Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:29:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265295 alkalommal)
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1665 Dátum: 2009. Január 04. - 16:11:13 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
KÖSZÖNÖM CÁPI.  Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1666 Dátum: 2009. Január 04. - 16:12:03 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Nocsak nocsak, kit látnak szemeim Vigyorog Kacsint
Megoldottuk.puszi Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1667 Dátum: 2009. Január 04. - 16:12:51 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
Azt még eltudom képzelni, hogy egy bizonyos kor után már nem megy egyből. De hogy Giovanniak 1 órán keresztül nem sikerül, azt azért nem gondoltam volna. Vigyorog
Jani Jani.Kis huncut. Kacsint
Naplózva

Zsuzsanna
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1668 Dátum: 2009. Január 04. - 16:21:48 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
Azt még eltudom képzelni, hogy egy bizonyos kor után már nem megy egyből. De hogy Giovanniak 1 órán keresztül nem sikerül, azt azért nem gondoltam volna. Vigyorog
Jani Jani.Kis huncut. Kacsint
Hoppá! Valamiről lemaradtam?
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1669 Dátum: 2009. Január 04. - 17:56:42 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
Azt még eltudom képzelni, hogy egy bizonyos kor után már nem megy egyből. De hogy Giovanniak 1 órán keresztül nem sikerül, azt azért nem gondoltam volna. Vigyorog
Jani Jani.Kis huncut. Kacsint
Hoppá! Valamiről lemaradtam?
Szegény Giovanni! Észre sem vetted? Ezek szerint nagyon is lemaradtál...! Kacsint Pláne, ha nem tudod miről! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1670 Dátum: 2009. Január 04. - 18:06:58 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
Azt még eltudom képzelni, hogy egy bizonyos kor után már nem megy egyből. De hogy Giovanniak 1 órán keresztül nem sikerül, azt azért nem gondoltam volna. Vigyorog
Jani Jani.Kis huncut. Kacsint
Hoppá! Valamiről lemaradtam?
Szegény Giovanni! Észre sem vetted? Ezek szerint nagyon is lemaradtál...! Kacsint Pláne, ha nem tudod miről! Kacsint Vigyorog
Úgy tűnik a próbálkozásnak mégis csak meglett az eredménye Kacsint

Jani! Irigykedj csak, 10 perc után feladtad volna! Bennel legalább van kitartás Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1671 Dátum: 2009. Január 04. - 18:12:16 »

Úgy tűnik a próbálkozásnak mégis csak meglett az eredménye Kacsint

Jani! Irigykedj csak, 10 perc után feladtad volna! Bennel legalább van kitartás Vigyorog
Majd pár év házasság után megnézem, mennyi kitartás marad benned! Vigyorog
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1672 Dátum: 2009. Január 04. - 18:17:08 »

Úgy tűnik a próbálkozásnak mégis csak meglett az eredménye Kacsint

Jani! Irigykedj csak, 10 perc után feladtad volna! Bennel legalább van kitartás Vigyorog
Majd pár év házasság után megnézem, mennyi kitartás marad benned! Vigyorog
Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1673 Dátum: 2009. Január 04. - 18:17:14 »

Úgy tűnik a próbálkozásnak mégis csak meglett az eredménye Kacsint

Jani! Irigykedj csak, 10 perc után feladtad volna! Bennel legalább van kitartás Vigyorog
Majd pár év házasság után megnézem, mennyi kitartás marad benned! Vigyorog
Nekem ne panaszkodj! Mit mondtál az oltár előtt? Igent, vagy nemet? A döntés rajtad állt Vigyorog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1674 Dátum: 2009. Január 04. - 18:26:51 »

Úgy tűnik a próbálkozásnak mégis csak meglett az eredménye Kacsint

Jani! Irigykedj csak, 10 perc után feladtad volna! Bennel legalább van kitartás Vigyorog
Majd pár év házasság után megnézem, mennyi kitartás marad benned! Vigyorog
Nekem ne panaszkodj! Mit mondtál az oltár előtt? Igent, vagy nemet? A döntés rajtad állt Vigyorog
Az rajtam állt. A rokonság meg mögöttem! Vigyorog
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1675 Dátum: 2009. Január 04. - 18:47:18 »

