Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 23:37:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265821 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1995 Dátum: 2009. Február 10. - 16:13:10 »

Most ezt csak az ebben a topikban elharapozodott női támadásra értettem. Vigyorog
O.K.  Kacsint
 Gidy apánk jól beszélt! Uff..Ő szólt! Vigyorog
( Ezt a tengeres-kavarást honnan vette? Van ilyen a Para méter könyvben? Vigyorog)


[/quote
Jopek, Te provokátor! Szeretnéd hogy felkapjam a vizet mi? Hát nem! Nem pará-zoom. (Lacettim van, nem Mazdám!) én is tudok kitalálni ilyet, beeee! Vagy biiii?
Gyertek bosszantani Visegrádra mindannyian! Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1996 Dátum: 2009. Február 10. - 16:21:49 »

BeZe! Mosolyog
Ne csináld a feszkót, hiába vagy nagyobb mint én! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem köll' kiregizni, meg nem is kell kiközösítve érezni magadat. Gyere gyakrabban, autózzunk, hülyéskedjünk de ne politizáljunk. Nekem nem hiányzik még itt is... Szóban, talin más a kása, szívesen meghallgat bárki...
Legalább is én nem érzem magam merevnek a találkozókon, mondjuk nem iszom.... Kacsint Vigyorog
Merevnek az asszony érezzen és leginkább otthon!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1997 Dátum: 2009. Február 10. - 16:27:17 »

BeZe! Mosolyog
Ne csináld a feszkót, hiába vagy nagyobb mint én! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem köll' kiregizni, meg nem is kell kiközösítve érezni magadat. Gyere gyakrabban, autózzunk, hülyéskedjünk de ne politizáljunk. Nekem nem hiányzik még itt is... Szóban, talin más a kása, szívesen meghallgat bárki...
Legalább is én nem érzem magam merevnek a találkozókon, mondjuk nem iszom.... Kacsint Vigyorog
Merevnek az asszony érezzen és leginkább otthon!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Na ugye... Vigyorog
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1998 Dátum: 2009. Február 10. - 18:01:04 »

Most ezt csak az ebben a topikban elharapozodott női támadásra értettem. Vigyorog
BeZe! Fél évente egyszer vagy, én meg akkor is elmulasztalak! 

Zsu elharapózos támadását meg ne vedd magadra!

Inkább örüljünk! Már annyian vagyunk, hogy összekeverjük egymás járgányait! Vigyorog

Ja, Hamburgban is esett a hó. Most az eső. Meg a vérnyomásom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1999 Dátum: 2009. Február 10. - 18:10:35 »

Mivel nem történik semmi érdekes- sajnos-, ezért ahogy ígértem, Ralfot fogom bemutatni.
Előre bocsátom, hogy semmi humoros nincs Ralfban, tehát aki nevetésre vágyik, az ezt most hagyja ki!

