Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 16:31:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281532 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1710 Dátum: 2013. Május 12. - 19:39:42 »

köszönöm szépen Sebikének a 120ezres nagy szervizt. szerencsére az ár nem volt annyi Vigyorog, de több lett, mint vártam , igaz elég sok dolog lett cserélve és lettek gyönyörű szép féktárcsáim is bitang jó betétekkel Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1711 Dátum: 2013. Május 12. - 20:00:04 »

köszönöm szépen Sebikének a 120ezres nagy szervizt. szerencsére az ár nem volt annyi Vigyorog, de több lett, mint vártam , igaz elég sok dolog lett cserélve és lettek gyönyörű szép féktárcsáim is bitang jó betétekkel Mosolyog

milyen a féked??
Naplózva

70/4334431
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1712 Dátum: 2013. Május 12. - 21:31:45 »

köszönöm szépen Sebikének a 120ezres nagy szervizt. szerencsére az ár nem volt annyi Vigyorog, de több lett, mint vártam , igaz elég sok dolog lett cserélve és lettek gyönyörű szép féktárcsáim is bitang jó betétekkel Mosolyog

milyen a féked??
brutál jó. alig érek hozzá és úgy fog, hogy csak na. igyekeztem vigyázni rá, sztem még félig sem nyomtam be Mosolyog, de esetleg max félig az tuti
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1713 Dátum: 2013. Május 13. - 11:36:50 »

köszönöm szépen Sebikének a 120ezres nagy szervizt. szerencsére az ár nem volt annyi Vigyorog, de több lett, mint vártam , igaz elég sok dolog lett cserélve és lettek gyönyörű szép féktárcsáim is bitang jó betétekkel Mosolyog

milyen a féked??
brutál jó. alig érek hozzá és úgy fog, hogy csak na. igyekeztem vigyázni rá, sztem még félig sem nyomtam be Mosolyog, de esetleg max félig az tuti

kicsit bólitós nem?
Naplózva

70/4334431
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1714 Dátum: 2013. Május 13. - 16:23:44 »

erőset még nem kellett fékeznem szerencsére, de biztos az lenne  Mosolyog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1715 Dátum: 2013. Május 15. - 07:33:54 »

Kicsit részletesebben a 120 ezres szervizem:
-olaj, olajszűrő itt megemlíteném, hogy ez a Q8 olaj elég jónak bizonyul a hidegindításoknál, ugyanis a hidrotőkék meg sem nyikkanak, szemben a többi olajjal
-üzemanyagszűrő itt sajnos cserélni kellett a házát, mert össze volt rohadva/rozsdásodva a csavar szerencsére Sebikénél volt raktáron Mosolyog
-hűtőfolyadék ez is borzalmas volt, tömény rozsda volt... jól át lett mosva
-légszűrő itt is sajnos baj volt. 2 csavar elforgott, így az egész házat kellett cserélni ez is volt egy donor autóból, úgyhogy már nem csak a polcon van minden, hanem az udvarban is Vigyorog
-gyertyák itt a Leonel féle Densok lettek berakva
-vezérműszíj, görgők, vízpumpa, hosszbordásszíj és görgője itt kiderült, hogy a hosszbordásszíj vezetője el volt fáradva rendesen, így az is csere lett
-pollenszűrőt még itthon cseréltem klímatisztítás közben
-fékfolyadék ABSból is kipumpálva, jó kis feladat volt. felért egy edzéssel Vigyorog
-első féktárcsák még sosem láttam ilyen szép zsír új tárcsákat :O Mosolyog
-első fékbetétek Hi-Q betétek, igaz majdnem kétszerese volt a legolcsóbbnak, de iszonyat jól fognak, megérte Kacsint
-új ablaktörlőket is raktunk fel
-valamint a folytószelep tisztítása és nullázása

Ez a szerviz megfizethetetlenül nagy élmény volt. Szerencsére még éppen megfizethető, nem számítottam ennyi plusz kiadásra, igaz sejtettem, hogy derülhetnek ki bibik. Még sosem láttam így szétszedve a kocsit. Ráadásul én kezeltem a SCAN100at végig Mosolyog nem is olyan bonyolult. Köszönöm még egyszer és már anya is megbocsájtotta a sok órányi szenvedést Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1716 Dátum: 2013. Május 15. - 15:25:49 »

Sebikéhez illik fél napi hideg élelemmel és folyadékkal érkezni.Sokadik szervíz látogatás során megtanulja az ember.Ja,hideg időben meg jól felöltözve Vigyorog.NEM azért mert lassan dolgozik,hanem mert lehet vele beszélgetni sokat és mindenről. Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1717 Dátum: 2013. Május 15. - 16:17:29 »

na ja, sejtettem is. az egy dolog, hogy a végére én is elfáradtam, hála a hajnali kelésnek, de a párom eléggé depis lett az egy helyben aszalódástól 7 órán keresztül a 12 hetes fiam jól el volt Vigyorog de szerencsére ilyen nagy szerviz ritkán van  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 15. - 16:23:29 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1718 Dátum: 2013. Május 15. - 17:15:09 »

Sebikéhez illik fél napi hideg élelemmel és folyadékkal érkezni.Sokadik szervíz látogatás során megtanulja az ember.Ja,hideg időben meg jól felöltözve Vigyorog.NEM azért mert lassan dolgozik,hanem mert lehet vele beszélgetni sokat és mindenről. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

tudod van olyan dolog amivel nem engedek ki autót az udvarból még jó hogy az általános dolgokat tartom polcon és nem kell rá várni
meg össze is lehetne csapni az autót csak akkor nem lennének visszatérő ügyfeleim Vigyorog
Naplózva

