Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 29. - 11:26:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 263741 alkalommal)
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #765 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 15:51:28 »

Hát végre megjött a csapatba a várva- várt újabb billentyűrém: LadLac Főmester személyében! Kacsint Vigyorog Gratulálunk neki is, csak így tovább, mert nélküle is üres lenne a fórum! Kacsint Vigyorog
Persze azért szebb rangjelzést is lehetett volna adni, de hát most ez van, reszkessenek a billentyűk! Kacsint Vigyorog
Köszi Gidy, Cápi. Tényleg ennyit pofáztam már? He  Vigyorog  Kacsint
ááááááááááááááááááá........ Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

(de csak azért, mert ezt én is megkaptam! Kacsint)
Annyit dumáltok, hogy több száz regisztrált ember nem jut szóhoz miattatok! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
 
Szegény elnyomott Jani! Mit küzd, hogy végre ezredes lehessen, de nem hagyjuk kibontakozni, eléggé el nem ítélhető módon! 
Jani, válassz naponta három időpontot 1-1 órára, és akkor mi hallgatni fogunk! Kacsint Vigyorog
Nem magamra gondoltam, hanem arra a kb.:300 felhasználóra aki nem tudott még hozzászólni semmihez (miattatok )!! Vigyorog

Azok sajnos nem a 2ezredesek miatt nem szólnak hozzá! Viszont ha ti nem írnátok akkor meg kongana az ürességtől a fórum, én kevésbé írok de mindent elolvasok! Kacsint
Ezzel én is így vagyok. Vigyorog
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #766 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 19:37:24 »

Hát végre megjött a csapatba a várva- várt újabb billentyűrém: LadLac Főmester személyében! Kacsint Vigyorog Gratulálunk neki is, csak így tovább, mert nélküle is üres lenne a fórum! Kacsint Vigyorog
Persze azért szebb rangjelzést is lehetett volna adni, de hát most ez van, reszkessenek a billentyűk! Kacsint Vigyorog
Köszi Gidy, Cápi. Tényleg ennyit pofáztam már? He  Vigyorog  Kacsint
ááááááááááááááááááá........ Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog

(de csak azért, mert ezt én is megkaptam! Kacsint)
Megyek Kinaiba. Eszek "rokon-uszony levest"!!!!  Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #767 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 19:40:39 »

A billentyű rémek közül, csak Gidynek van halálfej a csillagjai helyén. Ez miért van? He
Naplózva


LPG
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #768 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 19:42:07 »

A billentyű rémek közül, csak Gidynek van halálfej a csillagjai helyén. Ez miért van? He
Mert Neki nincs egyéb titulusa, mint pl: moderátor
Nekem a csillagjaim száma is csak 5.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #769 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 19:55:08 »

A billentyű rémek közül, csak Gidynek van halálfej a csillagjai helyén. Ez miért van? He
 
Itt valami árulás van biztos. Lehet, hogy a koromra céloztak ezzel? Hol van itt az esélyegyenlőség, az egyforma értékitélet, meg mit tudom én mi? Most piszkosul rosszul érzem magam, mert nem hiszem ez túl jót jelentene. Vigaszt várok! A halálfej helyett el tudnék képzelni szebb képet is, mondjak példákat? Most így hogy fogok tudni elaludni, vagy virrasszak hajnali 3-ig, akkor úgyis kell kelnem? El a halálfejjel! Titulusnak pedig, mivel egyre többen apáznak, legyen akkor már inkább apu! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #770 Dátum: 2008. Szeptember 24. - 21:10:06 »

A billentyű rémek közül, csak Gidynek van halálfej a csillagjai helyén. Ez miért van? He
Mert Neki nincs egyéb titulusa, mint pl: moderátor
Nekem a csillagjaim száma is csak 5.
Átgurítsak egy csillagot? Felőlem az összeset is megkaphatod....megvagyok nélkülük.
Amúgy tényleg kong a fórum. lehet kevesebbet kéne csacsognom, mert én riasztom el a népet? Hmmm...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #771 Dátum: 2008. Szeptember 25. - 06:57:11 »

A billentyű rémek közül, csak Gidynek van halálfej a csillagjai helyén. Ez miért van? He
Mert Neki nincs egyéb titulusa, mint pl: moderátor
Nekem a csillagjaim száma is csak 5.
Átgurítsak egy csillagot? Felőlem az összeset is megkaphatod....megvagyok nélkülük.
Amúgy tényleg kong a fórum. lehet kevesebbet kéne csacsognom, mert én riasztom el a népet? Hmmm...
Megtarthatod a csillagokat.  Vigyorog Dehogy riasztod el a Népet! 
Nem Mi csacsogunk sokat, hanem túl jók a kocsik, nincs hiba, nincs megkérdezni való dolog. Vacak idő van, senkinek sincs kedve semmihez. Hozzá kell szokni, hogy itt az ősz, aztán megint megindul a csevelyáradat. Hidegben nem lehet csavarogni, kirándulni, inkább fórumozni...  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #772 Dátum: 2008. Szeptember 27. - 09:36:50 »

