Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 22:23:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281720 alkalommal)
georgbob
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 371


« Hozzászólás #810 Dátum: 2009. Augusztus 03. - 09:48:52 »

Gyerekek, megáll az eszem...Reggel vittem Győrbe az autót műszakira. 1 óra múlva jött a telefon, hogy a dupla DTM kipufogóval nem fog átmenni decibel túllépés miatt. Vihettem be a jó kis eredeti 3 napos dobot, mert nem volt kedvem és időm se olyan helyet találni, ahol talán átengedik. A srác azt mondta, szigorításokat vezettek be és két hét alatt 3 műszaki állomást is bezárattak. Érdeklődjetek előre, nehogy úgy járjatok mint én.
Naplózva
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #811 Dátum: 2009. Augusztus 17. - 20:23:23 »

Ma voltam a KLUB SZERVIZBEN /HORVÁTAUTO KLINIKA/ 100%IG  meg vagyok elégedve a kiszolgálásal egy jót beszélgetem RUDIVAL is minden anyagot én vitem igy fizetem 11000.-/2óra 30perc munka orára teljesen korektek voltak. Legközelebb is ide megyek Kacsint Kacsint Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #812 Dátum: 2009. Augusztus 24. - 12:01:44 »

Horváth Autóklinika cheklámpa kiolvasás, és kiütés klubtagoknak 5000 Ft helyett 4500 Ft, akit érdekel, mehet oda.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #813 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 16:47:02 »

Egy újabb lehetőség van a hibakódok kiolvasására, és kiütésére. Gondolkozzatok el az ajánlaton, és várom a jelentkezőket, hogy ki szállna be a költségekbe.
Szóval a kiolvasó program, és a hozzávaló kábel 15 ezer forintba kerülne. Esetleg ehhez még hozzájöhetne egy kütyű, amelyik szivargyújtóról csinálna 220 V-ot, persze váltóáramút, ennek árát nem tudom, de LadLac biztosan segítene ebben, és akkor a laptopot nem akksiról kéne üzemeltetni, olyankor, amikor nincs a közelben hálózati csatlakozó.
Arra gondoltam, hogy ezt főleg mi Pestiek, és környékiek dobhatnánk össze. De, hogy a messzebb lakók se essenek ki a dologból például talik alkalmából, ilyenkor ők egy jelképes összegért alkalmakként fizetnének érte egy méltányos, később megállapított összeget. Gondolom, és remélem nem vagyok egyedül abban, hogy szánok rá pénzt, hogy ezáltal is jobban működjön kedvenc klubunk. Megfelelő jelentkező esetén, én vállalom, hogy míg összegyűlik a pénz, addig hitelezek, hogy minél előbb rendelkezésünkre álljon a kiolvasási lehetőség. Nos, mit szóltok hozzá? A szervezést, és pénzbegyűjtést vállaltam, míg a Főni a műszaki oldalát fogja vállalni, ha akarjuk ezt a dolgot. Azt, hogy mennyi forint esne egy tagra, azt nem tudom, az majd kiderül, ha összejön a lista. Aki nem száll be, az vagy nem használhatja, vagy a használatért fizetnie kell majd- gondolom ez így fair. Arra gondoltam, hogy ne üljön le a dolog, ne húzzuk sokáig, ezért szeptember 15.-ig lehet jelentkezni a beszállásba. Nos, hát rajta cartársak, gondoljátok végig, és döntsetek, hogy legyen-e ilyen készülékünk, vagy sem? Szerintem legyen!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #814 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 16:58:49 »

Jelentkezem a hibakód kiolvasó, és kiütő dologba, vállalom a rám eső összeget, amit majd odaadok, vagy elküldöm a "pénztáros" LadiGidynek.
1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2:
3:
...
15:
...
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #815 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 17:52:16 »

Jelentkezem a hibakód kiolvasó, és kiütő dologba, vállalom a rám eső összeget, amit majd odaadok, vagy elküldöm a "pénztáros" LadiGidynek.
1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3:
...
15:

 / esetleg induló alapnak a fizetős tárhely maradéka, ha van ilyen ?  /
...

Na erre is kellene indítani egy szavazást, csak sajna nincs jogosultságom...  Cápi, Főni, please
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #816 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 18:13:28 »

Jelentkezem a hibakód kiolvasó, és kiütő dologba, vállalom a rám eső összeget, amit majd odaadok, vagy elküldöm a "pénztáros" LadiGidynek.
1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3: kamikaze is beszáll Kacsint
...
15:

 / esetleg induló alapnak a fizetős tárhely maradéka, ha van ilyen ?  /
...

