Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 10:22:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281250 alkalommal)
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #240 Dátum: 2008. Március 03. - 19:52:15 »

Végre megértem, hogy hasznos levelet kaptam a chevrolettől!!!!
Gondoskodás hétvége márc. 8-9.!
Ha viszem a kitöltött kupont, akkor kapok egy
1. Chevrolet Legends CD-t,
2. ehetek sok gyümölcsöt  Kacsint
3. ingyenesen átvizsgálják a kocsit a tél után
4. ingyenes autómosás is jár
5. ingyenesen kicserélik a zöldkártyámat
6. szintén ingyen felszerelik a nyári gumijaimat a téliek helyébe!

No végre valami érdemleges! Nagyon örülök, mert nemsokára lejár a zöldkártyám, remek alkalom ez a cserére. Jól tudom, hogy kb. 8000 most egy zöldkártya? Gumijaimat nem kell cserélni, csak a kerekeket kell átdobni, (alufelnin vannak a nyáriak, ennek örvendett is a munkafelvevő Vigyorog) de cserébe berakatom a rejtett szelepeket! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Mindegyik kereskedésnél így lesz ez?
Szerintem igen. Egyébként meg jól teszed Te is ha elviszed átvizsgáltatni a kocsidat. Egy hét után illendő ! Vigyorog
Sajnos most is a szervízben van köszönhetően a szombati eseményeknek, de van egy másik járgányom amin viszont esedékes lesz a kerékcsere.Gondoltam kihasználom a kínálkozó alkalmat.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #241 Dátum: 2008. Március 03. - 20:19:18 »

Én nem kaptam semmilyen levelet a chevytől, pedig ölég közel van a márc 8-9.
És szerintem ugyan ott vettem ahol Cápa cartárs, csak én B.kersztúri szalonban.
Naplózva

cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #242 Dátum: 2008. Március 03. - 20:39:02 »

Én nem kaptam semmilyen levelet a chevytől, pedig ölég közel van a márc 8-9.
És szerintem ugyan ott vettem ahol Cápa cartárs, csak én B.kersztúri szalonban.
Nem-nem! A keszthelyi Kor-nál kezdtem a lacsi nézegetését. Komolyabb infókat akartam megtudni a lacsiról, majd amikor a szalonban 20 perc tétlenkedés után odajött egy fiatal kereskedő, két perc alatt levizsgázott alapvető tudatlanságból (nem tudta, mekkora a csomitartó, meg hasonló prosiból is kiolvasható adatok nem tudása).
No gondoltam sebaj, a lényeg az üzlet, a többinek meg utánanézek majd a neten!
Mondom mit szeretnék. Erre odajött egy idősebb úr (gyanítom a főnök volt) és közölte:nem, alufelnit nem tud hozzá, valahol máshol vegyek rá, jobban is járok. Spoilert nem tud szerezni. Vonóhorog elvileg van, de utána kell néznie és külön vizsgát kell fizetnem érte....de amikor jött volna az alkudozás az árból...na azt bebetonozták ám!
No tovább nem hallgattam, a nem akarásnak nyögés a vége! Átmentem a Kiss-Gerencsérhez, ahol el akarták adni az autót, nem a kifogásokat keresték és nem azt nézték, hogy mit és hogyan nem lehet. Azóta megálltam már néhányszor előttük (amolyan fricska-képpen) megnézni a dízel lacsit meg ezt-azt, sőt állandóan küldözgetik is a leveleket, szórólapokat, hogy milyen akciók vannak és milyen autót érdemes venni.
Ilyenkor magamban annyit morgok, miközben kidobom a kukába a küldeményt:megvolt a lehetőseég, akkor nem éltetek vele...
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz.gabor
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 308


2.0 TCDi 16V


« Hozzászólás #243 Dátum: 2008. Március 03. - 21:19:59 »

