Válaszolok! Kacsint
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #106 Dátum: 2008. Május 27. - 15:10:03 »

Jajj Földi!
Nekem nincs fehér nadrágom! Akkor a vizit almás!
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #107 Dátum: 2008. Május 27. - 15:31:35 »

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnna!
Lemostam, kitakarítottam. Csili vili lett!
Éppen végeztem, amikor megjelent 18 hónapos sarjam és bemászott előre. Mondja meg nekem valaki: 30 fok kánikulában honnan lesz sáros a kisklampó?!!!!!!!!!!! He
De tuti a vas, mert a kisrác imádja. Már rángatja sebváltót és püfföli a kormányt, mert dudálni akar. A Blaupunktból pedig tök büfé, tegnap is akkor kapcsolta fel, amikor a fülem 1 cm-re volt a hangszórótól.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #108 Dátum: 2008. Május 27. - 17:24:49 »

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnna!
Lemostam, kitakarítottam. Csili vili lett!
Éppen végeztem, amikor megjelent 18 hónapos sarjam és bemászott előre. Mondja meg nekem valaki: 30 fok kánikulában honnan lesz sáros a kisklampó?!!!!!!!!!!! He
De tuti a vas, mert a kisrác imádja. Már rángatja sebváltót és püfföli a kormányt, mert dudálni akar. A Blaupunktból pedig tök büfé, tegnap is akkor kapcsolta fel, amikor a fülem 1 cm-re volt a hangszórótól.
Mondja meg nekem valaki: 30 fok kánikulában honnan lesz sáros a kisklampó?!!!!!!!!!!! He
A gyerekek csodákra képesek! A múltkor voltunk repülőnapon. Egész reptér füves, a portól alig láttunk valamit, sok nap óta egy csepp eső sem! Kocsiban 54 fok amikor beültünk, szal kánikulai idő. Másnap takarítottam és akkor vettem észre, hogy a két gyerkőc a hátsó "kardánalagúton" lévő kárpitba úgy belekent valamit, hogy 10 perces takarítógépes sikálás után jött ki valamennyire. (hozzáteszem nálunk nincs evés-ivás a kocsiban, csomitartóban a cucc, inkább megállok és nyugodt körülmények között fogyasztunk).
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #109 Dátum: 2008. Május 27. - 20:01:19 »

Mindjárt meglesz a 200. hozzászólásom.
a statisztikámat nézve ez 4.19 nap múlva lesz Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #110 Dátum: 2008. Május 27. - 20:04:39 »

Gyerek ügyben profi vagyok. Nemcsak azért mert van nekem is három, hanem mi nyolcan vagyunk testvérek, én vagyok a legidősebb, és mindenkinél van néhány kölök. Szóval a gyerekeket nem szabad lebecsülni, ők a kalahári sivatagban is tudnának besározódni. A bepiszkolódási ösztönük pedig egészen csodálatos, egy perc alatt leamortizálnak bármilyen szép ruhát. Csodálatosan leleményesek mindenben, amiben kárt tudnak tenni. Ezért is rajongok értük, de komolyan, ők az életünk értelmei! Igaz, néha bosszantóak is tudnak lenni, de mi is ilyenek voltunk, csak kérdezzetek utána az ősöktől! Javaslom kötelező olvasmánynak: Varga Domokos: Kutyafülüek cimű könyvét. Én ismertem őt személyesen is, és az egész népes családját. Ezért is jó a nagycsalád! Hajrá magyarok, most még meg se álljatok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #111 Dátum: 2008. Május 27. - 20:09:41 »

MNT! Ez nem a te régi autód?
http://www.hasznaltauto.hu/1972924_chevrolet_lacetti_2005
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #112 Dátum: 2008. Május 27. - 20:15:09 »

Minden kedves, és undok budapestivel közlöm, hogy szeptember végéig nem lesz BKV-s sztrájk! Így marad a szokásos hétköznapi borzalom! Nem azt jelenti, hogy most már minden szép, és jó, csak tárgyalgatnak tovább- tovább, és közben süllyed a hajó, vagyis a BKV. Még jó, hogy már nyugdíjas vagyok!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #113 Dátum: 2008. Május 27. - 20:58:01 »

Hölgy tulajdonos? Vigyorog
Naplózva
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #114 Dátum: 2008. Május 27. - 21:01:49 »

Azt odaírják mindegyikhez, ugyan úgy mint azt, hogy garázsban tartott. Kacsint
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #115 Dátum: 2008. Május 28. - 13:22:44 »

Úraim! Nagyot emelkedett a Lacetti presztizse! Eddig csak BMW, Mercedes, Audi, és persze terepjárokat láttam, hogy a kinai üzletemberek mennek vele. De ma mit láttam: Chevrolet Lacetti SW-ben kinai üzletembert! Hiába, rájöttek, hogy ez az igazi autó, nem azok a nyavalyás német vackok, no meg a terepjárok! Persze ezt mi már régen tudtuk! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #116 Dátum: 2008. Május 28. - 13:23:30 »

Örömmel jelentem, hogy holnap, és pénteken halálra dolgozhatom magam a bűdös fővárosban. Szeptember végéig nem lesz sztrájk, addig talán valahogy megegyeznek, vagy kezdődik előlről. Szóval Stocznak nem kell egész nap kintmaradnia dolgozni, pénzt keresni. Pihenjen végre ő is! Biztos ráférne már!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 28. - 13:28:00 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #117 Dátum: 2008. Május 28. - 13:35:59 »

Azt odaírják mindegyikhez, ugyan úgy mint azt, hogy garázsban tartott. Kacsint
Mi van? Ki tart nőt a garázsban??  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #118 Dátum: 2008. Május 28. - 15:03:03 »

Azt odaírják mindegyikhez, ugyan úgy mint azt, hogy garázsban tartott. Kacsint
Mi van? Ki tart nőt a garázsban??  Vigyorog Vigyorog
MNT, és gázzal kábítja el őket. Vigyorog
Naplózva


LPG
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #119 Dátum: 2008. Május 28. - 17:24:57 »

Dög volt a meleg ma, ugye? Athee cartársat láttam munkába igyekezni, de Ő nem látott engem, mert el volt foglalva a forgalomba történő besorolással.
Azért ezek a fekete üvegek nem olyan hüha- de- jók ilyen hőségben, inkább gyűjtik a meleget. Nem tudom ki mondta, hogy viszont a lehűtött levegő hőfokát is jobban megtartják? 3- as fokozaton kellett mennie a ventilátornak és fullon a kondinal, hogy emberi hőmérséklet uralkodjon az utastérben. Ja, mindez a "tempós" Pesti "száguldozásban". Kíváncsi leszek a fogyimra, már, ha még itthon leszek a kö9vetkező tankoláskor...

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!