Lacetti klub fórum
2024. Szeptember 23. - 22:29:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek:
 
   Fórum Főoldal   Weblap Főoldal Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 125   Le
 
Szerző Téma: Márkaszervizek, költségek  (Megtekintve 281746 alkalommal)
kamikaze
Kábelbarát
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1142


1.4 16v LPG


« Hozzászólás #795 Dátum: 2009. Július 10. - 18:12:40 »

NA végre egy jó hir :)ugyis olajcserés lesz a vas Kacsint
Naplózva

06.20.545.63.82 <br />\"Egyetlen dolog, amit egy jó tanáccsal tehetünk az, hogy továbbadjuk.<br />Oscar Wilde\"
Pittike
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



WWW
« Hozzászólás #796 Dátum: 2009. Július 10. - 19:08:47 »

Most értem vissza a Pethétől. Megnézettem a csőtörést, hát legnagyobb döbbenettre nem az vót!!! Nyoma sincs sehol ázásnak pedig végignézték a csövet. Így hát továbbra is kérdés mi a fene folyt 1 napon át a bal hátsó kerék elött kb 20cm a kaszniról a földre. Nem fagyálló, nem olaj,....?? Hát majd figyelem továbbra is.

Esetleg nem egy kutya brunyálta oldalba a kocsit? He

Taxis rokonomék 1.8-as Nubirájának még új korában egy halom esővíz gyűlt össze a küszöbben, ami aztán mint a tengerparti hullámzás csobogott az autó mozgásakor. Anno gariban kifúrták+leeresztették+kiszigetelték neki. Nem lehet, hogy veled is ilyesmi történt, csak utat talált magának kifelé???
Naplózva

Pittike
Komis
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1929



« Hozzászólás #797 Dátum: 2009. Július 10. - 20:05:11 »

Most értem vissza a Pethétől. Megnézettem a csőtörést, hát legnagyobb döbbenettre nem az vót!!! Nyoma sincs sehol ázásnak pedig végignézték a csövet. Így hát továbbra is kérdés mi a fene folyt 1 napon át a bal hátsó kerék elött kb 20cm a kaszniról a földre. Nem fagyálló, nem olaj,....?? Hát majd figyelem továbbra is.

Esetleg nem egy kutya brunyálta oldalba a kocsit? He

Taxis rokonomék 1.8-as Nubirájának még új korában egy halom esővíz gyűlt össze a küszöbben, ami aztán mint a tengerparti hullámzás csobogott az autó mozgásakor. Anno gariban kifúrták+leeresztették+kiszigetelték neki. Nem lehet, hogy veled is ilyesmi történt, csak utat talált magának kifelé???
Szerelők is kerestek ilyenre utaló nyomot, de semmi...
Naplózva

MINDEN -AMIT ELOLVASOL- FELHASZNÁLHATÓ ELLENED!
athee
Adminisztrátor
Ezredes
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404


Lacetti 1.4 Star HB


« Hozzászólás #798 Dátum: 2009. Július 17. - 00:35:03 »

Januártól megszűnik a zöldkártya
Naplózva
diablo77
Adminisztrátor
Törzstag
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3887


Malibu (Lacetti sedan 1.6 16V Platinum+Radar+LPG)


WWW
« Hozzászólás #799 Dátum: 2009. Július 17. - 06:24:52 »

Nekem 2010 február 8-án jár le a zöldkártyám, akkor nekem még kell vajon külön mennem?
Naplózva
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #800 Dátum: 2009. Július 17. - 13:15:48 »

Tud valaki Győrben vagy a környéken megbízható nem márkaszervízt?
Az ősszel 45.000 szervízem lesz, és mivel lejár a garim is úgy terveztem, hogy ez nem viszem márkaszervzbe.
Naplózva
cápaFeri
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5924


cettim


WWW
« Hozzászólás #801 Dátum: 2009. Július 17. - 13:17:52 »

