Lacetti klub fórum
2024. Október 03. - 16:28:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 266468 alkalommal)
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #2565 Dátum: 2009. Június 05. - 05:58:14 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Gidy apu,vigyázz a vérnyomásodra! Vigyorog
Nem azzal van gond, az még alacsony is, azért vagyok mindig álmos. A Cápával van gond, ő pimaszkodik az öreggel, már- már feledteti Janit! Kacsint
Apu! Te vigyázó szemeidet csak az első ajtókra vesd! Máshol fel ne szállhassanak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A mi vonalunkon nem tudják bevezetni, akkor csak naponta egy kört tudnánk menni, nem ötöt. Meg hát nem is érdekel, én csak vezetek, nem vagyok se kalauz, se ellenőr, pláne nem biztonsági őr. Én vezetni szeretek, nem veszekedni.  Kacsint Vigyorog





Nem vészmadárkodni akarok, de nálunk Miskolcon is így kezdték. Először csak pár vonalon aztán a többi vonalon völgy időben és ma már minden nap minden időben minden viszonylaton még a villamosokon is.
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #2566 Dátum: 2009. Június 05. - 13:35:15 »

hi-hi---látom, már íródik a válasz...... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Azt hiszem eljött az ideje, hogy kiszárítsam a tengert, mert nagyon elszaporodtak a Cápa-pimaszságok. Kacsint
Azután már csak tátoghatsz... Kacsint Vigyorog
Gidy apu,vigyázz a vérnyomásodra! Vigyorog
Nem azzal van gond, az még alacsony is, azért vagyok mindig álmos. A Cápával van gond, ő pimaszkodik az öreggel, már- már feledteti Janit! Kacsint
Apu! Te vigyázó szemeidet csak az első ajtókra vesd! Máshol fel ne szállhassanak!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
A mi vonalunkon nem tudják bevezetni, akkor csak naponta egy kört tudnánk menni, nem ötöt. Meg hát nem is érdekel, én csak vezetek, nem vagyok se kalauz, se ellenőr, pláne nem biztonsági őr. Én vezetni szeretek, nem veszekedni.  Kacsint Vigyorog





Nem vészmadárkodni akarok, de nálunk Miskolcon is így kezdték. Először csak pár vonalon aztán a többi vonalon völgy időben és ma már minden nap minden időben minden viszonylaton még a villamosokon is.
Itt Bp-n meg tízesével (!) állnak az ellenőrök+bizt.szolgálatosok a megállókban. Éjszakánként. És nem csak 1-1 megállóban!
És még így is megéri?!
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2567 Dátum: 2009. Június 05. - 17:37:03 »

Ilyen még nem történt velem, mint ami ma Mosolyog Meló után ülök be a szeretett Lacsikámba, indítok, nézek ki az ablakon, és mit látok? Mosolyog Nem szórólap van betűzve a lapátok alá, hanem 2 szál réti virág Vigyorog
Most vagy valaki nagyon szereti a Lacettit, vagy a gyerekek szórakoztak, vagy össze tévesztették a kocsit Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 05. - 17:51:47 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2568 Dátum: 2009. Június 05. - 17:41:05 »

 Van egy titkos hódolód.  Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2569 Dátum: 2009. Június 05. - 17:53:09 »

Ilyen még nem történt velem, mint ami ma Mosolyog Meló után ülök be a szeretett Lacsikámba, indítok, nézek ki az ablakon, és mit látok? Mosolyog Nem szórólap van betűzve a lapátok alá, hanem 2 szál réti virág Vigyorog
Most vagy valaki nagyon szereti a Lacettit, vagy a gyerekek szórakoztak, vagy össze tévesztették a kocsit Mosolyog
Nem is mondta Zsu, hogy megy Szombathelyre... Vigyorog Giovanni! Ki vagy nézve valakinél! Véged van! Kacsint
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #2570 Dátum: 2009. Június 05. - 19:10:51 »

Esztergomban már valaki vett egy Cruze-t, itt parkol a házunk előtt.
Te nagyon gyanús vagy nekem!!!  Kacsint Vigyorog
Nyugodtan elárulhatod, hogy te vettél Cruze-t, nem fogunk nagyon utálni. Vigyorog
Naplózva


LPG
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2571 Dátum: 2009. Június 05. - 19:12:06 »

Esztergomban már valaki vett egy Cruze-t, itt parkol a házunk előtt.
Te nagyon gyanús vagy nekem!!!  Kacsint Vigyorog
Nyugodtan elárulhatod, hogy te vettél Cruze-t, nem fogunk nagyon utálni. Vigyorog
Sajnos nem 
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2572 Dátum: 2009. Június 05. - 20:09:55 »

