Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 00:25:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 280792 alkalommal)
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1110 Dátum: 2010. Március 31. - 11:37:29 »

Megvolt a kézifékkötél csere. Izgalmas dolog volt végig nézni.  Vigyorog Hibakód kiolvasás is meg volt és észre vettem, hogy a bal féklámpán nem ég, azt is kicserélte Nándi bácsi. Nagyon szimpatikus szerelő és úgy nyúlt a lacsihoz, mintha már több százat szétszedett volna életében. Nem keresett semmit, egyből tudta hova kell nyúlni. Olyan feszes lett a kézifék, hogy úúú.  Vigyorog Persze, ha megszokjuk a rosszat, akkor a jó igen kellemes tud lenni.  Kacsint
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1111 Dátum: 2010. Március 31. - 11:52:38 »

Megvolt a kézifékkötél csere. Izgalmas dolog volt végig nézni.  Vigyorog Hibakód kiolvasás is meg volt és észre vettem, hogy a bal féklámpán nem ég, azt is kicserélte Nándi bácsi. Nagyon szimpatikus szerelő és úgy nyúlt a lacsihoz, mintha már több százat szétszedett volna életében. Nem keresett semmit, egyből tudta hova kell nyúlni. Olyan feszes lett a kézifék, hogy úúú.  Vigyorog Persze, ha megszokjuk a rosszat, akkor a jó igen kellemes tud lenni.  Kacsint
A Gyulainál dolgozott előtte, ha jól tudom. Ott biztos találkozott Lacettivel. Vigyorog
Naplózva


LPG
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1112 Dátum: 2010. Március 31. - 12:00:17 »

Megvolt a kézifékkötél csere. Izgalmas dolog volt végig nézni.  Vigyorog Hibakód kiolvasás is meg volt és észre vettem, hogy a bal féklámpán nem ég, azt is kicserélte Nándi bácsi. Nagyon szimpatikus szerelő és úgy nyúlt a lacsihoz, mintha már több százat szétszedett volna életében. Nem keresett semmit, egyből tudta hova kell nyúlni. Olyan feszes lett a kézifék, hogy úúú.  Vigyorog Persze, ha megszokjuk a rosszat, akkor a jó igen kellemes tud lenni.  Kacsint
A Gyulainál dolgozott előtte, ha jól tudom. Ott biztos találkozott Lacettivel. Vigyorog
Sejtettem.  Vigyorog Ja és lemérettem a gyári akksimat (2004) is. Közepes erősségű, max terhelésre is a gyenge felett volt 4 tizedddel.
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1113 Dátum: 2010. Március 31. - 18:48:43 »

Megvolt a kézifékkötél csere. Izgalmas dolog volt végig nézni.  Vigyorog Hibakód kiolvasás is meg volt és észre vettem, hogy a bal féklámpán nem ég, azt is kicserélte Nándi bácsi. Nagyon szimpatikus szerelő és úgy nyúlt a lacsihoz, mintha már több százat szétszedett volna életében. Nem keresett semmit, egyből tudta hova kell nyúlni. Olyan feszes lett a kézifék, hogy úúú.  Vigyorog Persze, ha megszokjuk a rosszat, akkor a jó igen kellemes tud lenni.  Kacsint
A Gyulainál dolgozott előtte, ha jól tudom. Ott biztos találkozott Lacettivel. Vigyorog
Sejtettem.  Vigyorog Ja és lemérettem a gyári akksimat (2004) is. Közepes erősségű, max terhelésre is a gyenge felett volt 4 tizedddel.
Valóban a Gyulainál dolgozott, és Rudi azért vette fel, mert ígértem, hogy sok klubtag fog odajárni gari után. Már túl vagyunk a tizen, de a pontos számot nem tudom. Ma már a Kapitányt is oda protezsáltam, mert futómű gondja volt, amit orvosoltak.

Viszont rossz hír Janinak, gázos kocsit nem vizsgáztathatnak, de tud adni tuti helyet, majd, ha kell. Kemény dolgok vannak előírva gázos kocsik ellen.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1114 Dátum: 2010. Március 31. - 18:55:34 »

Viszont rossz hír Janinak, gázos kocsit nem vizsgáztathatnak, de tud adni tuti helyet, majd, ha kell. Kemény dolgok vannak előírva gázos kocsik ellen.
Ezt tudom, még beszerelés előtt beszéltem vele. Kacsint
Naplózva


LPG
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1115 Dátum: 2010. április 01. - 17:26:44 »

Megtörtént a vezírmű csere. 50K volt.
Naplózva
Döme
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462


Daewoo Nubira 1.6 SX Sedan designed by pininfarina


« Hozzászólás #1116 Dátum: 2010. április 02. - 07:29:52 »

Megtörtént a vezírmű csere. 50K volt.