Ralf egy jelenség. A cég utazó elektrikusa. Ez tulajdonképpen villanyszerelőt takar. Azért utazó, mert helyhiány és spórolás miatt nincs állandó villanyász ezeken a hajókon. Ha már nagyon nagy a rumli, akkor a cég két állandó villanyszerelője közül megjelenik az egyik és akkor hajrá- hurrá. Majd ha elmegy, akkor mindent megjavítunk. Sajnos többnyire az urak képtelenek orvosolni a problémákat és nagyobb rumli marad utánuk, mint mielőtt jöttek. Ez azért haldokló megoldás, mert nem egyszerű izzócseréről, vagy hasonlóról van szó; egy jó elektrikusnak értenie kell a könnyűáramú vezérléshez, elektronikához, nagyfeszültséghez. Szóval mindenhez. Van olyan, aki ért mindenhez, van olyan, aki még izzót sem tud egyedül cserélni. Ha végképp nagy a baj, akkor pedig felkérnek egy külsős céget, hogy ugyan nézzen körül és próbálja megjavítani azt, ami elromlott.
Szóval Ralf. Elektrikus. A cég egyik fejesének egyetlen fia. Nagyon ért a motorokhoz, imád motorozni. Csak sajnos nem tud, bizonyítják ezt rendszeres balesetei, amiket igyekszik lehetőleg nagy sebességnél elkövetni. Általában sikerül nagyot esnie, aminek következményei meg is vannak. Mondjuk úgy, hogy gyermeteg világú a barátunk, mivel a fejét már többször odaverte és néhány német kórházban fenntartanak számára egy üres ágyat, hátha. Az elektromosságot nagyon szereti, ezt abból látni, hogy hajlamos a 380 V feszkó alatti kábelt puszta kézzel megfogni. Derültséget nem, rövidzárlatot viszont okozott ezzel. Hát, nem vigyorogtunk, mert egy hajót egy rövidzárlat után újraindítani… Viszont Ralfnak semmi baja nem lett, kicsit füstölt a haja, meg fekete lett az ujja, de töretlenül vigyorgott
A munka a gyengéje. Szó szerint. Mert nem szereti. Amikor a gépészek megtudják, hogy jön, elsápadnak. Mert kinek van ideje még arra is figyelni, hogy ez a nagyra nőtt óvodás mit kuszál össze?
Ralfinho ugyanis képes egy általa szétszedett villanymotort fordítva összerakni. Ha vas vason nem marad, akkor is. Ha véletlenül nem megy a forgórész a helyére, hát nekiesik kalapáccsal és beleveri. Legfeljebb a motor nem fog működni, de össze van rakva. Reggelenként 20- 30 percet álldogál a gépházban, mint gazda, aki a földjét figyeli. Ő nem birtokát szemléli, hanem megpróbál rájönni, hogy hol is van. Ilyenkor nem szabad megzavarni, mert akkor egész napra használhatatlan lesz. Arról is gondoskodni kell, hogy a gyógyszerét bevegye. Mert ha nem, akkor hajnali kettőkor bekopog valakihez, hogy ki Ő és hol is van?
Cseréltem már vele komplett lámpát a fedélzeten. Ez úgy zajlott, hogy én cseréltem, Ő meg nézte. Jól sikerült, mert a lámpa működött.
Ralfinho másik gyengéje az M&M csokidrazsé, abból is a mogyorós. Ezért reszketni tud, tisztára, mint egy alkoholista. Napi két zacsival fogyasztja, mellé elhörpöl két liter kólát Hogy étrendje változatos legyen, chipset ropogtat mellé.
Ha most azt képzelitek, hogy ennek következtében egy elhízott emberről írok, hát tévedtek. Ralf 190 cm magas és 60 kiló. A vasággyal együtt. Nem jóképű, sőt mondhatni csúnya, ami inkább a baleseteknek tudható be.
Ralf legnagyobb gyengéje viszont a női nem. Ő szinte mindig szerelmes. Sajnos nagyon rosszul választja meg szerelmei tárgyát. Azokkal a hölgyekkel szokott szerelembe esni, akiket mi csak kéjszitterként emlegetünk. Ha a személyzet tagjai partra mennek és Ralf is velük tart, akkor biztos, hogy szerelem a vége. Esetleg verekedés.
Mivel a srácok ilyenkor többnyire a lányos helyeket részesítik előnyben. Esetleg olyan lányos helyet, ahol némi készpénzért a hölgyek elbíbelődnek velük. Ralf az ilyen kúltúresemények lelkes résztvevője. Nagy tétben lehet fogadni, hogy Ő mindig igénybe veszi valamelyik hölgy szolgálatait. És rögtön szerelembe is esik vele. Az érzés kölcsönös, csak éppen a hölgy a tárcája tartalma iránt táplál olthatatlan vonzalmat. És mivel a hölgyek az üzlet létrejötte után újabb kuncsaft után néznek, Ralf féltékeny lesz és tíz percen belül idegrohamot kap, majd beleköt a hölgy újabb kuncsaftjába, netán stricijébe is. Ilyenkor csak nagy szerencsével lehet megúszni a könnyed testgyakorlást, netán késelést. Szerencsére nem voltam szemtanúja, de tudom, hogy Ralfinho miatt már fogtak kést, baseballütőt, stukkert a kollégákra. Ezért mindig megpróbáljuk elhárítani a vele közösen eltöltendő programokat.
Azért néha szerencséje van. Már ha szerencse az, hogy az okosabb szexnörszök hosszabb távú befektetésnek tekintik Ralfinhót. Akit fejni lehet, mert azt ugye mondanom sem kell, német cégnél, német fizetésért kártékonykodik.
Szóval ilyenkor Ralfunk értesül arról, hogy szív hölgye állapotos és sajnos ezt Ő bemondásra el is hiszi. Rögtön nősülni akar és kivándorolni. Ezt szülei eddig sikeresen megakadályozták. Amennyire tudom, már van gyereke Hondurasban, Costa Ricán és legújabban Kubában. Ez a legfrissebb lamúr és az agybaj tényleg elhatalmasodni látszott rajta, ezért édesapja gyorsan eltávolította a Karib tenger térségéből. Most a mediterrán térséget járó hajókat látogatja. Egy arab meny biztos jobban tetszik majd.
Ralf becsületére legyen szólva, hogy állítólagos gyerekeit támogatja anyagilag. Fizetése tekintélyes része vándorol különböző bankszámlákra. Nem baj, kevesebb juta motorokra, amelyekhez sült hülye. Legalább az utakon kevesebb veszélyt jelent.