Ilyen még nem történt velem, mint ami ma Mosolyog Meló után ülök be a szeretett Lacsikámba, indítok, nézek ki az ablakon, és mit látok? Mosolyog Nem szórólap van betűzve a lapátok alá, hanem 2 szál réti virág Vigyorog
Most vagy valaki nagyon szereti a Lacettit, vagy a gyerekek szórakoztak, vagy össze tévesztették a kocsit Mosolyog
Nem is mondta Zsu, hogy megy Szombathelyre... Vigyorog Giovanni! Ki vagy nézve valakinél! Véged van! Kacsint
Szerintem csak kölkök szórakoztak Mosolyog Azt észre venném, ha kiszúrnak Mosolyog Zsu-t is észre vettem Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2573 Dátum: 2009. Június 06. - 13:29:17 »

Ilyen még nem történt velem, mint ami ma Mosolyog Meló után ülök be a szeretett Lacsikámba, indítok, nézek ki az ablakon, és mit látok? Mosolyog Nem szórólap van betűzve a lapátok alá, hanem 2 szál réti virág Vigyorog
Most vagy valaki nagyon szereti a Lacettit, vagy a gyerekek szórakoztak, vagy össze tévesztették a kocsit Mosolyog
Nem is mondta Zsu, hogy megy Szombathelyre... Vigyorog Giovanni! Ki vagy nézve valakinél! Véged van! Kacsint
Szerintem csak kölkök szórakoztak Mosolyog Azt észre venném, ha kiszúrnak Mosolyog Zsu-t is észre vettem Vigyorog
Hello! Az utolsó mondatodat kifejtenéd bővebben? He Kíváncsian várjuk a fejleményeket! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2574 Dátum: 2009. Június 06. - 13:41:11 »

Ilyen még nem történt velem, mint ami ma Mosolyog Meló után ülök be a szeretett Lacsikámba, indítok, nézek ki az ablakon, és mit látok? Mosolyog Nem szórólap van betűzve a lapátok alá, hanem 2 szál réti virág Vigyorog
Most vagy valaki nagyon szereti a Lacettit, vagy a gyerekek szórakoztak, vagy össze tévesztették a kocsit Mosolyog
Nem is mondta Zsu, hogy megy Szombathelyre... Vigyorog Giovanni! Ki vagy nézve valakinél! Véged van! Kacsint
Szerintem csak kölkök szórakoztak Mosolyog Azt észre venném, ha kiszúrnak Mosolyog Zsu-t is észre vettem Vigyorog
Hello! Az utolsó mondatodat kifejtenéd bővebben? He Kíváncsian várjuk a fejleményeket! Kacsint Vigyorog
Á semmi semmi... Csak hangosan gondolkodtam Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2575 Dátum: 2009. Június 07. - 21:06:53 »

Fizethetnéd utána a vagyonadót...merthogy 172 paci!  Vigyorog
Vagyonadót feleség után kell fizetni, én meg nem vagyok nős  Vigyorog
Még! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog De úgysem úszod meg, vagy végleg magadra maradsz, és az kutya rossz lesz egy idő után, magányosan...
Van még arra bőven idő(d). Apukám is 40 évesen döntött a házasság mellett sőt az egyik kollégám is. Nem szabad elsietni. Kacsint
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2576 Dátum: 2009. Június 08. - 07:44:45 »

Fizethetnéd utána a vagyonadót...merthogy 172 paci!  Vigyorog
Vagyonadót feleség után kell fizetni, én meg nem vagyok nős  Vigyorog
Még! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog De úgysem úszod meg, vagy végleg magadra maradsz, és az kutya rossz lesz egy idő után, magányosan...
Van még arra bőven idő(d). Apukám is 40 évesen döntött a házasság mellett sőt az egyik kollégám is. Nem szabad elsietni. Kacsint
Nekik később ment el az eszük... Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog (bocsi Vigyorog)
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2577 Dátum: 2009. Június 08. - 08:14:15 »

Diablo! Ezek szerint apád a példaképed, ezért halogatod évről- évre, és inkább cseréled a kocsijaid? Csak azért keveredsz szerelmi bánatok völgyébe, hogy legyen ürügyed mindig szebb, jobb autóba átülnöd.
Cápa! Újra, és újra szégyelld Magad, amiket írsz a házasságról, holott tudom odavagy a családodért. Nem ciki az, ha valaki szereti az asszonyát, gyerekeit, bátran kell erre büszkének lenni, és nem beállni a cikizők sorába, mert divat család- ellenesnek lenni. A család, a gyerekek az élet értelmei, és az egyetlen jó az emberiség túléléséért. Igaz, vannak ellendrukkerek is, meg is látszik, hogy mennyivel több probléma van, mint régen volt, amikor komolyan vették az emberek a házasságukat, esküjüket, adott szavukat, jól felfogott érdeküket, és nem a pillanatnyi hülyeségüknek éltek. A felnövekvő ifjúság is normálisabb volt, mint most, mert pozitív példákat láttak, otthon is, a környezetükben is, és nem a Mónika show-n, és Győzikén nevelkedtek, nem a hülye TV műsorokat bámulták naphosszat.
Jó példát, és programokat kell adni, mutatni, és főleg hitelesen átadni, ez a mi legfontosabb feladatunk, még ha nem is ezt diktálja a mai divat, valósítsd meg önmagad, mert megérdemled, magyarul: csak magaddal törődj, élj a mának, majdcsak lesz valahogy, légy részese a fogyasztói, liberális világnak. Sajnos nem tudjuk kihúzni magunkat a külső hatások alól teljesen, de azért az igazi értékrendeket igenis meg kell tartanunk, meg kell becsülnünk, a túlélés érdekében!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #2578 Dátum: 2009. Június 08. - 08:57:18 »

