Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 08:28:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281124 alkalommal)
sz946cs
Bejáratós
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85



« Hozzászólás #195 Dátum: 2008. Január 29. - 17:32:23 »

Elnézve a szervizek ajánlatait, azért elgondolkodtató, hogy milyen különbségek vannak. Feltételezem, hogy mindegyik az eőírt technológiát követi, és így elég nagy pofátlanság így megvágni a kuncsaftot, illetve minket. Ladigidy ez nem a Te világod. (Meg az enyém sem) Komis Te egy csúcs vagy. Igy kell csinálni.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #196 Dátum: 2008. Január 29. - 18:40:30 »

Elnézve a szervizek ajánlatait, azért elgondolkodtató, hogy milyen különbségek vannak. Feltételezem, hogy mindegyik az eőírt technológiát követi, és így elég nagy pofátlanság így megvágni a kuncsaftot, illetve minket. Ladigidy ez nem a Te világod. (Meg az enyém sem) Komis Te egy csúcs vagy. Igy kell csinálni.
Ugye, hogy igaza van?
Igy kellene mindenkinek csinálni, egyszer csak kialakulna a megbizható és olcsó szervizek listája.
Asszem Én is így teszek majd, ha szükség lesz rá.  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
bzsazsa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173



« Hozzászólás #197 Dátum: 2008. Január 29. - 19:47:42 »

Megkezdtem a 3éves garis szervíz tervezését. Rászánva 35000Ft.
Ajánlatok: Lacsi 1,4 benzin 22e km

Szekszárd - 70000 Ft He (üzemanyag szűrő csere, gyertyacsere igérete, fullos-de 22e km-re minek?)
Pécs Penthe - 45-50000 Ft  Kacsint(alku képesség 40000 ig)
Kalocsa - 30000 Ft (ahogy az ügyfél igényli esetleg van a plusz ktg) nagyon ügyfélcentrikus szervízt igértek
Kaposvár - 30000 Ft (ha nincs nagyobb cserélni való) tájékoztató jellegű adat, de nem kamuzós

Utóbbi 2 lesz a befutó. Majd a második kör eldönti  Vigyorog

Nagy király vagy földi!! Kacsint

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog


Baján nem próbálkozol?
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 29. - 19:49:18 írta bzsazsa » Naplózva
rebelpeak
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 128


« Hozzászólás #198 Dátum: 2008. Január 29. - 21:13:31 »

komis, a módszerrel egyetértek! csak légy mellette, amikor csináljáK!
egyébként nekem a kedvenc szervizem a ford petrányi volt, a mondeo-m valami 70 ezres szervízénél: 75 ezer F.- lesz, uram! hogy mi van benne?! hát kicseréljük a szűrőket meg az olajat és körbejárjuk!
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #199 Dátum: 2008. Január 29. - 21:27:37 »

Cartársak! Akiknek már nem garis a kocsijuk, és nem speciális javításra van szükségük, csak aktuális szervizre, akkor tudok jó márkafüggetlen kicsi, de megbízható szervizt ajánlani Budán. Akit érdekel P.Ü.-ben keressen meg!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #200 Dátum: 2008. Január 31. - 10:41:36 »

Megkezdtem a 3éves garis szervíz tervezését. Rászánva 35000Ft.
Ajánlatok: Lacsi 1,4 benzin 22e km

Szekszárd - 70000 Ft He (üzemanyag szűrő csere, gyertyacsere igérete, fullos-de 22e km-re minek?)
Pécs Penthe - 45-50000 Ft  Kacsint(alku képesség 40000 ig)
Kalocsa - 30000 Ft (ahogy az ügyfél igényli esetleg van a plusz ktg) nagyon ügyfélcentrikus szervízt igértek
Kaposvár - 30000 Ft (ha nincs nagyobb cserélni való) tájékoztató jellegű adat, de nem kamuzós

Utóbbi 2 lesz a befutó. Majd a második kör eldönti  Vigyorog

Nagy király vagy földi!! Kacsint

 Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Baján nem próbálkozol?
Baján is van chevy szervíz? Vigyorog Csak Chevy emblémás épületet láttam.. Egy ottani jó ismerősöm, akinek elsőnek volt a városban lacsija azt mondta, hogy nagyon gagyik.. Vigyorog Vigyorog

