Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 22:28:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 280749 alkalommal)
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1440 Dátum: 2011. Március 23. - 10:57:20 »

De ez a 30 ezres szerviz volt!
Sztem nagyon sok.
Szakszervizben kerül ennyibe.



Miért, mi a különbség a 30 és a 60 ezres szervíz között? Tudtommal semmi... 
60 ezresnél van vezérlés csere is.

Ja, persze-persze...
Hülyeséget írtam, 75 ezrest akartam, amin Dani volt!
Dani 30 ezresen volt. Vigyorog
De a 30 és a 75 ezres szervíz nem egyforma ha erre gondoltál.

Ajjaj  Zavart He Vigyorog
Igen, erre gondoltam.  Én má mindegy!
Mi a különbség a 30 ezres és a 75 ezres között?

75/15/ olaj+szűrő ,én cserélek levegő+pollent is
30  ugyanazok+gyertya
fékolaj forráspont alapján,fagyálló kor+szín alapján/rózsaszint ráér az ember 4 évente
Én úgy tudom 75-nél nincs fékolaj hűtőfolyadék és gyertyacsere se.

Szerintem azt 30-asra írta sebike.
Mindenki belekavarodik előbb-utóbb
A 30 ezresnél van fékolaj és hűtőfolyadék és gyertya csere is, a 75-nél ezek nincsenek tudtommal, de délután elhozom a gázosoktól a kocsit és megnézem a szervízkönyvbe pontosan.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1441 Dátum: 2011. Március 23. - 11:05:47 »

Nem hiszem el, hogy 3 napja ez a téma.
Elő kell venni a kezelési utasítás, ott benne van mikor mit kell cserélni.
Ha nem lenne meg, akkor innen letölthetitek. Kacsint
Naplózva


LPG
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1442 Dátum: 2011. Március 23. - 11:10:32 »

Nem hiszem el, hogy 3 napja ez a téma.
Elő kell venni a kezelési utasítás, ott benne van mikor mit kell cserélni.
Ha nem lenne meg, akkor innen letölthetitek. Kacsint
Én tegnap elővettem ezek szerint jól is írtam le.
Valamiről csak kell beszélni. Vigyorog
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1443 Dátum: 2011. Március 23. - 17:07:23 »

Nah és én ezeket is cseréltettem ki, mint amit hawer írt le.
Csak az árat furcsállottam és a hozzá állást, ezek után csak remélhetem, hogy azt tették bele, amit én vittem és úgy, ahogy kell... He
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1444 Dátum: 2011. Március 23. - 17:46:16 »

Nos, ha már itt mindenki beleszólt, hadd mondjam el, hogy ma vittem a Gombosékhoz a Opel G- Astrát. Olajcsere, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, meg egy "átvizsgálás" volt, ez pedig egy órán belül kész lett, és fizettem érte: 32090 Jó (?) magyar pénzt. Nos, akkor melyik hely a drága? Ebben a gépben 17910 km volt, tehát nem lestrapált, és 3 éves.

Ha pedig úgy érzi valaki, hogy Rudiék drágák, az nyugodtan menjen máshová, ahol jobban fog járni. Sokunknak jó volt, lehet, hogy valakiknek nem nyerte meg tetszését- sajnálom, de erről nem tehetek. Esetleges probléma esetén meg kell reklamálni, akár munkában, akár minőségben, de azt Rudinál tegyétek meg, ha volna ilyen gond bárkinél is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1445 Dátum: 2011. Március 23. - 17:54:39 »

Nos, ha már itt mindenki beleszólt, hadd mondjam el, hogy ma vittem a Gombosékhoz a Opel G- Astrát. Olajcsere, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, meg egy "átvizsgálás" volt, ez pedig egy órán belül kész lett, és fizettem érte: 32090 Jó (?) magyar pénzt. Nos, akkor melyik hely a drága? Ebben a gépben 17910 km volt, tehát nem lestrapált, és 3 éves.

Ha pedig úgy érzi valaki, hogy Rudiék drágák, az nyugodtan menjen máshová, ahol jobban fog járni. Sokunknak jó volt, lehet, hogy valakiknek nem nyerte meg tetszését- sajnálom, de erről nem tehetek. Esetleges probléma esetén meg kell reklamálni, akár munkában, akár minőségben, de azt Rudinál tegyétek meg, ha volna ilyen gond bárkinél is.


És mennyi volt a munkadíj ebből?
Naplózva

70/4334431
Dani
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


Lacetti 1.4 Elite WTCC HB + Chip tuning


« Hozzászólás #1446 Dátum: 2011. Március 23. - 18:04:47 »

Gidy, félreértesz!
Én nem az árat sokallom, csak azt nem tudom, miért nem lehettem ott az autó mellett. Éppen ezért vittem oda, mert adok a véleményedre, véleményetekre és ti azt mondtátok, hogy megbízható hely, így inkább oda vittem. Én csak a saját véleményemet és észrevételemet írtam le az egészről.
Naplózva

ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1447 Dátum: 2011. Március 23. - 21:12:03 »

Nos, ha már itt mindenki beleszólt, hadd mondjam el, hogy ma vittem a Gombosékhoz a Opel G- Astrát. Olajcsere, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, meg egy "átvizsgálás" volt, ez pedig egy órán belül kész lett, és fizettem érte: 32090 Jó (?) magyar pénzt. Nos, akkor melyik hely a drága? Ebben a gépben 17910 km volt, tehát nem lestrapált, és 3 éves.

