Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 22. - 22:30:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 280754 alkalommal)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1155 Dátum: 2010. Május 07. - 12:39:47 »

Tudja valaki, hogy 4 éves korában mennyi időre kapja a kocsi a műszakit? Mibe fáj egy ilyen most jelenleg, hogy összevonták a zöldkarival?
2 évre. Nekem idén lesz aktuális újra. Az összegre már nem emlékszem.

szerk.:

Előkerestem a számlát. Nekem Annó így nézett ki:

M1 kategóriájú jármű vizsgálati díja: 6160,-
Érvényesítő cimke: 420
Műszaki adatlap: 1190
Összesen: 7770

Környezetvédelmi igazolólap és plakett: 1180,-
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 07. - 12:44:26 írta Giovanni » Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1156 Dátum: 2010. Május 07. - 13:24:40 »

Tudja valaki, hogy 4 éves korában mennyi időre kapja a kocsi a műszakit? Mibe fáj egy ilyen most jelenleg, hogy összevonták a zöldkarival?
Giovanni árát felejtsd el!
Új forgalomba helyezésnél 4 évet kap, majd attól kezdve mindig csak max kettőt, ha megfelelt. Az árak cirka 15-től 30-ig mehetnek, attól függően, hogy mi mindent kell hozzá csinálni (kisebb beavatkozásra gondolj csak!), ebben benne van a hatósági vizsga ára, és persze a szerviz költsége is. Kérj ajánlatot a környékeden, és válaszd a legolcsóbb, biztosat! A tied biztosan megfelel, mert vigyáztál rá, és alig van benne km, de egy fékhatás, lengéscsillapító előzetes mérés nem árt a biztos eredményért.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
95LE
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1120


Lacetti 1,4 Elite HB


« Hozzászólás #1157 Dátum: 2010. Május 07. - 13:25:47 »

Tudja valaki, hogy 4 éves korában mennyi időre kapja a kocsi a műszakit? Mibe fáj egy ilyen most jelenleg, hogy összevonták a zöldkarival?
2 évre. Nekem idén lesz aktuális újra. Az összegre már nem emlékszem.

szerk.:

Előkerestem a számlát. Nekem Annó így nézett ki:

M1 kategóriájú jármű vizsgálati díja: 6160,-
Érvényesítő cimke: 420
Műszaki adatlap: 1190
Összesen: 7770

Környezetvédelmi igazolólap és plakett: 1180,-

Annyival egészíteném ki, hogy a környezetvédelmi vizsgálat díja maradt le a fenti listáról.Én januárban csináltattam,és az egész nagyságrendileg 17e.FT volt.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #1158 Dátum: 2010. Május 07. - 15:12:11 »

Tudja valaki, hogy 4 éves korában mennyi időre kapja a kocsi a műszakit? Mibe fáj egy ilyen most jelenleg, hogy összevonták a zöldkarival?
Giovanni árát felejtsd el!
Új forgalomba helyezésnél 4 évet kap, majd attól kezdve mindig csak max kettőt, ha megfelelt. Az árak cirka 15-től 30-ig mehetnek, attól függően, hogy mi mindent kell hozzá csinálni (kisebb beavatkozásra gondolj csak!), ebben benne van a hatósági vizsga ára, és persze a szerviz költsége is. Kérj ajánlatot a környékeden, és válaszd a legolcsóbb, biztosat! A tied biztosan megfelel, mert vigyáztál rá, és alig van benne km, de egy fékhatás, lengéscsillapító előzetes mérés nem árt a biztos eredményért.
Mint írtam nekem idén esedékes, szóval ezek 2 éves árak. Az egyéb költségek, szervíz nem volt kérdés
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
hawer
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1769

Lacetti 1.6 sedan Elite lpg.


WWW
« Hozzászólás #1159 Dátum: 2010. Május 07. - 20:01:37 »

Tudja valaki, hogy 4 éves korában mennyi időre kapja a kocsi a műszakit? Mibe fáj egy ilyen most jelenleg, hogy összevonták a zöldkarival?