Nekem 2010 február 8-án jár le a zöldkártyám, akkor nekem még kell vajon külön mennem?
Én azt olvastam ki egy másik cikkből, hogy a műszakihoz igazítják majd a zöldkártyát.
Naplózva

  "Ha egy férfi kinyitja a kocsiajtót egy nő előtt, akkor vagy az autó új, vagy a nő!"
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #802 Dátum: 2009. Július 17. - 13:25:05 »

Nekem 2010 február 8-án jár le a zöldkártyám, akkor nekem még kell vajon külön mennem?
Én azt olvastam ki egy másik cikkből, hogy a műszakihoz igazítják majd a zöldkártyát.
Nekem is ez jött le. Főleg az után, hogy a NKH úgy itélte meg, hogy jobb műszaki állapotnak örvendenek az azonos korú autók most mint 10 éve.
Naplózva
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #803 Dátum: 2009. Július 17. - 21:25:39 »

Nekem 2010 február 8-án jár le a zöldkártyám, akkor nekem még kell vajon külön mennem?
Én azt olvastam ki egy másik cikkből, hogy a műszakihoz igazítják majd a zöldkártyát.
Én meg azt, hogy megszívjuk. Kérdem én, ha van egy12 éves ótom, ami nálam van 11 éve, rendszeresen szervizelve és mert nem bonyolult technika (Swift), akkor miért szívatnak meg az éves vizsgával? Mert a ZK még okés, azt 1 óra alatt letudom, de műszakir két nappal korábban leadom azzal, hogy ne kenegesék a biztost, azért menjen át, mert olyan.
A Lacsira ez nem applikálható, mert ugye az enyhén sötét üvegek.
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #804 Dátum: 2009. Július 20. - 12:08:00 »

Tud valaki Győrben vagy a környéken megbízható nem márkaszervízt?
Az ősszel 45.000 szervízem lesz, és mivel lejár a garim is úgy terveztem, hogy ezt nem viszem márkaszervzbe.

Sehol senki? Mindenki márkaszervízbe viszi még?
Naplózva
ladigidy
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7266


LadiGidy(SW1,6 Elite Plus+LPG+Extrák)


« Hozzászólás #805 Dátum: 2009. Július 20. - 12:21:05 »

Tud valaki Győrben vagy a környéken megbízható nem márkaszervízt?
Az ősszel 45.000 szervízem lesz, és mivel lejár a garim is úgy terveztem, hogy ezt nem viszem márkaszervzbe.

Sehol senki? Mindenki márkaszervízbe viszi még?
Nem! A Pest környékieknek már többször ajánlottam, és már többen mentünk is a Horváth Autóklinikára, a lejárt garisoknak ott a helyük! Klubos kedvezmény, alkatrész beszerzéssel, minden szervizelnek, javítanak, kedvezőbb áron. Beleértve a vizsgát, zöldkártyát, szóval tényleg mindent. Ja, és márkafüggetlenül! Volt a Rudi a Daewoonál, Fiatnál, Suzukinál, szóval nem gond semmilyen autó bárminemű szervize, javítása. Amellett még jók a kapcsolatai is, ami nagy előny!
Google: Horváth Autóklinika Kft, Bp. XXIII. Grassalkovich út 210. Nézzétek meg, aki nem ismeri még! Szerdán megyünk Kripiccel hozzájuk.
Naplózva

Legyünk barátok a közlekedésben is! Mindenkit  hazavárnak-épségben! Cartárs baráti üdvözlettel: LadiGidy, vagyis Gidy apu
captainb
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6339


1.6 SW Elite - radarral!


WWW
« Hozzászólás #806 Dátum: 2009. Július 20. - 12:39:50 »

Gatsy kifejezetten GyŐR környékén keres szervízt. Talán sebijoe tud valakit arrafelé? Bár az már nem az Ő területe?
Apa! Én "Pest környékinek" tartom magam, de Rudi szervizelni kicsit messze van nekem. A XXlll. kerület az Soroksár felé esik vagy Nagytétény?
Naplózva

Nagy a kozmosz állatkertje... A kerítés meg alacsony.
Jani
Kábelbarát
Törzstag
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5352