Úgy tűnik a próbálkozásnak mégis csak meglett az eredménye Kacsint

Jani! Irigykedj csak, 10 perc után feladtad volna! Bennel legalább van kitartás Vigyorog
Majd pár év házasság után megnézem, mennyi kitartás marad benned! Vigyorog
Nekem ne panaszkodj! Mit mondtál az oltár előtt? Igent, vagy nemet? A döntés rajtad állt Vigyorog
Az rajtam állt. A rokonság meg mögöttem! Vigyorog
Síppal, dobbal, nádihegedűvel, továbbá késsel, géppisztollyal, és főleg várakozó tekintettel! Kacsint Vigyorog De azért jól meg vagytok úgy együtt hármasban! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1676 Dátum: 2009. Január 06. - 17:05:31 »

Módszert változtattam; leírom előre a „kis kínai színest”. Így lesznek ékezet is és amikor hálózat közelébe férkőzőm, akkor nem a begépeléssel kell az időt vesztegetnem és marad időm elolvasni mindent.

Szóval kiküldött tudósítónk meséli:

A kínai tömegközlekedés. Az van. Mármint tömeg. Ami mozog is, tehát közlekedésnek is kell lennie. Van is, de ez Gidy nagyon nem szeretné. Illetve nagyon imádná az arculatos napjait, ha itt kellene akár csak egy napot túlélnie.
Mivel helyközileg eddig csak repültem, marad a városi közlekedés felvázolása. Persze ne Peking vagy Shanghai közlekedésére gondoljatok, csak az ilyen 1-2 milliós kisvárosokéra, ahol szerencsétlenségem van megfordulni.
Kezdjük a kínai közlekedés résztvevőivel. Van ugye a gyalogos, ebből van a legtöbb. Vannak  kerékpárosok és a motorosok. Ezek a tél elől délre költözhettek, mert alig – alig látok belőlük párat. A motorosok egyébként nem robogókon, hanem 250-es, a 25 éves Honda modellekre hajazó járgányokon vágtatank. Azután itt vannak a taxik, rengeteg van belőlük. Többnyire pirosak, mármint errefelé. Akad közöttük néha szabad is. Azután ott vannak a buszok, na ezek érdekes vegyesvágott. Van közöttük kb. 40 éves model és van teljesen 21. századi alcsonypadlós is. Még ikarust is láttam, csak itt nem így hívják, valami más volt ráírva; de teljesen Ikarus kinézete volt. Azután még ott vannak a teherautósofőrök. Kínában kizárólag nyerges teherautók, vagy háromtengelyes billencsek léteznek. Ezekből viszont nagyon sok van,  de nem a városban! Szigorúan megmaradnak a kikötők és ipari negyedek környékén. Tapasztalom, mert a városban még nem láttam belőlük. A vontatók is érdekesek a jól ismert Zil koppintástól kezdve a Volvóig akad traktor; persze az utóbbi ritkább. És végül a legkevesebb: a privát autók tulajdonosai. Vannak szép számmal ilyenek is, de elvesznek a nyüzsgésben.
Ami közös bennük: szeretik a rizst és nagy ívben tesznek a szabályokra. Mert szabályok vannak (rizs is; ölni tudnék egy jó paprikáskrumpliért), ezt abból gondolom, hogy vannak kresz táblák, meg jelzőlámpák; nagyon hasonlóak a milyeinkhez. Időnként ugyan logikátlanul kirakva- behajtani tilos tábla alatt sebességkorlátozás-, de ott vannak. És senkit nem érdekel. A piros lámpás kereszteződésbe a dugig tömött busz úgy hajt bele, mintha egyedül lenne az utcán. És nem valami kis kereszteződésbe, hanem egy 2 x 3 sávos utakéba. De ez igaz mindegyik sofőrre.
Az utcák egyébként szélesek többnyire legalább két sáv irányonként, de ha lehet, akkor még több. Ahol ez nincs meg, oda meg nem járnak be autóval.
Az aszfalt pedig….. Kérem, a mi kátyúinkra ne tessék panaszkodni! Azok semmiségek! Tessék idejönni és megnézni, hogy itt milyen tankcsapdák vannak az úton! De ez nem zavar senkit, vígan autóznak és megússzák valahogy! Hihetetlen.
A sávok is fel vannak festve, de ez nem baj, mert senkit nem zavar. Mindenki megy ott, ahol kedve tartja, néha a forgalommal szemben is.
A világítás itt nem probléma, mivel vagy nem kapcsolják fel, vagy nem münködik nekik! De az egyetlen münködő helyzetjelző vaklászása nem zavarta tegnapi taxisomat; Ő vigan száguldot 80-as tempóval a vaksötét úton a szállodám és a halál irányába.  Hát zabszem nem fért fel, mivel sokszor robogtunk el teherautók mellett, amik szintén világítás nélkül járják az utakat. Persze azoknak is a közepét, mert hát az a tuti. Azt hiszem kezdem érteni, miért hatnak hülyének a kínai sofőrök nálunk. Nincsenek hozzászokva ahhoz a rendhez és fegyelemhez, ami nálunk van az utakon. Mert itt indexet felejtsd el. Dísznek van. Sávváltás? Na ne röhögte, mi az a sáv? Kihajtani az utcára?  Vagy belövöd magad a forgalomba, vagy odaszületsz. Naponta látom, hogyan csinálja a taxis: jól megnézi az autóáradatot- hanyag pillantás balra, ne adj Isten, néha még jobbra is-, azután teljesen kiszámíthatatlanul nagygáz és hajrá, bal kézzel elegánsan kiint és lesz, ami lesz. Szerintem az otthoni bémevés- merdzsós- terepjárós vezetők itt tanulhattak!
Ennek ellenére komoly balesetet még nem láttam. Persze, a városi normál forgalom maximum 30-as tempót tesz lehetővé és akkor ez még nem a dugó, nem ám. De ilyen sebességnél csak koccanás van, abból viszont jó sok. Csakhogy itt nem úgy van, mint otthon! Nincs kötelező biztosítás, ergo, ha valaki koccan, hát kicsit kiabálnak egymással, azután mennek tovább. Semmilyen papírt nem töltenek ki. Az autók többsége horpadt, parkolni tutira nem tudnak, itt még a szőke plázacicák is parkolási zsenik lennének.
Magánkézben helyi gyártmányok vannak főleg, a legnépszerűbb a VW helyi modellje. Láttam már Audit is és állítólag  a Merci is népszerű a nagyobb városokban.
Amit nem láttam még: közlekedési rendőr és benzinkút. Utóbbit magyarázták, hogy hol lehet  találni, ha jól értem van, de nem bent a városban, hanem ott ahol a buszok és kamionok is tankolnak.
De a rendőr az kész talány.  Mondom, kifejezetten közlekedési rendőrt még nem láttam. Állítólag van, a hajógyár főmérnöke már beszélt olyannal, akinek a sógora már látott közlekedési rendőrt. (De az világlátott ember volt, mert már járt Pekingben is). Nem mintha hiányozna a rendőr, mivel a káosz szemel láthatólag szervezetten folyik közlekedés címszó alatt a medrében és a bennszülöttek jól elvannak vele. És kína most van a motorizáció hajnalán… Mi lesz itt?

