Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 08:29:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281131 alkalommal)
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #135 Dátum: 2007. December 02. - 09:25:59 »

Tegnap az ideg kerülgetett! Mentem Pestre a kutyámért, aki nagyon édes és pici Mosolyog És a régi 7-esen kaptam 2 követ a fél éves új szélvédőmre. Azt hittem szétvet az ideg! Ahogy néztem kagylósan pattant ki. Ez ugye javítható? Mert az előző üvegemen a sérülésnek volt két széle, és az repedt keresztbe.
Kb mennyi lehet egy ilyen javítása?
Hali.
Úgy tudom 4 eFt-ért csinálják darabját, csak vigyázz addig ne érje eső, mert akkor tudják "szinte tökéletesre" csinálni.
Amikor nekem volt ilyen, a javításig leragasztottam szigszalaggal.
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
Jopek
Globális moderátor
Ezredes
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1563


1.4 HB Star AC+LPG


« Hozzászólás #136 Dátum: 2007. December 02. - 09:48:57 »

Tegnap az ideg kerülgetett! Mentem Pestre a kutyámért, aki nagyon édes és pici Mosolyog És a régi 7-esen kaptam 2 követ a fél éves új szélvédőmre. Azt hittem szétvet az ideg! Ahogy néztem kagylósan pattant ki. Ez ugye javítható? Mert az előző üvegemen a sérülésnek volt két széle, és az repedt keresztbe.
Kb mennyi lehet egy ilyen javítása?
Hali.
Úgy tudom 4 eFt-ért csinálják darabját, csak vigyázz addig ne érje eső, mert akkor tudják "szinte tökéletesre" csinálni.
Amikor nekem volt ilyen, a javításig leragasztottam szigszalaggal.
Bizony ! Ha ilyen van ez a legjobb megoldás . Ebből a célból nálam is van a kocsiban ragacs, de tudom ez most nem vigasztal . Ha szerencséd van ( már ha lehet ilyenkor ezt mondani ) , megtudják úgy csinálni, hogy nagyon ne látszódjon a javítás . A lényeg, hogy ne hagyd koszolódni addig a krátereket az üvegen .
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #137 Dátum: 2007. December 02. - 11:42:11 »

Tegnap az ideg kerülgetett! Mentem Pestre a kutyámért, aki nagyon édes és pici Mosolyog És a régi 7-esen kaptam 2 követ a fél éves új szélvédőmre. Azt hittem szétvet az ideg! Ahogy néztem kagylósan pattant ki. Ez ugye javítható? Mert az előző üvegemen a sérülésnek volt két széle, és az repedt keresztbe.
Kb mennyi lehet egy ilyen javítása?
Hali.
Úgy tudom 4 eFt-ért csinálják darabját, csak vigyázz addig ne érje eső, mert akkor tudják "szinte tökéletesre" csinálni.
Amikor nekem volt ilyen, a javításig leragasztottam szigszalaggal.
Bizony ! Ha ilyen van ez a legjobb megoldás . Ebből a célból nálam is van a kocsiban ragacs, de tudom ez most nem vigasztal . Ha szerencséd van ( már ha lehet ilyenkor ezt mondani ) , megtudják úgy csinálni, hogy nagyon ne látszódjon a javítás . A lényeg, hogy ne hagyd koszolódni addig a krátereket az üvegen .