70/4334431
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1719 Dátum: 2013. Május 15. - 22:04:23 »

Kicsit részletesebben a 120 ezres szervizem:
-olaj, olajszűrő itt megemlíteném, hogy ez a Q8 olaj elég jónak bizonyul a hidegindításoknál, ugyanis a hidrotőkék meg sem nyikkanak, szemben a többi olajjal
-üzemanyagszűrő itt sajnos cserélni kellett a házát, mert össze volt rohadva/rozsdásodva a csavar szerencsére Sebikénél volt raktáron Mosolyog
-hűtőfolyadék ez is borzalmas volt, tömény rozsda volt... jól át lett mosva
-légszűrő itt is sajnos baj volt. 2 csavar elforgott, így az egész házat kellett cserélni ez is volt egy donor autóból, úgyhogy már nem csak a polcon van minden, hanem az udvarban is Vigyorog
-gyertyák itt a Leonel féle Densok lettek berakva
-vezérműszíj, görgők, vízpumpa, hosszbordásszíj és görgője itt kiderült, hogy a hosszbordásszíj vezetője el volt fáradva rendesen, így az is csere lett
-pollenszűrőt még itthon cseréltem klímatisztítás közben
-fékfolyadék ABSból is kipumpálva, jó kis feladat volt. felért egy edzéssel Vigyorog
-első féktárcsák még sosem láttam ilyen szép zsír új tárcsákat :O Mosolyog
-első fékbetétek Hi-Q betétek, igaz majdnem kétszerese volt a legolcsóbbnak, de iszonyat jól fognak, megérte Kacsint
-új ablaktörlőket is raktunk fel
-valamint a folytószelep tisztítása és nullázása

Ez a szerviz megfizethetetlenül nagy élmény volt. Szerencsére még éppen megfizethető, nem számítottam ennyi plusz kiadásra, igaz sejtettem, hogy derülhetnek ki bibik. Még sosem láttam így szétszedve a kocsit. Ráadásul én kezeltem a SCAN100at végig Mosolyog nem is olyan bonyolult. Köszönöm még egyszer és már anya is megbocsájtotta a sok órányi szenvedést Vigyorog
még kihagytam az elrohadt kipuff bilincseket és az új olajleeresztő csavart Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
gabka
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 290


2.0TCDI SW


« Hozzászólás #1720 Dátum: 2013. Május 15. - 22:12:59 »

Ebből is látszik,hogy nekem 2 autóm is rendben van.Van hozzá szerelőm. ;)Lassam már ez is ritkaság. He
Naplózva
taylor0101
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Hozzászólás #1721 Dátum: 2013. Június 20. - 18:16:52 »

Sziasztok,

Tanácsot szeretnék kérni én is hova vigyem autómat szervizbe. Gyakorlatilag minden ( tipus ?) hiba úgy néz ki egyszerre jött elő.
1., Alapjárat ingadozás.   
2., " Zenélő" efektus . Főleg kormány jobbra mozgatásnál , már nehezen megy és elég gyászos hangot ad.   
3., Ráadásként a nagy melegre való tekintettel tegnap kapcsolom klímát és semmi.  Elektromos zúgás, mint amikor valami zárlatos - no hideg levegő.  Pedig minden nyár előtt klima tisztítatva és feltöltve, ellenőrizettve ( Ujpesti Chevi szerviz) 

Szóval az az érzésem , sokba fog ez fájni.

Segítséget,  javaslatot ezúton is köszönöm   
Naplózva
kripic
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1034


Lacetti 1.6 SW Elite (Powered by sütiszörny...)


« Hozzászólás #1722 Dátum: 2013. Június 20. - 19:08:37 »

Ha az újpesti chevi-szerviz nem volt messze, akkor talán Tomy61 sem lesz túl messze Dunakeszin...  Kacsint
Naplózva
kubu87
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 411



« Hozzászólás #1723 Dátum: 2013. Augusztus 07. - 21:09:59 »

Sebikéhez illik fél napi hideg élelemmel és folyadékkal érkezni.Sokadik szervíz látogatás során megtanulja az ember.Ja,hideg időben meg jól felöltözve Vigyorog.NEM azért mert lassan dolgozik,hanem mert lehet vele beszélgetni sokat és mindenről. Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Ezt én is osztom! Vigyorog

 
Naplózva
guszesz
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 473



« Hozzászólás #1724 Dátum: 2013. Augusztus 09. - 21:22:17 »

A héten a műszaki vizsgára készülődve sikerült rendebe tenni néhány dolgot a kocsin.A kézifék gyengélkedett(kapott új betéteket). A korábban sérült hátsó lökhárítót és a hámló kilincseket is újrafényezték és közben felszereltek egy Auguszt márkájú vonóhorgot is. Ma pedig sikeresen le is vizsgázott. Kacsint
Forintosítva a dolgokat: fékbetét+átvizsgálás 13000ft , Lökhárító+a 4 kilincs festés és a vonóhorog szerelés anyaggal munkadíjjal együtt 50000ft(a horgot már korábban megvettem az 26000ft volt), a vizsga díja 20000ft
                                 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!