Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 30. - 23:16:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 182   Le
 
Szerző Téma: Törzsasztal 3  (Megtekintve 265266 alkalommal)
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1650 Dátum: 2009. Január 01. - 14:38:59 »

Én speckó munkával kezdtem az új évet. Szóval egész műszak alatt nem vittem 50 embert sem, volt olyan, hogy a Keletinél nem kellett megállni!
Viszont alattomos volt az út, mert látszólag fekete volt, de valójában prostituáltra csúszott, nemcsak a cicakő, de még az aszfalt is. Elindulni, kanyarodni, megállni problémás volt sok helyen. De már itthon vagyok, kissé átfagyva, de jól lakottan, és itt üdvözöllek titeket. Kacsint Vigyorog Ja igen, meg kell mondanom, hogy kéjnő hideg volt ma, és nagyon utálom, és unom a telet. A zord télnek a leghidegebb időben +10 foknak kellene lenni, nem ám átmenni minuszba!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #1651 Dátum: 2009. Január 01. - 23:56:47 »

Februárban esedékes: Zöldkártya,pollenszűrő,légszűrő aktuális ára?
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #1652 Dátum: 2009. Január 02. - 10:43:11 »

Februárban esedékes: Zöldkártya,pollenszűrő,légszűrő aktuális ára?
Pollen Várna utcában 2700 Ft.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1653 Dátum: 2009. Január 02. - 12:41:34 »

Februárban esedékes: Zöldkártya,pollenszűrő,légszűrő aktuális ára?
Pollen Várna utcában 2700 Ft.


A légszűrőre meg már nem emlékszünk  Vigyorog.
Mi csak mossuk (de persze nem a gyárit!). http://lacetti-klub.extra.hu/forum/index.php?topic=156.0
Naplózva
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #1654 Dátum: 2009. Január 02. - 15:31:30 »

Köszönöm szépen a gratulációkat! A klubcsemetés rovatba teszek képet. Nem sikerült még istenigazából meg ünnepelni, de legalább nem fájt másnap a fejem. Vigyorog

Nagyon BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok minden kedves cartársnak!
Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #1655 Dátum: 2009. Január 02. - 19:51:12 »

BUEK cartarsak!
Orommel jelentem, hogy picit mar jobban vagyok, de azert meg holnap sem lepek ki a szalldabol. Probalom gyogyitgatni magam, mert a helyi kinai gyogyszrekben vagy nincs hatoanyag, vagy a kinai meretekre van belove. Eddig hatastalanok.
Teaban viszont jok, csak akkor neznek, amikor bogrebol, cukorral es citrommal iszom. De kezdik megszokni! Es lassan ertik a magyar karomkodast.
azt viszont nem ertik, hogy az alsogatyaimat nem szeretem ugy felvenni, hogy vasalva vannak. Torik az ize..... szoval tudjatok. Ott. Es nem tudom eltancolni nekik!
A szobaszerviz viszont szuper. De jobb volna, ha nem lenne! Mert akkor is kapok friss torolkozot, ha zuhanyzok. A szobalanyt nem zavarta. Engem igen. tegnap meg a nagymamaja jott. Akkor sikitottam. a neni nem, o furgen hadart valamit es vigyorgott. Tele szajjal, ot foggal. Ez a megrazo elmeny picit visszavetett a gyogyulas utjan. Es rosszat is almodtam. Az is aranyos, hogy kint a ne zavarj tabla, fekszem az agyban es probalok aludni - ejzaka kritikus reszhez ertunk es jelen kellett lennem-, de siman bejonnek takaritani. Porszivoznak, en meg ulok az agyban es probalok konyorogve, keroen, banatosan aztan kejnosen (copyright Gidy) mergesen nezni, de nem. feltett szandekuk, hogy almon fogok hallni.
De van pozitivum is. Igy ejjel, 5 dolcsi elleneben a portas hajlando atadni a szalloda egyik szamitogepet. Had netezzek....
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1656 Dátum: 2009. Január 03. - 08:15:21 »