Köszi a válaszokat!  Mondjuk már mindegy, hogy koszolódik e a tegnapi trutyi után De akkor kitisztítom, és valami átlátszóval leragasztom, mert pont előttem van az egyik
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #138 Dátum: 2007. December 02. - 12:00:53 »

Giovanni! Cascod van? Lehet, hogy ilyen hibáért nem vonnak önrészt? Nézz utána! Autóklubnál is javítanak ilyen sérülést. Nagyságtól is függ, de kb.: 3-4 ezerért csinálják. Sok szerencsét! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #139 Dátum: 2007. December 02. - 12:03:06 »

Giovanni! Cascod van? Lehet, hogy ilyen hibáért nem vonnak önrészt? Nézz utána! Autóklubnál is javítanak ilyen sérülést. Nagyságtól is függ, de kb.: 3-4 ezerért csinálják. Sok szerencsét! Üdv: LadiGidy

Sajnos az ilyen hibára a casco felejtős. Az csak akor tudod igyénbe venni, ha a kár, eléri legalább az önrész összegét.
Naplózva
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #140 Dátum: 2007. December 02. - 13:04:00 »

Giovanni! Cascod van? Lehet, hogy ilyen hibáért nem vonnak önrészt? Nézz utána! Autóklubnál is javítanak ilyen sérülést. Nagyságtól is függ, de kb.: 3-4 ezerért csinálják. Sok szerencsét! Üdv: LadiGidy

Sajnos az ilyen hibára a casco felejtős. Az csak akor tudod igyénbe venni, ha a kár, eléri legalább az önrész összegét.

Most cseréltem szélvédőt cascora nyár elején  Mivel ugye benne van az antenna, meg esőérzékelős, én most nem akarom újra cseréltetni. Főleg hogy csere után frankón jött be az eső. Kijavították, úgy hogy még1 ilyet nem játszunk
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #141 Dátum: 2007. December 02. - 13:17:09 »

Most cseréltem szélvédőt cascora nyár elején  Mivel ugye benne van az antenna, meg esőérzékelős, én most nem akarom újra cseréltetni. Főleg hogy csere után frankón jött be az eső. Kijavították, úgy hogy még1 ilyet nem játszunk

Az esőérzékelő az első szélvédőben, az antenna meg a hátsó fűtőszálban van! Nem? Vagy mind a kettőt cserélnéd?
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #142 Dátum: 2007. December 02. - 13:34:01 »

Most cseréltem szélvédőt cascora nyár elején  Mivel ugye benne van az antenna, meg esőérzékelős, én most nem akarom újra cseréltetni. Főleg hogy csere után frankón jött be az eső. Kijavították, úgy hogy még1 ilyet nem játszunk

Az esőérzékelő az első szélvédőben, az antenna meg a hátsó fűtőszálban van! Nem? Vagy mind a kettőt cserélnéd?
Mindkettő a szélvédőben van...Ezért drága Úgy hogy marad az olcsó javítás
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #143 Dátum: 2007. December 02. - 17:14:09 »

Most cseréltem szélvédőt cascora nyár elején  Mivel ugye benne van az antenna, meg esőérzékelős, én most nem akarom újra cseréltetni. Főleg hogy csere után frankón jött be az eső. Kijavították, úgy hogy még1 ilyet nem játszunk

Az esőérzékelő az első szélvédőben, az antenna meg a hátsó fűtőszálban van! Nem? Vagy mind a kettőt cserélnéd?
Mindkettő a szélvédőben van...Ezért drága Úgy hogy marad az olcsó javítás

Azt tudom, de egyik az elsőben, a másik a hátsóban! A hátsó ablak fűtőszálja az antenna!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Giovanni
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3219


Kékvillám :)


« Hozzászólás #144 Dátum: 2007. December 02. - 19:13:29 »

Most cseréltem szélvédőt cascora nyár elején  Mivel ugye benne van az antenna, meg esőérzékelős, én most nem akarom újra cseréltetni. Főleg hogy csere után frankón jött be az eső. Kijavították, úgy hogy még1 ilyet nem játszunk

Az esőérzékelő az első szélvédőben, az antenna meg a hátsó fűtőszálban van! Nem? Vagy mind a kettőt cserélnéd?
Mindkettő a szélvédőben van...Ezért drága Úgy hogy marad az olcsó javítás

Azt tudom, de egyik az elsőben, a másik a hátsóban! A hátsó ablak fűtőszálja az antenna!
Ezt még nem hallottam, meg a könyvébe sem olvastam. De majd utánna nézek. Mosolyog
Naplózva

