Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 18:15:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281572 alkalommal)
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #870 Dátum: 2009. Szeptember 27. - 17:07:33 »

4 éves műszaki (36 ezer km)-zöldkártya nélkül- 17 ezerért (7 ezer NKH díj). Javításos beavatkozások: 1db első ablak csere gariban, gyertya 4db,- 2db fényszoró izzó csere, hibakód törlés. Első lengéscsillapító 83%-os.
ŐŐŐŐŐ. Az ültetett ótó ment át, vagy visszaalakítottad?  Kacsint
Nem volt ülteve- sajna...
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #871 Dátum: 2009. Szeptember 28. - 17:53:06 »

4 éves műszaki (36 ezer km)-zöldkártya nélkül- 17 ezerért (7 ezer NKH díj). Javításos beavatkozások: 1db első ablak csere gariban, gyertya 4db,- 2db fényszoró izzó csere, hibakód törlés. Első lengéscsillapító 83%-os.
ŐŐŐŐŐ. Az ültetett ótó ment át, vagy visszaalakítottad?  Kacsint
Nem volt ülteve- sajna...

És az Apex rugók? Meg a Koni gátlók?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
R*R
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 338


« Hozzászólás #872 Dátum: 2009. Szeptember 29. - 16:51:57 »

4 éves műszaki (36 ezer km)-zöldkártya nélkül- 17 ezerért (7 ezer NKH díj). Javításos beavatkozások: 1db első ablak csere gariban, gyertya 4db,- 2db fényszoró izzó csere, hibakód törlés. Első lengéscsillapító 83%-os.
ŐŐŐŐŐ. Az ültetett ótó ment át, vagy visszaalakítottad?  Kacsint
Nem volt ülteve- sajna...

És az Apex rugók? Meg a Koni gátlók?

Elfogadnám... csak kicsit elkalandoztunk- mielőtt szóvá teszik!
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #873 Dátum: 2009. Október 05. - 18:15:19 »

Lapozgatom a szervízkönyvet és rá kell jönnöm, hogy bizony a Gombosék is tosztak beírni rendesen. olajra vitt 5W helyett Shell 10W-t írtak be...
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
meatloaf
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2017


SW 1,6 elite+


« Hozzászólás #874 Dátum: 2009. Október 05. - 18:35:28 »

Lapozgatom a szervízkönyvet és rá kell jönnöm, hogy bizony a Gombosék is tosztak beírni rendesen. olajra vitt 5W helyett Shell 10W-t írtak be...
Én tavasszal a szervízelésnél magam írtam be az adatokat és csak lepecsételtettem. Kacsint
Naplózva

Az élet gyorsan repül,minek megelőzni?!
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #875 Dátum: 2009. Október 14. - 08:42:48 »

Voltam olajcserén - mert decemberben nem leszek itthon. 32400 km-nél a harmadik volt. Nem tudom, én mindig 1 hónappal korábban viszem el, ártani nem árthat.

Nem márkaszervízben, hanem itt, a helyi szerelőknél.

Olajat, szűrőt én vittem.
Elvégezték:

- átvizsgálás, karosszéria is
- futómű mérés / állítás, csak kicsit kellett
- hűtővíz csere (tavaly Gombosék nem cserélték le)
- kézifék nagyon fent fogott, nem is lehetett rajta állítani; le kellett bontani és kipucolni, tele volt porral (hja, a földút )
- kicserélték a rendszámtábla világítás foglalatát és izzóit, nekem is elégtek...
- jobb ködlámpában izzó csere; mitől égett ki tegnap reggelre?! He He He Nem is használom.

Munkadíj: 12500 huf

Összesen: 18.000 HUF, áfával, mert szervízkönyves bejegyzést számlával igazol és eltesz, megtart, ha kell elkérhetem a másolatot!

Lehet nem olcsó, de nekem jó.

Autót reggel 9-re vittem (üzemmelegen kérték, hogy biztosan lefollyon az olaj), 12- kor visszakaptam.
Lemosva nem volt, de nem parasztvakítaniak vele.

Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #876 Dátum: 2009. Október 16. - 20:20:53 »

Voltam 2 éves szervizen, 34-et fizettem az olajért, és a pollenszüröért.
Bár tavaly 70-80-nal ilyesztegettek, hogy annyi lesz a két éves.
Na persze! Azért kicserélik alattam az egész autót?
Mert ök alig adnának érte többet!
Mondták,  akkor majd egy év mulva.
Aha, engem ott többet nem tapogatnak - csak garanciálisan... hétfön is.
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #877 Dátum: 2009. November 06. - 14:26:17 »

Megvolt a 3 éves szervíz. 12.200 Ft volt, számlával, pöcséttel a füzetbe. +5000HUF az olaj (5W40-es Motrio, a Renault saját márkája)

A fékbetétek ca. 30%-ig koptak, lehet, hogy a jövő év során soron kívül kicseréltetem őket. A futómű rendben van, bár a bal első lengéscsillapító olajat ereget magából. Majd meglássuk mi lesz véle, figyelek rá erőst.

