Lacetti klub fórum
2024. Október 01. - 23:31:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265811 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1980 Dátum: 2009. Február 10. - 12:45:37 »

Én nem éreztem semmi sértőt, semmi letámadást abban amit írtam. Megörültem láttam magam előtt egy kulbbost erre ez lett az eredménye. Már ki sem kérem magamnak felesleges. Inkább elszámolok 3 -ig mielőtt bármit írnék. Ez van. Anno nem amiatt mentem el mert valakit megutáltam csak valahogy hiányzott valami innét amit azóta nem találok, hogy átjöttünk ide az indexről. Anno az első talin nagyon jól éreztem magam ,de a másodikra amire elmentem még Vácra már kiközösítettnek éreztem kicsit magam és nem is éreztem magam jól Ez van.
na BeZe.NEKED,HOGY ESNE HA SZABÁJTALANKODÓNAK NEVEZNÉLEK?ŐSZINTÉN.Úgy lett volna korrekt ha megkérded.Hé Zsu.Jártál arra?és függően a választól leolthattál volna.DE ÍGY??MILYEN HÍREM KELTED JOGTALANUL???MEGÉRTESZ???
Naplózva

Zsuzsanna
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #1981 Dátum: 2009. Február 10. - 12:58:30 »

Egy: Ne kiabállj én sem tettem.
Kettő: Nem leoltás volt, hanem úgyhívják csipkelődés, ércelődés.
Három: Semmilyen híred nem keltem jogtalanul.
Négy: magadat hozod kellemetlen helyzetbe mert állandóan felkapod a vizet. Nugodj meg kérlek.
Öt: Mindenki szabálytalankodik még te is nincs tökéletes vezető. Kár ezen vitatkozni. Erről Stocz is tudna mesélni ugye taxisként? Vigyorog
Hat: Próbálj olvasni a sorok között ha nem lett volna smiley a végén akkor lehet jogos lett volna így felháborodnod.
Hét: Én voltam a f*** mert úgy megörültem végre újra van kedvem ide írni és nem néztem meg milyen kocsid van, emlékekből táplálkoztam.
Nyolc: Ha visszaolvasod mit vágtál a fejemhez...
Kilenc: Ha ennyi kedves visszajelzést kapok asszem jobban járok ha én is törlöm magam innét, nem fogok hiányozni senkinek.
Tíz: Részemről téma lezárva elnézést kértem már egyszer, többet nem fogok.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1982 Dátum: 2009. Február 10. - 13:14:01 »

Egy: Ne kiabállj én sem tettem.
Kettő: Nem leoltás volt, hanem úgyhívják csipkelődés, ércelődés.
Három: Semmilyen híred nem keltem jogtalanul.
Négy: magadat hozod kellemetlen helyzetbe mert állandóan felkapod a vizet. Nugodj meg kérlek.
Öt: Mindenki szabálytalankodik még te is nincs tökéletes vezető. Kár ezen vitatkozni. Erről Stocz is tudna mesélni ugye taxisként? Vigyorog
Hat: Próbálj olvasni a sorok között ha nem lett volna smiley a végén akkor lehet jogos lett volna így felháborodnod.
Hét: Én voltam a f*** mert úgy megörültem végre újra van kedvem ide írni és nem néztem meg milyen kocsid van, emlékekből táplálkoztam.
Nyolc: Ha visszaolvasod mit vágtál a fejemhez...
Kilenc: Ha ennyi kedves visszajelzést kapok asszem jobban járok ha én is törlöm magam innét, nem fogok hiányozni senkinek.
Tíz: Részemről téma lezárva elnézést kértem már egyszer, többet nem fogok.

nem szoktam kiabálni.
mindegy nem érdemes erről beszélni...hosszú.
Naplózva

Zsuzsanna
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1983 Dátum: 2009. Február 10. - 13:34:13 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1984 Dátum: 2009. Február 10. - 14:28:36 »

Vagy nehéz napok jönnek némelyünknél, vagy szimplán csak front van.... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1985 Dátum: 2009. Február 10. - 14:29:29 »

MELLESLEG HUSIKÁM,NEM IS KELL BALRA KANYARODNOM,CSAK JOBBRA KELL AMERRE JÁROK,2 HELY VAN AHOL BALRA,OTT LÁMPÁS BALRAKANYARODÓ SÁV VAN!!!Bocccsika ezt moderáljátok,hogy leoltott.!!!
Zsu, Neked mindíg igazad van Mosolyog Igazam van? Vigyorog
Kezdesz úgy viselkedni mint egy férj. Vigyorog (igen drágám)
Naplózva


LPG
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1986 Dátum: 2009. Február 10. - 15:17:10 »

BeZe! Mosolyog
Ne csináld a feszkót, hiába vagy nagyobb mint én! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Nem köll' kiregizni, meg nem is kell kiközösítve érezni magadat. Gyere gyakrabban, autózzunk, hülyéskedjünk de ne politizáljunk. Nekem nem hiányzik még itt is... Szóban, talin más a kása, szívesen meghallgat bárki...
Legalább is én nem érzem magam merevnek a találkozókon, mondjuk nem iszom.... Kacsint Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #1987 Dátum: 2009. Február 10. - 15:23:46 »