Diablo! Ezek szerint apád a példaképed, ezért halogatod évről- évre, és inkább cseréled a kocsijaid? Csak azért keveredsz szerelmi bánatok völgyébe, hogy legyen ürügyed mindig szebb, jobb autóba átülnöd.
Cápa! Újra, és újra szégyelld Magad, amiket írsz a házasságról, holott tudom odavagy a családodért. Nem ciki az, ha valaki szereti az asszonyát, gyerekeit, bátran kell erre büszkének lenni, és nem beállni a cikizők sorába, mert divat család- ellenesnek lenni. A család, a gyerekek az élet értelmei, és az egyetlen jó az emberiség túléléséért. Igaz, vannak ellendrukkerek is, meg is látszik, hogy mennyivel több probléma van, mint régen volt, amikor komolyan vették az emberek a házasságukat, esküjüket, adott szavukat, jól felfogott érdeküket, és nem a pillanatnyi hülyeségüknek éltek. A felnövekvő ifjúság is normálisabb volt, mint most, mert pozitív példákat láttak, otthon is, a környezetükben is, és nem a Mónika show-n, és Győzikén nevelkedtek, nem a hülye TV műsorokat bámulták naphosszat.
Jó példát, és programokat kell adni, mutatni, és főleg hitelesen átadni, ez a mi legfontosabb feladatunk, még ha nem is ezt diktálja a mai divat, valósítsd meg önmagad, mert megérdemled, magyarul: csak magaddal törődj, élj a mának, majdcsak lesz valahogy, légy részese a fogyasztói, liberális világnak. Sajnos nem tudjuk kihúzni magunkat a külső hatások alól teljesen, de azért az igazi értékrendeket igenis meg kell tartanunk, meg kell becsülnünk, a túlélés érdekében!

Nem vagyok család és gyerekellenes, sőt nagyon szeretem a gyerekeket és ők is engem. Egyszerűen csak még nem találtam meg az igazit. DE ami késik ...
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2579 Dátum: 2009. Június 08. - 14:41:58 »

Diablo! Ezek szerint apád a példaképed, ezért halogatod évről- évre, és inkább cseréled a kocsijaid? Csak azért keveredsz szerelmi bánatok völgyébe, hogy legyen ürügyed mindig szebb, jobb autóba átülnöd.
Cápa! Újra, és újra szégyelld Magad, amiket írsz a házasságról, holott tudom odavagy a családodért. Nem ciki az, ha valaki szereti az asszonyát, gyerekeit, bátran kell erre büszkének lenni, és nem beállni a cikizők sorába, mert divat család- ellenesnek lenni. A család, a gyerekek az élet értelmei, és az egyetlen jó az emberiség túléléséért. Igaz, vannak ellendrukkerek is, meg is látszik, hogy mennyivel több probléma van, mint régen volt, amikor komolyan vették az emberek a házasságukat, esküjüket, adott szavukat, jól felfogott érdeküket, és nem a pillanatnyi hülyeségüknek éltek. A felnövekvő ifjúság is normálisabb volt, mint most, mert pozitív példákat láttak, otthon is, a környezetükben is, és nem a Mónika show-n, és Győzikén nevelkedtek, nem a hülye TV műsorokat bámulták naphosszat.
Jó példát, és programokat kell adni, mutatni, és főleg hitelesen átadni, ez a mi legfontosabb feladatunk, még ha nem is ezt diktálja a mai divat, valósítsd meg önmagad, mert megérdemled, magyarul: csak magaddal törődj, élj a mának, majdcsak lesz valahogy, légy részese a fogyasztói, liberális világnak. Sajnos nem tudjuk kihúzni magunkat a külső hatások alól teljesen, de azért az igazi értékrendeket igenis meg kell tartanunk, meg kell becsülnünk, a túlélés érdekében!

Nem vagyok család és gyerekellenes, sőt nagyon szeretem a gyerekeket és ők is engem. Egyszerűen csak még nem találtam meg az igazit. DE ami késik ...
Tudom, csak Te mondtad, hogy mikor szoktál kocsit cserélni, ezért jópofiztam csak. Bocsi, ne aggódj, megjön majd az igazi, nekem is beletellett sok évembe, mire összetalálkoztunk végre, de megérte. 32 voltam már...
A Cápa dumája akasztott ki, arra írtam az igazi véleményem, nem Téged kóstolgattalak.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 170 171 [172] 173 174 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!