Ha kell valakinek győri szerelő, név+cím+telszám PÜben megadom.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #878 Dátum: 2009. November 07. - 09:49:49 »


 A futómű rendben van, bár a bal első lengéscsillapító olajat ereget magából. Majd meglássuk mi lesz véle, figyelek rá erőst.


Hát, ha eregeti, akkor az talán mégsem van rendben.  Pláne nem 3 évesen.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #879 Dátum: 2009. November 08. - 22:27:00 »


 A futómű rendben van, bár a bal első lengéscsillapító olajat ereget magából. Majd meglássuk mi lesz véle, figyelek rá erőst.


Hát, ha eregeti, akkor az talán mégsem van rendben.  Pláne nem 3 évesen.
Nem csak ránézésből mondta. Kacsint A futómű topikban folytatódik. Érzésre sincs gond, nem pattog, nem üt fel. Majd figyelek, ha gond van, megy a csere.
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #880 Dátum: 2009. December 10. - 18:31:21 »

Kollégám a Gyulainál vásárolta a Lacsiját, és aktuálissá vált az első szerviz. Gondolván, hogy illik odavinni ahol vásárolta, felhívta a szervizt
időpontot kért,és érdeklődött hogy hogyé meg miegymás. 40e.Ft. volt a válasz, és hogy majd csak két nap múlva délután.
(Figyelmeztettem már jó előre hogy, kérjen több helyről árajánlatot, de nem hallgatott rám.)
A fizetendő összeg hallatán kicsit elsápadt, majd felhívta a Váci szervizt, ahol már 28e.Ft. volt a válasz ugyanarra a munkára.
Ismét felhívta a Gyulaiékat, hogy köszi de van jobb árajánlat 28e.Ft, erre a válasz, hogy akkor mi is megcsináljuk ennyiért.
Hogy tudják mégis kigazdálkodni, talán lenyelik a veszteséget az ügyfél érdekében?He? He Kacsint
Naplózva
BeseSasa
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209


Lacetti 1.4 Star HB Green Dragon


« Hozzászólás #881 Dátum: 2009. December 10. - 20:28:41 »

nekem az első szervízemárajánlatkérés nélkül abban a szervízben ahol vettem a kocsit is (Chevrolet Nádor) 29.008,-
a 2éves szervízemviszont már 47ezer forint volt.... kiváncsi leszek az uccsó garis szervíz mennyi lesz jövő nyáron....
Naplózva

Ne szidd a bacilusokat: sok emberben csak ők képviselik a kultúrát
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #882 Dátum: 2009. December 10. - 20:41:04 »

nekem az első szervízemárajánlatkérés nélkül abban a szervízben ahol vettem a kocsit is (Chevrolet Nádor) 29.008,-
a 2éves szervízemviszont már 47ezer forint volt.... kiváncsi leszek az uccsó garis szervíz mennyi lesz jövő nyáron....
Az utolsót csak akkor csináltasd ott, ha valami bibije van. Ha oké minden, akkor jöhet az olcsóbb egyéb szerviz. Nekünk méűár van ilyen, igaz Budapesten.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #883 Dátum: 2009. December 11. - 13:06:39 »

nekem az első szervízemárajánlatkérés nélkül abban a szervízben ahol vettem a kocsit is (Chevrolet Nádor) 29.008,-
a 2éves szervízemviszont már 47ezer forint volt.... kiváncsi leszek az uccsó garis szervíz mennyi lesz jövő nyáron....
Ha van időd vidd el Csornára, sokkal olcsóbbak (lsd. visszafelé a hozzászólásimat) és korrektül dolgoznak. Emlékeim szerint a 2 éves szervizem volt annyi, mint neked az 1. Kacsint
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #884 Dátum: 2009. December 11. - 13:07:12 »

nekem az első szervízemárajánlatkérés nélkül abban a szervízben ahol vettem a kocsit is (Chevrolet Nádor) 29.008,-
a 2éves szervízemviszont már 47ezer forint volt.... kiváncsi leszek az uccsó garis szervíz mennyi lesz jövő nyáron....
Az utolsót csak akkor csináltasd ott, ha valami bibije van. Ha oké minden, akkor jöhet az olcsóbb egyéb szerviz. Nekünk méűár van ilyen, igaz Budapesten.
Győrben is tudok ajánlani!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!