Holnap kipróbálom, hogy milyen itt buszozni. Állítólag ingyen van…
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1677 Dátum: 2009. Január 06. - 17:20:58 »

Cap,mire hazajössz szerintem már a boltokban lesz a könyved. Vigyorog Vigyorog Vigyorog.Remélem van nálad kamera és megörökíted ezeket a kalandokat.Amúgy mikor kerülsz hajóra?
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1678 Dátum: 2009. Január 06. - 17:24:15 »

Cap,mire hazajössz szerintem már a boltokban lesz a könyved. Vigyorog Vigyorog Vigyorog.Remélem van nálad kamera és megörökíted ezeket a kalandokat.Amúgy mikor kerülsz hajóra?
Van nalam kamera, csak eppen nem munkodik, sztrajkolnak az akkuk.
Hajon minden nap vagyok, lvegre idonkent bemgyek megnezi, mit gepeszkednek a sargak. Azt igerik, hogy 15-re elkeszunek es mehet a vas Isten hirevel. Hogy utana mi lesz a sorsom? Meg nem tudom.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1679 Dátum: 2009. Január 06. - 19:13:10 »

Cap! Szerintem meg hagyd a francba a hajót, maradj kint még pár hétig, és utána írd meg a könyved, abból biztosan jól meg tudsz majd élni, és lesz még belőle annyi még, hogy utazhass, nemcsak Kinába, hanem más hasonló helyekre is, és újabb könyvet írsz az ottani furcsaságokról, és a könyvnapon a sátrad előtt hosszú- hosszú kígyózó sorok várnak arra, hogy Marco Polo után, a Te könyvedet is megvehessék, és nagy kincsnek tartsák akkor, ha még dedikálod is majd. Nekem jegyezd elő az első példányok egyikét, szépen kérlek! Addig is nagy örömet okozol a fórumozóknak a beszámolóiddal, már ez is megérte a klub- alapítást, a barátságokon kívül is! Ne hagyd abba, életünket szebbé, boldogabbá teszed ezekkel az írásokkal! Köszönjük!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!