2 évre, nekem idén Januárban volt vizsgán 20000 Ft.- ba került a vizsga.
Naplózva

A HB sportos, az Sw praktikus, a Sedan sportosan praktikus!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1160 Dátum: 2010. Május 07. - 20:15:33 »

Köszönöm a segítségeteket! Elszomorít, hogy csak két évre bíznak meg lacsimban, ill. két évenként akarnak megsarcolni a semmiért. Úgy emlékeztem, hogy háromra kapja még ilyenkor..:-((
Kb egy huszasra tippeltem én is. Ahol vettem, oda viszem 31-én, egyúttal a 45000-esnek megfelelő szervízt is megejtjük, anyagokat most hozom haza holnap Kaposújlakról hozzá.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #1161 Dátum: 2010. Május 08. - 10:43:32 »

Köszönöm a segítségeteket! Elszomorít, hogy csak két évre bíznak meg lacsimban, ill. két évenként akarnak megsarcolni a semmiért. Úgy emlékeztem, hogy háromra kapja még ilyenkor..:-((
Kb egy huszasra tippeltem én is. Ahol vettem, oda viszem 31-én, egyúttal a 45000-esnek megfelelő szervízt is megejtjük, anyagokat most hozom haza holnap Kaposújlakról hozzá.
Egy huszasból nem úszod meg legfeljebb akkor, ha a mozaikba mész, egyébként 22-30 lesz a vizsga.

Nem csak a Lacsiban bíznak meg 2 évre, hanem mindegyik autóban... Egyébként ha őszinte akarok lenni igazuk is van, pláne Mo-n. Tönkremegy a lengéscsillapítód semmi perc alatt és máris saját életed és közlekedő társaid ellenségévé válsz az úton. Ha nem kellene vizsgára menni, az emberek 90 százaléka (NEM Te) sose cserélné ki, csakúgy mint az izzókat, gumit, féket, stb. sem.

Mondjuk állambácsit valszeg nem ez érdekli, hanem, hogy lehessen megint a kasszához fáradni  Vigyorog
Naplózva

Pittike
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #1162 Dátum: 2010. Május 09. - 10:16:05 »



Mondjuk állambácsit valszeg nem ez érdekli, hanem, hogy lehessen megint a kasszához fáradni  Vigyorog
No hát erre céloztam!  Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1163 Dátum: 2010. Május 19. - 19:51:53 »

Ez itt most a reklám helye:
Nagyon jól jártunk mi, akik a Rudihoz járunk már a Lacettinkkel, mert a Nándi bácsi tényleg nagyon benne van a tipus dolgaiban, és nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját, és, ha valaki érdeklődik a dolgok iránt, közben el is magyarázza, hogy mit, miért, és hogyan kell ezeken az autókon bűvészkedni. Mindenre tud megoldást.
Szóval, aki pesti, vagy környéki, vagy biztos hely a lényeges, akkor bátran menjen a Horváth Autóklinikára szervizeltetni, javítani, mert precízen, és elfogadható áron dolgoznak, és gyakorlatilag már ők a klubszervizünk, mindent megoldanak, ami csak szóba jöhet. Nem véletlenül járunk már jó sokan hozzájuk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1164 Dátum: 2010. Május 19. - 20:09:38 »

Ez itt most a reklám helye:
Nagyon jól jártunk mi, akik a Rudihoz járunk már a Lacettinkkel, mert a Nándi bácsi tényleg nagyon benne van a tipus dolgaiban, és nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját, és, ha valaki érdeklődik a dolgok iránt, közben el is magyarázza, hogy mit, miért, és hogyan kell ezeken az autókon bűvészkedni. Mindenre tud megoldást.
Szóval, aki pesti, vagy környéki, vagy biztos hely a lényeges, akkor bátran menjen a Horváth Autóklinikára szervizeltetni, javítani, mert precízen, és elfogadható áron dolgoznak, és gyakorlatilag már ők a klubszervizünk, mindent megoldanak, ami csak szóba jöhet. Nem véletlenül járunk már jó sokan hozzájuk.
Alátámasztom!
Naplózva
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1165 Dátum: 2010. Május 19. - 20:20:03 »