Ha pedig úgy érzi valaki, hogy Rudiék drágák, az nyugodtan menjen máshová, ahol jobban fog járni. Sokunknak jó volt, lehet, hogy valakiknek nem nyerte meg tetszését- sajnálom, de erről nem tehetek. Esetleges probléma esetén meg kell reklamálni, akár munkában, akár minőségben, de azt Rudinál tegyétek meg, ha volna ilyen gond bárkinél is.


És mennyi volt a munkadíj ebből?
Durván a fele. Nincs nálam a számla, csak úgy emlékezetből mondom. De, ha nagyon kíváncsi vagy utólag részletezhetem is.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1448 Dátum: 2011. Március 24. - 07:50:52 »

Nos, ha már itt mindenki beleszólt, hadd mondjam el, hogy ma vittem a Gombosékhoz a Opel G- Astrát. Olajcsere, olajszűrő, levegőszűrő, pollenszűrő, meg egy "átvizsgálás" volt, ez pedig egy órán belül kész lett, és fizettem érte: 32090 Jó (?) magyar pénzt. Nos, akkor melyik hely a drága? Ebben a gépben 17910 km volt, tehát nem lestrapált, és 3 éves.

Ha pedig úgy érzi valaki, hogy Rudiék drágák, az nyugodtan menjen máshová, ahol jobban fog járni. Sokunknak jó volt, lehet, hogy valakiknek nem nyerte meg tetszését- sajnálom, de erről nem tehetek. Esetleges probléma esetén meg kell reklamálni, akár munkában, akár minőségben, de azt Rudinál tegyétek meg, ha volna ilyen gond bárkinél is.


És mennyi volt a munkadíj ebből?
Durván a fele. Nincs nálam a számla, csak úgy emlékezetből mondom. De, ha nagyon kíváncsi vagy utólag részletezhetem is.

részletezd
Naplózva

70/4334431
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #1449 Dátum: 2011. Március 28. - 07:10:03 »

Gidy, félreértesz!
Én nem az árat sokallom, csak azt nem tudom, miért nem lehettem ott az autó mellett. Éppen ezért vittem oda, mert adok a véleményedre, véleményetekre és ti azt mondtátok, hogy megbízható hely, így inkább oda vittem. Én csak a saját véleményemet és észrevételemet írtam le az egészről.
Nem kell mentegetőznöd. Kulturált formában mindenki leírhatja a véleményét. A jót is és a rosszat is. Erről szól az oldal.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1450 Dátum: 2011. április 04. - 14:24:27 »

Elég rossz érzéssel jöttem el ma a szervizből, ahol a lacsit 'csinálják'. Szerdán lesz 3 hete, hogy ott áll az autóm. Ma mentem (volna) átvenni a reggeli egyeztetéskor megbeszélt időre, nem mondták délben, hogy ne menjek. Igaz, csak a főnökkel beszéltem, aszonta összerakják az emberei és 1 körül kész van. Persze ő sem ellenőrizte le a dolgokat, meg az embereinek is csak összerakáskor tűnt fel, hogy van 2 bibi. Oda is mentem meglepetésszerűen. A hátsó lökösöm lóg, állítólag nem jók az illesztései, pedig gyári.    A bal első lámpám, meg valami szétszedett karcos, belül vizes és poros matt volt.    Még ****abbul nézett ki, mint a 6 éves másik.  He  Tuti, hogy mind2 dolog bontott és törött volt, pedig ilyenkor újat kéne kapnom, sebaj megint megrendelték. Felmentem a tulajhoz. Mondta, hogy jobb lett volna, ha nem látom, mert ő rábízta az embereire, azoknak meg nem tűnt fel másfél hét alatt, hogy nem stimmelnek a dolgok, amíg ő el volt utazva.
Finoman szólva is olyan érzés, mintha egy bantu nigger seggbe.úrt volna.
Azt eddig is tudtam, hogy az alkalmazotti morál milyen. Habár azt hittem a melósok is megbecsülik a visszatérő ügyfelet, egyedül a főnöknek volt kellemetlen a szitu. Róla nem is feltételezem, hogy megpróbál átverni, max spórolni akart az alkatrészen, de őt verték át. Ez az ő baja, az enyém meg az, hogy ilyen emberek kezei között kellett hagynom az autómat hetekig miközben hozzá sem nyúltak. Már csak abban reménykedem, hogy nagyobb kár nélkül áll az autóm, mint amivel odakerült. 
Igaz kaptam csereautót, egy csinos kis pözsó 206ost, az utolsó pár napra.
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 04. - 22:31:56 írta WERES » Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sityu
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


[HB] 1.4 16V Elite AC


« Hozzászólás #1451 Dátum: 2011. április 04. - 15:49:36 »

Nos, ma én is meglátogattam Gombosékat az időszakos szervíz miatt.
(a kocsiban jelenleg 33 800 Km van, de elérte a 3. évet!)