Én nem kaptam semmilyen levelet a chevytől, pedig ölég közel van a márc 8-9.
És szerintem ugyan ott vettem ahol Cápa cartárs, csak én B.kersztúri szalonban.
Nem-nem! A keszthelyi Kor-nál kezdtem a lacsi nézegetését. Komolyabb infókat akartam megtudni a lacsiról, majd amikor a szalonban 20 perc tétlenkedés után odajött egy fiatal kereskedő, két perc alatt levizsgázott alapvető tudatlanságból (nem tudta, mekkora a csomitartó, meg hasonló prosiból is kiolvasható adatok nem tudása).
No gondoltam sebaj, a lényeg az üzlet, a többinek meg utánanézek majd a neten!
Mondom mit szeretnék. Erre odajött egy idősebb úr (gyanítom a főnök volt) és közölte:nem, alufelnit nem tud hozzá, valahol máshol vegyek rá, jobban is járok. Spoilert nem tud szerezni. Vonóhorog elvileg van, de utána kell néznie és külön vizsgát kell fizetnem érte....de amikor jött volna az alkudozás az árból...na azt bebetonozták ám!
No tovább nem hallgattam, a nem akarásnak nyögés a vége! Átmentem a Kiss-Gerencsérhez, ahol el akarták adni az autót, nem a kifogásokat keresték és nem azt nézték, hogy mit és hogyan nem lehet. Azóta megálltam már néhányszor előttük (amolyan fricska-képpen) megnézni a dízel lacsit meg ezt-azt, sőt állandóan küldözgetik is a leveleket, szórólapokat, hogy milyen akciók vannak és milyen autót érdemes venni.
Ilyenkor magamban annyit morgok, miközben kidobom a kukába a küldeményt:megvolt a lehetőseég, akkor nem éltetek vele...

Értem. Én meg pont a Siófoki(mint kiderült már nem is márka kereskedő csak kint van még a tábla)szalonban voltam így. Egy fillért nem engedtek volna, meg 3 hónap várakozás mert nincs nekeik egy 1.4 benzines se. Aztán a hitel ajánlat... 1.5 millára 32000 havi. Aztán mentem Keresztúrra és ott volt ez a Diesel tesztautó jóval olcsóbban mint a rendes ára, téli gumival. És 2.2 millára 26200 a havi. Hoppáréé. Ezen érdemes volt gondolkodni. Másnap vittem a foglalót. Vigyorog
Levelet meg szórólapot nem kaptam. Még...
Naplózva

Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #244 Dátum: 2008. Március 04. - 11:08:08 »

Ez a levelezős dolog kezd egyre jobban bosszantani.
Nem mintha nem tudnám lemosni a kocsit magamnak.

Az elvet nem értem.
Miért kap az egyik, és miért nem a másik?
Mondjuk én kaptam névnapi üdvözlő lapot a kereskedőtől. Jujj de jó nekem. Pont volt még neki hely a kukában.
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #245 Dátum: 2008. Március 04. - 11:47:45 »

Ez a levelezős dolog kezd egyre jobban bosszantani.
Nem mintha nem tudnám lemosni a kocsit magamnak.

Az elvet nem értem.
Miért kap az egyik, és miért nem a másik?
Mondjuk én kaptam névnapi üdvözlő lapot a kereskedőtől. Jujj de jó nekem. Pont volt még neki hely a kukában.
Nekem sem szóltak, pedig mostanában elég gyakran megfordultam a kereskedésben.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #246 Dátum: 2008. Március 04. - 12:04:10 »

Végre megértem, hogy hasznos levelet kaptam a chevrolettől!!!!
Gondoskodás hétvége márc. 8-9.!
Ha viszem a kitöltött kupont, akkor kapok egy
1. Chevrolet Legends CD-t,
2. ehetek sok gyümölcsöt  Kacsint
3. ingyenesen átvizsgálják a kocsit a tél után
4. ingyenes autómosás is jár
5. ingyenesen kicserélik a zöldkártyámat
6. szintén ingyen felszerelik a nyári gumijaimat a téliek helyébe!

No végre valami érdemleges! Nagyon örülök, mert nemsokára lejár a zöldkártyám, remek alkalom ez a cserére. Jól tudom, hogy kb. 8000 most egy zöldkártya? Gumijaimat nem kell cserélni, csak a kerekeket kell átdobni, (alufelnin vannak a nyáriak, ennek örvendett is a munkafelvevő Vigyorog) de cserébe berakatom a rejtett szelepeket! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én is megkaptam ezt a levelet, és az örömöm mellett mindjárt fel is ment a pumpa bennem.