2005 SW Elite+ 1.6 LPG


WWW
« Hozzászólás #807 Dátum: 2009. Július 20. - 13:05:01 »

Gatsy kifejezetten GyŐR környékén keres szervízt. Talán sebijoe tud valakit arrafelé? Bár az már nem az Ő területe?
Apa! Én "Pest környékinek" tartom magam, de Rudi szervizelni kicsit messze van nekem. A XXlll. kerület az Soroksár felé esik vagy Nagytétény?
A 23.ker. az más néven Soroksár. Kacsint
Naplózva


LPG
gatsy
Vén róka
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 913


Gat$y


WWW
« Hozzászólás #808 Dátum: 2009. Július 20. - 14:31:36 »

Tud valaki Győrben vagy a környéken megbízható nem márkaszervízt?
Az ősszel 45.000 szervízem lesz, és mivel lejár a garim is úgy terveztem, hogy ezt nem viszem márkaszervzbe.

Sehol senki? Mindenki márkaszervízbe viszi még?
Nem! A Pest környékieknek már többször ajánlottam, és már többen mentünk is a Horváth Autóklinikára, a lejárt garisoknak ott a helyük! Klubos kedvezmény, alkatrész beszerzéssel, minden szervizelnek, javítanak, kedvezőbb áron. Beleértve a vizsgát, zöldkártyát, szóval tényleg mindent. Ja, és márkafüggetlenül! Volt a Rudi a Daewoonál, Fiatnál, Suzukinál, szóval nem gond semmilyen autó bárminemű szervize, javítása. Amellett még jók a kapcsolatai is, ami nagy előny!
Google: Horváth Autóklinika Kft, Bp. XXIII. Grassalkovich út 210. Nézzétek meg, aki nem ismeri még! Szerdán megyünk Kripiccel hozzájuk.
"Sajnos" Pest télleg messze van. Jó lenne, ha megtudnám oldani úgy, hogy ne kelljen szabit kivenni hozzáá és a benzinnel se kelljen külön költségszámítást végeznem. Kacsint
Naplózva
CDX
Teljes tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238


Nubira III 1.8 CDX


« Hozzászólás #809 Dátum: 2009. Július 20. - 19:19:20 »

Tud valaki Győrben vagy a környéken megbízható nem márkaszervízt?
Az ősszel 45.000 szervízem lesz, és mivel lejár a garim is úgy terveztem, hogy ezt nem viszem márkaszervzbe.

Sehol senki? Mindenki márkaszervízbe viszi még?
Nem! A Pest környékieknek már többször ajánlottam, és már többen mentünk is a Horváth Autóklinikára, a lejárt garisoknak ott a helyük! Klubos kedvezmény, alkatrész beszerzéssel, minden szervizelnek, javítanak, kedvezőbb áron. Beleértve a vizsgát, zöldkártyát, szóval tényleg mindent. Ja, és márkafüggetlenül! Volt a Rudi a Daewoonál, Fiatnál, Suzukinál, szóval nem gond semmilyen autó bárminemű szervize, javítása. Amellett még jók a kapcsolatai is, ami nagy előny!
Google: Horváth Autóklinika Kft, Bp. XXIII. Grassalkovich út 210. Nézzétek meg, aki nem ismeri még! Szerdán megyünk Kripiccel hozzájuk.
"Sajnos" Pest télleg messze van. Jó lenne, ha megtudnám oldani úgy, hogy ne kelljen szabit kivenni hozzáá és a benzinnel se kelljen külön költségszámítást végeznem. Kacsint

A márkaszervizesek közül sokan melóznak otthon is maszekba,próbálj beszélni valamelyikükkel,talán nem utasitanak el,és lehet hogy körültekintőbben állnak a megoldáshoz mint hivatalosan. Egy próbát ill. árajánlatkérést megér.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 125   Fel
 
 
Ugrás:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.5 | SMF © 2006, Simple Machines LLC
Magyar fordítás: SMF Magyarország
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!