  Hol sikerült? Vízpumpát is cseréltek? Olaj, -szűrő, levegőszűrő, ahogy kell? Anyaggal együtt? 
Naplózva
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1117 Dátum: 2010. április 02. - 08:25:20 »

Megtörtént a vezírmű csere. 50K volt.

  Hol sikerült? Vízpumpát is cseréltek? Olaj, -szűrő, levegőszűrő, ahogy kell? Anyaggal együtt? 

Ez csak vezérmű csere, tehát a hosszbordás szíj és vízpumpa csere nélkül mielőtt még valaki beleélni magát a 60000-s vagy 120000,-s szervízköltségbe.
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1118 Dátum: 2010. április 02. - 09:08:42 »

Rudinál 46eFT a vezérlés csere vízpumpával.
Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1119 Dátum: 2010. április 02. - 12:12:18 »

Rudinál 46eFT a vezérlés csere vízpumpával.
Ebből mi a gyári? Lehet lefelé licitálni de minőséget ne várjatok ilyen árakért, pontosítsátok, hogy mit cserélnek ebben!
Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1120 Dátum: 2010. április 02. - 12:18:16 »

http://www.daewooautoalkatresz.hu/webshop/product.php?id_product=244 Itt van 32-ért -10%klub kedvezmény.
Ugy már csak 28800 FT. Vigyorog 14eFt-ér a márkaszerviz is kicseréli. Szerintem Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 02. - 13:01:30 írta Jani » Naplózva


LPG
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #1121 Dátum: 2010. április 02. - 13:09:49 »

http://www.daewooautoalkatresz.hu/webshop/product.php?id_product=244 Itt van 32-ért -10%klub kedvezmény.
Ugy már csak 28800 FT. Vigyorog 14eFt-ér a márkaszerviz is kicseréli. Szerintem Kacsint


A Gates csak szíjat gyárt a többi alkatrész "minőségére" még utalás sincs!
A garancián túli dolgokban mindenki azt tesz a pénztárcájával és az autójával amit akar! Kacsint Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 02. - 13:12:30 írta sebijoe » Naplózva

Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #1122 Dátum: 2010. április 02. - 14:28:30 »

Még nem cseréltettem Rudinál vezérlést, de megbízok benne. Nem hinném hogy rossz minőségű alkatrészt raknak be.
Évekig volt Daewoo márkaszervizes, tudja mi a jó a kocsinak. Kacsint
 
Naplózva


LPG
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #1123 Dátum: 2010. április 02. - 16:07:51 »

Még nem cseréltettem Rudinál vezérlést, de megbízok benne. Nem hinném hogy rossz minőségű alkatrészt raknak be.
Évekig volt Daewoo márkaszervizes, tudja mi a jó a kocsinak. Kacsint
 
Még azt is hozzá kell tenni, hogy az egyik lelkiismeretes öreg róka szerelője Daewoos- Chevys szerelő, és ott is dolgozott évekig. Eddig mindenki meg volt elégedve a munkával, és az árral is. Én már 10 éve, és sokat vittem már hozzá, más autót is, és mindegyik meggyógyult.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
akidobos
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1062


Hatchback 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #1124 Dátum: 2010. április 02. - 17:09:59 »

Megtörtént a vezírmű csere. 50K volt.

  Hol sikerült? Vízpumpát is cseréltek? Olaj, -szűrő, levegőszűrő, ahogy kell? Anyaggal együtt? 

Ez csak vezérmű csere, tehát a hosszbordás szíj és vízpumpa csere nélkül mielőtt még valaki beleélni magát a 60000-s vagy 120000,-s szervízköltségbe.
Nem, ez a teljes vezérlés, vízpumpástul. Nem gyári, de nem a legolcsóbb. Valami Deyco, asszem a szíj pl. Állítólag az opelnak (is) gyárt.
Olaj + szűrő, üzemanyagszűrő és pollen nem volt, mert elfelejtette megrendelni a cuccot Vigyorog De mág 2.000 km és rendeltetem meg ezeket is. A levegőszűrő meg K&N, úgyhogy ahhoz még tisztító szettet kell rendelnem.
Döme, Terenyén. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 02. - 17:13:14 írta akidobos » Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!