Ez itt most a reklám helye:
Nagyon jól jártunk mi, akik a Rudihoz járunk már a Lacettinkkel, mert a Nándi bácsi tényleg nagyon benne van a tipus dolgaiban, és nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját, és, ha valaki érdeklődik a dolgok iránt, közben el is magyarázza, hogy mit, miért, és hogyan kell ezeken az autókon bűvészkedni. Mindenre tud megoldást.
Szóval, aki pesti, vagy környéki, vagy biztos hely a lényeges, akkor bátran menjen a Horváth Autóklinikára szervizeltetni, javítani, mert precízen, és elfogadható áron dolgoznak, és gyakorlatilag már ők a klubszervizünk, mindent megoldanak, ami csak szóba jöhet. Nem véletlenül járunk már jó sokan hozzájuk.
Alátámasztom!
Örülök hogy rendben van a paripátok és van egy jó AUTÓJAVITÓ(nem szerelő) hely.Amig lehet és a tudásom birja magamnak bütykölök de ha falba ütközöm tuti ide viszem.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1166 Dátum: 2010. Május 19. - 22:44:57 »

Amig lehet és a tudásom birja magamnak bütykölök de ha falba ütközöm tuti ide viszem.
te ennyire ügyes vagy Krisz?  Vigyorog
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Krisz
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1673


1.4 16v STAR AC HB


« Hozzászólás #1167 Dátum: 2010. Május 20. - 08:20:13 »

Amig lehet és a tudásom birja magamnak bütykölök de ha falba ütközöm tuti ide viszem.
te ennyire ügyes vagy Krisz?  Vigyorog
Ezt az autót még csak az 1.-ő szervizén(1000km) érintette szervizes szerelő.(Na amit ott tapasztaltam.....)Azóta én tartom karban nagy lelkiismerettel,gondoskodással. Vigyorog És a barátom off fábiáját on is ami szintén nem látott még szervizt.Mindkét autó hibamentes teljesen.Aug-ban töltik a 3. életévüket.
Naplózva

06 70/22 11 222
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1168 Dátum: 2010. Május 20. - 14:38:46 »

Amig lehet és a tudásom birja magamnak bütykölök de ha falba ütközöm tuti ide viszem.
te ennyire ügyes vagy Krisz?  Vigyorog
Ezt az autót még csak az 1.-ő szervizén(1000km) érintette szervizes szerelő.(Na amit ott tapasztaltam.....)Azóta én tartom karban nagy lelkiismerettel,gondoskodással. Vigyorog És a barátom off fábiáját on is ami szintén nem látott még szervizt.Mindkét autó hibamentes teljesen.Aug-ban töltik a 3. életévüket.
hát, irigyellek. mondjuk én a kutyaszüléssel vagyok úgy, mint te az autószereléssel.  Vigyorog nem vagyok orvos, de levezettem már jó párat.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1169 Dátum: 2010. Május 20. - 16:02:49 »

Amig lehet és a tudásom birja magamnak bütykölök de ha falba ütközöm tuti ide viszem.
te ennyire ügyes vagy Krisz?  Vigyorog
Ezt az autót még csak az 1.-ő szervizén(1000km) érintette szervizes szerelő.(Na amit ott tapasztaltam.....)Azóta én tartom karban nagy lelkiismerettel,gondoskodással. Vigyorog És a barátom off fábiáját on is ami szintén nem látott még szervizt.Mindkét autó hibamentes teljesen.Aug-ban töltik a 3. életévüket.
hát, irigyellek. mondjuk én a kutyaszüléssel vagyok úgy, mint te az autószereléssel.  Vigyorog nem vagyok orvos, de levezettem már jó párat.  Kacsint
Jaj, meggondoltam magam... Kacsint Vigyorog
Maradjunk az eredeti témánál!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!