Elnézve a szervizek ajánlatait, azért elgondolkodtató, hogy milyen különbségek vannak. Feltételezem, hogy mindegyik az eőírt technológiát követi, és így elég nagy pofátlanság így megvágni a kuncsaftot, illetve minket. Ladigidy ez nem a Te világod. (Meg az enyém sem) Komis Te egy csúcs vagy. Igy kell csinálni.
Ugye, hogy igaza van?
Igy kellene mindenkinek csinálni, egyszer csak kialakulna a megbizható és olcsó szervizek listája.
Asszem Én is így teszek majd, ha szükség lesz rá.  Kacsint
olcsó ÉS jó szervíz listát itt! a honlapon kellene kellene nyilvántartani. Így minden lacsis már azt a szervízt keresné fel, aki letett valamit az asztalra a számlán kívül

komis, a módszerrel egyetértek! csak légy mellette, amikor csináljáK!
egyébként nekem a kedvenc szervizem a ford petrányi volt, a mondeo-m valami 70 ezres szervízénél: 75 ezer F.- lesz, uram! hogy mi van benne?! hát kicseréljük a szűrőket meg az olajat és körbejárjuk!
Csak olyan helyre megyek, ahol én együtt vagyok a szervízessel, mert csak így lehet alkudni a pl. szűrőcsere helyett kifúvatást stb stb.
Valamint meg tudja kérdezni, hogy rábólintok-e arra amit ő javasol cserélni vagy javítani. Igazi ok nélkül nem cserélgetünk.. Vigyorog
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #201 Dátum: 2008. Január 31. - 14:05:46 »

komis, a módszerrel egyetértek! csak légy mellette, amikor csináljáK!
egyébként nekem a kedvenc szervizem a ford petrányi volt, a mondeo-m valami 70 ezres szervízénél: 75 ezer F.- lesz, uram! hogy mi van benne?! hát kicseréljük a szűrőket meg az olajat és körbejárjuk!

Fordos szervízekről hallani sem akarok. Hisztis vagyok tőlük.
Saját tapasztalat alapján pont annyit tudnak, amit neked felajánlottak. Ezeket viszont akkor is, ha nincs rá szükség.
Naplózva
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #202 Dátum: 2008. Február 01. - 08:59:46 »

No, fűszereződik a dolog! Levél jött (a régi címemre, ezért csak beolvasás után ami bennem maradt) amiben tájékoztatnak, hogy a lacsimnak valamely garanciális javításban esik, ezért a szervízekben megmondják mit és hogyan fognak javítani persze ingyen. Semmi konkrétum a hibáról és a borítékon semmi nem utal arra, hogy a Chevrolettől jött a levél He Mi ez már megint!!
Valaki kapott hasonlót vagy csak engem találnak meg ilyen dolgok??
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #203 Dátum: 2008. Február 01. - 12:13:32 »

Kedves Komis!

Ugyan azt a hozzászólást ne írd be több helyre (szabályzat 2.9!).
Fölösleges, és zavaró.
Naplózva
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #204 Dátum: 2008. Február 02. - 19:15:00 »

Tisztelt Cartársak!
 Újjabb sokkoló hírem van. A zöldkártya díjja mégis lehet különböző a szabott árak ellenére. Úgy gondolom az is fontos hol csináltatod.Korábban már volt vita ezzel kapcsolatban és most a saját tapasztalatom osztanám meg. A márkaszervízben és még 1-2 helyen megkérdezve 9680Ft-ra taksálták az árat, mint korszerű gépkocsi amihez célműszer szükséges. Aztán eszembe jutott egy másik hely ahol emlékeim szerint nincs ilyen célműszer csak régebbi és foglalkoznak zőldkártyával. S csodák csodájára simán megcsinálták a zoldkártyát hivatalosan 7280Ft-ért mint korszerű környezetbarát gépkocsi szabályozott katalizátorral. Véleményem szerint a Lacsik zöldkártyájához nincs szükség a célműszeres méréshez ( persze azzal is végezhető ) inkább onnan fúj a szél, hogy a nagyobb összegből a szervíznek is több esik le.
Naplózva
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #205 Dátum: 2008. Február 02. - 19:19:56 »