Történt ugyanis, hogy zöldkártyára bejelelentkeztem a helyi servicébe múlt pénteken. Egy árva szóval el nem böfögték volna, hogy " Hahó ember, nem tudsz várni pár napot, mert akkor spórolhatnál egy 10-est...?"
Bár hivatalosan nem tudtam volna várni - merthogy 3-án lejárt, de egy lehet, hogy megreszkíroztam volna, és a kérdés pedig minden bizonnyal jól esett volna...
Azért is elmegyek, felzabálom az összes gyümölcsöt....  Kacsint Kacsint Kacsint, és mellesleg megköszönöm, hogy kifizethettem 9680 Ft-ot (merthogy a célműszeres ződkártya ennyi volt...)
Ej, de telhetetlen vagyok

Ja és egyébként a levelet a Chevrolet Magyaro. küldte, és minden márkakereskedő részt vesz az akcióban (legalábbis a szórólap hátulján a lista baromi hosszú volt.)
Naplózva
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #247 Dátum: 2008. Március 04. - 12:17:54 »

Én anno regisztráltam azon a bizonyos Chevrolet Garázs nevű oldalon.Kértem tesztvezetést meg ilyeneket.Kaptam helyette egy nagyon szép plakátot az Epica-ról és a Captiva-ról. A semminél ez is több.(Hajrá PR osztály)
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #248 Dátum: 2008. Március 04. - 12:18:23 »

Végre megértem, hogy hasznos levelet kaptam a chevrolettől!!!!
Gondoskodás hétvége márc. 8-9.!
Ha viszem a kitöltött kupont, akkor kapok egy
1. Chevrolet Legends CD-t,
2. ehetek sok gyümölcsöt  Kacsint
3. ingyenesen átvizsgálják a kocsit a tél után
4. ingyenes autómosás is jár
5. ingyenesen kicserélik a zöldkártyámat
6. szintén ingyen felszerelik a nyári gumijaimat a téliek helyébe!

No végre valami érdemleges! Nagyon örülök, mert nemsokára lejár a zöldkártyám, remek alkalom ez a cserére. Jól tudom, hogy kb. 8000 most egy zöldkártya? Gumijaimat nem kell cserélni, csak a kerekeket kell átdobni, (alufelnin vannak a nyáriak, ennek örvendett is a munkafelvevő Vigyorog) de cserébe berakatom a rejtett szelepeket! Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Én is megkaptam ezt a levelet, és az örömöm mellett mindjárt fel is ment a pumpa bennem.

Történt ugyanis, hogy zöldkártyára bejelelentkeztem a helyi servicébe múlt pénteken. Egy árva szóval el nem böfögték volna, hogy " Hahó ember, nem tudsz várni pár napot, mert akkor spórolhatnál egy 10-est...?"
Bár hivatalosan nem tudtam volna várni - merthogy 3-án lejárt, de egy lehet, hogy megreszkíroztam volna, és a kérdés pedig minden bizonnyal jól esett volna...
Azért is elmegyek, felzabálom az összes gyümölcsöt....  Kacsint Kacsint Kacsint, és mellesleg megköszönöm, hogy kifizethettem 9680 Ft-ot (merthogy a célműszeres ződkártya ennyi volt...)
Ej, de telhetetlen vagyok

Ja és egyébként a levelet a Chevrolet Magyaro. küldte, és minden márkakereskedő részt vesz az akcióban (legalábbis a szórólap hátulján a lista baromi hosszú volt.)
Az hagyján! De engem meg első körben nem akartak fogadni, mert kérdezték, hogy:
-mikor jár le a zöldkártya?
-Júni 1.
-Akkor nem jó!
-Miért?
-Mert csak kereskedésenként 15 zöldkártya végezhető akcióban, ez náluk 3 autóházat nézve 5 db és mivel neked még vissza van több, mint 2 hónap...meg a rendszer különben is elég szigorú és még sok van vissza az érvényességből...
-és ha én most akarom megcsináltatni saját zsebre?
-az úgy megy
-nem! Szerintem csináljuk úgy, hogy én jelentkeztem először, tehát jelentkezési sorrendben írjatok be időpontokat!
-hát jó..akkor így csináljuk
-ok, megbeszéltük, mert különben az egész nem érdekel, csak ha a zöldkártya is meglesz!
-rendben, akkor szombaton várunk a megbeszélt időpontban
-ok
na ez is megoldva... Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #249 Dátum: 2008. Március 04. - 12:53:42 »

Én sem kaptam semmilyen levelet. Látod Stocz megint a csókosok kapnak. Bezzeg a Ladlac Vigyorog Vigyorog
Naplózva
BeZe1974
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 344



WWW
« Hozzászólás #250 Dátum: 2008. Március 04. - 13:17:12 »

Még 1000 km és mehetek 45K -s szervízre. Addig megérkezik az új szürőm amit innét rendeltem.
Tuti ugyanannyit fognak velem fizettetni mint szürő nélkül ezt már látom előre Mosolyog
Amugy én sem kaptam most semmilyen levelet.