Nem mindegy hogy General Motors, vagy motor generál Mosolyog
Lacetti:
Toyota:
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #145 Dátum: 2007. December 02. - 19:13:49 »

Peti! Nincs igazad! A HB-nél, és az SW-nél a szélvédőben van az antenna! A hátsó ablak ugyanis ki- be csukodik, mival az a csomagtartófedél is! sedannál igazad van, de az a Te kocsid, és nem szegény Giovannié. Sok sikert a jó javításért Gionak! Üdv: LadiGidy
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
Frankieboy
Friss hús
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Hozzászólás #146 Dátum: 2007. December 02. - 21:42:13 »

Üdv mindenkinek!

Engem is utolért a végzet, eltört a hátsó ablakmosó cső, szintén 11.29.-én, nem érdekes???
Akkor volt az a nagy fagy (-5 fok körül), talán összefüggésbe hozható a műanyag-cső ridegsége a hideg időjárással...
Nemsokára megyek 45 ezres szervízbe, akkor kicseréltetem a csövet is, ugyanott tört el az ajtó és a kasztni közötti gumicsőharangban...minden elázott, a burkolat alá folyt, hatalmas tócsa volt az ülésen meg a lábtér alatt,  de szerencsére nem lett rövidzárlat, szárítgattam, meg mindent kitörölgettem...
Amint eltört a cső, rögtön kifolyt az összes ablakmosó a tartályból, egy pillanat műve volt az egész, furcsa hangja lett a szivattyúnak, és órákkal később büdös ablakmosó-szaga volt a kocsinak belülről, na ekkor kerestem a tócsát, és minden csupa nedves volt a bal hátsó ülés mellett, ill. a lábtérnél a szönyegen...

Remélem nem ugyanezt a **** csövet teszik majd be...

Üdv
Naplózva
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #147 Dátum: 2007. December 03. - 09:09:20 »

Peti! Nincs igazad! A HB-nél, és az SW-nél a szélvédőben van az antenna! A hátsó ablak ugyanis ki- be csukodik, mival az a csomagtartófedél is! sedannál igazad van, de az a Te kocsid, és nem szegény Giovannié. Sok sikert a jó javításért Gionak! Üdv: LadiGidy

Bocs, egy pillanatra csak Sedan-ban gondolkodtam! De abban tényleg így van, a könyvben is írják!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #148 Dátum: 2007. December 03. - 10:17:09 »

Peti! Nincs igazad! A HB-nél, és az SW-nél a szélvédőben van az antenna! A hátsó ablak ugyanis ki- be csukodik, mival az a csomagtartófedél is! sedannál igazad van, de az a Te kocsid, és nem szegény Giovannié. Sok sikert a jó javításért Gionak! Üdv: LadiGidy

Bocs, egy pillanatra csak Sedan-ban gondolkodtam! De abban tényleg így van, a könyvben is írják!
Tessék tudomásul venni, hogy van élet a sedanon túl is!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
peti74
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1279


Lacetti Sedan 1.4 Star


WWW
« Hozzászólás #149 Dátum: 2007. December 03. - 11:08:15 »

Peti! Nincs igazad! A HB-nél, és az SW-nél a szélvédőben van az antenna! A hátsó ablak ugyanis ki- be csukodik, mival az a csomagtartófedél is! sedannál igazad van, de az a Te kocsid, és nem szegény Giovannié. Sok sikert a jó javításért Gionak! Üdv: LadiGidy

Bocs, egy pillanatra csak Sedan-ban gondolkodtam! De abban tényleg így van, a könyvben is írják!
Tessék tudomásul venni, hogy van élet a sedanon túl is!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog

Igen, értettem, bocsánatot kívánok!!!
Naplózva

...mindig ott ér véget az utam ahol bor van, zene, és nő(Tunyogi)
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!