Van Komló környéki Klubtag?
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #773 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 08:41:35 »

Van Komló környéki Klubtag?
Pécs....? a környékének számít?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #774 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 09:27:19 »

Van Komló környéki Klubtag?
Pécs....? a környékének számít?
Igen, de már tárgytalan. Eladták a felniket. Azért köszi
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #775 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 10:32:08 »

Van Komló környéki Klubtag?
Pécs....? a környékének számít?
Igen, de már tárgytalan. Eladták a felniket. Azért köszi
 
 Diablo! A Gomboséknál is van akció lemezfelnire! Privit is írtam Neked.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #776 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 10:44:00 »

Üdv. mindenkinek! Régen hallottam rólatok.Látom azért termékenyek maradtatok, mert több nap sem lenne elég végigolvasni az elmúlt heteket.Igyekszem majd jobban bekapcsolódni a dolgok folyásába és nem lemaradni.
Apu a jövő héten Pesten leszek néhány napig, és mód és lehetőség szerint egy talit is összehozhatnánk!
Mennék egy kört a híres 280-assal!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #777 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 10:54:33 »

Üdv. mindenkinek! Régen hallottam rólatok.Látom azért termékenyek maradtatok, mert több nap sem lenne elég végigolvasni az elmúlt heteket.Igyekszem majd jobban bekapcsolódni a dolgok folyásába és nem lemaradni.
Apu a jövő héten Pesten leszek néhány napig, és mód és lehetőség szerint egy talit is összehozhatnánk!
Mennék egy kört a híres 280-assal!
 
Na végre! Visszatért a tékozló fiam! Nosza, vágjuk le a legnagyobb ökröt, és süssük meg vacsorára, addigra csak jó ropogos lesz, és át is sűl. Szóval még itthon vagy, és talán maradsz is, vagy még el sem dölt semmi? Mindenesetre a jövő héten akkor örömmel várlak, csak hívj előtte, hogy időpontot egyeztessünk! Minde nap d.u. kettő után hívhatsz, akkor már rá is érek, pénteken meg szabad leszek, legalábbis, most még így tudom. Szóval jelentkezz, és talizunk! esetleg még szervezhetünk még másokat is, hátha még emlékeznek Rád?! Kacsint Szóval várlak, gyere! Vigyorog Vigyorog Üdv a cartársak nevében is: Gidy apu, és a klub
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #778 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 11:04:48 »

Üdv. mindenkinek! Régen hallottam rólatok.Látom azért termékenyek maradtatok, mert több nap sem lenne elég végigolvasni az elmúlt heteket.Igyekszem majd jobban bekapcsolódni a dolgok folyásába és nem lemaradni.
Apu a jövő héten Pesten leszek néhány napig, és mód és lehetőség szerint egy talit is összehozhatnánk!
Mennék egy kört a híres 280-assal!
 
Na végre! Visszatért a tékozló fiam! Nosza, vágjuk le a legnagyobb ökröt, és süssük meg vacsorára, addigra csak jó ropogos lesz, és át is sűl. Szóval még itthon vagy, és talán maradsz is, vagy még el sem dölt semmi? Mindenesetre a jövő héten akkor örömmel várlak, csak hívj előtte, hogy időpontot egyeztessünk! Minde nap d.u. kettő után hívhatsz, akkor már rá is érek, pénteken meg szabad leszek, legalábbis, most még így tudom. Szóval jelentkezz, és talizunk! esetleg még szervezhetünk még másokat is, hátha még emlékeznek Rád?! Kacsint Szóval várlak, gyere! Vigyorog Vigyorog Üdv a cartársak nevében is: Gidy apu, és a klub
Ok! Szerdától szombatig leszek Pesten, összehozunk valami talifélét.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #779 Dátum: 2008. Szeptember 28. - 11:08:27 »

Szerdán oktatási napom lesz, de csütörtökön buszozhatunk is, biztosan nagyon élveznéd! Csütörtök is jó nap újabban, nemcsak a hétfő, és a péntek. Akkor szerdán hívj, és megbeszélünk mindent! Mást is érdekel a minitali? A buszozás? Jelentkezzetek bátran! Kacsint Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!