45 000 Km-es szervíz költségei a következők:

- Átvizsgálás:                                      15 449 Ft
- Szervíz segédanyagok:                        1 350 Ft
- Futómű műszeres mérése, beállítása:   3 750 Ft (ez nem volt kötelező, de akciós volt!  Vigyorog)
- Olajszűrő:                                             925 Ft
- Üzemanyagszűrő:                               2 581 Ft
- Levegőszűrő:                                      3 079 Ft
- Shell Helix HX7 AV 10W-40 olaj:           8 528 Ft
- Olajleeresztő alátét:                                 64 Ft

Összesen:                                            35 726 Ft                                           
                                                                             
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1452 Dátum: 2011. április 04. - 16:17:28 »

Ma voltam a Rudinál. Megbeszéltem vele az ügyes- bajos dolgokat.
Arra kér mindenkit, ha bármi kérdése volna, vagy gondja bármivel is kapcsolatban, amit esetleg az alkalmazottakkal nem sikerül lerendezni, akkor őt hívjátok, vele beszéljetek, és akkor mindent lerendez, megold veletek együttesen.
Ha pedig előzetesen megkérdeztek engem, szívesen állok rendelkezésetekre. Számomat sokan tudják, aki nem, kérje priviben. Remélem mindenkinek így lesz jó!
Ja, és még valamit. Szóba hoztam, hogy mindenki szeretne ott lenni a kocsi mellett, amikor csinálják, és azt mondta, hogy oké, ott lehettek, ha szólnak érte, nem engednék, akkor hivatkozzatok rá, ha kell hívjátok, és ott lehettek mellette.
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 04. - 16:20:18 írta ladigidy » Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1453 Dátum: 2011. április 04. - 16:54:54 »

Elég rossz érzéssel jöttem el ma a szervizből, ahol a lacsit 'csinálják'. Szerdán lesz 3 hete, hogy ott áll az autóm. Ma mentem (volna) átvenni a reggeli egyeztetéskor megbeszélt időre, nem mondták délben, hogy ne menjek. Igaz, csak a főnökkel beszéltem, aszonta összerakják az emberei és 1 körül kész van. Persze ő sem ellenőrizte le a dolgokat, meg az embereinek is csak összerakáskor tűnt fel, hogy van 2 bibi. Oda is mentem meglepetésszerűen. A hátsó lökösöm lóg, állítólag nem jók az illesztései, pedig gyári.    A bal első lámpám, meg valami szétszedett karcos, belül vizes és poros matt volt.    Még ****abbul nézett ki, mint a 6 éves másik.  He  Tuti, hogy mind2 dolog bontott és törött volt, pedig ilyenkor újat kéne kapnom, sebaj megint megrendelték. Felmentem a tulajhoz. Mondta, hogy jobb lett volna, ha nem látom, mert ő rábízta az embereire, azoknak meg nem tűnt fel másfél hét alatt, hogy nem stimmelnek a dolgok, amíg ő el volt utazva.
Finoman szólva is olyan érzés, mintha egy bantu nigger seggbe.úrt volna.
Azt eddig is tudtam, hogy az alkalmazotti morál milyen. Habár azt hittem a melósok is megbecsülik a visszatérő ügyfelet, egyedül a főnöknek volt kellemetlen a szitu. Róla nem is feltételezem, hogy megpróbál átverni, max spórolni akart az alkatrészen, de őt verték át. Ez az ő baja, az enyém meg az, hogy ilyen emberek kezei között kellett hagynom az autómat hetekig miközben hozzá sem nyúltak. Már csak abban reménykedem, hogy nagyobb kár nélkül áll az autóm, mint amivel odakerült. 
Igaz kaptam csereautót, egy csinos kis pözsó 206ost, ami kissé beteg; az ülését nem lehet beállítani és a váltó kiugrál sebességből. 
Ez melyik szervíz, ha nem titok?
Csak, hogy messze kerülje mindenki, nem vették észre, hogy nem új dolgokat raknak be??? Na nee máár!!!
Te meg aki elvileg nem ért hozzá rögtön kiszúrtad, meg, hogy az embereim tehetnek róla??? Elég **** duma szerintem.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1454 Dátum: 2011. április 04. - 20:51:17 »

Ez melyik szervíz, ha nem titok?
Csak, hogy messze kerülje mindenki, nem vették észre, hogy nem új dolgokat raknak be??? Na nee máár!!!
Te meg aki elvileg nem ért hozzá rögtön kiszúrtad, meg, hogy az embereim tehetnek róla??? Elég **** duma szerintem.
titok, mert direkt nem említettem nevet  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!