Ennyit Ralfról. Ha nevettetek rajta, akkor örülök. Mi nem szoktunk.

Ha nem, én szóltam előre! Viszont növeltem a hozzászólásaim számát.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #2000 Dátum: 2009. Február 10. - 18:25:12 »

Cap! Na látod, ezt vártuk Tőled! Semmi különösből is tudsz jót kihozni. Neked nincs uborka szezonod, legfeljebb lustaságod, vagy net- hiányod. Mindenesetre köszönjük, és várjuk a további beszámolókat, történeteket, jellemrajzokat, bár mit, csak írj nekünk, hogy feldobd a hű társaság kedélyét, mert szükség van rá! "Nem kicsit, nagyon", hogy egy klasszikust idézzek. Szóval nyitott szemmel, és füllel éld kint az életed, hogy mi is élvezhessük virtuális jelenedet. Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2001 Dátum: 2009. Február 10. - 19:00:13 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Kezdesz úgy viselkedni mint egy férj. Vigyorog (igen drágám)
Nem nem,  én nem vagyok a férje... még... Vigyorog De már alkalmazkodom Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2002 Dátum: 2009. Február 10. - 19:28:22 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Kezdesz úgy viselkedni mint egy férj. Vigyorog (igen drágám)
Nem nem,  én nem vagyok a férje... még... Vigyorog De már alkalmazkodom Vigyorog
Ismét felhívom a T. Cartársak figyelmét, hogy Zsu Apu és az én védelmem alatt áll! Ha ez nem elég, akkor szólunk MNT-nek!
1.: tekintélyes ember.
2.: nem kaptok polót, sapkát!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #2003 Dátum: 2009. Február 10. - 19:54:20 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Kezdesz úgy viselkedni mint egy férj. Vigyorog (igen drágám)
Nem nem,  én nem vagyok a férje... még... Vigyorog De már alkalmazkodom Vigyorog
Ismét felhívom a T. Cartársak figyelmét, hogy Zsu Apu és az én védelmem alatt áll! Ha ez nem elég, akkor szólunk MNT-nek!
1.: tekintélyes ember.
2.: nem kaptok polót, sapkát!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem akarok kötekedni, de Ti csak utánnam következtek Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2004 Dátum: 2009. Február 10. - 20:07:50 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Kezdesz úgy viselkedni mint egy férj. Vigyorog (igen drágám)
Nem nem,  én nem vagyok a férje... még... Vigyorog De már alkalmazkodom Vigyorog
Ismét felhívom a T. Cartársak figyelmét, hogy Zsu Apu és az én védelmem alatt áll! Ha ez nem elég, akkor szólunk MNT-nek!
1.: tekintélyes ember.
2.: nem kaptok polót, sapkát!

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem akarok kötekedni, de Ti csak utánnam következtek Vigyorog
Khmm. Én családtag lennék. Tehát ....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #2005 Dátum: 2009. Február 10. - 20:16:18 »

Captain mizu ember? Vigyorog Elmullasztani? Nincs az az isten Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2006 Dátum: 2009. Február 10. - 20:31:18 »

Captain mizu ember? Vigyorog Elmullasztani? Nincs az az isten Vigyorog

Ülök itten Hamburgban és azon drukkolok, hogy megmaradjon a munkám.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #2007 Dátum: 2009. Február 10. - 20:20:41 »

Megsugom ehhez nem kellett volna oda kimenned Mosolyog Én itthon ülök a cégemen és ugyanezt nézem Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #2008 Dátum: 2009. Február 10. - 20:37:56 »

Megsugom ehhez nem kellett volna oda kimenned Mosolyog Én itthon ülök a cégemen és ugyanezt nézem Vigyorog
ja, csak én nagyon sokat feccőltem ebbe- kényszerből. És amikor kezdene megtérülni a befektetett pénz és munka, jön a krach. És azt  látom, hogy napról napra rosszabb.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #2009 Dátum: 2009. Február 10. - 20:38:58 »

Hát Kapitány...lehet nekem kicsit alacsony a humorküszöböm, de én nevettem! A legjobban annála  résznél, amikor ecsetelted, hogy Ralf reggelente a gépházban ácsorog 20-30 percet, mire rájön, hol is van.... Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Ez már nagyon kellett! Köszi! Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!