Tisztelt Cartársak!
 Újjabb sokkoló hírem van. A zöldkártya díjja mégis lehet különböző a szabott árak ellenére. Úgy gondolom az is fontos hol csináltatod.Korábban már volt vita ezzel kapcsolatban és most a saját tapasztalatom osztanám meg. A márkaszervízben és még 1-2 helyen megkérdezve 9680Ft-ra taksálták az árat, mint korszerű gépkocsi amihez célműszer szükséges. Aztán eszembe jutott egy másik hely ahol emlékeim szerint nincs ilyen célműszer csak régebbi és foglalkoznak zőldkártyával. S csodák csodájára simán megcsinálták a zoldkártyát hivatalosan 7280Ft-ért mint korszerű környezetbarát gépkocsi szabályozott katalizátorral. Véleményem szerint a Lacsik zöldkártyájához nincs szükség a célműszeres méréshez ( persze azzal is végezhető ) inkább onnan fúj a szél, hogy a nagyobb összegből a szervíznek is több esik le.
Hát azért 7.3 vagy 9.7 nem mindegy!!!!
30%-os különbség!!! Ez MAGYARORSZÁG! 
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #206 Dátum: 2008. Február 02. - 19:35:57 »

Tisztelt Cartársak!
 Újjabb sokkoló hírem van. A zöldkártya díjja mégis lehet különböző a szabott árak ellenére. Úgy gondolom az is fontos hol csináltatod.Korábban már volt vita ezzel kapcsolatban és most a saját tapasztalatom osztanám meg. A márkaszervízben és még 1-2 helyen megkérdezve 9680Ft-ra taksálták az árat, mint korszerű gépkocsi amihez célműszer szükséges. Aztán eszembe jutott egy másik hely ahol emlékeim szerint nincs ilyen célműszer csak régebbi és foglalkoznak zőldkártyával. S csodák csodájára simán megcsinálták a zoldkártyát hivatalosan 7280Ft-ért mint korszerű környezetbarát gépkocsi szabályozott katalizátorral. Véleményem szerint a Lacsik zöldkártyájához nincs szükség a célműszeres méréshez ( persze azzal is végezhető ) inkább onnan fúj a szél, hogy a nagyobb összegből a szervíznek is több esik le.
Hát azért 7.3 vagy 9.7 nem mindegy!!!!
30%-os különbség!!! Ez MAGYARORSZÁG! 
Nekem is 7280-ba került a Kalosra de márkaszervízben.
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #207 Dátum: 2008. Február 02. - 19:56:56 »

Nos emberek, egy újabb lenyúlási trükk! Ezentúl akinek vannak már tapasztalatai, kérjük irják meg, hogy hová ne, és hová igen menni jó zöldkártya-adó ügyben, mert ugyebár senkinek nincs kétsége affelől, hogy ez is csak egy bőrlehúzásos sarc! Ha valóban érdekelné a felelősöket a környezetvédelem, akkor már régen volna M0-ás autópálya, és nem M0-ás autóút, másnéven halálút, és körbe is érne Budapest körül példának okáért gondoltam leirom.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #208 Dátum: 2008. Február 02. - 20:23:40 »

Kedves Komis!

Ugyan azt a hozzászólást ne írd be több helyre (szabályzat 2.9!).
Fölösleges, és zavaró.

Bocsika, de frissitésem nem működött, hanem kivágott az explorerből. Aztán meg nem ugyanoda próbálkoztam.  Soha többet ismétlés! Mennyi miatyánkot kell elmondanom? Kacsint
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #209 Dátum: 2008. Február 03. - 11:13:38 »

Kedves Komis!

Ugyan azt a hozzászólást ne írd be több helyre (szabályzat 2.9!).
Fölösleges, és zavaró.

Bocsika, de frissitésem nem működött, hanem kivágott az explorerből. Aztán meg nem ugyanoda próbálkoztam.  Soha többet ismétlés! Mennyi miatyánkot kell elmondanom? Kacsint

Verzió1: 1 miatyánk, és áttérsz a FireFox-ra
Verzió2: maradsz az IE-nél. Ez esetben 3 miatyánk.

Nem ellinkeskedni!
Rákérdezek "odafent"!

 Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!