Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 10:11:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281175 alkalommal)
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #990 Dátum: 2010. Február 02. - 21:52:35 »

Az marha jó. Számoljunk:
4l olaj                            9000
levegő, olaj, pollenszűrő    5100
fékolaj                             720
gyertyagarnitúra              3200

Összesen                       18020

Mi lehet olyan drága náluk? Mosolyog   
Sziasztok. Csütörtökön viszem 2 éves kötelező szervízre a gépet. Valaki meg tudná mondani mennyibe kerülhet? Konkrétumot nem tudtak mondani. A Gomboshoz viszem, az összes szűrőt, olajat, gyertyákat és esetleg a fékfolyadékot én viszem.

Most a madaras tecsóban csak 9000 az 5w40-es Castrol Magnatec. A Róna utcában 9645...

28000 gondtalan kilométeren vagyunk túl csak ne lenne olyan szomjas. Városban 11 körül, igaz nyáron Horvátország 6.3...

Szerintetek a kézifék utánaállítást garanciálisan végzik el vagy felszámolnak érte munkadíjat?

Üdv mindenkinek: LuzsoSW
Én tegnap kértem tőlük árajánlatot 2 éves szervízre, ha mindent ők adnak 36e Ft. Csak az átvizsgálás és cserék munkadíja 14500 Ft.

A felsorolt szűrők amit írtál az ugye nem gyári
A márkaszervízek Gm től beszerzett alkatrésszel dolgoznak aminek az ára jelentősen eltér a szabadpiaci áraktól!
Az olajat mindegyik kereskedés szabadon választja/kivel szerződött le
Naplózva

70/4334431
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #991 Dátum: 2010. Február 02. - 21:59:16 »

http://kepfeltoltes.hu/100202/_j_Scan-20100201142041-00001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #992 Dátum: 2010. Február 02. - 22:05:35 »


Az ajánlaton a gyári alkatrészek és a hivatalos kisker árak szerepelnek!
Naplózva

70/4334431
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #993 Dátum: 2010. Február 03. - 12:25:55 »

 Ok. Holnap ugrik a malom a vízbe. A Várna utcában megvettem mindent, olajat is viszek. Neked megengedték hogy az autó mellett legyél a szervízben?

Naplózva
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #994 Dátum: 2010. Február 03. - 12:45:30 »

Ok. Holnap ugrik a malom a vízbe. A Várna utcában megvettem mindent, olajat is viszek. Neked megengedték hogy az autó mellett legyél a szervízben?

Azért kérdezd meg a chevy gyulait is,ott még fel is ajánlják,hogy legyél a kocsi mellett.+3612585013
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #995 Dátum: 2010. Február 03. - 17:36:03 »


Jaj! Shell Helix Super? 15W-40 ásványi olaj traktorba való nem Lacettibe.  Bízom benne, hogy ez csak valamiféle tévedés (akár szándékos az árajánlat kedvéért).

Mondjuk a Gombosnál bármi elképzelhető Kacsint

Naplózva

Pittike
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #996 Dátum: 2010. Február 03. - 20:09:42 »

Ok. Holnap ugrik a malom a vízbe. A Várna utcában megvettem mindent, olajat is viszek. Neked megengedték hogy az autó mellett legyél a szervízben?

Azért kérdezd meg a chevy gyulait is,ott még fel is ajánlják,hogy legyél a kocsi mellett.+3612585013
Küldtem nekik is emailt, meg Vácra, meg a Chevrolet Duna M3-nak, de csak a Gombos válaszolt eddig vasárnap óta (ők rögtön hétfőn küldték az ajánlatot). Lehet, hogy ennyire nem kell a szervizeknek a pénz?
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #997 Dátum: 2010. Február 04. - 20:01:03 »

A Gyulaitól kaptam ma egy emailt, holnap állítólag felhívnak szervíz ügyben.
Naplózva
LuzsoSW
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45


1.6 SW Elite


« Hozzászólás #998 Dátum: 2010. Február 04. - 21:49:07 »

 Sziasztok. Megvolt a 2 éves szervíz Gombosnál. 11re volt időpontom, 12.45-kor végeztem mindennel. Az autó mellett lehettem. A szerelő sráccal tök jól elbeszélgettünk, egy suliba jártunk. Milyen kicsi a világ. Lelkiismeretesen megcsinált mindent. Fékolajat nem vittem ezért azt felszámolták de az üzemanyag szűrőt kicserélte mivel kértem és vittem.

Összesen 17180 ft volt. Kaptam mosolyklub kártyát, ebből tudom hogy a 3 éves átvizsg mindennel együtt 24.990-
Naplózva
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #999 Dátum: 2010. Február 04. - 22:43:35 »

Ok. Holnap ugrik a malom a vízbe. A Várna utcában megvettem mindent, olajat is viszek. Neked megengedték hogy az autó mellett legyél a szervízben?