BUEK cartarsak!
Orommel jelentem, hogy picit mar jobban vagyok, de azert meg holnap sem lepek ki a szalldabol. Probalom gyogyitgatni magam, mert a helyi kinai gyogyszrekben vagy nincs hatoanyag, vagy a kinai meretekre van belove. Eddig hatastalanok.
Teaban viszont jok, csak akkor neznek, amikor bogrebol, cukorral es citrommal iszom. De kezdik megszokni! Es lassan ertik a magyar karomkodast.
azt viszont nem ertik, hogy az alsogatyaimat nem szeretem ugy felvenni, hogy vasalva vannak. Torik az ize..... szoval tudjatok. Ott. Es nem tudom eltancolni nekik!
A szobaszerviz viszont szuper. De jobb volna, ha nem lenne! Mert akkor is kapok friss torolkozot, ha zuhanyzok. A szobalanyt nem zavarta. Engem igen. tegnap meg a nagymamaja jott. Akkor sikitottam. a neni nem, o furgen hadart valamit es vigyorgott. Tele szajjal, ot foggal. Ez a megrazo elmeny picit visszavetett a gyogyulas utjan. Es rosszat is almodtam. Az is aranyos, hogy kint a ne zavarj tabla, fekszem az agyban es probalok aludni - ejzaka kritikus reszhez ertunk es jelen kellett lennem-, de siman bejonnek takaritani. Porszivoznak, en meg ulok az agyban es probalok konyorogve, keroen, banatosan aztan kejnosen (copyright Gidy) mergesen nezni, de nem. feltett szandekuk, hogy almon fogok hallni.
De van pozitivum is. Igy ejjel, 5 dolcsi elleneben a portas hajlando atadni a szalloda egyik szamitogepet. Had netezzek....

BUÉK neked is kapitány!
Erről filmet kellene forgatni.
Olyan Rejtő Jenő+Marco Polo-sat  Vigyorog.
Sztem állj neki, és kezd el írni a forgatókönyvet. ha már úgysem hagynak aludni. Kacsint
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1657 Dátum: 2009. Január 03. - 20:16:02 »

Cartársak! Látjátok mit tett az apaság? Jázmin kenterbe verte az imádott Lacettit is! Jeles barátunknál megtörtént a csoda, leszorult a kocsi a dobogó tetejéről, egy ici- pici kislány lelökte onnan a maga 3, és fél kilójával az 1200 kilósat. Ez szép bravúr, gratulálok Jázmin, csak így tovább! Jó apának lenni, de nagyon! Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1658 Dátum: 2009. Január 04. - 12:57:39 »

Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1659 Dátum: 2009. Január 04. - 12:59:04 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Naplózva

Zsuzsanna
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1660 Dátum: 2009. Január 04. - 13:04:46 »

Valamelyik 5 ajtós kollégának kicsi lenne a kocsi csomagtartója, akkor tudok egy jó megoldást. Vigyorog
Naplózva


LPG
Zsuzsi787878
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314


Sedan 2.0 TDI


« Hozzászólás #1661 Dátum: 2009. Január 04. - 13:06:40 »

Valamelyik 5 ajtós kollégának kicsi lenne a kocsi csomagtartója, akkor tudok egy jó megoldást. Vigyorog
EZ NAGYON KOMOLY. Vigyorog
Naplózva

Zsuzsanna
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1662 Dátum: 2009. Január 04. - 13:38:07 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1663 Dátum: 2009. Január 04. - 14:22:03 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Nocsak nocsak, kit látnak szemeim Vigyorog Kacsint
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1664 Dátum: 2009. Január 04. - 14:23:59 »

üdv mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK!Végre sikerűlt belépnem.Este is próbálkoztunk Giovannival kb 1 órán át,de nem ment.A lényeg,hogy ma megoldódott. .Pussz Zsu
Van egy jó hírem: kedvenc hölgy klubtársunk visszatért közénk! Zsu újra a fórumon! Reméljük most már nem fog eltűnni hónapokra!
Üdv újra itt Zsu, már vártunk nagyon! Kacsint Vigyorog
NAGYON KÖSZÖNÖM APU.Puszi
Az a baj, hogy Vele próbálkoztál! Velem biztosan ment volna!!! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Amúgy puszi és üdv újra köztünk!!
Azt még eltudom képzelni, hogy egy bizonyos kor után már nem megy egyből. De hogy Giovanniak 1 órán keresztül nem sikerül, azt azért nem gondoltam volna. Vigyorog
Naplózva


LPG
Oldalak: 1 ... 109 110 [111] 112 113 ... 182   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!