Naplózva

"De sagittis Hungarorum libera nos, Domine!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #251 Dátum: 2008. Március 04. - 13:50:32 »

Még 1000 km és mehetek 45K -s szervízre. Addig megérkezik az új szürőm amit innét rendeltem.
Tuti ugyanannyit fognak velem fizettetni mint szürő nélkül ezt már látom előre Mosolyog
Amugy én sem kaptam most semmilyen levelet.


Nem ez lesz húzós hanem a 60 ezres.Na az igen.
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #252 Dátum: 2008. Március 04. - 14:48:41 »

Még 1000 km és mehetek 45K -s szervízre. Addig megérkezik az új szürőm amit innét rendeltem.
Tuti ugyanannyit fognak velem fizettetni mint szürő nélkül ezt már látom előre Mosolyog
Amugy én sem kaptam most semmilyen levelet.

Két megoldás kínálkozik:
1., Rászánod azt a két-három órát, amit ez a szerviz (várakozással együtt) igényel, és ezalatt nem mozdulsz az autó mellől; Hirtelen rövidebb lesz a felhasznált anyagok listája...
2., Ha nem érsz rá, részletes listát kért az elvégzett műveletekről; ha ezen levegőszűrő csere kezdetű tétel is szerepel, akkor a munkafelvevőre ráborítod az asztalt, és új számlát kérsz.

Mondjuk én a békesség kedvéért a kocsi leadásakor felhívnám a figyelmüket arra a tényre, hogy NEM kérsz szűrőcserét...
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #253 Dátum: 2008. Március 04. - 14:54:20 »

Még 1000 km és mehetek 45K -s szervízre. Addig megérkezik az új szürőm amit innét rendeltem.
Tuti ugyanannyit fognak velem fizettetni mint szürő nélkül ezt már látom előre Mosolyog
Amugy én sem kaptam most semmilyen levelet.

Két megoldás kínálkozik:
1., Rászánod azt a két-három órát, amit ez a szerviz (várakozással együtt) igényel, és ezalatt nem mozdulsz az autó mellől; Hirtelen rövidebb lesz a felhasznált anyagok listája...
2., Ha nem érsz rá, részletes listát kért az elvégzett műveletekről; ha ezen levegőszűrő csere kezdetű tétel is szerepel, akkor a munkafelvevőre ráborítod az asztalt, és új számlát kérsz.

Mondjuk én a békesség kedvéért a kocsi leadásakor felhívnám a figyelmüket arra a tényre, hogy NEM kérsz szűrőcserét...
Akkor sem esnek kétségbe! Ráírnak három égőt, két féktisztítót....bevasalják a normát mindenkin, ne féljetek! Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
mostnemtom
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1642


2,0 D SW Platinum


« Hozzászólás #254 Dátum: 2008. Március 04. - 14:56:36 »

Még 1000 km és mehetek 45K -s szervízre. Addig megérkezik az új szürőm amit innét rendeltem.
Tuti ugyanannyit fognak velem fizettetni mint szürő nélkül ezt már látom előre Mosolyog
Amugy én sem kaptam most semmilyen levelet.

Két megoldás kínálkozik:
1., Rászánod azt a két-három órát, amit ez a szerviz (várakozással együtt) igényel, és ezalatt nem mozdulsz az autó mellől; Hirtelen rövidebb lesz a felhasznált anyagok listája...
2., Ha nem érsz rá, részletes listát kért az elvégzett műveletekről; ha ezen levegőszűrő csere kezdetű tétel is szerepel, akkor a munkafelvevőre ráborítod az asztalt, és új számlát kérsz.

Mondjuk én a békesség kedvéért a kocsi leadásakor felhívnám a figyelmüket arra a tényre, hogy NEM kérsz szűrőcserét...
Akkor sem esnek kétségbe! Ráírnak három égőt, két féktisztítót....bevasalják a normát mindenkin, ne féljetek! Vigyorog
Szerintem csak azon aki hagyja magát, vagy nem foglalkozik vele.De ezt a szervízek nagyon jól tudják!
Naplózva

Az élet mindig ünnepnap!!!
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!