Én mindig az autó mellett vagyok mikor javítva van mivel én csinálom Vigyorog
Naplózva

70/4334431
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #1000 Dátum: 2010. Február 05. - 16:56:37 »

Hát a Gyulai ajánlatától sem ájultam el. Szimpatikus volt, hogy ott lehetek az autónál és hogy szerinte sem kellene még gyertyát cserélni, lévén nincs 18 ezer km a kocsiban, ennek ellenére a pollenszűrőt ő alapból nem cserélné ( He). Az ár 39e lenne (drágább, mint a Gombos), ha kérem a pollenszűrőcserét (egyértelmű) és klímatisztítást, akkor 51e Ft. Kicsit el vannak szállva, nem?
Ja és még valami: azt mondta, hogy ő nem ajánlja a 0w-40-es szintetikus olajat, szerinte az túl híg.
Naplózva
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1001 Dátum: 2010. Február 05. - 17:00:24 »

Hát a Gyulai ajánlatától sem ájultam el. Szimpatikus volt, hogy ott lehetek az autónál és hogy szerinte sem kellene még gyertyát cserélni, lévén nincs 18 ezer km a kocsiban, ennek ellenére a pollenszűrőt ő alapból nem cserélné ( He). Az ár 39e lenne (drágább, mint a Gombos), ha kérem a pollenszűrőcserét (egyértelmű) és klímatisztítást, akkor 51e Ft. Kicsit el vannak szállva, nem?
Ja és még valami: azt mondta, hogy ő nem ajánlja a 0w-40-es szintetikus olajat, szerinte az túl híg.
ez érdekes. a Dunában nekem sem cseréltek pollent, csak 30-nál. annyi eszük sem volt, hogy lehúzzanak. de hogy ezzel nekem tettek jót vagy maguknak vagy az autónak, hát nemtom
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #1002 Dátum: 2010. Február 05. - 18:04:11 »

Hát a Gyulai ajánlatától sem ájultam el. Szimpatikus volt, hogy ott lehetek az autónál és hogy szerinte sem kellene még gyertyát cserélni, lévén nincs 18 ezer km a kocsiban, ennek ellenére a pollenszűrőt ő alapból nem cserélné ( He). Az ár 39e lenne (drágább, mint a Gombos), ha kérem a pollenszűrőcserét (egyértelmű) és klímatisztítást, akkor 51e Ft. Kicsit el vannak szállva, nem?
Ja és még valami: azt mondta, hogy ő nem ajánlja a 0w-40-es szintetikus olajat, szerinte az túl híg.
ez érdekes. a Dunában nekem sem cseréltek pollent, csak 30-nál. annyi eszük sem volt, hogy lehúzzanak. de hogy ezzel nekem tettek jót vagy maguknak vagy az autónak, hát nemtom
Pollenszűrőt csak akkor cserélnek ha kéred,mert azt nem kötelező.Sokan ezen tudnak spórolni.
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
WERES
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3437


R+


« Hozzászólás #1003 Dátum: 2010. Február 05. - 18:07:16 »

Hát a Gyulai ajánlatától sem ájultam el. Szimpatikus volt, hogy ott lehetek az autónál és hogy szerinte sem kellene még gyertyát cserélni, lévén nincs 18 ezer km a kocsiban, ennek ellenére a pollenszűrőt ő alapból nem cserélné ( He). Az ár 39e lenne (drágább, mint a Gombos), ha kérem a pollenszűrőcserét (egyértelmű) és klímatisztítást, akkor 51e Ft. Kicsit el vannak szállva, nem?
Ja és még valami: azt mondta, hogy ő nem ajánlja a 0w-40-es szintetikus olajat, szerinte az túl híg.
ez érdekes. a Dunában nekem sem cseréltek pollent, csak 30-nál. annyi eszük sem volt, hogy lehúzzanak. de hogy ezzel nekem tettek jót vagy maguknak vagy az autónak, hát nemtom
Pollenszűrőt csak akkor cserélnek ha kéred,mert azt nem kötelező.Sokan ezen tudnak spórolni.
nekem aszonták, hogy megnézték és nem kellett szerintük cserélni
Naplózva

Mikor találkozhatok már egy Lacetti R+-szal?
sebike
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



WWW
« Hozzászólás #1004 Dátum: 2010. Február 05. - 18:38:27 »

Hát a Gyulai ajánlatától sem ájultam el. Szimpatikus volt, hogy ott lehetek az autónál és hogy szerinte sem kellene még gyertyát cserélni, lévén nincs 18 ezer km a kocsiban, ennek ellenére a pollenszűrőt ő alapból nem cserélné ( He). Az ár 39e lenne (drágább, mint a Gombos), ha kérem a pollenszűrőcserét (egyértelmű) és klímatisztítást, akkor 51e Ft. Kicsit el vannak szállva, nem?
Ja és még valami: azt mondta, hogy ő nem ajánlja a 0w-40-es szintetikus olajat, szerinte az túl híg.
ez érdekes. a Dunában nekem sem cseréltek pollent, csak 30-nál. annyi eszük sem volt, hogy lehúzzanak. de hogy ezzel nekem tettek jót vagy maguknak vagy az autónak, hát nemtom
Pollenszűrőt csak akkor cserélnek ha kéred,mert azt nem kötelező.Sokan ezen tudnak spórolni.
nekem aszonták, hogy megnézték és nem kellett szerintük cserélni

Ha már valaki kifeszegeti akkor nemhiszem,hogy visszateszi a használtat amúgy 15.000alatt szép színe tud lenni
Naplózva

70/4334431
Oldalak: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!