Na erre is kellene indítani egy szavazást, csak sajna nincs jogosultságom...  Cápi, Főni, please
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #817 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 19:37:56 »

A tárhelyre beadott pénz másra használata közös megegyezés nélkül nem lenne sem szabályos, sem etikus. De beszélhetünk is róla, de akkor arra újra kellene majd gyüjtögetni, és azt a messze lakók is adták, nemcsak az itteniek, szóval szerintem inkább külön csináljuk. Hamar össze fog jönni ez is szerintem.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
sebijoe
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1118



WWW
« Hozzászólás #818 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 19:54:13 »

Jelentkezem a hibakód kiolvasó, és kiütő dologba, vállalom a rám eső összeget, amit majd odaadok, vagy elküldöm a "pénztáros" LadiGidynek.
1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3: kamikaze is beszáll Kacsint
4: sebijoe is beszálll
...
15:

 
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 27. - 19:59:58 írta cápaFeri » Naplózva

captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #819 Dátum: 2009. Augusztus 27. - 20:04:24 »

1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3: kamikaze is beszáll Kacsint
4: sebijoe is beszálll
5: a captainb is
15:
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #820 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 14:32:31 »

1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3: kamikaze is beszáll Kacsint
4: sebijoe is beszálll
5: a captainb is
15:
Ennél egy kicsit nagyobb lelkesedésre volna szükség! Főleg a budapestiekre, és környékiekre gondoltam! Nosza, rajta, ide is jelentkezzetek!
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
ladlac
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3425


SW RedRock Radarral


WWW
« Hozzászólás #821 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 15:35:55 »


Na erre is kellene indítani egy szavazást, csak sajna nincs jogosultságom...  Cápi, Főni, please

Köszi...  Kacsint
Naplózva

Ne száguldj   gyorsabban, mint ahogy az őrangyalod repülni tud!
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #822 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 15:39:07 »


Na erre is kellene indítani egy szavazást, csak sajna nincs jogosultságom...  Cápi, Főni, please

Köszi...  Kacsint
Szóra sem érdemes, ezért lennék. Vigyorog Kacsint
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #823 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 10:09:51 »

1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3: kamikaze is beszáll Kacsint
4: sebijoe is beszálll
5: a captainb is
6: Athee (egészséges keretek között)
15:
Ennél egy kicsit nagyobb lelkesedésre volna szükség! Főleg a budapestiekre, és környékiekre gondoltam! Nosza, rajta, ide is jelentkezzetek!
Naplózva
Stocz
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3405



« Hozzászólás #824 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 13:37:14 »


1: LadiGidy ( Ha pozitív döntés születik, megelőlegezem az összeget, a többi pedig becsület dolga lesz a többieknek!)
2: ladlac is beszáll a buliba.  Vigyorog
3: kamikaze is beszáll  Kacsint
4: sebijoe is beszálll
5: a captainb is
6: Athee (egészséges keretek között)
7: Stocz
15:
Ennél egy kicsit nagyobb lelkesedésre volna szükség! Főleg a budapestiekre, és környékiekre gondoltam! Nosza, rajta, ide is jelentkezzetek!
Csak a pontosítás végett:
A Gidy által említett összeg (15 e. Ft) csak az illesztő kábel+ driver CD ára.
(erről a cuccról lenne szó: http://www.autodiagnosztika.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=146&category_id=7&option=com_virtuemart&Itemid=26

Ehhez még hozzá jön a postázási költség (ez nem derül ki a weblapról, ~pár ezer Ft).
Az sem derül ki, hogy a kábelhez adott CD-n milyen programok vannak (csak próba verziós, vagy teljes, korlátlanul használható).
A használathoz ezen kívül szükség van egy számítógépre, és nyilván a program használatát is ki kell tapasztalni.

Ha összejön a dolog, akkor a kábel vagy Gidy-nél, vagy nálam lakhat. Akinek szüksége van rá, az elkéri (leginkább személyesen, a postázást nem tartom jó ötletnek), de használni csak akkor tudja, ha rendelkezik a többi szükséges dologgal is!! Ez nyilván igaz a találkozókra is. A kábel ott lesz (ha viszi valaki Kacsint), de használni csak akkor lehet, ha valaki gépet is visz hozzá!

Amennyiben nálam fog lakni, annak természetesen nincs akadálya, hogy ha valakinek gondja van, és eljön, akkor lemérjem a gépét.

A fentieket mindenki alaposan gondolja át, mielőtt dönt!



 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!