De basszus elöbb el kell küldenem amit írok egy egész bizottságna, értelmezni mert mindenki mást olvas ki belőle mint kéne... Ez nem normális dolog.
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1988 Dátum: 2009. Február 10. - 15:22:38 »

De basszus elöbb el kell küldenem amit írok egy egész bizottságna, értelmezni mert mindenki mást olvas ki belőle mint kéne... Ez nem normális dolog.
Jól van, értelek. Egy leírt szöveget sokféle hangsúllyal lehet olvasni.Nem biztos, hogy a megfelelővel olvassa az, akinek szánod. Hiába a  Kacsint vagy a  Mosolyog, stb...  Sokat segít a személyes ismeretség, talán akkor más a reakció.
A moderálásról meg Stocz leírta a lényeget, nem kívánok okfejteni ezügyben.
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #1989 Dátum: 2009. Február 10. - 15:47:40 »

Most ezt csak az ebben a topikban elharapozodott női támadásra értettem. Vigyorog
Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1990 Dátum: 2009. Február 10. - 15:48:46 »

De basszus elöbb el kell küldenem amit írok egy egész bizottságna, értelmezni mert mindenki mást olvas ki belőle mint kéne... Ez nem normális dolog.
Na akkor most csönd legyen, mindenki fújja ki magát, és hallgasson meg! Most jön apátok, aki rendbe rak mindent, és utána barátságos csend honol, a felkavart kedélyek tengerén. (be szépen mondtam!). BeZe jól látta, Zsu volt a kocsiban, a fekete matricás SW kocsiban! A hely is stimmel! A név is! Szóval az a kocsi a LuZso kocsija, amit legtöbbször az igen csinos, és kedves felesége szokott vezetni, aki ott lakik a MÁV telepen. Most még az is stimmel, hogy ő is Zsu! Szóval BeZe, amit látott stimmelt, valóban Zsuzsit látta a fekete matricás Lacettiben. (Velem együtt vették át a kocsit anno a Gyulaiéknál, szóval ismerem a kocsit is, meg Zsuzsát is. Tehát nem sérthette meg a sedanos Zsunkat, mert nem is volt ott ő, és a kocsija különben is koszos. Erre nem kellett volna berágni, ez nem rágalom volt, mert nem is ő volt szabálytalan, csak magára vette másnak ingét, igaz a méretek stimmelnek. Szóval az öregre hallgatva, azt mondom, hogy különben se kell megsértődni másért sem, pláne egy vicces félreértés miatt, nagy kár lenne! Tanulság: nyugodtan rá kell kérdezni megsértődés előtt a bizonyosságra, és akkor nem lesz sértődés, harag, önkéntes kivonulás, pláne nem kitiltás az indulatok elmérgesedése miatt! Azt hiszem most mindketten, plusz az egész csapat végig gondolhatja, hogy ez csak azért is jó csapat, és legyünk továbbra is jó barátságban egymással, segítsük egymást ki a bajból, és, ha tényleg jóban vagyunk, akkor a csipkelődést is el kell viselni, mert úgyis csak az kap ilyet, akit szeretünk! Ezért is érzem azt, hogy szerettek, mert kaptam már én is eleget, többektől, nem sorolom, mert túl hosszú lenne. Ja még annyit, hogy ez is bizonyítja, hogy Janinak milyen nagy szíve van, mert ő aztán tud szeretni! Remélem értitek! Szóval a lényeg: Se BeZe, se Zsu ne hagyjatok itt minket, mert szükségünk van rátok! Nekem különösen! Most még várom, hogy mindkettő küldjön a fórumra néhány vigyort, és szent a béke továbbra is! Uff! Én szóltam!  Kacsint Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1991 Dátum: 2009. Február 10. - 15:49:24 »

Érdekel valakit ilyen sapka kb.4500Ft-ért? Csak 1 db van.
Ha rámegy a fejemre, akkor kell! Vigyorog
Előbb fizetsz, aztán próbálsz. Vigyorog Legfeljebb hátradobod a kalaptartóra. Vigyorog
Naplózva


LPG
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1992 Dátum: 2009. Február 10. - 15:55:13 »

Kispesten szakad a hó! Mosolyog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1993 Dátum: 2009. Február 10. - 15:58:24 »

Kispesten szakad a hó! Mosolyog
Zuglóban is! Akkor ez országos havazás! Kacsint Az a lényeg, hogy a jövő héten el tudjak menni majd wellnessezni Zalacsányba, addigra lehessen normálisan közlekedni! Cápát, és Petit megbíztam, hogy addigra jó időt csináljanak, mert nem akarok megfagyni, és elakadni a hóban. Lesz minitalink! Kacsint Vigyorog
BeZe! privi ment!
Zsu! Neked is!
« Utoljára szerkesztve: 2009. Február 10. - 16:02:47 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #1994 Dátum: 2009. Február 10. - 16:05:05 »

Most ezt csak az ebben a topikban elharapozodott női támadásra értettem. Vigyorog
O.K.  Kacsint
 Gidy apánk jól beszélt! Uff..Ő szólt! Vigyorog
( Ezt a tengeres-kavarást honnan vette? Van ilyen a Para méter könyvben? Vigyorog)

Naplózva
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!